Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Windows 10 Enterprise - operačný systém spoločnosti Microsoft pre firmy Windows 10 Enterprise ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý špeciálne pre väčšie spoločnosti - je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft ako jedna...
45,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Kúpte si Windows 10 Pro - výkonnú verziu osvedčeného operačného systému od spoločnosti Microsoft V porovnaní s jednoduchšími verziami tohto operačného systému ponúka Windows 10 Professional výrazné plus v oblasti podnikových funkcií,...
32,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - dôležitá aktualizácia operačného systému Windows 10 Keď si stiahnete Windows 10 Enterprise LTSC 2021, všetky súbory potrebné na inštaláciu sa stiahnu na váš pevný disk. Náš systém vám zároveň pošle...
220,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - operačný systém spoločnosti Microsoft pre podniky Windows 10 Enterprise LTSB 2016 ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý špeciálne pre väčšie spoločnosti - k dispozícii od spoločnosti...
125,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - operačný systém spoločnosti Microsoft pre podniky Windows 10 Enterprise ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý špeciálne pre väčšie spoločnosti - je k dispozícii aj od spoločnosti Wiresoft...
152,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - operačný systém spoločnosti Microsoft pre firmy Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý špeciálne pre väčšie spoločnosti - k dispozícii od spoločnosti Wiresoft...
91,90 € *

Najdôležitejšie funkcie a inovácie systému Microsoft Windows 10

Nový systém Windows 10 ponúka v porovnaní s predchádzajúcim systémom množstvo vylepšení a nových funkcií, vďaka ktorým je práca na počítači ešte efektívnejšia a jednoduchšia. Okrem toho sa používatelia stretnú aj s niektorými funkciami, ktoré niektorým z nich vo Windows 8 chýbali.

Patrí medzi ne predovšetkým známa ponuka Štart systému Windows 7, ktorú desiata verzia vracia v podobnej podobe: v novej ponuke Štart sa opäť nachádzajú často používané programy a dlaždice aplikácií, ktoré boli predtým na úvodnej obrazovke  , sa tam tiež opäť nachádzajú. Na rozdiel od systému Windows 8 sa opäť otvárajú v oknách.

Nový systém aktualizácií zjednodušuje aktualizácie softvéru

Nový operačný systém Windows sa teraz automaticky priebežne aktualizuje alebo dopĺňa o nové funkcie, takže ich inštaláciu už nemožno vylúčiť. Dôvodom je predovšetkým zvýšenie bezpečnosti, ale aj zjednodušenie správy. Zároveň sa rozšírila kompatibilita systému Windows 10 s aplikáciami tretích strán.

Jeden systém pre všetky platformy alebo koncové zariadenia

Nový operačný systém Windows 10 možno teraz používať na všetkých zariadeniach používateľa: od smartfónov cez tablety alebo herné konzoly až po okuliare na virtuálnu realitu - a všetky zariadenia prepojiť. To znamená, že programy alebo hry sa môžu naďalej používať alebo hrať na inom koncovom zariadení ako na začiatku.

Hlasová asistentka Cortana na používanie v počítači

Hlasovú asistentku Cortanu, známu z hernej konzoly Xbox a smartfónov so systémom Windows, môžete teraz používať aj na počítači so systémom Windows 10. Cortana reaguje na hlas používateľa a rozumie textovému vstupu. Hlasový asistent tiež zadáva stretnutia do kalendára, spúšťa programy a podporuje používateľa pri vyhľadávaní súborov.

Prehliadač Microsoft Edge nahrádza Internet Explorer

Microsoft Edge je teraz predvoleným prehliadačom pre Windows 10. V porovnaní s Internet Explorerom ponúka Edge viacero výhod: Patrí medzi ne možnosť pridávať k jednotlivým webovým stránkam poznámky alebo dokonca kresby, ktoré sú užitočné pri ich opätovnom prezeraní, ako aj zobrazenie na čítanie, pri ktorom je text webovej stránky v popredí, takže vás nerozptyľujú iné prvky, napríklad obrázky na webovej stránke.

Lepšia prehľadnosť vďaka vizuálnym pracovným plochám

Systém Windows 10 teraz ponúka možnosť vybrať si pre každú úlohu inú plochu namiesto súčasného otvárania mnohých okien, čo predtým spôsobovalo pri práci zmätok. Kliknutím na ikonu systému Windows sa môžu súčasne zobraziť aj všetky aktívne pracovné plochy.

Na všetkých zariadeniach je k dispozícii len jeden obchod Windows Store

Obchod Windows Store teraz stačí nastaviť iba raz na akomkoľvek koncovom zariadení, aby ste mohli sťahovať aplikácie, hry, hudbu alebo filmy. Otravná viacnásobná aktivácia na tablete, smartfóne alebo počítači už nie je potrebná.

Integrovaný antivírusový program Windows Defender

Windows Defender Antivirus vo verzii 10 ponúka komplexné integrované bezpečnostné funkcie, ktoré sú neustále aktualizované. Ide o ochranu v reálnom čase pred hrozbami, ako sú vírusy a škodlivý softvér, ktoré sa šíria prostredníctvom e-mailov, aplikácií alebo na webe. Využíva výhody cloudu, ako aj strojového učenia a komplexnej behaviorálnej analýzy na ochranu koncových bodov pred aktuálnymi a komplexnými hrozbami.

Kúpiť Windows 10 Professional alebo Windows 10 Enterprise? 

Obe verzie systému Windows 10 dostupné od spoločnosti Wiresoft - Pro a Enterprise - sú ideálne na používanie firemnými alebo profesionálnymi používateľmi. Rozdiel medzi týmito dvoma verziami spočíva v príslušnom rozsahu funkcií, ako aj v poskytovaní rôznych doplnkových služieb.

Windows 10 Pro - pre malé a stredné podniky

Windows 10 Pro je ideálna edícia pre malé a stredné podniky. Ponúka nielen vysoko funkčný základ pre moderné pracovisko podporované počítačom s užívateľsky prívetivým rozhraním, ale má aj všetky nástroje, ktoré tím potrebuje na ešte efektívnejšiu a zároveň inteligentnejšiu spoluprácu.

V porovnaní s verziou Home Edition ponúkaWindows 10 Professional ďalšie funkcie, ktoré napríklad umožňujú správu koncových zariadení a aplikácií a ich integráciu do serverovej siete Windows. Aplikácia Pro podporuje aj novú službu Windows Update for Business: Vďaka tejto funkcii sa aktualizácie zabezpečenia môžu vykonávať ešte rýchlejšie. Okrem toho podpora vzdialených a mobilných scenárov, ako aj cloudových technológií umožňuje efektívny spôsob práce.

Najdôležitejšie rozdiely medzi verziami Windows 10 Professional a Home

Nová verzia systému Windows 10 Professional sa od štíhlejšej verzie Home líši radom funkcií, ktoré sa týkajú najmä zabezpečenia a ochrany údajov, ako aj funkciami, ktoré správcom uľahčujú najmä správu sietí a poskytovanie služieb a aktualizácií. Systém Windows 10 Pro je tiež navrhnutý tak, aby sa flexibilne prispôsobil rôznym hardvérovým požiadavkám príslušných koncových zariadení. Na rozdiel od verzie Home ponúka verzia Pro okrem iného tieto ďalšie dôležité obchodné funkcie:

BitLocker na šifrovanie údajov a softvéru

Šifrovanie zariadenia BitLocker chráni nielen interný štartovací disk systému Windows v systéme Windows 10 Pro, ale aj externé pevné disky a kľúče USB šifrovaním údajov a inštalácií softvéru na nich. Ak sa počítač alebo tablet chránený nástrojom BitLocker stratí alebo je ukradnutý, nikto k nemu nemá prístup. Používatelia sa môžu kedykoľvek prihlásiť pomocou svojho ID používateľa a získať úplný prístup ku všetkým údajom.

Lepšia správa pravidelných inštalácií aktualizácií

Windows 10 Pro poskytuje používateľom rozšírené práva na inštaláciu aktualizácií, čo ocenia najmä správcovia. To umožňuje načasovať aktualizácie s oneskorením až o 365 dní, čo prináša výhodu vynechania potenciálne chybných verzií softvéru. Tým sa zníži počet prerušení alebo prekážok v práci.

Predvolené pripojenie k vzdialenej ploche v systéme Windows 10 Pro

Nový systém Windows 10 Pro ponúka plnohodnotné pripojenie k vzdialenej ploche na vzdialené používanie všetkých funkcií, programov atď. z kancelárskej pracovnej stanice vo firme. Používatelia, ktorí často pracujú v domácej kancelárii, na cestách alebo na iných miestach, majú vďaka pripojeniu k vzdialenej ploche plný prístup k svojmu počítaču v kancelárii, a tým aj ku všetkým údajom, ktoré potrebujú pre svoje projekty.

Ďalšie funkcie systému Windows 10 Professional

Okrem toho verzia Microsoft Windows 10 Pro ponúka možnosť pripojenia sa ku cloudovej službe na správu adresárov a identít Azure Active Directory, ako aj funkcie na správu skupinových politík a klienta Hyper-V, ktorý umožňuje správcom spúšťať viacero operačných systémov ako virtuálne počítače pod Windows 10.

Windows 10 Enterprise - pre stredné a veľké podniky

Windows 10 Enterprise je určený predovšetkým pre stredné a veľké podniky, ktoré majú zvyčajne vyššie nároky na služby správy a zvýšené zabezpečenie. Enterprise 10 sa preto od variantu Pro líši niekoľkými ďalšími exkluzívnymi funkciami. Direct Access napríklad umožňuje zamestnancom bezpečný a transparentný prístup k firemnej sieti aj na cestách; AppLocker umožňuje správcom kedykoľvek zabrániť inštalácii alebo aktivácii neželaného softvéru. Medzi ďalšie podnikové funkcie patrí rozsiahla správa zariadení a aplikácií s vysokou flexibilitou prostredníctvom nasadenia operačného systému a kontroly aktualizácií.

Najdôležitejšie rozdiely medzi systémami Windows 10 Enterprise a Professional

Zatiaľ čo Windows 10 Pro už pokrýva mnohé funkcie a služby, ktoré ocenia menšie až stredne veľké firmy, verzia Enterprise ponúka ďalšie rozšírenie funkcií, ktoré využijú najmä väčšie spoločnosti.

Obzvlášť dôležité sú tu témy bezpečnosti a ochrany údajov.

Systém Microsoft Windows 10 Enterprise má preto integrované bezpečnostné funkcie, ktoré chránia citlivé údaje a chránia internú sieť pred vonkajšími útokmi. Okrem toho verzia Enterprise 10 ponúka aj prístup k pobočke dlhodobého servisu spoločnosti Microsoft. Tu sa nainštalujú iba aktualizácie zabezpečenia, ale neaktualizujú sa žiadne funkcie. Súčasťou systému Windows 10 Enterprise sú tieto exkluzívne funkcie:

Windows To Go Creator

Windows To Go v Enterprise 10 umožňuje vytvoriť vlastný pracovný priestor Windows To Go s rovnakým názvom, ktorý možno spustiť prostredníctvom externého disku pripojeného cez USB. To umožňuje, aby systém Windows 10 fungoval nezávisle od nainštalovaného operačného systému v počítači. Pracovný priestor Windows to Go môže používať rovnaké obrazy a spravovať sa rovnakým spôsobom ako počítač na pracovisku.

AppLocker

Pomocou nástroja AppLocker môžu správcovia presne kontrolovať, ktoré aplikácie a súbory môžu jednotliví používatelia spúšťať, napríklad skripty, balíky aplikácií, súbory inštalátora systému Windows a inštalátora aplikácií a knižnice dynamických prepojení (DLL).

Aplikácia AppLocker tak môže zabrániť spusteniu určitých aplikácií, napr. ak nejde o licencovaný softvér, alebo tiež oprávniť len určitých používateľov používať licencovaný softvér. Táto funkcia sa netýka len používania v súlade s licenciou, ale aj pravidiel štandardizácie pri používaní aplikácií.

Pokročilá ochrana pred hrozbami (ATP) v systéme Windows Defender

Microsoft Defender Advanced Threat Protection v systéme Windows 10 Enterprise pomáha podnikom nielen odhaľovať komplexné hrozby, ale aj priamo ich skúmať a reagovať na ne - pre vyššiu bezpečnosť siete. ATP sa používa v spojení so službou Microsoft Cloud Service, kde senzory správania koncových bodov zhromažďujú údaje o typickom správaní, ktoré analyzuje cloudová bezpečnostná analytika s využitím veľkých dát a strojového učenia s cieľom odhaliť a interpretovať útoky a prijať vhodné obranné opatrenia.

Systémové požiadavky pre Windows 10 Professional a Enterprise

Na inštaláciu systému Windows 10 je potrebné koncové zariadenie s procesorom s frekvenciou 1 GHz a 1 gigabajtom pamäte RAM pre 32-bitovú verziu alebo 2 gigabajty pamäte RAM pre 64-bitovú verziu. Kapacita pevného disku by mala byť 16 GB pre 32-bitový a 20 gigabajtov pre 64-bitový počítač. Grafická karta by mala mať minimálne rozlíšenie 800 x 600 pixelov alebo grafickú kartu Microsoft DirectX 9 s ovládačom WDDM.

Kúpte si Microsoft Windows 10 Editions za nízku cenu od spoločnosti Wiresoft

Spoločnosť Wiresoft vám ponúka dve verzie systému Windows 10 Professional a Enterprise za mimoriadne nízke ceny. Tieto produkty Microsoft ponúkame výhradne ako originálne licencie, ktoré sú nepoužívaným softvérom Windows od európskych spoločností a ktoré boli testované spoločnosťou Wiresoft na pravosť a dokonalú funkčnosť. Mnohí naši zákazníci používajú náš sortiment produktov Microsoft. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa verzie systému Windows 10, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám, kedykoľvek nás kontaktujte: