Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10496
 • 3YF-00233
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
162,90 € * 179,90 € * (9,45% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MS Office 2021 Standard pre Mac je v súčasnosti najnovšia edícia osvedčeného kancelárskeho softvéru Microsoft pre počítače Apple, ktorá je k dispozícii aj na stiahnutie. Používatelia tak opäť môžu využívať všestrannú ponuku jednotlivých programov, ktoré pokrývajú prakticky všetky oblasti úloh modernej kancelárie a ktoré sú navyše navzájom kompatibilné, na dostupnú produktívnu prácu - nielen samostatne, ale najmä v tíme: s Wordom na tvorbu textov pre rôzne oblasti, Excelom na komplexné výpočty vo forme tabuliek, PowerPointom na informatívne interaktívne prezentácie a Outlookom na komplexnú komunikáciu a plánovanie úloh. Dopĺňa ich OneNote, aplikácia na organizovanie poznámok, ako aj cloudové úložisko OneDrive na sprístupňovanie dát online a pravdepodobne opäť aj Microsoft Teams, ktorý nahrádza Skype.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 pre Mac 

MS Office 2021 Standard for Mac je v súčasnosti najnovšie vydanie osvedčeného kancelárskeho softvéru Microsoft pre počítače Apple, ktoré je k dispozícii aj na stiahnutie. Používatelia tak môžu opäť využívať všestrannú ponuku jednotlivých programov, ktoré pokrývajú prakticky všetky oblasti úloh modernej kancelárie a ktoré sú navyše navzájom kompatibilné, aby bola dostupná produktívna práca - nielen samostatná, ale najmä v tíme: Word na tvorbu textov pre rôzne oblasti, Excel na komplexné výpočty vo formáte tabuliek, PowerPoint na informatívne, interaktívne prezentácie a Outlook na komplexnú komunikáciu a plánovanie úloh. Dopĺňa ich aplikácia OneNote na organizovanie poznámok, cloudové úložisko OneDrive na sprístupňovanie dát online a pravdepodobne aj Microsoft Teams, ktorý nahrádza Skype.

Špeciálnou funkciou v porovnaní s predchádzajúcou verziou Office 2021 Standard for Mac je, že nový softvér Office možno používať aj na počítačoch Mac, ktoré sú už vybavené novými procesormi Apple Silicon. Okrem toho ho samozrejme môžete používať aj na počítačoch Mac s procesorom Intel.

Využite ponuku softvéru z druhej ruky spoločnosti Wiresoft a kúpte si nový Office 2021 Standard for Mac v kompletnej verzii na stiahnutie a bez povinnosti predplatného za nižšiu cenu ako v bežnom obchode so softvérom!

Čo je nové v MS Office 2021 Standard for Mac?

Všetky aplikácie zahrnuté v balíku sú technicky aktuálne, čo sa samozrejme odráža aj v prepracovanom dizajne, hoci známa štruktúra menu zostala zachovaná. Okrem toho sa ešte viac posilnilo zameranie na tímovú spoluprácu - aj v cloude. S novou edíciou Office môžu používatelia Macu naďalej využívať aj obľúbené a výkonné nástroje - na efektívnu kancelársku prácu v každodennom podnikaní.

Hoci ešte nie sú známe všetky nové funkcie balíka Office 2021 Standard for Mac, spoločnosť Microsoft oznámila rôzne podrobnosti o jednotlivých programoch:

 • Word 2021: Funkcia zamerania riadkov XLOOKUP znižuje rušivé vplyvy a uľahčuje používateľom programu Word kontrolu dokumentu po riadkoch.
 • Excel 2021: Tu je k dispozícii aj funkcia XLOOKUP, ktorá uľahčuje vyhľadávanie alebo kontrolu obsahu v tabuľke alebo hárku programu Excel. Okrem toho sa zlepšila podpora dynamických polí v tabuľkách - s novými funkciami polí FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE a XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentácie je teraz možné doplniť vopred nahratým hlasovým komentárom, čo rozširuje možnosti použitia a informačný obsah.
 • Outlook: e-mailové texty možno preložiť do viac ako 70 jazykov.

Ďalšie funkcie v Office 2021 Standard pre Mac

Okrem vyššie uvedených doplnkov jednotlivých programov ponúka aktuálna štandardná edícia balíka Office 2021 pre používateľov počítačov Mac aj množstvo ďalších vylepšení a zdokonalení, ktoré sú často prierezové a ponúkajú tak efektívnejšie používateľské prostredie.

Nástroj Freehand v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint 

Nástroj na voľnú ruku v programoch Office Word, Excel a PowerPoint ponúka používateľom širokú škálu možností na vytváranie voľných kresieb a náčrtov, ako aj diagramov a vzorcov - v závislosti od funkčnosti koncového zariadenia je možné kresliť do dokumentu perom na tablete, prstom na dotykovej obrazovke alebo myšou na samostatnom zariadení alebo notebooku - a potom ich ďalej upravovať pomocou rôznych efektov a nástrojov. Office 2021 Standard for Mac poskytuje na tento účel aj nové nástroje laso a guma. Otvoriť a upraviť možno aj iné formáty súborov ako ODF.

Komplexná integrovaná správa PDF

Nový Office teraz dokáže zobrazovať súbory PDF aj bez aplikácie Adobe Reader a umožňuje komentovanie. Formuláre je možné vyplniť a podpísať aj digitálne. Vďaka vylepšenému zabezpečeniu a správe oprávnení sú súbory lepšie chránené pred neoprávneným prístupom.

Tímová práca so službou OneDrive

OneDrive je praktický nástroj na prácu na projektoch v rámci tímov. Používatelia môžu spoločne upravovať dokumenty, tabuľky a prezentácie uložené v službe Microsoft OneDrive - v kancelárii, doma alebo na cestách súčasne v službe MobiDrive Cloud. Existujúce kontá Google Drive, OneDrive a Dropbox môžete prepojiť s Office for Mac aj prostredníctvom OneDrive. Komplexné možnosti správy udeľovania prístupových a modifikačných práv zabezpečujú, že kritické údaje a informácie zostanú chránené pred neoprávneným prístupom, a to aj v cloude.

Prístupnosť v programoch Office

Prístupnosť sa stala neoddeliteľnou súčasťou podporovanej práce na počítačoch - pre autorov, ako aj pre čitateľov dokumentov a e-mailov. Word, Excel, PowerPoint aj OneNote ponúkajú v balíku Office 2021 Standard for Mac optimalizovanú kontrolu prístupnosti, ktorá uľahčuje pochopenie dokumentov a zlepšuje tak spoluprácu s ostatnými používateľmi.

Zahŕňa podporu pre medzinárodne platné normy pri vypracúvaní návrhov, ako aj praktické návrhy na štruktúrovanie a zobrazovanie textu. Aktiváciou funkcie "Kontrola prístupnosti" sa v príslušnom programe zobrazí zoznam varovaní alebo chýb, ktorý je doplnený o tipy a odporúčania na zlepšenie. Pri plánovaní schôdzok s obchodnými partnermi na iných miestach je možné v programe Outlook zabezpečiť prítomnosť medzinárodných príjemcov zobrazením časového pásma.

Používatelia balíka Office 2021 Standard for Mac môžu využiť aj množstvo spôsobov, ako si uľahčiť prácu: časť "Uľahčenie používania" obsahuje široký výber zvukov s funkciou "Poskytnúť spätnú väzbu pomocou zvuku" na aktiváciu zvukových signálov. Okrem toho tmavé motívy Tmavosivá a Čierna v aplikácii Word v balíku Office 2021 Standard for Mac umožňujú lepšiu koncentráciu: výberom diskrétnejšieho pozadia možno znížiť rozptyľovanie a zlepšiť sústredenie na úlohy a aktivovaním funkcie prevodu textu na reč možno obsah dokumentov a e-mailov čítať nahlas počas práce aj na cestách.

Špeciálne funkcie balíka Office 2021 Standard for Mac pre administrátorov

Okrem čistých výhod pre používateľov sa očakáva, že edícia Office 2021 Standard for Mac opäť ponúkne praktické funkcie pre správcov systému, ktoré boli k dispozícii už v predchádzajúcej verzii a umožnia jednoduchšiu správu používateľov a zároveň poskytnú vyššiu bezpečnosť:

 • Pomocou GPO alebo objektu skupinových politík majú správcovia k dispozícii účinné skupinové politiky na zabezpečenie balíka Office prostredníctvom šablón ADMX, ktoré ponúkajú lepšie zabezpečenie pri kontrole aktualizácií, ako aj makier v dokumentoch.
 • Okrem toho samotné ovládanie aktualizácií obsahuje možnosti aktivácie aktualizácií funkcií a vlastností, ako aj aktualizácií kvality dôležitých z hľadiska bezpečnosti, ako sú záplaty a opravy: dôležité aktualizácie funkcií možno napríklad ignorovať a dôležité aktualizácie možno odložiť až o 5 týždňov.
 • Pomocou služby Terminal Services alebo Remote Desktop Services, ktorá je súčasťou balíka Office for Mac, môžete softvér používať aj na staršom počítači Mac.

Prehľad všetkých jednotlivých programov MS Office 2021 Standard for Mac

So štandardnou edíciou Microsoft Office 2021 pre Mac majú používatelia zariadení Apple opäť k dispozícii klasické a nepostrádateľné kancelárske programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook, ktoré zaujmú svojimi rozmanitými možnosťami použitia ako žiadny iný kancelársky softvér:

 • Word 2021 obsahuje všetko na profesionálnu tvorbu textových dokumentov na rôzne účely - praktické nástroje, ako napríklad funkcia "Review", uľahčujú správne používanie alebo pochopenie cudzích slov priamo v dokumente a Microsoft Academic Search uľahčuje správne citovanie.
 • Excel 2021 ponúka ešte viac možností na znázornenie napríklad mapových a lievikových diagramov pomocou rozšírení PowerPivot a PowerQuery vrátane synchrónnej spolupráce v reálnom čase na hárkoch a tabuľkách Excelu. Ochrana pred stratou údajov chráni dôverné údaje v súlade s predpismi EÚ o ochrane údajov.
 • S každým novým vydanímPowerPoint 2021 opäť prináša viac zaujímavých vizuálnych efektov, ktoré vdýchnu prezentáciám život, vrátane animácií, ako sú priblíženia a morfingové prechody, ako aj nové ikony, vektorové súbory SVG a 3D modely na vizualizáciu obsahu. Textovú značku známu z programu Word možno použiť aj v aplikácii PowerPoint.
 • Outlook 2021 spoľahlivo triedi každodennú záplavu e-mailov vo firmách pomocou inteligentných nástrojov, ktoré automaticky triedia e-maily podľa ich dôležitosti a významu. Funkcia prevodu textu na reč, ktorá predčítava správy, šetrí čas. Aj v programe Outlook chráni ochrana pred stratou údajov kritické údaje v prílohách pred odoslaním a prístupom neoprávnených osôb

Systémové požiadavky na inštaláciu a používanie MS Office 2021 Standard for Mac

Nižšie nájdete informácie o známych systémových požiadavkách a platných podmienkach používania, ktoré sa vzťahujú na nové vydanie MS Office 2021 Standard for Mac. Po oficiálnom vydaní bude možno potrebné dodržiavať aj ďalšie pokyny na používanie.

Požiadavky na hardvér pre MS Office 2021 Standard for Mac

Office 2021 Standard for Mac je verzia balíka Microsoft Office, ktorá funguje aj na počítačoch Mac s novým procesorom Apple Silicon. Možno ho však používať aj na počítačoch Mac s procesormi Intel. Predchádzajúca 32-bitová verzia už nie je k dispozícii, takže softvér je možné nainštalovať len do 64-bitových zariadení. Celkovo je potrebné dodržiavať tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Office for Mac 2021 je podporovaný tromi najaktuálnejšími verziami macOS. V súčasnosti sú to Monterey, Big Sur a Catalina; očakáva sa, že podpora Mojave bude ukončená alebo sa už nebude aktualizovať
 • Procesor: procesor Intel alebo procesor Apple Silicon
 • Miesto na pevnom disku: 10 GB
 • Pamäť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: DirectX 9 alebo vyššia
 • Rozlíšenie obrazovky: 1 024 x 768 pixelov

Licencovanie balíka Microsoft Office 2021 Standard for Mac

Jedna licencia na štandardnú verziu balíka Microsoft Office 2021 pre Mac vás oprávňuje používať ju na jednom zariadení Apple. To môže zahŕňať aj inštaláciu kópie softvéru na sieťový server s cieľom používať ho na diaľku alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy s vhodne licencovaným koncovým zariadením.

Kúpiť MS Office 2021 Standard for Mac na Wiresoft ako použitý softvér za nižšiu cenu

Načo míňať ďalšie peniaze, keď si už môžete kúpiť aktuálny Office 2021 Standard Edition pre Mac ako použitý softvér? V spoločnosti Wiresoft môžete využívať výrazne nižšie ceny originálneho softvéru Microsoft - s okamžitým stiahnutím a všetkými týmito výhodami:

 • Používanie jednej licencie - bez povinnosti predplatného
 • Kompletný balík Office vrátane všetkých programov
 • Plná funkčnosť všetkých programov Office - používaný softvér Wiresoft je plne funkčný bez časového obmedzenia
 • Legálne používanie použitého softvéru Microsoft - potvrdené súdnymi rozhodnutiami v EÚ

Máte otázky týkajúce sa aktuálneho balíka Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac k inému softvéru spoločnosti Microsoft alebo inému používanému softvéru? Potom nás jednoducho kontaktujte v chate, telefonicky alebo e-mailom.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie