Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013

MICROSOFT PUBLISHER 2013

29,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP ako zakúpená verzia Publisher 2013 je...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP ako zakúpená verzia

Publisher 2013 je staršia verzia univerzálneho programu DTP od spoločnosti Microsoft na profesionálne navrhovanie zaujímavých publikácií na akýkoľvek účel: Okrem veľkého výberu šablón dokumentov na všetky typické použitia ponúka Publisher aj intuitívne funkcie, ktoré možno použiť na vytváranie vizuálne atraktívnych a tlačiteľných reklamných materiálov na obchodné aj súkromné použitie: Okrem pozvánok a letákov možno navrhnúť aj obchodné a sériové listy, poštové zásielky, ako aj prezentácie, správy a brožúry alebo dokonca väčšie katalógy - to sú len typické formáty, ktoré sú už súčasťou šablón.

Zrozumiteľné a ľahko použiteľné nástroje na kartách, ktoré sú prehľadne štruktúrované podľa konkrétnych funkčných oblastí, podporujú používateľov od začiatočníkov až po profesionálov praktickými nástrojmi a funkciami, ktoré uľahčujú napríklad aj úpravu obrázkov - v kombinácii s typicky prívetivým používateľským rozhraním Microsoft na efektívnu prácu. Vďaka programu Publisher preto nie je potrebné kupovať drahý ďalší program DTP a softvér môžu rýchlo používať aj neskúsení používatelia.

Verzia Publisher 2013 opäť ponúka množstvo praktických doplnkov a nových funkcií, vďaka ktorým je navrhovanie publikácií ešte intuitívnejšie:

 • Centrálne vyhľadávanie obrázkov - na pracovnej ploche, prostredníctvom katalógu ClipArt na Office.com alebo na internete a okamžité vloženie do dokumentu.
 • Obrázkové súbory sú prehľadne zobrazené v stĺpci v oblasti návrhu a možno ich pretiahnuť na stránku rozloženia alebo vymeniť.
 • Obrázky možno použiť aj ako pozadie - k dispozícii sú rôzne možnosti dizajnu na prispôsobenie formátu.
 • Texty možno vizuálne zvýrazniť aj pomocou efektov, ako sú tiene a odrazy, svetelné efekty a skosenie.

MS Publisher 2013 je k dispozícii len ako súčasť niektorých vyšších verzií balíka Office a nie je integrovaný napríklad v balíku Home & Business a Office 2013 Home & Student. Používatelia takejto edície si môžu pohodlne kúpiť Publisher 2013 od spoločnosti Wiresoft ako samostatný program. Keďže verzia Publisher 2013 je podporovaná aj staršími operačnými systémami spoločnosti Microsoft od Windows XP, používatelia, ktorí by chceli túto alebo niektorú z nasledujúcich verzií naďalej používať na svojom hardvéri, môžu využiť nákup použitého softvéru.

Okrem programu Publisher 2013 si môžete v internetovom obchode Wiresoft zakúpiť aj novšie verzie a mnoho ďalších špeciálnych kancelárskych programov za mimoriadne nízke ceny ako verzie pre jedného používateľa. V nasledujúcom prehľade nájdete podrobnejší úvod a predstavenie funkcií a vlastností programu Publisher 2013.

Prehľad najdôležitejších noviniek programu Publisher 2013

Okrem optimalizácie a doplnenia už obsiahnutých funkcií ponúka verzia Publisher 2013 aj rôzne nové funkcie, ktoré ešte viac rozšírili možnosti dizajnu.

Vďaka veľkému výberu šablón rozvrhnutia sa aj neskúsení používatelia môžu už teraz celkom priblížiť k určitému nápadu na dizajn. Ak chcete nájsť správnu šablónu, môžete použiť vyhľadávanie na stránke office.com. Po nájdení správneho rozvrhnutia ho možno ďalej flexibilne prispôsobiť a následne uložiť ako personalizovanú novú šablónu, aby bola okamžite k dispozícii pre novú publikáciu. Publisher 2013 ponúka aj nasledujúce všeobecné funkcie, ktoré poskytujú ďalšie možnosti návrhu tlače:

 • Vytvorené rozloženia možno uložiť pripravené na tlač v najbežnejších formátoch súborov - okrem bežne používaného formátu PDF je teraz možné použiť aj formáty JPG a XPS. JPG ponúka nové možnosti online tlače a najmä tlače fotografií v závislosti od poskytovateľa: Každá strana publikácie sa preto môže v prípade potreby uložiť aj ako obrázok JPEG.
 • Používajte Publisher na zariadení s dotykovým ovládaním: Verzia Publisher 2013 je navrhnutá aj na používanie na tablete, takže používatelia môžu namiesto myši používať prst alebo digitálne pero na prístup ku všetkým funkciám a ľahko vytvárať rozvrhnutia.
 • Prostredníctvom cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft majú prístup k dokumentom s rozložením odkiaľkoľvek a môžu ich zdieľať a používať s kolegami prostredníctvom aktualizácií v reálnom čase. Vysoké bezpečnostné štandardy služby OneDrive chránia údaje pred neoprávneným prístupom alebo stratou.
 • Centrálne vyhľadávanie obrázkov ponúka väčší prehľad pri používaní grafiky alebo ilustrácií - zahŕňa nielen lokálne dostupné obrázky, ale aj katalóg ClipArt na stránke Office.com a vyhľadávanie na internete.

Zaujímavé jednotlivé funkcie v programe Publisher 2013

Okrem toho vám prácu v programe Publisher uľahčia nasledujúce funkcie a vlastnosti - nové efekty a užitočné nástroje:

Úprava a výmena obrázkov v oblasti dizajnu

Niektoré pracovné kroky si vyžadujú súčasnú úpravu viacerých obrázkov. Publisher ich potom prehľadne uvedie alebo zobrazí v samostatnom stĺpci v oblasti návrhu. Potom ich môžete pretiahnuť na požadované miesto v dokumente rozloženia alebo vymeniť pretiahnutím a pustením. Na úpravu obrázkov sú k dispozícii funkcie zväčšenia, posunu a orezania bez toho, aby sa príliš zmenilo rozloženie dokumentu, a pomocou nových presných nástrojov na ich zarovnanie možno tvary, obrázky a text presne formátovať a umiestňovať.

Nové spôsoby vytvárania pozadí obrázkov

Obrázky ako pozadie návrhu na stránke otvárajú nové možnosti návrhu v aplikácii Publisher 2013. Stačí niekoľko kliknutí a môžete ich precízne vybrať a vložiť. Potom je k dispozícii niekoľko možností na prispôsobenie fotografie formátu dokumentu: Obrázok možno buď rozšíriť, alebo použiť niekoľkokrát ako dlaždice, čím sa úplne vyplní pozadie.

Ďalšie nové efekty pre obrázky a text

Publisher 2013 ponúka mnoho nových obrazových efektov, pomocou ktorých možno fotografiu doplniť alebo zmeniť tieň, odrazy, ale aj rôzne svetelné efekty, ako aj mäkké okraje, skosenie a 3D zobrazenie. Väčšina týchto efektov je k dispozícii aj pre texty, aby ste vytvorili dokumenty, ktoré sa odlišujú od jednotného vzhľadu mnohých iných tlačových médií a priťahujú pozornosť čitateľov.

Používanie textových polí pre viacstranové publikácie

Pri vytváraní viacstránkových brožúr v programe Publisher 2013 je vkladanie dlhšieho textu, ktorý je zároveň popretkávaný obrázkami a informačnými rámčekmi, mimoriadne jednoduché vďaka prepojeniu jednotlivých textových polí. To znamená, že text sa po skopírovaní automaticky rozdelí do všetkých textových rámcov. Ak stále nie je dostatok miesta, je to signalizované príslušnou ikonou v príslušnom poli. Tým sa zabráni tomu, aby sa prehliadli dôležité zložky textu. Táto funkcia je obzvlášť užitočná aj vtedy, ak sa texty menia aj po vložení, pretože tok sa automaticky flexibilne upravuje.

Zdieľanie dokumentov Publisher online

Ak chcete zabezpečiť, aby bol dokument vytvorený v aplikácii Publisher 2013 dostupný na úpravu alebo pripomienkovanie aj pre ostatných zamestnancov, používatelia môžu na jeho uloženie online použiť cloudovú službu OneDrive spoločnosti Microsoft; oprávnení príjemcovia získajú prístup k dokumentu na úpravu prostredníctvom prepojenia, vďaka čomu je ukladanie mimoriadne bezpečné a chráni údaje pred stratou. OneDrive ponúka spoľahlivé aktualizácie v reálnom čase a vysoké bezpečnostné štandardy na efektívnu spoluprácu.

Systémové požiadavky pre Microsoft Publisher 2013

Program Office Publisher 2013 je k dispozícii v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. V závislosti od toho sa líšia individuálne požiadavky na hardvér - napríklad na pracovný priestor a miesto na pevnom disku. Platia tieto minimálne požiadavky na počítač:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
 • Pamäť RAM: 1 GB (32-bitová) alebo 2 GB (64-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3,0 GB
 • Displej: min. rozlíšenie 1024 x 768
 • Grafická karta: Grafická karta DirectX 10 pre hardvérovú akceleráciu grafiky
 • Dotykové funkcie sú optimalizované pre systém Windows 8

Kúpte si program DTP Publisher 2013 v spoločnosti Wiresoft ako jednu verziu za nízke ceny

MS Publisher je neoddeliteľnou súčasťou niektorých edícií balíka MS Office - program však nie je súčasťou edícií Home & Business a Home & Student. V internetovom obchode Wiresoft si môžete Publisher 2013 kúpiť aj samostatne ako použitý softvér - na rozdiel od mnohých iných predajcov, ktorí zvyčajne ponúkajú len najnovšiu verziu. Ďalšou výhodou je, že tu ponúkaná licencia Publisher 2013 pre jedného používateľa nie je časovo obmedzená verzia predplatného, ale patrí vám po zakúpení. To znamená, že nákup softvéru Publisher 2013 od spoločnosti Wiresoft sa vám oplatí dvakrát!

Každý nákup softvéru v spoločnosti Wiresoft je pre vás nielen mimoriadne výhodný, ale aj bezpečný: Licencia Publisher 2013 pre jedného používateľa, ktorú kupujete ako použitý softvér, pochádza z bývalej objemovej licencie väčšej spoločnosti, ktorá je však rozsahom funkcií úplne totožná s programom Publisher 2013, ktorý je tiež súčasťou niektorých balíkov Office 2013. Rozdelenie objemovej licencie a následné označenie ako použitý softvér preto nemá žiadny vplyv na jeho funkčnosť; softvér navyše nepodlieha opotrebovaniu.

Spoločnosť Wiresoft predáva iba plné verzie programu Publisher 2013 alebo iné verzie alebo programy Office, ktoré sú identické s pôvodnými verziami ponúkanými spoločnosťou Microsoft.

Pri kúpe použitého softvéru Publisher 2013 vám nehrozí žiadne právne riziko zo strany spoločnosti Wiresoft, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom, čo bolo niekoľkokrát potvrdené rôznymi súdnymi rozhodnutiami.

Tento používaný softvér Publisher 2013 je možné nainštalovať do počítača po dokončení procesu nákupu a prevzatia a pomocou dodaného multiaktivačného kľúča (licenčného kľúča na zväzok) ho môžete okamžite aktivovať a používať.

Nákup použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre našich zákazníkov ekonomicky výhodným riešením, ktoré im umožňuje používať staršie verzie programov alebo programy spoločnosti Microsoft, ktoré nie sú bežne dostupné samostatne. Mnohé spoločnosti už využívajú ponuku použitého softvéru Wiresoft, ale aj freelanceri a súkromní používatelia oceňujú veľký výber verzií programov - a pri nákupe tiež ušetria!

V predajni softvéru Wiresoft nájdete aj staršie verzie programu Publisher 2013 a mnoho ďalších použitých programov balíka Office. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Publisher 2013 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené