Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Project 2013 Professional - softvér na riadenie projektov od spoločnosti Microsoft pre profesionálov v zakúpenej verzii MS Project Professional 2013 je najkomplexnejšia edícia tohto softvérového riešenia od spoločnosti Microsoft, ktorá...
118,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Project 2013 Standard - osvedčený softvér na riadenie projektov od spoločnosti Microsoft ako kúpna verzia MS Project Standard 2013 je obľúbená edícia softvérového riešenia spoločnosti Microsoft na evidenciu, plánovanie, ako aj správu a...
105,90 € *

Microsoft Project 2013 - prehľad

Microsoft Project 2013 je výkonný softvér na riadenie projektov od spoločnosti Microsoft, ktorý bol špeciálne vyvinutý na efektívne plánovanie, riadenie a monitorovanie projektov. V tomto článku sa podrobne pozrieme na kľúčové funkcie a výhody tohto softvéru.

Čo je Microsoft Project 2013?

Microsoft Project 2013 je aplikácia, ktorá pomáha spoločnostiam a tímom organizovať a riadiť projekty. Pomocou tohto softvéru môžete vytvárať podrobné plány projektov, prideľovať úlohy, spravovať zdroje a monitorovať pokrok v reálnom čase. Je to základné riešenie pre projektových manažérov a tímy, ktoré chcú úspešne riadiť zložité projekty.

Kľúčové vlastnosti a funkcie

Plánovanie a riadenie projektov

Jednou z kľúčových funkcií programu Microsoft Project 2013 je možnosť vytvárať a spravovať komplexné plány projektov. Môžete definovať úlohy, nastavovať závislosti a vytvárať harmonogramy, aby ste zabezpečili hladký priebeh projektu. Používateľsky prívetivé rozhranie vám umožňuje jednoducho prispôsobovať plány projektov a vykonávať zmeny podľa toho, ako sa menia požiadavky.

Správa zdrojov

Softvér vám umožňuje efektívne prideľovať zdroje, ako sú zamestnanci, vybavenie a materiál, a monitorovať ich dostupnosť. Tým sa zabezpečí, že budete mať k dispozícii správne zdroje v správnom čase. Vďaka zobrazeniu zdrojov môžete identifikovať úzke miesta a prijať vhodné opatrenia na zvýšenie efektívnosti vášho tímu.

Sledovanie pokroku a podávanie správ

Microsoft Project 2013 vám umožňuje sledovať priebeh projektu v reálnom čase. Môžete vytvárať vlastné reporty a grafy na analýzu a zdieľanie stavu a výkonnosti projektu so svojím tímom. To uľahčuje komunikáciu a umožňuje vám včas reagovať na problémy a vykonávať úpravy.

Integrácia s nástrojmi Microsoft

Microsoft Project 2013 je bezproblémovo integrovaný s ďalšími aplikáciami spoločnosti Microsoft, ako sú napríklad Excel, SharePoint a Outlook. Táto integrácia uľahčuje výmenu údajov a spoluprácu v rámci vášho tímu. Môžete importovať a exportovať údaje z iných programov a bezproblémovo tak riadiť svoje projekty.

Záver

Microsoft Project 2013 je výkonný nástroj na plánovanie a riadenie projektov. Vďaka funkciám riadenia zdrojov, sledovaniu postupu a integrácii s ďalšími nástrojmi Microsoft je cenným riešením pre projektových manažérov a tímy, ktoré hľadajú efektívny spôsob úspešného dokončenia projektov. Vyskúšajte ho a zvýšte efektivitu svojej projektovej práce. Microsoft Project 2013 je investíciou do úspešnej realizácie vašich projektov a dosiahnutia vašich obchodných cieľov.

Kategórie