Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10448
 • D86-05942
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
141,90 € * 156,90 € * (9,56% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Microsoft Visio 2021 je najnovšia verzia všestranného vizualizačného softvéru, ktorý možno použiť na vytváranie veľkého množstva technických, ako aj obchodných procesov a prehľadových a prevádzkových plánov v najrôznejších oblastiach vrátane vizualizácie údajov vo forme diagramov. Na tento účel ponúka edícia MS Visio 2021 Standard ďalšie možnosti vďaka optimalizovaným nástrojom a ďalším tvarom. Pri používaní služby Microsoft Azure Active Directory alebo Exchange Server možno údaje do tvarov importovať napríklad prostredníctvom tejto služby alebo z tabuľky programu Excel.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - najnovšia verzia praktickej aplikácie spoločnosti Microsoft na vytváranie diagramov a technických návrhov

Microsoft Visio 2021 je najnovšia verzia všestranného vizualizačného softvéru, ktorý možno použiť na vytváranie veľkého množstva technických aj obchodných procesov a prehľadov a plánov zariadení v najrôznejších oblastiach vrátane vizualizácie údajov vo forme diagramov. Na tento účel ponúka MS Visio 2021 Standard edition ďalšie možnosti s optimalizovanými nástrojmi a ďalšími tvarmi. Ak používate službu Microsoft Azure Active Directory alebo Exchange Server, údaje môžete do tvarov importovať napríklad prostredníctvom tejto služby alebo z tabuľky programu Excel.

Dokonca aj začiatočníci sa rýchlo zorientujú vo Visio 2021 Standard, pretože rozhranie pracovnej plochy je podobné ostatným programom MS Office, a preto vyzerá povedome - môžu intuitívne používať existujúce nástroje a funkcie na informatívnu prezentáciu údajov a projektov a využívať ich na komunikáciu v tíme. Aplikáciu Visio 2021 Standard môžete používať aj na zariadeniach s dotykovým ovládaním - buď digitálnym perom, alebo prstom.

Visio Standard Edition 2021 je ideálne pre malé a stredné firmy, ako aj pre samostatne zárobkovo činné osoby, ktoré chcú vytvárať profesionálne vizualizácie na vysokej úrovni v oblasti svojej práce.  Na tento účel obsahuje Visio napríklad vývojové diagramy na znázornenie medzifunkčných pracovných postupov, harmonogramy, ktoré zobrazujú časové osi a kalendáre, Ganttove diagramy a diagramy PERT, ako aj jednoduché sieťové diagramy, architektonické pôdorysy na plánovanie kancelárií a rôzne organizačné diagramy, ktoré sa zvyčajne používajú pri vizualizácii obchodných procesov v spoločnostiach: v oblastiach, ako je marketing, brainstorming, na analýzu štruktúry chýb a na audity. Na výber je aj mnoho viacúčelových diagramov.

Spoločnosť Microsoft s najväčšou pravdepodobnosťou zvýši ceny nových verzií softvéru, ako je MS Visio 2021 Standard, ako aj mnohých ďalších nových aplikácií, ktoré však bude možné zakúpiť aj naďalej. V spoločnosti Wiresoft je Visio 2021 Standard už k dispozícii na zakúpenie ako použitý softvér vo forme jednej licencie - a za výrazne nižšiu cenu v porovnaní s novým produktom - jednoducho kontaktujte náš tím pre ďalšie informácie a okamžite zistite, kedy bude Visio 2021 k dispozícii na stiahnutie.

V internetovom obchode Wiresoft Software-Onlineshop nájdete aj mnoho ďalších aplikácií Microsoft ako použitý softvér za výhodnú cenu, napr. aj programy kompatibilné s Visio 2021 Standard. V nasledujúcom prehľade nájdete informácie o známych inováciách a optimalizáciách novej verzie MS Visio 2021 Standard Edition, ako aj o typických funkciách a vlastnostiach.

Predtým známe inovácie aplikácie Visio 2021 Standard Edition

MS Visio 2021 Standard Edition bude pravdepodobne obsahovať niekoľko noviniek aj vylepšení. V tejto súvislosti spoločnosť Microsoft oznámila nasledujúce:

 • Zobrazenie pracovnej plochy bolo ďalej modernizované, čo je vidieť na aktualizovaných kartách na páse.
 • Visio 2021 Standard ponúka aj aktualizácie rôznych tvarov, šablón a štýlov.
 • Visio Standard 2021 údajne ponúka aj rozsiahle možnosti správy práv na informácie s cieľom zabezpečiť ochranu údajov.
 • K dispozícii sú nové šablóny na vytváranie diagramov Azure, ktoré používateľom pomáhajú pri zobrazovaní rôznych topológií a konfigurácií.
 • Očakávajú sa tu aj vylepšenia multimediálneho obsahu, ako sú archívne obrázky a ikony, ktoré možno použiť pre diagramy Visio.

Ďalšie podrobnosti o MS Visio Standard 2021 Edition - hneď ako budú známe - vám poskytne zástupca spoločnosti Wiresoft.

Používajte širokú škálu diagramov v MS Visio 2021 Standard - alebo si vytvorte vlastné tvary

MS Visio 2021 Standard poskytuje používateľom rozsiahlu zbierku typov diagramov, ktoré možno použiť na vizualizáciu najrôznejších procesov a štruktúr. Aby sa uľahčilo vyhľadávanie správnych diagramov pre konkrétnu oblasť použitia, sú tieto tematicky rozdelené do tzv. šablón, ktoré zasa obsahujú jednotlivé tvary alebo formy diagramov. Vo verzii Standard Edition je možné pomocou nich vytvárať napríklad aj jednoduché sieťové diagramy. Mnohé tvary dostupné v aplikácii Visio sú v súlade s priemyselnými normami, čo znamená, že obsahujú záväzné informácie, a preto sú k dispozícii aj na ďalšie použitie informácií, ktoré obsahujú.

Jednoduchá úprava tvarov

Tvary je potom možné podľa potreby doplniť, napríklad vlastným textom - v tomto prípade je možné jednotlivé polia buď priamo opísať, alebo priamo importovať údaje, napríklad ich prepojením s tabuľkou programu Excel alebo - ak je to možné - s databázou Exchange. Import cez služby MS SharePoint alebo OneDrive je tiež možný.

Vytváranie vlastných tvarov

Okrem tvarov optimalizovaných na znázornenie konkrétnych štruktúr a procesov ponúka Visio 2021 aj výber praktických všeobecných štartovacích diagramov, ktoré umožňujú rýchly štart v často požadovaných oblastiach, ako sú organizačné diagramy, tiež v súlade so štandardom SDL (Specification and Description Language), a pri brainstormingu, napríklad pri vytváraní vývojových diagramov, pracovných postupov a časových harmonogramov. K dispozícii sú aj praktické rady, ktoré sú užitočné najmä pre začiatočníkov.

V aplikácii Vision 2019 Standard môžu používatelia používať tieto všeobecné aj špecifické tvary na vytváranie vlastných tvarov a trvalo ich ukladať ako nové hlavné tvary do "Obľúbených" na opakované použitie. Tvary obsiahnuté v aplikácii Visio 2019 Standard je navyše možné ďalej graficky upravovať alebo dopĺňať v závislosti od ďalších požiadaviek: napr. jednotlivé obsahy alebo komponenty je možné výraznejšie zvýrazniť pomocou rôznych nástrojov a upravovať možno aj celý diagram. K dispozícii sú napríklad nástroje a možnosti: Formátovanie a farbu textu možno meniť a tiež otáčať; možno tiež meniť hrúbku, štýl a farbu čiar diagramu. Okrem toho je k dispozícii paleta farieb výplne, gradientov, priehľadností a vzorov, ako aj tieňové, luminiscenčné, odrazové a 3D efekty na zvýraznenie určitých oblastí, ktoré môžu byť užitočné pri pochopení prezentácií a správ.

Stručné predstavenie typov diagramov v programe MS Visio 2021 Standard

Visio 2021 Standard opäť obsahuje doplnky k niektorým typom diagramov, ktoré ďalej rozširujú možnosti použitia. Medzi najčastejšie používané tvary a formy patria diagramy, ktoré opisujú procesy:

 • Vývojové diagramy - možno ich použiť na vizualizáciu jednotlivých fáz procesov v projektoch, ako aj technických postupov; zahŕňajú aj diagramy plaveckých dráh, ktoré možno použiť na priradenie jednotlivých pracovných krokov rôznym tímom.
 • Špeciálnym prípadom súdiagramy medzifunkčných tokov; typickými formami sú diagramy IDEF0, ktoré sa používajú na modelovanie systémových a podnikových rozhodnutí, alebo diagramy BPMN, ktoré sa používajú v podnikovej informatike a riadení procesov.
 • Procesné diagramy sa väčšinou používajú na znázornenie chemických a priemyselných procesov, pričom zohľadňujú aj zariadenia používané v procese.
 • Diagramy podnikových procesov môžu znázorňovať mnohé prevádzkové procesy - aj zložitej povahy.
 • Časové diagramy dokumentujú postupnosť vývoja, napr. v obchodných procesoch.

Okrem toho Visio Standard 2021 poskytuje nasledujúce typy diagramov:

 • Organizačné schémy objasňujú štruktúry v organizáciách, ako aj hierarchiu a závislosti.
 • Sekvenčné diagramy vizualizujú zúčastnených aktérov alebo objekty určitých interakcií, ako aj príslušné udalosti.
 • Diagramy aktivít opisujú činnosti alebo metódy aktérov.
 • Stavové diagramy znázorňujú postupnosť fáz, ktorými objekt prechádza, napr. životný cyklus výrobku.
 • Diagramy prípadov aleboprípadov použitia opisujú jednotlivé fázy vývojových projektov.
 • Komunikačné diagramy znázorňujú interakcie prvkov v rámci systému.
 • 3D stĺpcové grafy môžu zobrazovať predaj, rast zisku alebo iné kľúčové ukazovatele výkonnosti.
 • Pôdorysy, ako aj plány budov ako ich varianty, vizualizujú štruktúru architektonických priestorov a pôdorysov; zobrazujú napríklad aj infraštruktúry, ako sú technické popisy obvodov (aj v súlade s IEEE), inštalácií, potrubí a systémov, čo sa vyžaduje aj pri plánovaní priestorov.
 • IT diagramy znázorňujú siete procesov, funkcií a rolí, ako napríklad v Active Directorys, ale aj databázy; do tejto kategórie patria aj diagramy ITIL (Information Technology Infrastructure Library).

Požiadavky na hardvér pre Microsoft Visio 2021 Standard

Očakáva sa, že MS Visio 2021 Standard Edition bude k dispozícii v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii a bude sa dať používať len v spojení so systémom Windows 10 alebo 11 a Windows Server 2019. Najnovšie informácie získate priamo od tímu Wiresoft - e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu. Podrobnosti o jednotlivých minimálnych požiadavkách nájdete v nasledujúcom prehľade:

 • Operačné systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Procesor: 1,6 GHz, dvojjadrový
 • Pamäť: 4 GB RAM (64-bitová) alebo 2 GB RAM (32-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: 4,0 GB
 • Rozlíšenie displeja/obrazovky: 1 280 x 768
 • Grafika: Grafická karta DirectX 10 na zrýchlenie grafického hardvéru
 • Očakáva sa, že používanie funkcií na cloudové používanie súborov Visio bude opäť vyžadovať konto Microsoft OneDrive, OneDrive for Business alebo SharePoint Services

Kúpte si Microsoft Visio 2021 Standard ako použitý softvér v obchode so softvérom Wiresoft

Aktuálna verzia MS Visio Standard 2021 Edition sa už ponúka v obchode Wiresoft Software Shop ako použitá jednotlivá licencia - je k dispozícii na stiahnutie po oficiálnom dátume vydania. Ako použitý softvér je jeho cena nižšia ako cena zodpovedajúceho nového softvéru Visio Standard 2021. V spoločnosti Wiresoft môžete pri nákupe použitého softvéru využívať nasledujúce výhody:

 • Pri kúpe aplikácie Microsoft Visio 2021 Standard v obchode Wiresoft získate originálnu jednu licenciu, ktorú predtým zakúpila európska spoločnosť a predala ju spoločnosti Wiresoft. Pri ďalšom predaji je ponúkaná licencia MS Visio 2021 Standard označená ako použitá, pričom "použitá" neznamená žiadne obmedzenie funkčnosti softvéru Visio ani to, že táto licencia už bola skutočne použitá.
 • Ponúkaná aplikácia MS Visio 2021 Standard, ako aj všetky ostatné použité licencie Microsoft, ktoré spoločnosť Wiresoft ponúka na predaj, nie sú ani obmedzene použiteľné, ani časovo obmedzené testovacie verzie, ani neobsahujú aktivovaný licenčný kľúč, ale ide o softvérový produkt, ktorý je po zakúpení autorizovaný len pre vás.
 • Ak už prvý kupujúci nainštaloval a aktivoval príslušný softvér MS Visio 2021 Standard, potom bol tento softvér pri predaji spoločnosti Wiresoft opäť vymazaný, takže príslušná softvérová licencia je opäť 100 % voľne dostupná.
 • Všetky použité licencie zakúpené spoločnosťou Wiresoft a ponúkané na ďalší predaj, ako napríklad tento softvér MS Visio Standard 2021, sme pred predajom skontrolovali aj z hľadiska ich plnej použiteľnosti.
 • Právnym základom ďalšieho predaja použitého softvéru Microsoft Visio 2021 Standard je platný zákon, ktorý umožňuje predaj a nákup, ako aj používanie použitého softvéru.
 • Po úspešnom dokončení nákupu máte aplikáciu MS Visio 2021 Standard k dispozícii priamo prostredníctvom elektronického doručenia softvéru (ESD).
 • Pri kúpe použitej licencie, ako je napríklad štandardná edícia aplikácie Visio 2021 so spoločnosťou Wiresoft, máte istotu, že vždy kupujete a používate legálny a originálny produkt spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu Microsoft Visio 2021 Standard ako použitého softvéru alebo akejkoľvek inej edície MS Visio 2021, ako aj starších verzií MS Visio alebo iného softvéru Microsoft, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie