Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10111
 • 9EA-01044
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
2 459,90 € * 2 731,90 € * (9,96% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 16 Core
Zariadenia 1x
Virtuálne počítače Neobmedzené
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia


Serverový operačný systém Windows Server 2019 Datacenter  ponúka maximálnu virtualizáciu prepojením lokálnych prostredí so službou Azure - s mnohými hybridnými funkciami, vysokým výkonom a ďalšími vrstvami zabezpečenia. Vďaka tomu sa ideálne hodí na použitie v moderných dátových centrách, pretože spĺňa súčasné výzvy moderného IT, ktoré sa čoraz viac presúva z lokálnych dátových centier na Cloud-based Services a aplikácie. 

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Serverový operačný systém Windows Server 2019 Datacenter ponúka maximálnu virtualizáciu kombináciou lokálnych prostredí so službou Azure - s mnohými hybridnými funkciami, vysokým výkonom a ďalšími vrstvami zabezpečenia. Vďaka tomu sa ideálne hodí na použitie v moderných dátových centrách, pretože spĺňa súčasné výzvy moderného IT, ktoré sa čoraz viac presúva z lokálnych dátových centier na cloudové služby a aplikácie. Táto edícia serverového softvéru je založená na systéme Windows 10 Windows a je na to ideálne vybavená: Okrem mnohých vylepšení existujúcich funkcií ponúka aj nové výkonné funkcie a služby na efektívne vytváranie sietí, ako aj jednoduchšiu správu a komplexnú ochranu citlivých údajov.

Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct a Storage Replica: Jedným z najdôležitejších dôvodov na zakúpenie edície Datacenter je podpora Shielded Virtual Machines na vytváranie vysoko bezpečných virtualizačných infraštruktúr. Softvérovo definované siete a funkcie úložiska Storage Spaces Direct a Storage Replica sú tu tiež zahrnuté výlučne alebo v plnom rozsahu. Iba verzia Datacenter Edition podporuje funkcie, ako sú:

 • Virtualizácia pre neobmedzený počet virtuálnych počítačov
 • Neobmedzená replika úložiska
 • Hyperkonvergovaná infraštruktúra
 • Tienené virtuálne počítače (VM)
 • Softvérovo definované siete
 • Softvérovo definované ukladanie

Windows Server 2019 úzko prepája lokálne prostredia so službami Microsoft Azure, čo firmám poskytuje ďalšie vrstvy zabezpečenia, ako aj nové hybridné funkcie; služba Storage Migration Service uľahčuje zmenu na aktuálnu verziu servera, ako aj migráciu servera vrátane údajov do cloudu.

Licencovanie Windows Server 2019 Edition Datacenter je založené na jadrách, nie na CPU, s minimálnym počtom 16-Core. So 16-Core balíkom teda získate všetky potrebné licencie, ktoré sú v každom prípade potrebné na prevádzku príslušného servera.

V spoločnosti Wiresoft nájdete Windows Server 2019 Datacenter Edition 16-Core ako použitý softvér za výrazne nižšiu cenu v porovnaní s novým softvérom - so všetkými typickými funkciami týkajúcimi sa funkčnosti, výkonu aj zabezpečenia. Podrobné informácie o nových funkciách systému Windows Server 2019 Datacenter 16-Core, ako aj o príslušných licenčných podmienkach spoločnosti Microsoft pre tento serverový softvér systému Windows nájdete v nasledujúcom prehľade.

Windows Server 2019 Datacenter - najdôležitejšie nové funkcie a vlastnosti

V porovnaní s predchádzajúcou verziou obsahuje Windows Server 2019 Datacenter viacero vylepšení a doplnení existujúcich funkcií, ktoré zvyšujú možnosti virtualizácie aj zabezpečenia na novú úroveň: Platformy HCI alebo hyperkonvergovanej infraštruktúry ponúkajú mnoho výhod v oblasti virtualizácie serverov a desktopov, sú nielen jednoduché na implementáciu a správu, ale aj na škálovanie, a tým výrazne zjednodušujú zložitosť a nasadenie a IT infraštruktúr.

Aká je pridaná hodnota Windows Server 2019 Datacenter Edition?

Windows Server Edition Datacenter 2019 ponúka predovšetkým maximum možností virtualizácie, a preto je zaujímavý najmä pre spoločnosti, v ktorých táto, ako aj vysoká záťaž IT zohráva dôležitú úlohu. Počet virtuálnych počítačov a kontajnerov Hyper-V, ktoré je možné s ním prevádzkovať, je v tejto edícii neobmedzený, limit pamäte RAM je 24 TB. Ďalšie dôležité funkcie, z ktorých niektoré sú k dispozícii len v edícii Datacenter s maximálnou funkcionalitou, sú:

Tienené virtuálne stroje

Tienené virtuálne stroje umožňujú vytvárať vysoko zabezpečené virtualizačné infraštruktúry. Štítový virtuálny počítač oddeľuje virtuálne servery takým spôsobom, že napríklad citlivé údaje uložené vo verejnom cloude sú spoľahlivo chránené pred neoprávneným prístupom alebo použitím. Služby servera a ich údaje sú šifrované a chránené pomocou virtuálnych počítačov Hyper-V. Je tiež možné konvertovať existujúce virtuálne počítače na tienené virtuálne počítače. Okrem virtuálnych počítačov so systémom Windows tu možno vytvárať aj chránené virtuálne počítače so systémom Linux. Štítové virtuálne počítače sa inštalujú prostredníctvom Správcu servera, Centra administrácie systému Windows alebo prostredia PowerShell.

Softvérovo definované siete

Funkcia softvérovo definovaných sietí (SDN) v systéme Windows Server 2019 ponúka centrálnu konfiguráciu fyzických sieťových zariadení, ako sú smerovače a prepínače, ako aj ich dynamickú správu - a tiež brán - keďže sieťové vrstvy už nie sú viazané na sieťové zariadenia. Na dosiahnutie väčšej integrácie medzi fyzickými a virtuálnymi sieťami možno použiť aj existujúce zariadenia kompatibilné s SDN. Virtuálne sieťové prvky zahŕňajú virtuálny prepínač Hyper-V, virtualizáciu siete Hyper-V a bránu RAS.

SDN možno použiť napríklad na:

 • Dynamicky vytvárať, zabezpečovať a prepájať siete
 • Definovať politiky na kontrolu fyzických a virtuálnych sietí a
 • Zásady škálovania siete
 • Zrýchliť poskytovanie pracovných úloh
 • Minimalizácia bezpečnostných rizík v sieti

Windows Server 2019 Datacenter Edition obsahuje aj niekoľko optimalizácií a doplnkov pre softvérovo definované siete vrátane monitorovania brány firewall a možnosti vzájomného a bezproblémového prepojenia dvoch sietí. Okrem toho šifrované siete umožňujú bezpečné šifrovanie virtuálnych sietí prostredníctvom technológie DTLS (Datagram Transport Layer Security), aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu.

Softvérovo definované ukladanie

Softvérovo definované úložisko (SDS) v systéme Windows Server 2019 ponúka architektúru úložiska, ktorej softvér je oddelený od hardvéru prostredníctvom virtualizácie, aby sa minimalizovala ich závislosť. SDS tiež umožňuje flexibilné škálovanie úložnej kapacity, čo tiež prispieva k nákladovej efektívnosti.

Replika úložiska

Replikácia úložiska v systéme Windows Server 2019 Datacenter podporuje synchrónnu aj asynchrónnu replikáciu a zabraňuje strate údajov na úrovni súborového systému. Synchrónna replikácia zrkadlí údaje vo fyzických lokalitách so zväzkami zabezpečenými proti výpadku, zatiaľ čo asynchrónna replikácia ich zrkadlí medzi lokalitami pomocou sieťových spojení s vyššou latenciou. Pripravenosť na katastrofy minimalizuje možné prestoje v procese. Replika úložiska je v systéme Windows Server 2019 Datacenter Edition k dispozícii bez obmedzenia.

Priestory na ukladanie priamo

Funkcia Storage Spaces Direct (S2D) spája lokálne dátové úložiská serverov do virtuálneho klastra. Uzly takéhoto klastra môžu mať rôzne fyzické nosiče údajov alebo systémy nosičov údajov a komunikácia medzi nimi prebieha prostredníctvom protokolu SMB. Storage Spaces Direct nielen zjednodušuje implementáciu a správu systémov softvérovo definovaného úložiska (SDS), ale umožňuje aj vytváranie škálovateľných, vysoko dostupných systémov úložiska. To umožňuje využívať úložisko servera nezávisle od jeho hardvéru, čím sa zvyšuje jeho efektívnosť. Okrem toho S2D ponúka zvýšenú bezpečnosť pri zlyhaní, takže pri zodpovedajúcom vyššom počte môže zlyhať niekoľko uzlov klastra bez toho, aby to malo vplyv na tento uzol samotný.

Ďalšie funkcie systému Windows Server 2019

Okrem týchto funkcií sú pre firmy s Windows Server 2019 Datacenter Edition k dispozícii aj nasledujúce dôležité funkcie:

Podpora Kubernetes

Windows Server 2019 teraz ponúka ešte lepšiu podporu pre Kubernetes. Kontajnery Linux a Windows spravované pomocou Kubernetes sa môžu používať aj paralelne. Pre Kubernetes sú k dispozícii nové funkcie, ako je napríklad sieťovanie kontajnerov, a vylepšené boli aj jednotlivé obrazy; k dispozícii je aj obraz kontajnera "windows", ktorý má väčší rozsah funkcií.

Analytické funkcie System Insights

System Insights for Predictive Analytics v systéme Windows Server 2019, ktorý využíva model strojového učenia, umožňuje analyzovať systémové údaje servera, ako je výkon, ako aj udalosti, a vytvárať presné predpovede, čím sa znižuje úsilie potrebné na reaktívnu správu inštancií systému Windows Server.

Zvýšená ochrana citlivých údajov

Spoľahlivá ochrana infraštruktúry a citlivých pracovných záťaží je vo firmách čoraz dôležitejšia. Windows Server 2019 poskytuje na tento účel rôzne funkcie, ako napríklad radič domény a už spomínané tienené virtuálne počítače. Okrem toho bol Windows Defender doplnený o nové funkcie, ako je napríklad Exploit Guard; ako súčasť Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) umožňuje monitorovať dokumenty a priečinky umiestnené v sieti, ako aj prístup k nim. Na ochranu miestnych aktívnych adresárov sú k dispozícii rôzne funkcie zabezpečenia Azure AD, ako napríklad Azure AD Banned Passwords a Azure AD Password Protection.

Prehľad ďalších služieb Azure pre Windows Server 2019

Hybridné funkcie integrované v systéme Windows Server 2019 ponúkajú lepšiu integráciu alebo jednoduchšie používanie služieb Microsoft Azure v lokálnom dátovom centre - vrátane služieb, ako sú Azure Backup, Azure Site Recovery, Azure Update Management, ako aj sieťový adaptér Azure. Výhodou je možnosť pripojiť miestny server k virtuálnej sieti Azure v cloude Azure. Užšia spolupráca Windows Servera a služieb Microsoft Azure umožňuje jednoduchú synchronizáciu údajov na jednoduché zálohovanie dát. Asistent pre migráciu úložiska uľahčuje nielen prechod na Windows Server 2019, ale aj migráciu servera vrátane údajov do cloudu. Azure File Sync slúži ako možné úložisko.

Požiadavky na hardvér pre Windows Server 2019 Datacenter

Windows Server 2019 je založený na systéme Windows 10. Na zabezpečenie bezpečnej prevádzky systému Windows Server 2019 Datacenter musia byť splnené minimálne požiadavky uvedené nižšie. Skutočné požiadavky závisia aj od príslušnej konfigurácie systému a nainštalovaných aplikácií:

 • Pamäť (RAM): 512 MB, odporúča sa ECC alebo podobná
 • Miesto na pevnom disku: 32 GB
 • Pamäť pre stolový displej: 2 GB
 • Architektúra procesora: x64
 • Rýchlosť procesora: 1,4 GHz so 64 bitmi
 • Sieťová karta: 1x Ethernet s minimálnou priepustnosťou GBit/s
 • Grafická karta s podporou Super VGA: 1 024 x 768 pixelov

Licencovanie systému Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Licencovanie Windows Server Edition 2019 Datacenter sa vykonáva aj pre používaný softvér v súlade s licenčnými predpismi spoločnosti Microsoft výlučne prostredníctvom počtu jadier. Platia tieto ustanovenia:

Všeobecné licenčné podmienky spoločnosti Microsoft pre Windows Server 2019

Licencovanie systému Windows Server 2019 Datacenter je založené na fyzickom hardvéri: požadovaný minimálny počet licencií na server je určený nielen počtom fyzických procesorových jadier hostiteľa, ale aj počtom virtuálnych serverov. Jedna licencia pokrýva dve fyzické procesorové jadrá. Ak spoločnosť používa jeden alebo viac serverov s viacerými procesormi, na každý pár jadier je potrebná jedna licencia. V súlade s licenčnými predpismi spoločnosti Microsoft sa za základ berie minimálny počet 8 jadier na procesor - bez ohľadu na skutočný, prípadne nižší počet jadier existujúceho hardvéru. Z toho vyplýva, že na licenciu servera s 2 procesormi je potrebný aspoň jeden balík Windows Server 2019 Datacenter 16-Core Package.

Ďalšie licenčné požiadavky pre Windows Server 2019 Datacenter

Licencovanie v Hyper-V licencuje všetky logické procesory, ktoré zodpovedajú fyzickým procesorovým jadrám. Windows Server Datacenter Edition vás oprávňuje spustiť neobmedzený počet inštancií Hyper-V na jednu licenciu jadra. Predpokladom je, že všetky príslušné procesorové jadrá servera boli licencované.

Pre inštancie systému Linux nie je potrebná žiadna ďalšia licencia.

Okrem serverovej licencie musia byť všetci klienti pristupujúci k systému Windows Server 2019 - používatelia a koncové zariadenia - vybavení aj klientskou prístupovou licenciou (CAL). Tieto sú k dispozícii aj z druhej ruky od spoločnosti Wiresoft.

Často kladené otázky týkajúce sa Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core ako používaného softvéru od spoločnosti Wiresoft

Balík Windows Server 2019 Datacenter 16-Core ponúkaný ako použitý softvér v spoločnosti Wiresoft sa z hľadiska použiteľnosti nelíši od licencie nového servera - nielen preto, že softvér sa vo všeobecnosti neopotrebúva. Často kladené otázky týkajúce sa použitých licencií Windows Server sú zodpovedané nižšie.

Odkiaľ pochádza použitý softvér Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Použitý softvér Windows Server 2019 Datacenter 16-Core ponúkaný v obchode Wiresoft pochádza od spoločností, ktoré ho predtým zakúpili ako nový a ďalej ho predali spoločnosti Wiresoft. Vzhľadom na ďalší predaj alebo ponuku v obchode Wiresoft sa tento softvér nazýva použitý, ale môže sa používať ako nová licencia.

Dodáva sa použitá licencia Windows Server 2019 Datacenter 16-Core s obvyklou ochranou kupujúceho?

Áno: Windows Server 2019 Datacenter 16-Core ako použitý softvér Wiresoft vám ako zákazníkovi ponúka rovnaké výhody ako pri kúpe porovnateľného nového serverového softvéru: s bezpečnosťou kupujúceho vďaka okamžitému stiahnutiu po dokončení nákupu a okamžitej aktivácii licencie pomocou priloženého platného licenčného kľúča.

Je legálne kúpiť alebo používať použitý softvér Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Áno: Môžete si byť istí, že pre zákazníkov nielen nákup použitého softvéru Wiresoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core, ale aj jeho skutočné používanie neporušuje žiadne platné zákony, pretože tento softvér pochádza z licencovaného inventára spoločnosti. Uplatňuje sa teda zaužívaná judikatúra, ktorá umožňuje nielen obchodovanie s takýmto použitým softvérom spoločnosti Microsoft, ale aj jeho používanie; tieto skutočnosti boli opakovane potvrdené rôznymi súdnymi rozhodnutiami.

Aké ďalšie výhody má použitý softvér z Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Použitý softvér od spoločnosti Wiresoft ponúka našim zákazníkom predovšetkým ekonomickú výhodu, pretože môžu aktualizovať zásoby softvéru oveľa lacnejšie ako pri novom tovare, takže sú vždy aktuálne. Použitý softvér od spoločnosti Wiresoft tak prispieva nielen k zníženiu prevádzkových nákladov, ale ponúka aj bezpečnosť auditu prostredníctvom úplného overenia všetkých kupujúcich!

V ponuke spoločnosti Wiresoft nájdete ako lacný použitý softvér nielen 16-jadrovú edíciu Windows Server 2019 Datacenter, ale aj zodpovedajúce 2-jadrové balíky, ako aj edíciu Windows Server Standard, navyše aj príslušné potrebné licencie pre prístup klientov (CAL) - ako aj predchádzajúce verzie Windows Server 2019. Široké portfólio použitého softvéru spoločnosti Wiresoft obsahuje aj mnoho ďalších programov Microsoft - so všetkými uvedenými výhodami. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa licencovania Windows Server 2019 Datacenter alebo akejkoľvek inej edície, neváhajte využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefónu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie