Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10119
 • 395-04604
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
2 029,90 € * 2 254,90 € * (9,98% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia CU Aktuálne
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Ďalšie informácie Až 100 databáz poštových schránok


Microsoft Exchange 2019 je aktualizovaná verzia zabezpečenej a výkonnej platformy na zasielanie správ, ktorá sa používa najmä vo väčších firmách na centrálnu správu e-mailovej prevádzky, ako aj kontaktov a úloh a diferencované plánovanie. Na tento účel poskytuje Server Enterprise Exchange Server Edition Enterprise  komplexný súbor nástrojov - vrátane optimalizácií už existujúcich funkcií - na ešte efektívnejšiu komunikáciu a spoluprácu pomocou flexibilných aplikácií definovaných používateľom.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise je aktualizovaná verzia bezpečnej a výkonnej platformy na zasielanie správ, ktorá sa používa najmä vo väčších spoločnostiach na centrálnu správu e-mailovej prevádzky, ako aj kontaktov a úloh a diferencované plánovanie. Na tento účel poskytuje Exchange Server Enterprise Edition komplexný súbor nástrojov - vrátane optimalizácií už existujúcich funkcií - na ešte efektívnejšiu komunikáciu a spoluprácu pomocou prispôsobených flexibilných aplikácií.

Verzia Enterprise Exchange Server 2019 je vhodná najmä pre veľké spoločnosti a iné organizácie s mnohými zamestnancami, pretože podporuje až 100 databáz poštových schránok na server a ponúka tak optimálne možnosti produktivity prostredníctvom profesionálnej organizácie kompletnej e-mailovej prevádzky vrátane správy schôdzok a úloh. Pre každý server je potrebné zakúpiť licenciu Exchange, ako aj licencie pre prístup klientov.

Spoločnosť Wiresoft ponúka verziu Enterprise Exchange Server 2019 ako použitý softvér za zníženú cenu v porovnaní s novým softvérom. To ju robí atraktívnou pre spoločnosti a organizácie, ktoré hľadajú ekonomické riešenie na používanie výkonného serverového softvéru, ako je Exchange 2019 Enterprise. Aj ako používaný softvér má táto serverová licencia maximálnu škálovateľnosť, výkon a zabezpečenie typické pre túto edíciu, a preto ju možno využívať v plnom rozsahu.

Licencovanie Exchange Server Enterprise sa vykonáva aj pre používaný softvér v súlade s oficiálnymi podmienkami správy licencií spoločnosti Microsoft. Podrobné informácie o vylepšeniach a nových funkciách servera Exchange Server 2019 Enterprise, ako aj o optimálnom licencovaní nájdete v nasledujúcej časti.

Hlavné výhody Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Táto verzia softvéru Exchange Server sa vyznačuje predovšetkým vyšším výkonom: Transportné cesty Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery, ako aj Frontend Transport sú teraz spojené v roli poštového servera, čo zvyšuje výkon procesora.

Inteligentná schránka navyše zvyšuje produktivitu zamestnancov prostredníctvom rôznych funkcií a zefektívňuje pracovné postupy. Možnosti personalizácie a rozsiahle funkcie vyhľadávania uľahčujú vyhľadávanie nielen e-mailov, ale aj kontaktov, schôdzok a úloh, takže všetky dôležité údaje sú vždy na očiach. Osvedčený e-mailový klient Microsoft Outlook navyše ponúka známe rozhranie systému Windows.

Windows Server Exchange 2019 ponúka viac aj z hľadiska bezpečnosti, pretože softvér beží na jadre Windows Server 2019, čím poskytuje spoľahlivú platformu pre infraštruktúry na zasielanie správ, ktorá efektívne využíva všetky dostupné systémové zdroje, ako sú procesorové jadrá a pamäť. Najnovšie techniky šifrovania a algoritmy hašovania tiež zlepšujú ochranu údajov a uľahčujú správu rutinných úloh. Okrem toho Outlook Mobile s Exchange Online ponúka bezpečný mobilný prístup k e-mailom, kontaktom atď. aj na cestách.

Všetky dôležité inovácie Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise v skratke

Organizácie a ich používatelia budú mať prospech z nových a vylepšených technológií, funkcií a služieb v Exchange Server 2019 Enterprise Edition, ktoré ich teraz lepšie podporia pri ďalšom posúvaní dôrazu z komunikácie na spoluprácu. Poskytovaním aplikácií Exchange Serveru v lokálnom prostredí aj v cloude Exchange Server 2019 významne prispieva aj k zníženiu celkových nákladov na vlastníctvo vrátane rozšírených možností pre správcov serverov. Nižšie uvádzame niekoľko funkcií, ktoré si zaslúžia osobitnú zmienku.

Zlepšený výkon

Prepracovaná spoľahlivá infraštruktúra vyhľadávania v službe Exchange Online pre škálovanie v cloude je teraz k dispozícii aj pre Exchange 2019, umožňuje tiež indexovanie väčších súborov s lepším výkonom vyhľadávania, ako aj jednoduchšiu správu. Zmeny v architektúre vyhľadávania viedli k výrazne rýchlejšiemu a spoľahlivejšiemu prepínaniu medzi servermi. Okrem toho táto verzia Exchange ponúka pôsobivú hardvérovú podporu prostredníctvom podpory až 256 GB pamäte RAM a 48 jadier procesora; využitie dynamického prideľovania vyrovnávacej pamäte RAM optimalizuje aj využitie pamäte pre aktívne používanie databázy v procese ukladania informácií. Osobitnú zmienku si zaslúžia tieto komponenty:

 • Meta Cache Database (MCDB): V serveri Exchange Server 2019 je teraz možné používať databázu Meta Cache aj na prevádzku fyzického servera s diskami SSD. Ukladajú sa tak metainformácie, napríklad štruktúra priečinkov poštovej schránky, čo urýchľuje prístup aj vyhľadávanie. Automatizačný skript tiež umožňuje správcom vytvoriť priestor pre viac používateľov v inštancii servera, čo pomáha znižovať náklady.
 • Dynamická databázová vyrovnávacia pamäť (DDC): DDC umožňuje serveru Exchange 2019 Enterprise dynamicky upravovať kapacitu úložiska v závislosti od aktuálnej situácie, čo umožňuje jej lepšie využitie pri zmene počtu aktívnych databáz, pričom DDC zvyšuje aj rýchlosť servera Exchange.
 • Nový vyhľadávací index : Nový vyhľadávací index v serveri Exchange Server 2019 sa teraz nachádza priamo v databáze poštovej schránky a nie je od nej oddelený ako v predchádzajúcich verziách. Tým sa zvyšuje rýchlosť vyhľadávania a zároveň sa výrazne uľahčuje správa poštových schránok.
 • Zlepšenie spolupráce na dokumentoch: Súbory môžete odosielať a ukladať do služby OneDrive for Business na zdieľanie.

Jadro servera Windows pre Exchange Server 2019

Použitie jadra Windows Server Core vo verzii Exchange Server 2019 teraz umožňuje správcom prevádzkovať serverový systém zjednodušeným spôsobom. Jednoduchší dizajn uľahčuje konfiguráciu a vypnutie všetkých nepotrebných služieb, ktoré spotrebúvajú zdroje. Jadro servera Windows poskytuje aj vyššiu bezpečnosť, pretože ponúka menej bodov útoku pre narušiteľov a znižuje riziko chýb, ktoré môžu ohroziť bezpečnosť.

Pravidlá prístupu klientov

Správcovia majú v serveri Exchange Server 2019 viac možností vďaka pravidlám klientskeho prístupu na obmedzenie prístupu do oblasti konfigurácie serverov - pre Centrum administrácie aj PowerShell, ktorý sa používa na konfiguráciu, správu aj automatizáciu systémov. Pomocou pravidiel prístupu klientov možno kontrolovať a blokovať pripojenia k serveru Exchange Server na základe adresy IP, typu overovania alebo vlastností používateľa v závislosti od krajiny aj regiónu bez toho, aby bolo potrebné používať bránu firewall. Pri použití prostredia PowerShell je možné definovať aj časové obdobia.

Dôležité vylepšenia kalendára

Verzia Exchange 2019 ponúka aj mnoho nových praktických funkcií pre kalendár, ktoré uľahčujú najmä organizáciu stretnutí:

 • Vďaka funkcii Predvolený dátum ukončenia je možné obmedziť organizáciu najmä pravidelne sa opakujúcich schôdzí na rozumný počet.
 • Funkcia Nepreposielať dáva organizátorovi možnosť zabrániť účastníkom schôdzky v preposielaní tejto správy ďalším príjemcom.
 • Správy mimo kancelárie je teraz možné konfigurovať okrem iného pomocou týchto ďalších možností: zablokovať vlastný kalendár na určitý čas; odmietnuť všetky žiadosti o schôdzku odoslané v rámci definovaného časového obdobia.
 • Pomocou príkazu Remove-CalendarEvents môže správca zrušiť schôdzky organizované používateľom, ktorý je na dovolenke alebo opustil spoločnosť.
 • Pomocou prostredia PowerShell môže správca priradiť právomoci proxy iným osobám.
 • Internacionalizácia e-mailových adries (EAI) umožňuje presmerovanie e-mailových adries obsahujúcich iné ako anglické znaky.

Technické informácie o serveri Exchange Server 2019 Enterprise

Nasledujúce podrobnosti poskytujú dôležité informácie o scenároch podporovaných serverom Exchange Server 2019, ako aj o minimálnych požiadavkách na server, hardvér a softvér na zabezpečenie optimálnej prevádzky softvéru.

Podporované scenáre koexistencie pre Exchange Server 2019 Enterprise

Pre podporu predchádzajúcich verzií servera Exchange platia nasledujúce podmienky:

 • Exchange 2016: s KU11 pre Exchange 2016 alebo vyššou verziou na všetkých nasadených serveroch Exchange vrátane serverov Edge Transport
 • Zmiešané prostredia Exchange 2016 a Exchange 2013, ak všetky servery Exchange 2016 a 2013 spĺňajú prvé uvedené požiadavky.
 • Exchange 2013: s KU21 pre Exchange 2013 alebo vyššiu verziu vrátane serverov Edge Transport
 • Upozornenie: Exchange 2010 a staršie verzie už nie sú podporované!

Požiadavky na sieťové a adresárové servery pre Exchange Server 2019 Enterprise

V závislosti od súčasti Exchange 2019 platia nasledujúce požiadavky na sieť a adresárový server:

 • Radiče domény: na všetkých radičoch domény musí byť nainštalovaná jedna z nasledujúcich verzií systému Windows Server: Windows Server 2019 Standard alebo Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard alebo Datacenter alebo Windows Server 2016 Standard alebo Datacenter
 • Štruktúra služby Active Directory: minimálne Windows Server 2012 R2 alebo novší
 • Umiestnenie Active Directory: aspoň jeden radič domény s možnosťou zápisu, ktorý slúži aj ako server globálneho katalógu - upozornenie: po inštalácii servera Exchange Server nie je možné odstrániť radič domény z umiestnenia Active Directory!
 • Oblasti názvov DNS - podporované sú: Súvislé, nesúvislé, jednodielne domény, ako aj oddelené.
 • IPv6: Na serveri Exchange musí byť nainštalovaný a povolený protokol IPv4.
 • Adresárový server: Použitím 64-bitového hardvéru sa zvýši výkon adresárovej služby.
 • Upozornenie: Inštalácia Exchange 2019 na adresárové servery Active Directory sa neodporúča z bezpečnostných aj výkonnostných dôvodov - iba na členské servery.

Požiadavky na hardvér a softvér pre Exchange Server 2019 Enterprise

 • Procesor: minimálne 64-bitový procesor, napr. procesor Intel podporujúci architektúru Intel 64 (Intel EM64T) alebo procesor AMD podporujúci platformu AMD64 - upozornenie: Procesory Intel Itanium IA64 nie sú podporované!
 • RAM Mailbox: min. 128 GB
 • Pracovná pamäť Edge Transport: min. 64 GB
 • Miesto na pevnom disku: min. 30 GB na disku, na ktorý inštalujete, min. 200 MB pre systémový disk, min. 500 MB voľného miesta na disku pre databázu frontu správ
 • Rozlíšenie obrazovky: min. 1 024 x 768 pixelov (XGA) alebo vyššie
 • NTFS: pre oddiely obsahujúce napr. systémový oddiel, binárne súbory Exchange, súbory diagnostického protokolu Exchange a súbory transportnej databázy
 • ReFS: pre oddiely obsahujúce databázy poštových schránok alebo protokoly transakcií

Podporované operačné systémy/klienti pre komponenty Exchange 2019 Enterprise

V závislosti od súčasti Exchange platia nasledujúce podmienky alebo predpoklady:

 • Rola poštovej schránky alebo servera Edge Transport: Windows Server 2019 Standard, resp. Datacenter
 • Nástroje na riadenie: Windows Server 2019 Standard alebo Datacenter, Windows 10 64-bitová edícia
 • .NET Framework pre Exchange 2019
 • Podporovaní klienti: Outlook 2019 - 2013, Outlook 2016 pre Mac, Outlook pre Mac pre Office 365; Microsoft 365 Apps for Enterprise

Licencovanie servera Exchange Server 2019 Enterprise

Pre každú spustenú inštanciu servera Exchange Server 2019 Enterprise je potrebná samostatná serverová licencia - bez ohľadu na to, či je spustená v prostredí fyzického alebo virtuálneho operačného systému. Inštancia sa tiež považuje za spustenú, ak bol softvér Exchange Servera načítaný do pamäte alebo sa vykonávajú jeho inštrukcie.

Verzia Enterprise servera Microsoft Exchange 2019 je určená predovšetkým pre potreby poštových schránok veľkých podnikov: podporuje až 100 databáz poštových schránok.

Často kladené otázky o používanom softvéri Wiresoft Exchange Server 2019 Enterprise Edition

Keď ponúkame Exchange Server 2019 Enterprise ako použitý softvér, môžete si byť istí, že vaša kúpa je nielen legálna, ale že licencia servera ponúka rovnaké možnosti ako porovnateľný softvér s novou licenciou servera - po prvé, pretože softvér sa nemôže opotrebovať, a po druhé, čo je najdôležitejšie, z hľadiska jeho funkčnosti, ako aj legálnosti jeho používania. Nižšie nájdete všetky odpovede na často kladené otázky pri kúpe použitého softvéru Exchange Server.

Odkiaľ pochádza použitý softvér Exchange Server 2019 Enterprise od spoločnosti Wiresoft?

Použitý softvér pre Exchange Server 2019 Enterprise edition ponúkaný v obchode so softvérom Wiresoft zvyčajne pochádza od spoločností, ktoré najprv zakúpili tento softvér ako nový a neskôr ho ďalej predali spoločnosti Wiresoft. Dôvodom predaja je zvyčajne prebytok, a teda nevyužívanie licencií, alebo nahradenie softvéru iným typom alebo inou edíciou, a preto sa už nepoužíva. V spoločnosti Wiresoft sa takéto licencie, ktoré už boli použité alebo ďalej predané, označujú ako použitý softvér, hoci, ako už bolo uvedené, v zásade sa môžu používať ako nové serverové licencie.

Ponúka softvér používaný spoločnosťou Wiresoft, ako napríklad Exchange Server 2019 Enterprise, zabezpečenie kupujúceho?

Áno: Nákup použitého softvéru Wiresoft, ako sú licencie Exchange Server 2019 Enterprise, ponúka našim zákazníkom rovnaké výhody ako nový serverový softvér: s bezpečnosťou kupujúceho vďaka okamžitému stiahnutiu a okamžitej aktivácii licencie prostredníctvom dodaného platného licenčného kľúča.

Je nákup alebo používanie použitého softvéru, napríklad Exchange Server 2019 Enterprise, legálne?

Áno: Obchodovanie s použitým softvérom aj jeho skutočné používanie podlieha bežnej judikatúre, ktorá obidva prípady označuje za legálne - túto skutočnosť opakovane potvrdzujú rôzne súdne rozhodnutia. Použitý softvér ponúkaný spoločnosťou Wiresoft preto pochádza z licenčných zásob spoločností.

Má predplatený softvér Wiresoft ešte viac výhod?

Áno: Ponuka použitého softvéru Wiresoft poskytuje spoločnostiam a organizáciám možnosť aktualizovať alebo doplniť existujúce zásoby softvéru za výhodnú cenu, pretože cena použitého softvéru je výrazne nižšia ako cena porovnateľného nového softvéru. V obchode so softvérom Wiresoft nájdete aj staršie verzie licencií Exchange Server, ktoré sa už neponúkajú ako nové, čím sa vyhnete drahším aktualizáciám. Výhodou používaného softvéru Wiresoft je aj to, že je odolný voči auditu vďaka kompletnej evidencii všetkých kupujúcich!

Ponuka použitého softvéru Wiresoft zahŕňa nielen verziu Exchange Server Enterprise 2019, ale aj verziu Standard - vrátane príslušných požadovaných licencií pre prístup klientov. Okrem toho tu nájdete aj výhodné ponuky pre mnohé ďalšie programy Microsoft - so všetkými vyššie uvedenými výhodami. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa licencovania Exchange Servera 2019 Enterprise, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie