Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2013

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10132
 • 021-10257
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Publisher 2013 je staršia verzia univerzálneho DTP programu spoločnosti Microsoft na profesionálne navrhovanie zaujímavo vyzerajúcich publikácií na akýkoľvek účel: Okrem veľkého výberu vzorových dokumentov pre všetky typické použitia ponúka Publisher aj intuitívne funkcie, ktoré možno použiť na tvorbu vizuálne atraktívnych a tlačiteľných reklamných materiálov pre obchodné aj súkromné použitie: Okrem pozvánok a letákov možno navrhovať obchodné a sériové listy, poštové zásielky, ako aj prezentácie, správy a brožúry alebo dokonca väčšie katalógy - to sú len typické formáty, ktoré sú už zahrnuté v šablónach.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP ako zakúpená verzia

Publisher 2013 je staršia verzia všestranného DTP programu od spoločnosti Microsoft na profesionálne navrhovanie zaujímavo vyzerajúcich publikácií na akýkoľvek účel: Na tento účel ponúka Publisher veľký výber šablón dokumentov pre všetky typické použitia, ako aj intuitívne použiteľné funkcie, ktoré možno použiť na vytváranie vizuálne príťažlivých a zároveň tlačiteľných reklamných materiálov v obchodnom aj súkromnom sektore: Okrem pozvánok a letákov možno navrhnúť aj obchodné a sériové listy, maily, ako aj prezentácie, správy a brožúry alebo dokonca väčšie katalógy - to sú len typické formáty, ktoré sú už súčasťou šablón.

Prehľadné a ľahko použiteľné nástroje na kartách, ktoré sú prehľadne štruktúrované podľa konkrétnych funkčných oblastí, podporujú používateľov od začiatočníkov až po profesionálov praktickými nástrojmi a funkciami, ktoré uľahčujú napríklad aj úpravu obrázkov - v kombinácii s typicky prívetivým používateľským rozhraním Microsoft na efektívnu prácu. Publisher preto umožňuje, aby ste si nemuseli kupovať drahý ďalší program DTP, a tento softvér môžu rýchlo používať aj neskúsení používatelia.

Verzia Publisher 2013 opäť ponúka množstvo praktických doplnkov a nových funkcií, vďaka ktorým je navrhovanie publikácií ešte intuitívnejšie:

 • Centrálne vyhľadávanie obrázkov - na pracovnej ploche, prostredníctvom katalógu ClipArt na stránke Office.com alebo na internete a okamžité vloženie do dokumentu.
 • Obrázkové súbory sú prehľadne zobrazené v stĺpci v oblasti návrhu a možno ich pretiahnuť na stránku rozloženia alebo vymeniť.
 • Obrázky možno použiť aj ako pozadie - k dispozícii sú rôzne možnosti dizajnu na prispôsobenie formátu.
 • Texty možno vizuálne zvýrazniť aj pomocou efektov, ako sú tiene a odrazy, svetelné efekty a skosenia.

MS Publisher 2013 je k dispozícii len ako súčasť niektorých vyšších verzií Office a nie je integrovaný napríklad do aplikácií Home & Business alebo Office 2013 Home & Student. Používatelia takejto edície si môžu pohodlne zakúpiť Publisher 2013 od spoločnosti Wiresoft ako samostatný program. Keďže verzia Publisher 2013 je podporovaná aj staršími operačnými systémami spoločnosti Microsoft od Windows XP alebo neskoršie, používatelia, ktorí chcú na svojom hardvéri naďalej používať túto alebo niektorú z nasledujúcich verzií, budú môcť využiť nákup použitého softvéru.

Okrem programu Publisher 2013 si môžete v internetovom obchode Wiresoft zakúpiť aj novšie verzie a mnoho ďalších špeciálnych programov Office za mimoriadne nízke ceny ako verzie pre jedného používateľa. V nasledujúcom prehľade nájdete podrobnejší úvod a predstavenie funkcií a vlastností programu Publisher 2013.

Prehľad najdôležitejších noviniek programu Publisher 2013

Okrem optimalizácie a doplnenia už obsiahnutých funkcií ponúka verzia Publisher 2013 aj rôzne inovácie, vďaka ktorým sa ešte viac rozšírila ponuka možností dizajnu.

Vďaka veľkému výberu šablón rozvrhnutia sa aj neskúsení používatelia môžu už teraz celkom priblížiť k určitému nápadu na dizajn. Ak chcete nájsť správnu šablónu, môžete použiť vyhľadávanie na stránke office.com. Po nájdení správneho rozvrhnutia ho možno ďalej flexibilne prispôsobiť a následne uložiť ako personalizovanú novú šablónu, aby bola okamžite k dispozícii pre novú publikáciu. Okrem toho sú v aplikácii Publisher 2013 k dispozícii nasledujúce všeobecné funkcie, ktoré ponúkajú ďalšie možnosti návrhu tlače:

 • Vytvorené rozloženia možno uložiť pripravené na tlač v najbežnejších formátoch súborov - okrem najbežnejšieho formátu PDF je teraz možné použiť aj formáty JPG a XPS. JPG ponúka nové možnosti online tlače a najmä tlače fotografií v závislosti od poskytovateľa: Každá strana publikácie sa preto môže v prípade potreby uložiť aj ako obrázok JPEG.
 • Používanie aplikácie Publisher v zariadení s dotykovým ovládaním: Verzia Publisher 2013 je navrhnutá aj na používanie na tablete, takže používatelia môžu namiesto myši používať prst alebo digitálne pero na prístup ku všetkým funkciám a ľahko vytvárať rozvrhnutia.
 • Prostredníctvom cloudovej služby OneDrive od spoločnosti Microsoft majú prístup k dokumentom o rozložení z ľubovoľného miesta a môžu ich zdieľať a používať so spolupracovníkmi prostredníctvom aktualizácií v reálnom čase. Vysoké bezpečnostné štandardy služby OneDrive chránia údaje pred neoprávneným prístupom alebo stratou.
 • Centrálne vyhľadávanie obrázkov ponúka väčší prehľad pri používaní grafiky alebo ilustrácií - zahŕňa nielen lokálne dostupné obrázky, ale aj katalóg ClipArt na stránke Office.com a vyhľadávanie na internete.

Zaujímavé jednotlivé funkcie v programe Publisher 2013

Okrem toho vám prácu v programe Publisher uľahčia nasledujúce funkcie a vlastnosti - nové efekty a užitočné nástroje:

Úprava a výmena obrázkov v oblasti návrhu

Niektoré pracovné kroky si vyžadujú súčasnú úpravu viacerých obrázkov. Publisher ich potom prehľadne uvedie alebo zobrazí v samostatnom stĺpci v oblasti návrhu. Potom ich môžete presunúť na požadované miesto v dokumente rozloženia alebo vymeniť. Nové nástroje na zväčšovanie, posúvanie a orezávanie umožňujú upravovať obrázky bez zmeny rozloženia dokumentu a nové nástroje na presné zarovnanie umožňujú presne formátovať a umiestňovať tvary, obrázky a text.

Nové spôsoby vytvárania pozadí obrázkov

Obrázky ako pozadie návrhu na stránke otvárajú v aplikácii Publisher 2013 nové možnosti návrhu, pretože ich možno vybrať a vložiť s presnosťou na niekoľko kliknutí. Potom je k dispozícii niekoľko možností na prispôsobenie fotografie formátu dokumentu: Obrázok možno buď rozšíriť, alebo použiť viacnásobne ako dlaždice, čím sa úplne vyplní pozadie.

Ďalšie nové efekty pre obrázky a text

Publisher 2013 ponúka mnoho nových obrazových efektov, ktoré možno použiť na pridanie alebo úpravu fotografie pomocou tieňa, odrazov, ale aj rôznych efektov žiary, ako aj mäkkých okrajov, skosenia a 3D zobrazení. Väčšina týchto efektov je k dispozícii aj pre text, čo vám umožní vytvárať dokumenty, ktoré sa odlišujú od jednotného vzhľadu mnohých iných tlačových médií a priťahujú pozornosť čitateľov.

Používanie textových polí pre viacstranové publikácie

Pri vytváraní viacstránkových brožúr v programe Publisher 2013 je vkladanie dlhšieho textu, ktorý je zároveň popretkávaný obrázkami a informačnými rámčekmi, mimoriadne jednoduché vďaka prepojeniu jednotlivých textových rámčekov. To znamená, že text sa po skopírovaní automaticky rozdelí do všetkých textových rámcov. Ak stále nie je dostatok miesta, je to signalizované príslušnou ikonou v príslušnom poli. Tým sa zabráni tomu, aby sa prehliadli dôležité zložky textu. Táto funkcia je obzvlášť užitočná aj vtedy, ak sa texty po vložení ešte upravujú, pretože tok sa automaticky flexibilne upravuje.

Zdieľanie dokumentov Publisher online

Ak chcete zabezpečiť, aby bol dokument vytvorený v aplikácii Publisher 2013 dostupný na úpravu alebo pripomienkovanie aj ostatným zamestnancom, používatelia môžu na jeho uloženie online použiť cloudovú službu OneDrive spoločnosti Microsoft; autorizovaní príjemcovia získajú prístup k dokumentu na úpravu prostredníctvom prepojenia, vďaka čomu je toto uloženie mimoriadne bezpečné a chráni údaje pred stratou. OneDrive ponúka spoľahlivé aktualizácie v reálnom čase a vysoké bezpečnostné štandardy na efektívnu spoluprácu.

Systémové požiadavky pre Microsoft Publisher 2013

Program Office Publisher 2013 je k dispozícii v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. V závislosti od toho sa líšia individuálne požiadavky na hardvér - napríklad na pracovný a pevný disk. Platia tieto minimálne požiadavky na počítač:

 • Operačné systémy: min. Windows XP (SP3, 32-bit), až Windows 10 / Windows Server 2003 (SP2, 32-bit) až Windows Server 2019 (SP1, 32-bit/64-bit)
 • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
 • Pamäť RAM: 1 GB (32-bitová) alebo 2 GB (64-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3,0 GB
 • Displej: min. rozlíšenie 1024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pre hardvérovú akceleráciu grafiky
 • Dotykové funkcie sú optimalizované pre Windows 8

DTP program Publisher 2013 na Wiresoft kúpiť lacno ako jednu verziu

MS Publisher je pevnou súčasťou niektorých edícií MS Office - v edíciách Home & Business a Home & Student však tento program nie je súčasťou. V internetovom obchode Wiresoft si môžete Publisher 2013 kúpiť aj samostatne ako použitý softvér - na rozdiel od mnohých iných predajcov, ktorí zvyčajne ponúkajú len najnovšiu verziu. Vaša ďalšia výhoda: Tu ponúkaná licencia Publisher 2013 pre jedného používateľa tiež nie je časovo obmedzená verzia predplatného, ale patrí vám po zakúpení. Preto sa vám nákup softvéru Publisher 2013 v spoločnosti Wiresoft oplatí dvakrát!

Každý nákup softvéru v spoločnosti Wiresoft je pre vás nielen mimoriadne výhodný, ale aj bezpečný: Jednopoužívateľská licencia programu Publisher 2013, ktorú si zakúpite ako použitý softvér, pochádza z bývalej objemovej licencie väčšej spoločnosti, ktorá je však rozsahom funkcií úplne totožná s programom Publisher 2013, ktorý je tiež súčasťou niektorých balíkov Office 2013. Rozdelenie objemovej licencie a následné označenie ako použitý softvér preto nemá žiadny vplyv na jeho funkčnosť a navyše softvér nepodlieha opotrebovaniu.

Spoločnosť Wiresoft predáva iba plné verzie programu Publisher 2013 alebo iné verzie alebo programy, ktoré sú kompatibilné s Office Programy, ktoré sú identické s pôvodnými verziami ponúkanými spoločnosťou Microsoft.

Kúpou použitého softvéru Publisher 2013 teda nepodstupujete žiadne právne riziko so spoločnosťou Wiresoft, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom, čo bolo niekoľkokrát potvrdené rôznymi súdnymi rozhodnutiami.

Tento používaný softvér Publisher 2013 je možné nainštalovať do počítača po dokončení procesu nákupu a prevzatia a aktivovať a používať okamžite pomocou dodaného multiaktivačného kľúča (licenčného kľúča).

Nákup použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre našich zákazníkov ekonomicky výhodným riešením, ktoré im umožňuje používať staršie verzie programov alebo programy spoločnosti Microsoft, ktoré nie sú bežne dostupné samostatne. Mnohé firmy už využívajú ponuku použitého softvéru Wiresoft, ale aj freelanceri a súkromní používatelia oceňujú veľký výber verzií programov - a pri nákupe ušetria!

V predajni softvéru Wiresoft nájdete nielen tento, ale aj staršie verzie programu Publisher 2013, ako aj mnoho ďalších použitých programov na Office. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Publisher 2013 alebo akéhokoľvek iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie