Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT PUBLISHER 2010 MICROSOFT PUBLISHER 2010
Microsoft Publisher 2010 na stiahnutie Microsoft Publisher 2010 (program DTP/Layout) Publisher 2010 vám uľahčí sprostredkovanie vášho posolstva pomocou širokej škály typov publikácií, čím ušetríte čas aj peniaze. Nezáleží na tom, či...
17,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2021 MICROSOFT PUBLISHER 2021
Microsoft Publisher 2021 - samostatný program v zakúpenej verzii Publisher 2021 je všestranný a výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na počítači. Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní...
85,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2013 MICROSOFT PUBLISHER 2013
Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP ako zakúpená verzia Publisher 2013 je staršia verzia všestranného DTP programu od spoločnosti Microsoft na profesionálne navrhovanie zaujímavo vyzerajúcich publikácií na akýkoľvek účel:...
21,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2016 MICROSOFT PUBLISHER 2016
Publisher 2016 pre DTP - samostatný program od spoločnosti Microsoft ako zakúpená verzia Publisher 2016 je obľúbená verzia všestranného DTP programu spoločnosti Microsoft na navrhovanie publikácií pre každé odvetvie: ponúka všetky...
44,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2019 MICROSOFT PUBLISHER 2019
Microsoft Publisher 2019 - jediný program v zakúpenej verzii Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na počítači. Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní...
51,90 € *

Microsoft Publisher: Jednoduchý kreatívny dizajn

Zistite, ako vám Microsoft Publisher pomôže vytvárať pútavé tlačové materiály a digitálne publikácie. Tento článok poskytuje prehľad najnovších funkcií a možností programu Microsoft Publisher, ktoré vám pomôžu efektívne realizovať vaše kreatívne projekty.

Používateľské rozhranie a možnosti dizajnu

Používateľské rozhranie programu Microsoft Publisher je intuitívne navrhnuté tak, aby vám poskytlo bezproblémové prostredie na navrhovanie. Objavte bohaté možnosti návrhu na prispôsobenie brožúr, letákov, bulletinov a ďalších materiálov. Na jednoduchú navigáciu používajte panely nástrojov a ponuky.

Šablóny a rozloženia

Urýchlite proces navrhovania pomocou širokej ponuky šablón a rozložení programu Microsoft Publisher. Vyberte si zo širokej ponuky návrhov a vytvorte profesionálne a atraktívne publikácie. Prispôsobte si šablóny podľa svojich potrieb a dodajte svojim projektom osobný nádych.

Grafika a obrázky

Dodajte svojim publikáciám vizuálnu prepracovanosť jednoduchým začlenením grafiky a obrázkov. Microsoft Publisher umožňuje jednoduché vkladanie obrázkov, tvarov a diagramov. Pomocou funkcií na úpravu obrázkov môžete prispôsobiť grafiku priamo v aplikácii.

Návrh textu a typografia

Navrhnite text tak, aby zapôsobil, pomocou možností návrhu textu v programe Microsoft Publisher. Experimentujte s rôznymi typmi písma, veľkosťami a farbami, aby ste našli dokonalú typografiu pre svoje projekty. Umiestnenie a zarovnanie textu možno ľahko prispôsobiť.

Príprava na tlač a export

Microsoft Publisher umožňuje jednoduchú prípravu projektov na tlač. Skontrolujte nastavenia tlače priamo v aplikácii a exportujte svoje súbory do rôznych formátov. Funkcie náhľadu tlače vám pomôžu zabezpečiť, aby sa vaše publikácie vytlačili čo najlepšie.

Digitálne publikácie a publikovanie online

Objavte možnosti digitálneho publikovania pomocou aplikácie Microsoft Publisher. Vytvárajte interaktívne súbory PDF alebo publikujte svoje projekty priamo online. Funkcie zdieľania online vám umožnia zdieľať vaše výtvory so širším publikom.

Spolupráca a integrácia cloudu

Optimalizujte spoluprácu na projektoch vďaka bezproblémovej integrácii Microsoft Publisher s Microsoft 365 Cloud. Zdieľajte svoje projekty v reálnom čase a umožnite spoločné úpravy. Synchronizácia s cloudom zaručuje, že budete vždy pracovať s najnovšími verziami svojich publikácií.

Aktualizácie a podpora

Udržujte Microsoft Publisher aktuálny pravidelnou kontrolou aktualizácií. Neustále vylepšenia prinášajú nielen nové funkcie, ale aj aktualizácie zabezpečenia. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov je vám k dispozícii asistenčná služba spoločnosti Microsoft, ktorá vám poskytne odbornú podporu.

Celkovo možno povedať, že Microsoft Publisher ponúka komplexné riešenie na kreatívny návrh tlačových materiálov a digitálnych publikácií. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu, mnohým možnostiam návrhu a bezproblémovej integrácii je ideálnou aplikáciou na tvorivé projekty.

Kategórie