Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10186
 • KW4-00190
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
152,90 € * 168,90 € * (9,47% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise ponúka používateľom maximálny výkon a bol špeciálne navrhnutý pre väčšie spoločnosti - k dispozícii u Wiresoftu namiesto množstevnej licencie aj jednotlivo za výhodnú cenu! Windows 10 Enterprise LTSC 2019 je operačný systém tejto verzie od spoločnosti Microsoft, ktorý obsahuje najväčší rozsah funkcií zo všetkých edícií - mnohé z nich sú tu exkluzívne zahrnuté, okrem iného rozsiahla správa aplikácií, ako aj prístup k vetve Microsoft Long Term Servicing, špeciálnej forme aktualizácie systému Windows, pri ktorej sa inštalujú len bezpečnostné aktualizácie, ale žiadne funkcie.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - operačný systém spoločnosti Microsoft pre podniky

Windows 10 Enterprise ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý špeciálne pre väčšie spoločnosti - je k dispozícii aj od spoločnosti Wiresoft za nízku cenu namiesto množstevnej licencie!

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 je operačný systém tejto verzie od spoločnosti Microsoft, ktorý obsahuje najväčší rozsah funkcií zo všetkých edícií - mnohé z nich sú tu exkluzívne zahrnuté, okrem iného rozsiahla správa aplikácií, ako aj prístup k vetve Microsoft Long Term Servicing Branch, špeciálnej forme aktualizácie systému Windows, kde sa inštalujú len bezpečnostné aktualizácie, ale žiadne funkcie.

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 má známe používateľsky prívetivé rozhranie s typickým vzhľadom dlaždíc Microsoft, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Výhodou Enterprise Edition pre kupujúcich je aj to, že tento operačný systém možno používať aj na starších hardvérových systémoch, čo je pre mnohých používateľov dôležitá vlastnosť, ktorá rozhoduje o kúpe. V internetovom obchode Wiresoft môžete získať Windows 10 Enterprise LTSC 2019 v jednej verzii, ako aj ďalšie edície systému Windows 10 a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft. V nasledujúcom prehľade sú okrem všeobecného prehľadu uvedené predovšetkým špeciálne funkcie systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019.

Špeciálne exkluzívne funkcie systému Windows 10 Enterprise LTSC2019

V porovnaní s edíciami, ako je Windows 10 Pro, ponúka Windows 10 Enterprise LTSC 2019 množstvo funkcií a nástrojov, ktoré predstavujú rozhodujúcu pridanú hodnotu pre stredne veľké a najmä veľké spoločnosti, a to z hľadiska zabezpečenia koncových zariadení a dát, ako aj možností správcov pri presadzovaní skupinových politík a správe používateľských účtov. Úplné podrobnosti o systéme Windows 10 Enterprise LTSC 2019 sú uvedené nižšie:

 • DirectAccess: Pomocou DirectAccess môžu vzdialení používatelia využívať pripojenie k sieťovým zdrojom bez pripojenia VPN, pretože vzdialené klientske počítače zostávajú pripojené k podnikovej sieti prostredníctvom šifrovaného pripojenia. Správcovia IT môžu tiež spravovať všetky klientske počítače prostredníctvom DirectAccess. Najmä mobilní používatelia pracujú najlepšie s DirectAccess, a to aj v prostredí s viacerými lokalitami. Po konfigurácii sa ich notebooky automaticky pripájajú k firemnej sieti prostredníctvom internetu. Zásady skupiny sa dajú jednoducho spravovať aj prostredníctvom DirectAccess.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go nainštaluje systém Windows 10 Enterprise na kľúč USB alebo pevný disk USB, aby používatelia mali operačný systém vždy pri sebe a mohli ho tak používať na externom koncovom zariadení. Všetky údaje zostávajú uložené na dátovom nosiči.
 • AppLocker: Pomocou nástroja AppLocker možno definovať pravidlá, ktoré aplikácie sa môžu spúšťať v počítači so systémom Windows 10 Enterprise LTSC 2019. Dôveryhodné aplikácie je možné zaradiť aj do bielej listiny.
 • BranchCache: Spoločnosti, ktoré používajú rozsiahlu sieť (WAN), môžu optimalizovať jej šírku pásma pomocou BranchCache; okrem nízkej náročnosti implementácie táto funkcia zvyšuje aj rýchlosť.
 • Univerzálny filter zápisu - UWF: S týmto filtrom sa údaje už neukladajú trvalo do systému, ale vymieňajú sa do hlavnej pamäte, kde sú k dispozícii až do reštartu. Toto virtuálne prekrytie sa potom odstráni - napríklad aj vtedy, keď sa hosťujúci používateľ odhlási.
 • Credential Guard: Tento bezpečnostný nástroj zabezpečuje prihlasovacie údaje pomocou virtualizačnej technológie "Virtualisation Based Security", pri ktorej sú údaje uložené oddelene od zvyšku operačného systému a sú tak podstatne lepšie chránené.
 • Device Guard: Táto funkcia poskytuje správcom možnosť nakonfigurovať pracovné stanice tak, aby bolo možné spúšťať len definované aplikácie - ideálne na nastavenie počítačov v kioskoch. Vytvorením bieleho zoznamu sa môžu spúšťať len aplikácie zodpovedajúce politike integrity kódu, takže sa nemôže aktivovať ani predtým neznámy škodlivý softvér.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Táto exkluzívna funkcia systému Windows 10 Enterprise zvyšuje výkon počítača, pretože na rozdiel od iných edícií systému Windows 10 sa aktualizácie nevykonávajú neustále, ale len v dlhších intervaloch; rozlišuje sa medzi inštaláciou bezpečnostných aktualizácií a inštaláciou funkcií. LTSB je tiež známy ako dlhodobý servisný kanál (LTSC). Používateľom sú ponúkané iba aktualizácie a funkcie uverejnené v tomto období každé 2 až 3 roky a môžu ich buď nainštalovať, alebo odmietnuť.
 • Analýza pracovnej plochy: Táto cloudová služba je integrovaná do nástroja Microsoft Configuration Manager a poskytuje informácie o užitočných aktualizáciách príslušných klientov systému Windows, vytvára tiež súpis aplikácií spustených vo firme a poskytuje informácie o ich kompatibilite s najnovšími aktualizáciami funkcií systému Windows 10.

Ďalšie podnikové funkcie atď. systému Windows 10 Enterprise LTSC2019

Okrem týchto exkluzívnych funkcií obsahujú iba Windows 10 Enterprise LTSC 2019 a Pro aj tieto funkcie:

Rozsiahle možnosti použitia

Systém Windows 10 rozširuje možnosti používania pre používateľov o množstvo funkcií, ako napríklad:

 • Aplikácia vzdialenej plochy: Pomocou aplikácie vzdialenej plochy môžu používatelia používať iné, lokálne vzdialené koncové zariadenie, ako keby sedeli pred vlastným počítačom alebo tabletom: prostredníctvom pripojenia k bráne RDS sa zobrazí jeho rozhranie pracovnej plochy a možno ho používať vrátane všetkých programov.
 • Režim kiosku: V režime kiosku môžu počítač so systémom Windows 10 používať rôzni používatelia bez toho, aby získali prístup k iným dôležitým údajom alebo určitým funkciám hlavného používateľa. Takto možno pre každú oprávnenú osobu zriadiť samostatný používateľský účet kiosku, ktorý sprístupní definované údaje a funkcie len príslušnému prihlásenému používateľovi.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode výrazne znižuje problémy s kompatibilitou starších webových aplikácií, takže ich možno spustiť v systéme Windows 10; okrem toho Enterprise Mode Site List Manager ponúka rôzne možnosti pri vykresľovaní webových stránok.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise LTSC 2019 obsahuje technológiu Hyper-V na spúšťanie viacerých operačných systémov vo vlastnom virtuálnom počítači (VM). Dostupný pamäťový priestor tak možno lepšie využiť a vďaka dynamickej správe pamäte možno bez problémov paralelne spustiť aj niekoľko virtuálnych počítačov.

Rozšírené možnosti riadenia

Správcovia majú optimalizované možnosti správy používateľov a ich počítačov so systémom Windows 10:

 • Zásady skupiny sú definované lokálne prostredníctvom editora gpedit.msc a spravované podľa určitých špecifikácií: Inštaláciu aktualizácií tak možno riadiť podľa definovaných pravidiel, napr. pomocou termínov plnenia, ktoré určujú, kedy najneskôr sa musí nainštalovať určitá aktualizácia, ale aj optimalizáciu pamäte prostredníctvom funkcie Storage Sense, ktorú možno centrálne konfigurovať na odstránenie nepotrebných súborov.
 • Domain Join: Domain Join zjednodušuje správu počítačov a používateľských účtov prostredníctvom členstva v doméne Active Directory. Pripojenie k doméne offline umožňuje správcom pridať počítač do domény offline - výhoda pre používateľov, ktorí pracujú mobilne a bez sieťového pripojenia cez radič domény.
 • Windows Business Store: S prístupom do obchodu Windows Business Store a použitím služby Azure Active Directory možno softvérové produkty, ktoré sú v ňom k dispozícii, zakúpiť a implementovať centrálne pre všetky koncové zariadenia v sieti.

Vyššia bezpečnosť

Systém Windows 10 tiež zlepšil zabezpečenie údajov a používateľov, aby podporil ešte slobodnejšiu prácu:

 • BitLocker: Táto funkcia zabezpečuje najmä mobilné zariadenia, ako sú tablety a prenosné počítače, pre prípad ich krádeže alebo straty. Citlivé alebo osobné údaje na nich sú bezpečne zašifrované pomocou nástroja BitLocker, takže ich nemožno zneužiť. Nástroj BitLocker To Go" možno použiť aj na šifrovanie kľúčov USB alebo externých pevných diskov.
 • Windows Defender System Guard: WDSGje špeciálna ochranná vrstva, ktorá chráni operačný systém Windows 10 pred útokmi hneď po spustení, keď ešte nie sú aktivované bežné programy na ochranu pred vírusmi.
 • Ochrana podnikových údajov (EDP): Táto funkcia systému Windows 10 umožňuje cielenú ochranu podnikových údajov, napr. v prenosnom počítači, prostredníctvom správy práv Active Directory, ktorá je aktívna aj pri ich premiestnení na iné úložisko alebo odoslaní ako príloha. EDP tiež zabraňuje inštalácii nezabezpečených aplikácií.
 • Inteligentný bezpečnostný graf: ISG analyzuje existujúce bezpečnostné opatrenia v podnikovej sieti a v prípade nedostatkov navrhuje rozumné zlepšenia.

Ďalšie funkcie a vlastnosti systému Windows 10

Nasledujúce nástroje sú tiež súčasťou operačného systému Windows 10 alebo predstavujú vylepšenia existujúcich funkcií - pre ešte lepšie a bezpečnejšie používanie systému Windows:

 • Windows Hello: Bezpečná alternatíva k heslám - prihláste sa pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznania tváre, lokálne alebo pomocou webového konta.
 • Asistent prichytenia: Nástroj ideálne rozdeľuje dostupnú plochu displeja medzi aktívne okná - pomocou funkcie Corner Snap možno súčasne zobraziť až štyri okná.
 • Cortana: Hlasová asistentka Cortana je v systéme Windows 10 predvolene aktivovaná, ale možno ju aj deaktivovať, napríklad z dôvodu úspory energie batérie alebo ochrany údajov.
 • Continuum: Umožňuje plynulé pokračovanie práce alebo zábavy, zatiaľ čo miestny počítač je spustený na inom koncovom zariadení. Na tabletoch a smartfónoch sú všetky funkcie dostupné prostredníctvom virtuálnej klávesnice a zobrazenie na pracovnej ploche sa automaticky prispôsobí príslušnému formátu.
 • Ochrana informácií systému Windows: Ochrana pred únikom údajov bez obmedzení pre používateľov. WIP chráni nielen údaje, ale aj aplikácie prostredníctvom šifrovacieho súborového systému - EFS - pred krádežou a manipuláciou.

Požiadavky na hardvér pre Windows 10 Enterprise LTSC2019

Aby ste mohli bez problémov používať systém Windows 10 Enterprise LTSC 2019 s integrovaným širším rozsahom funkcií na počítači alebo notebooku, musí hardvér spĺňať určité minimálne požiadavky. Hoci jesystém Windows 10 Enterprise LTSC 2019 k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, ak je to možné - najmä na novšom počítači - mala by sa nainštalovať 64-bitová verzia, aby bolo možné používať všetky programy a aplikácie. Na inštaláciu systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019 musí počítač spĺňať nasledujúce technické charakteristiky:

 • Procesor alebo SoC (System-on-a-Chip - pre smartfóny): 1 GHz
 • RAM: 1 GB pre 32-bitový alebo 2 GB RAM pre 64-bitový operačný systém
 • Miesto na pevnom disku: 16 GB pre 32-bitový alebo 20 GB pre 64-bitový operačný systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9, s ovládačom WDDM 1.0
 • Rozpoznávanie reči Cortana: sústava mikrofónov Hi-Fi
 • Čip TPM (v1.2) na podporu virtualizácie (Intel VT-x alebo AMD-V a preklad adries druhej úrovne)

Kúpte si Windows 10 Enterprise LTSC 2019 lacno v našom internetovom obchode Wiresoft

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 sa zvyčajne ponúka len ako objemová licencia nastránke Microsoft . V internetovom obchode Wiresoft si však môžete kúpiť aj operačný systém Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ako jednu licenciu - a za mimoriadne výhodnú cenu ako použitý softvér - s rovnakým rozsahom funkcií.

Táto licencia Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition, ktorú ponúkame na predaj, je súčasťou bývalej veľkoobjemovej licencie, ktorú zakúpila spoločnosť. Jeho ďalším predajom sa tento rozdelil a v procese sa premenil na jednotlivé licencie, ktoré sa potom kvalifikujú ako použitý softvér alebo použitý softvér. Rozdelenie alebo označenie ako Použitý softvér však neznamená žiadne obmedzenia funkčnosti tohto softvéru operačného systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019. 

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre vás vždy bezpečný! Tento operačný systém Windows 10 Enterprise LTSC 2019, ktorý je k dispozícii v obchode Wiresoft, ponúka nielen mimoriadne výhodnú cenu, ale aj bezpečnosť pri nákupe: prostredníctvom okamžitého stiahnutia verzie identickej s originálnym produktom spoločnosti Microsoft. Vaša licencia Windows 10 Enterprise LTSC 2019 je aktivovaná priloženým platným zväzkovým licenčným kľúčom.

Nákup Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje žiadny právny problém, pretože obchodovanie s takýmto použitým softvérom je jednoznačne povolené zákonom, čo potvrdzujú aj mnohé právne záväzné a verejne prístupné rozsudky.

Použitý softvér ponúka našim zákazníkom lacnú alternatívu, aby mohli používať Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition. Aj vy môžete využiť našu ponuku lacného softvéru!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition, ako aj ďalšie verzie operačných systémov Windows a iných programov spoločnosti Microsoft ako cenovo výhodné verzie na stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019 alebo akéhokoľvek iného softvéru spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie