Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT PUBLISHER 2010 MICROSOFT PUBLISHER 2010
Microsoft Publisher 2010 na stiahnutie Microsoft Publisher 2010 (program DTP/Layout) Publisher 2010 vám uľahčí sprostredkovanie vášho posolstva pomocou širokej škály typov publikácií, čím ušetríte čas aj peniaze. Nezáleží na tom, či...
17,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2013 MICROSOFT PUBLISHER 2013
Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP ako zakúpená verzia Publisher 2013 je staršia verzia všestranného DTP programu od spoločnosti Microsoft na profesionálne navrhovanie zaujímavo vyzerajúcich publikácií na akýkoľvek účel:...
21,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2016 MICROSOFT PUBLISHER 2016
Publisher 2016 pre DTP - samostatný program od spoločnosti Microsoft ako zakúpená verzia Publisher 2016 je obľúbená verzia všestranného DTP programu spoločnosti Microsoft na navrhovanie publikácií pre každé odvetvie: ponúka všetky...
44,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2019 MICROSOFT PUBLISHER 2019
Microsoft Publisher 2019 - jediný program v zakúpenej verzii Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na počítači. Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní...
51,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2021 MICROSOFT PUBLISHER 2021
Microsoft Publisher 2021 - samostatný program v zakúpenej verzii Publisher 2021 je všestranný a výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na počítači. Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní...
85,90 € *

Microsoft Publisher: Vaše riešenie pre profesionálne úlohy publikovania na počítači

Úvod do programu Microsoft Publisher

Microsoft Publisher je všestranný softvér na publikovanie na počítači, ktorý používateľom umožňuje vytvárať profesionálne tlačené a online publikácie. V tomto obsiahlom článku sa bližšie pozrieme na tento softvér, preskúmame jeho funkcie a oblasti použitia a ukážeme si, ako vám môže pomôcť pri vytváraní vysokokvalitných publikácií, či už ide o tlačené dokumenty alebo online obsah.

História programu Microsoft Publisher

Microsoft Publisher bol prvýkrát vydaný v roku 1991 a odvtedy sa vyvíja. Pôvodne bol navrhnutý ako jednoduchý softvér na publikovanie na pracovnom stole, v priebehu rokov bol aktualizovaný o nové funkcie a možnosti, aby vyhovoval potrebám svojich používateľov.

Význam programu Microsoft Publisher v oblasti publikovania

Publisher zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe tlačených materiálov, ako sú letáky, brožúry, bulletiny, výročné správy a mnohé ďalšie. Umožňuje podnikom efektívne komunikovať svoje posolstvá a vytvárať vysokokvalitné marketingové materiály.

Používateľské rozhranie

Softvér ponúka používateľsky prívetivé a intuitívne rozhranie, ktoré používateľom uľahčuje vytváranie pútavých publikácií. Medzi kľúčové prvky používateľského rozhrania patrí panel nástrojov, lišta, prehľad šablón a pracovný priestor na tvorbu publikácií.

Vytváranie publikácií

Šablóny a rozloženia

Publisher ponúka širokú škálu šablón a rozložení, ktoré môžete použiť ako východiskový bod pre svoje publikácie. K dispozícii je veľa možností - od brožúr cez pozvánky až po bulletiny.

Text a formátovanie

Text môžete jednoducho pridávať a formátovať. To zahŕňa úpravu písma, farieb, odsekov a textových polí, aby ste dosiahli požadovaný vzhľad.

Obrázky a grafika

Do publikácií môžete vkladať, orezávať, otáčať a usporadúvať obrázky a grafiku. To vám umožní vytvárať vizuálne príťažlivé dokumenty.

Farby a pozadia

Môžete si vybrať alebo prispôsobiť farebné schémy a pozadia, aby ste definovali vzhľad svojich publikácií a zachovali identitu svojej značky.

Export a tlač

Príprava na tlač

Publisher poskytuje funkcie prípravy tlače vrátane kontroly chýb, rozloženia stránky a nastavení tlače. Tým sa zabezpečí, že vaše publikácie budú vytlačené vo vysokej kvalite.

Online publikácia

Softvér umožňuje aj publikovanie vašich publikácií online. Môžete vytvárať súbory PDF alebo ich priamo zdieľať na webových stránkach, sociálnych sieťach a v e-mailoch.

Pokročilé funkcie a integrácia

Grafické nástroje

Publisher obsahuje rozsiahle grafické nástroje, ktoré vám umožňujú vytvárať tvary, grafy a efekty na vylepšenie vašich publikácií.

Integrácia s inými aplikáciami spoločnosti Microsoft

Publisher ponúka bezproblémovú integráciu s inými aplikáciami Microsoft, čo výrazne uľahčuje spoluprácu a zdieľanie údajov. Môžete bez problémov zdieľať a integrovať obsah medzi programom Publisher a aplikáciami, ako sú Word, Excel a Outlook.

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Bezpečnosť vašich publikácií a súborov je v programe Publisher najvyššou prioritou. Vďaka funkciám, ako je ochrana heslom, môžete zabezpečiť spoľahlivú ochranu dôverných informácií.

Dostupnosť a cenové modely

Publisher je k dispozícii v rôznych plánoch predplatného a možno ho používať na počítačoch so systémom Windows. Môžete si ho zakúpiť ako samostatnú aplikáciu bez viazanosti na konkrétny balík Office. To vám umožňuje vybrať si a používať softvér podľa vašich potrieb bez toho, aby ste boli viazaní na konkrétny ekosystém balíka Office.

Záver

Tento softvér je mimoriadne užitočný nástroj na vytváranie vysokokvalitných tlačových a online publikácií. Vďaka svojmu používateľsky prívetivému rozhraniu, mnohým šablónam a rozvrhnutiam, textovým a grafickým nástrojom a možnostiam tlače a exportu ponúka Publisher komplexné riešenie pre úlohy stolového publikovania. Či už chcete vytvárať marketingové materiály pre svoju firmu alebo realizovať osobné projekty, Publisher vám umožní navrhovať kreatívne a pútavé publikácie.