Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionálny vývojársky softvér pre macOS v kúpnej verzii Visual Studio 2017 pre Mac v Professional Edícia ponúka používateľom výkonné funkcie a vylepšenia produktivity IDE na vytváranie multiplatformových...
118,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRE MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRE MAC
Visual Studio 2019 pre Mac ako jedna licencia Visual Studio for Mac v edícii Professional 2019 je nová verzia osvedčeného integrovaného vývojového prostredia pre .NET na počítačoch Apple, ktoré možno použiť na úpravu, ladenie a nakoniec...
310,90 € *

Microsoft Visual Studio pre Mac: prostredie pre vývojárov

Prehľad

Microsoft Visual Studio for Mac je výkonné integrované vývojové prostredie (IDE) určené špeciálne pre používateľov počítačov Mac. Pomocou tohto softvéru môžu vývojári vytvárať, testovať a ladiť natívne aplikácie pre Mac, mobilné aplikácie a webové aplikácie. Microsoft vytvoril Visual Studio for Mac, aby vyhovel potrebám vývojárov pre počítače Mac a poskytol bezproblémovú vývojovú platformu.

Kľúčové funkcie

1. Vývoj naprieč platformami

S Visual Studio for Mac môžu vývojári pracovať naprieč platformami a vytvárať aplikácie pre macOS, iOS, Android a web. Vďaka tomu je možné osloviť širokú používateľskú základňu a spúšťať aplikácie na rôznych zariadeniach a operačných systémoch.

2. Intuitívne používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie Visual Studio for Mac je používateľsky prívetivé a ľahko pochopiteľné. Vývojári sa v ňom rýchlo zorientujú a môžu efektívne pracovať. IDE ponúka aj množstvo vstavaných nástrojov a funkcií na urýchlenie vývoja.

3. Integrácia so službou Azure

Visual Studio for Mac ponúka bezproblémovú integráciu s Microsoft Azure, cloudovou platformou spoločnosti Microsoft. To uľahčuje nasadzovanie a škálovanie aplikácií v cloude a poskytuje vývojárom prístup k množstvu cloudových služieb.

Podpora a komunita

Microsoft prikladá veľký význam podpore svojej komunity vývojárov. Visual Studio for Mac je pravidelne aktualizované a poskytuje prístup k rozsiahlym zdrojom vrátane dokumentácie, návodov a fór. Vývojári môžu využívať výhody aktívnej komunity aj prostredníctvom zdieľania vedomostí a skúseností.

Celkovo možno povedať, že Microsoft Visual Studio for Mac poskytuje vývojárom pre počítače Mac komplexné vývojové prostredie. Vďaka podpore viacerých platforiem, používateľsky prívetivému rozhraniu a integrácii s cloudom Microsoft Azure je toto IDE cenným zdrojom na vytváranie vysokokvalitných aplikácií.

Ak hľadáte komplexné vývojové prostredie pre svoj Mac, Microsoft Visual Studio for Mac určite stojí za pozornosť. Ponúka všetky nástroje a funkcie, ktoré potrebujete na úspešnú realizáciu svojich vývojových projektov.

Kategórie