Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10008
 • 021-10554
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
91,90 € * 100,90 € * (8,92% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Edícia Office 2016 Standard je navrhnutá tak, aby zvládla všetky typické úlohy moderného každodenného podnikania - a ešte oveľa viac: mnohé praktické, intuitívne použiteľné nástroje uľahčujú používanie jednotlivých programov, čo urýchľuje dokončenie projektov. Najmä edícia Office 2016 Standard ponúka v porovnaní s inými edíciami výrazné plus v možnostiach použitia vďaka integrácii DTP programu Publisher 2016 - s ním možno profesionálne vytvárať množstvo publikácií pre všetky cieľové skupiny: od obchodných zásielok až po rozsiahlejšie reklamné katalógy.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 Standard - pre modernú organizáciu kancelárskych a obchodných činností

Office-Edition 2016 Standard je navrhnutý tak, aby zvládol všetky typické úlohy moderného podnikania - a ešte oveľa viac: Mnoho praktických, intuitívnych nástrojov uľahčuje používanie jednotlivých programov, čo urýchľuje dokončenie projektov. Najmä edícia Office 2016 Standard tu ponúka výrazné plus v možnostiach použitia v porovnaní s inými edíciami vďaka integrácii DTP programu Publisher 2016 - s ním možno profesionálne vytvárať rôzne publikácie pre všetky cieľové skupiny: od obchodných zásielok až po rozsiahlejšie reklamné katalógy.

Všetky programy sú zahrnuté v Office 2016 Standard:

 • Word 2016 - úprava textu na kancelársku a súkromnú komunikáciu
 • Excel 2016 - účtovníctvo, štatistika, výpočty
 • PowerPoint 2016 - vytváranie prezentácií a prednášok
 • Outlook 2016 - e-mailová komunikácia, kalendár, plánovanie stretnutí a úloh
 • OneNote 2016 - vytváranie poznámok, zhromažďovanie a dokumentovanie nápadov
 • Publisher 2016 - návrh tlačových médií a ich príprava na tlač

Office 2016 Standard samozrejme opäť ponúka celý rad všeobecne užitočných funkcií:

 • Inteligentní asistenti "Insights", vyhľadávací nástroj, ktorý prepája programy Office priamo s vyhľadávaním v službe Bing, a "Tell Me" na rýchlejšie vyhľadávanie funkcií podporujú profesionálov aj neskúsených používateľov pri úprave dokumentov.
 • Používatelia sú pripojení v cloude prostredníctvom služieb OneDrive a SharePoint. Komplexné funkcie tiež umožňujú mimoriadne flexibilné zdieľanie, takže Office 2016 ďalej zefektívňuje spoluprácu na Office dokumentoch a ich doručovanie v reálnom čase.
 • Pre túto edíciu, ako aj pre ostatné edície, sú k dispozícii aj nové vzory Office: Režim "Dark Gray" má obzvlášť výrazné kontrasty, zatiaľ čo v režime "Colorful" sa zobrazujú programy s moderným vzhľadom.

Microsoft Office 2016 Standard Edition nie je k dispozícii v bežnej obchodnej sieti pre individuálnych zákazníkov, ale len ako objemová licencia, pretože sa používa vo väčších spoločnostiach. V spoločnosti Wiresoft si však súkromní používatelia, ako aj samostatne zárobkovo činné osoby a malé a stredné podniky môžu zakúpiť aj edíciu Office Standard 2016. Od súčasných vydaní Home & Student alebo Home & Business sa líši rozložením programu Publisher.

Kúpa edície 2016 má tú zvláštnu výhodu, že je podporovaná staršími operačnými systémami Microsoft od Windows 7 - dôležitá a rozhodujúca vlastnosť pre kupujúcich, ktorí naďalej používajú túto alebo nasledujúcu verziu. Okrem verzie 2016 Office 2016 Standard si môžete v internetovom obchode Wiresoft zakúpiť aj verziu Professional Pro (bez predplatného!). V nasledujúcom prehľade sú podrobne predstavené všetky jednotlivé programy, ktoré sú zahrnuté na stránke Office 2016 Standard.

Všeobecné nové funkcie na stránke Office 2016 Standard

Office 2016 Standard obsahuje niekoľko nových funkcií v Standard-programoch, ktoré by mali používateľom užitočne pomôcť:

 • "Ty si želáš" (Tell Me) je operačný asistent (slovenská: "Ty si želáš"), ktorého ikona má tvar žiarovky. Keď používateľ hľadá nejakú funkciu, stručne zadá do vstupného poľa, čo chce urobiť, a Tell Me ukáže, kde a ako to urobiť, prípadne ponúkne ďalšiu podporu.
 • Insights je tiež sprievodca, ktorý sa dá použiť na získanie zodpovedajúcich výsledkov vyhľadávania výrazov, napríklad v dokumente Office, prostredníctvom inteligentného vyhľadávania podporovaného systémom Bing. Tieto výsledky sa zobrazujú v bočnej oblasti okna Office.
 • Zjednodušené zdieľanie uľahčuje zdieľanie dokumentov aplikácií Excel, Word a PowerPoint a prideľovanie individuálnych práv príjemcom.
 • Funkcia História verzií zobrazuje a sprístupňuje staršie verzie dokumentu pre aplikácie Word, Excel a PowerPoint.
 • Integrácia služby OneDrive umožňuje používateľom prístup k dokumentom Office odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek koncového zariadenia, ak sú tam uložené.
 • Funkcia ochrany pred stratou údajov (DLP) je k dispozícii prostredníctvom SharePoint Online a OneDrive for Business pre dokumenty Word, Excel a PowerPoint na centrálne vytváranie zásad používania a zdieľania citlivých údajov. Hneď ako sa identifikuje bezpečnostné riziko, príslušný používateľ dostane oznámenie.

Jednotlivé funkcie špecifické pre program na stránke Office 2016 Standard

Jednotlivé programy zahrnuté v Office 2016 Standard Edition tiež ponúkajú celý rad vylepšení a nových funkcií:

Nové funkcie programu Word na stránke Office 2016 Standard

Program Word, ktorý je súčasťou Office 2016 Standard, obsahuje optimalizácie existujúcich funkcií, ako aj niekoľko nových nástrojov. Vďaka nim je najmä spoločná práca v tíme na dokumentoch Word ešte efektívnejšia - či už na stránke Office alebo online v cloude. Okrem toho je však v programe Word 2016 k dispozícii ešte viac šablón, ako aj mimoriadne praktická funkcia otvorenia dokumentu PDF priamo v programe:

 • Otvorenie PDF priamo v programe Word: Pri otváraní súboru PDF v aplikácii Word 2016 sa použije nielen formátovanie vrátane písma, ale aj obrázky a grafika. Tie môžete upravovať priamo pomocou nástrojov integrovaných v aplikácii Word. Potom môžete tento dokument programu Word opäť uložiť aj vo formáte PDF.
 • Nové možnosti pre tvary WordArt: Word 2016 obsahuje ešte viac možností pre tvary WordArt na prispôsobenie dokumentov - napríklad text možno ľubovoľne transformovať tak, aby sa prispôsobil tvaru grafického prvku atď.
 • Vylepšené zadávanie v reálnom čase: Vďaka nástroju "zadávanie v reálnom čase" je súčasná tímová spolupráca na dokumente Word ešte efektívnejšia a zároveň prehľadnejšia: Ak určitý používateľ vykonáva zmeny v texte Word, zatiaľ čo ho majú otvorený aj ostatní zamestnanci, môžu tieto činnosti nielen sledovať, ale v prípade potreby aj opravovať.
 • Vylepšená funkcia komentárov : Optimalizovaná funkcia komentárov v programe Word okrem zobrazovania zmien v reálnom čase zobrazuje komentáre jednotlivých zamestnancov tak, aby na ne mohli ostatní používatelia reagovať priamo v tom istom poli komentára. Všetky príspevky sú tak centrálne integrované v jednom dokumente programu Word, takže používatelia o nich nemusia písať e-maily.
 • Pripnutý priečinok : Každý dokument programu Word možno viditeľne pripnúť k priečinku, v ktorom je uložený ako zoznam skokov (jumplist). Takto k nemu majú všetci zamestnanci okamžitý prístup, rovnako ako ku všetkým ostatným dokumentom, ktoré sa v ňom nachádzajú.

Nové funkcie v programe Excel 2016 pre Office Standard

Jednou z odporúčaných funkcií v programe Excel 2016 je návrh najvhodnejšieho typu grafu pre príslušnú výpočtovú operáciu. Používatelia jednoducho vyberú príslušné údaje myšou a program vytvorí výber vhodných grafov na základe skutočných údajov ako živý náhľad.

Okrem toho je k dispozícii niekoľko nových typov grafov, ktoré ešte názornejšie ilustrujú určité výpočty:

 • Vodopádový graf je typ stĺpcového grafu, ktorý možno použiť na zobrazenie kladných a záporných zmien danej hodnoty.
 • Histogram je vhodný na zobrazenie rozdelenia frekvencií určitých tried.
 • Typ mapy stromov prehľadne zobrazuje proporcie v hierarchickej štruktúre.
 • Paretov graf patrí medzi histogramy a používa sa na vizualizáciu absolútnych a relatívnych hodnôt vo forme stĺpcov.
 • Graf Sunburst sa používa predovšetkým na usporiadanie hierarchických údajov do podoby sústredných kruhov s cieľom zobraziť vzťahy medzi nimi.
 • Krabicový graf - známy aj ako boxplot alebo box & whiskers - zobrazuje štatistickú analýzu vo forme kvartilov a mediánov.

Okrem toho Excel v Office 2016 Standard ponúka niektoré nové typy výpočtov, napríklad funkciu PROGNOSE.ETS, ktorá teraz generuje aj krátkodobé alternatívne budúce prognózy vrátane najlepších a najhorších prípadov. Interaktívne grafy v pivotových tabuľkách ponúkajú s novo integrovanými funkciami Business Intelligence okrem iného aj navigáciu drill-down známu z online analytického spracovania (OLAP). Nová funkcia LET zlepšuje výkonnosť a kombinovateľnosť výpočtov v programe Excel 2016: v rámci vzorca je možné pomocou nej pomenovať jednotlivé rozsahy. Nový filter zobrazenia umožňuje skryť triedenia a filtre ostatných spolupracovníkov v pracovnom hárku a zobraziť len svoje vlastné.

Funkcie aplikácie PowerPoint na stránke Office 2016 Standard

Verzia PowerPoint 2016 rozširuje možnosti návrhu prezentácií o nové nástroje, animácie a grafiku a možnosti správy času:

 • Vstavaný návrhár aplikácie PowerPoint Designer pri vkladaní grafiky alebo ilustrácie do snímky poskytuje niekoľko návrhov dizajnu, ktoré možno okamžite použiť kliknutím.
 • Nová funkcia PowerPoint Morph umožňuje vytvárať animované prechody medzi dvoma snímkami prezentácie. Morfovanie funguje s obrázkami a grafikou alebo 3D tvarmi, ale aj so slovami a textami.
 • Nástroj štetec sa používa na zreteľné zvýraznenie jednotlivých prvkov, ako sú pojmy, ale aj grafika v prezentácii na snímke ich farebným zvýraznením. Zvýraznenie sa vykonáva len v režime prezentácie, samotný dokument PowerPoint sa nemení.
 • Vďaka sledovaniu času môžu prezentujúci počas prezentácie ešte lepšie riadiť čas: vždy sa zobrazí dostupný čas, takže časový rámec sa dodrží aj napriek prípadnému oneskoreniu.
 • Funkcia zdieľania ešte viac uľahčuje publikovanie prezentácie prostredníctvom kanálov sociálnych médií, ako je Facebook a iné.
 • Službu prezentácie možno použiť s účtom Microsoft na sprístupnenie živej prezentácie iným záujemcom aj prostredníctvom prehliadača.

Nové praktické funkcie aplikácie Outlook na stránke Office 2016 Standard

Outlook 2016 má niekoľko nových funkcií, ktoré používateľom pomáhajú najmä efektívne spravovať každodennú záplavu e-mailov, ako aj rýchlejšie vyhľadávať obsah, kontakty a dokumenty; odosielanie príloh súborov je teraz tiež ešte jednoduchšie a rýchlejšie:

 • Funkcia Clutter (Neporiadok) oddeľuje dôležité e-maily od nedôležitých, ktoré sa už nachádzajú v priečinku doručenej pošty, a triedi ich do vlastného priečinka nevyžiadanej pošty; tiež deaktivuje všetok potenciálne nebezpečný obsah, ako sú nebezpečné odkazy alebo škodlivý softvér. Clutter tiež rozpoznáva správanie používateľa, napríklad to, ktoré e-maily sa čítajú ako prvé, ktoré neskôr a ktoré sa úplne ignorujú, a tak neustále zlepšuje kritériá triedenia.
 • Prostredníctvom virtuálneho vyhľadávacieho priečinka sa e-maily alebo osoby a kontakty najprv filtrujú podľa vopred definovaného vyhľadávacieho kritéria a potom sa v ňom hromadne zobrazia.
 • Po zadaní mena alebo kliknutí do poľa "Komu" nového e-mailu adresár navrhne zodpovedajúce kontakty z adresára, ale aj tie, s ktorými odosielateľ správy často komunikuje.
 • Prílohy môžete nájsť a odoslať ešte rýchlejšie, pretože Outlook 2016 zobrazí zoznam všetkých súborov, ktoré boli nedávno použité po kliknutí na "Pripojiť súbor". Prílohy obsahujú rozbaľovaciu ponuku s funkciami na okamžité otvorenie, kopírovanie, uloženie alebo vymazanie jedným kliknutím.
 • Prostredníctvom služieb OneDrive a SharePoint môžete odosielať súbory uložené v týchto službách ako prepojenie. Tým sa výrazne znižuje množstvo údajov v e-mailovej schránke.

Poznámkový program OneNote na stránke Office 2016 Standard

V neposlednom rade Office 2016 Standard obsahuje aj OneNote, obľúbený digitálny poznámkový blok, vďaka ktorého univerzálnosti ho môžete používať takmer kdekoľvek, najmä na

Smartfóny a tablety na vytváranie, úpravu a zdieľanie poznámok odkiaľkoľvek.

 • Nápady a úlohy môžete spontánne zaznamenávať pomocou aplikácie OneNote a synchronizovať ich vo všetkých zariadeniach.
 • Patria sem obrázky, videosúbory a text. Integrované rozpoznávanie textu a reči umožňuje vyhľadávať texty v obrázkoch (napr. snímky obrazovky) a hlasové súbory na kľúčové slová.
 • Aplikácia OneNote je integrovaná s rôznymi programami Office, takže si v nej môžete ľahko robiť poznámky.
 • Na zariadeniach s dotykovým ovládaním môžete poznámky zadávať aj ručne.
 • Poznámky môžu byť navzájom prepojené a obsah z internetových zdrojov môže byť automaticky prepojený.
 • Poznámkové bloky môžete ukladať do služby OneDrive a zdieľať ich s ostatnými používateľmi.

Publisher 2016 je k dispozícii na Office 2016 Standard

Publisher je praktický program Office na vytváranie rôznych médií pre online alebo tlač. Tento publikačný softvér je špeciálnou súčasťou MS Office 2016 Standard a nie je súčasťou balíka Home & Student alebo Home & Business.

Používateľsky prívetivé rozhranie ponúka prehľadné usporiadanie všetkých dôležitých funkcií. Intuitívne použiteľné nástroje podporujú neskúsených aj profesionálov pri rozvrhovaní náročných dokumentov, ako aj pri úprave obrázkov, aby sa dosiahli optimálne výsledky. Text a obrázky možno vizuálne upravovať pomocou obrazových efektov, ako sú tiene, luminiscencia, 3D a odrazy. Na úpravu viacerých obrázkov je k dispozícii samostatný stĺpec v oblasti návrhu. Tie potom môžete intuitívne vymieňať pomocou funkcie drag & drop. A najmä pri digitálnej tlači pomocou online fotografickej služby možno dokumenty vytvorené v programe Publisher uložiť aj vo formáte JPG.

Dôležité funkcie a vlastnosti programu Publisher 2016 sú:

 • Šablóny návrhov v bežných formátoch sa zobrazia už pri otvorení programu Publisher pre všetky typy dokumentov: na súkromné účely sú k dispozícii šablóny pre letáky a listy formátu A4 atď. a na komerčné účely sú k dispozícii aj šablóny pre viacstranové brožúry a rozsiahlejšie katalógy. Všetky prvky preddefinované v šablóne, ako sú nadpisy, čísla strán, rámčeky, ale aj farby, písma a formátovanie, možno individuálne upraviť a uložiť ako novú šablónu, aby boli opäť k dispozícii pre podobné publikácie.
 • Integrované stavebné bloky - ako sú nadpisy, textové rámce a stĺpce atď. - sa dajú buď prevziať, alebo prispôsobiť tak, aby bol k dispozícii jednotný dizajn pre všetky publikácie.
 • Škálovateľnú vektorovú grafiku SVG obsiahnutú v aplikácii Publisher, ako aj dostupné 3D objekty možno zväčšovať alebo otáčať o 360 stupňov podľa potreby, pričom sa vždy zachová ich ostrosť.
 • Pomocou funkcie drag & drop môžete do dokumentu programu Publisher importovať obrázky a grafiku nielen z priečinka alebo knižnice Microsoft ClipArt, ale aj z internetu alebo online fotoalbumu prostredníctvom vyhľadávania obrázkov v službe Bing.
 • Funkcia pravítka umožňuje milimetrovo presné umiestnenie v dokumente.
 • Nástroj textového poľa je praktickou pomôckou najmä pri viacstranových publikáciách; hneď ako sa do textového rámca vloží dlhší text, elipsa naznačí, či je textu viac, ale nie je viditeľný. Prepojením jednotlivých textových polí sa vložený text automaticky rozdelí medzi ne.

Systémové požiadavky pre Office 2016 Standard:

MS Office Standard je k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii. 64-bitová verzia sa zvyčajne inštaluje automaticky - v 32-bitovom operačnom systéme s procesorom x86 je možné nainštalovať iba 32-bitovú verziu. V závislosti od verzie sa môžu líšiť požiadavky na hardvér, najmä pokiaľ ide o pamäť RAM a miesto na pevnom disku. Upozorňujeme na tieto minimálne požiadavky:

 • Operačný systém: aspoň Windows 7 alebo vyšší alebo Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
 • Pamäť: 1 GB RAM (32-bitová), 2 GB RAM (64-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3,0 GB
 • Displej: rozlíšenie aspoň 1 024 x 768
 • Grafická karta: minimálne grafická karta DirectX 10 pre hardvérovú akceleráciu grafiky

Kúpiť MS Office 2016 Standard lacno v internetovom obchode Wiresoft

Edícia MS Office 2016 Standard nie je dostupná v bežnej obchodnej sieti, ale len ako objemová licencia pre firmy. V internetovom obchode Wiresoft je softvér Office 2016 Standard k dispozícii aj samostatne, ako kúpna verzia a bez záväzkov ako v prípade predplatného s aktualizáciami softvéru; preto pri nákupe prostredníctvom Wiresoftu vznikajú len jednorazové náklady. Zakúpite si plnú verziu programu s rovnakým rozsahom programov a funkcií, aké ponúka objemová licencia, s tým rozdielom, že tento balík Office 2016 Standard je jediná licencia, ktorú používate výlučne vy.

Bezpečný nákup softvéru so spoločnosťou Wiresoft: Kúpa Office 2016 Standard alebo akejkoľvek inej edície Office 2016 od spoločnosti Wiresoft je nielen mimoriadne lacná a pohodlná, ale aj bezpečná: tento softvér Office 2016 Standard je licencia pre jedného používateľa, ktorá bola súčasťou väčšej objemovej licencie, takej, ktorú zvyčajne môžu zakúpiť a používať len väčšie spoločnosti. Pri zakúpení objemovej licencie majú tieto spoločnosti tiež právo ďalej predávať nadbytočné softvérové licencie - napr. spoločnosti Wiresoft. Nezáleží na tom, či sa tieto licencie nepoužívali alebo či bol príslušný softvér Office nahradený novšou verziou programu alebo už nie je v spoločnosti podporovaný z dôvodu všeobecnej úpravy hardvéru alebo aktualizácie operačného systému. Prostredníctvom predaja sa môže objemová licencia rozpustiť a premeniť na jednotlivé licencie - tie sa potom označujú ako použitý softvér. Rozdelenie na jednotlivé licencie nemá žiadny vplyv na rozsah programov alebo ich funkčnosť, softvér tiež nepodlieha opotrebovaniu používaním.

Spoločnosť Wiresoft predáva iba plné verzie MS Office Standard alebo iných programov spoločnosti Microsoft, ktoré sú identické s pôvodnými verziami alebo vydaniami spoločnosti Microsoft; tieto tiež pochádzajú iba z legálnych zdrojov od prvonadobúdateľov so sídlom v Európe.

Preto pri nákupe Office 2016 Standard ako použitého softvéru z Wiresoft Software Shopu nehrozí žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom, čo potvrdili aj mnohé rozsudky.

Tento softvér Office 2016 Standard je možné nainštalovať do počítača ihneď po dokončení procesu nákupu a prevzatia a aktivovať pomocou objemového licenčného kľúča - Multi-Activation-Key (MAK) - dodaného pri nákupe a používať bez časového alebo iného obmedzenia.

Nákup softvérových balíkov Microsoft Office je pre zákazníkov spoločnosti Wiresoft ekonomickou možnosťou, ako si kúpiť takéto bežne nedostupné programy navyše mimoriadne výhodne. Preto najmä samostatne zárobkovo činné osoby a súkromní používatelia, ale aj malé a stredné podniky využívajú našu ponuku lacného softvéru: s Wiresoftom získajú nielen všetky exkluzívne výhody Office 2016 Standard Edition, ale aj ušetria pri kúpe!

V internetovom obchode Wiresoft Software-Shop nájdete Office 2016 Standard Edition, ako aj ďalšie edície a verzie a iné Office-programy ako kúpiteľné verzie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Office 2016 Standard alebo akejkoľvek inej edície Microsoft Office 2016, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie