Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10044
 • CV2-00025
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
34,90 € * 37,90 € * (7,92% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


Windows 8.1 Enterprise je najkomplexnejšia edícia operačného systému Microsoft vo verzii 8.1 - ponúka zásadnú revíziu predchádzajúcej verzie, pričom zachováva jej podstatné inovácie: najmä opticky úplne nový dizajn Metro, ktorý po prvýkrát ponúka jednotné používateľské rozhranie na všetkých koncových zariadeniach. Takzvaný dizajn "Modern UI" (UI = "User Interface") zobrazuje všetky často používané aplikácie a ďalšie nástroje v jednoduchých, minimalistických ikonách vo forme dlaždíc.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"

Windows 8.1 Enterprise - zakúpte si maximálnu účinnosť ako jednu licenciu

Windows 8.1 Enterprise je najkomplexnejšia verzia operačného systému 8.1 od spoločnosti Microsoft - ponúka zásadnú revíziu predchádzajúcej verzie, pričom zachováva jej základné inovácie: najmä úplne nový dizajn Metro, ktorý po prvýkrát ponúka jednotné používateľské rozhranie pre všetky koncové zariadenia. Takzvaný "moderný dizajn používateľského rozhrania" (UI = "User Interface") zobrazuje všetky často používané aplikácie a iné nástroje v jednoduchých, minimalistických ikonách vo forme dlaždíc.

Pod inovovaným rozhraním pracovnej plochy, ktoré teraz obsahuje aj známu domovskú obrazovku starších verzií, ponúka Windows 8.1, najmä vo verzii Enterprise Edition, celý rad dôležitých exkluzívnych funkcií a možností, ktoré sú vo firmách nevyhnutné najmä pri vytváraní a správe sietí - vrátane komplexného zabezpečenia a ochrany údajov: Okrem funkcie Windows To Go, ktorá umožňuje používateľom vziať si so sebou na cesty celý operačný systém Windows 8.1 prostredníctvom kľúča USB, zahŕňa aj funkciu DirectAccess na vytvorenie vzdialeného pripojenia medzi klientskými počítačmi a podnikovými sieťami aj bez siete VPN, ako aj funkciu AppLocker, ktorú možno použiť na obmedzenie spúšťania programov a skriptov na koncových zariadeniach, a funkciu BranchCache na zrýchlený prístup k údajom v podnikových sieťach.

Kúpa 8.1 Enterprise Edition ako použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft ponúka používateľom výhodu, že tento operačný systém, ktorý spoločnosť Microsoft ponúkala výhradne ako hromadnú licenciu, môžu používať ako jednu licenciu. Okrem toho je systém Windows 8.1 Enterprise kompatibilný s mnohými staršími hardvérovými systémami, čo ďalej rozširuje okruh používateľov.

Okrem Windows 8.1 Enterprise Edition ponúka internetový obchod Wiresoft aj ďalšie operačné systémy Windows v rôznych edíciách pre jedného používateľa, ktoré nie sú dostupné v bežnom obchode, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft. Nasledujúci prehľad predstavuje všetky typické exkluzívne funkcie systému Windows 8.1 Enterprise, ako aj dôležité všeobecné funkcie systému Windows 8.1.

Exkluzívne funkcie systému Windows 8.1 Enterprise Edition

Systém Windows 8.1 Enterprise je so svojím exkluzívnym množstvom funkcií a vlastností určený predovšetkým pre väčšie spoločnosti a organizácie, pre ktoré okrem správy siete zohráva dôležitú úlohu aj vzdialená dostupnosť. Rozhodujúcu pridanú hodnotu systému Windows 8.1 Enterprise predstavujú najmä tieto funkcie:

Windows To Go Creator

Vďaka službe Windows To Go majú používatelia systému Windows 8.1 Enterprise všetko, čo potrebujú na okamžité používanie systému Windows 8.1 Enterprise na akomkoľvek koncovom zariadení, v jednej ruke: ako kľúč USB. Táto funkcia rozširuje možnosti používania operačného systému Windows na počítačoch mimo firmy, napríklad externými pracovníkmi alebo len dočasnými zamestnancami, ktorí tak získajú dočasný prístup do siete. Pomocou funkcií, ako je napríklad Kontrola úvodnej obrazovky, môže správca vopred definovať úvodnú obrazovku, aby ju mohli jednotne používať všetci používatelia.

DirectAccess

DirectAccess umožňuje systému Windows 8.1 Enterprise vytvoriť vlastné vzdialené pripojenie založené na protokole IPv6, ktoré používateľom umožňuje prístup k zdrojom v podnikovej sieti bez nutnosti spúšťať sieť VPN. Správcovia môžu tiež pristupovať k počítačom vzdialených používateľov, aby napríklad zmenili zásady a aktualizovali softvér.

BranchCache

BranchCache sa v systéme Windows 8.1 Enterprise používa na optimalizáciu prenosu obsahu v rozsiahlych sieťach (WAN) - obsah zo súborov, vzdialených a webových serverov sa môže ukladať do vyrovnávacej pamäte miestnych klientov a serverov. Hneď ako sa súbory v zdroji zmenia, systém Windows 8.1 Enterprise neprenesie celé súbory, ale len bloky, ktoré sa zmenili. To platí aj pri prístupe cez DirectAccess alebo iné scenáre VPN. Výhodou je teda zníženie sieťovej prevádzky a zvýšenie rýchlosti prístupu k celému obsahu. BranchCache môže byť obzvlášť užitočná pri prepájaní pobočiek.

AppLocker

Táto exkluzívna funkcia v systéme Windows 8.1 Enterprise obmedzuje prístupové práva na spúšťanie určitých programov a skriptov s cieľom posilniť bezpečnosť koncových zariadení a údajov v nich.

SideLoading

V systéme Windows 8.1 Enterprise umožňuje funkcia SideLoading inštaláciu vnútropodnikových aplikácií na počítače a tablety v doméne bez použitia "oficiálnej" metódy nasadenia. Okrem toho SideLoading poskytuje prístup k väčšiemu množstvu aplikácií v mobilných zariadeniach ako prostredníctvom komerčných obchodov s aplikáciami, ako je napríklad Google Play.

Ďalšie funkcie systému Windows 8.1 Enterprise, ktoré sú dôležité pre podniky

Windows 8.1 Enterprise je najkomplexnejšia zo všetkých edícií systému Windows 8.1 a ponúka aj ďalšie funkcie, ktoré sú pre podniky mimoriadne dôležité, najmä pokiaľ ide o vytváranie a správu sietí a zabezpečenie:

 • BitLocker - aby bol hardvér vždy chránený. Niekedy je to celkom banálne: Notebook sa pred vašimi očami len tak vezie v metre, leží zabudnutý na sedadle vo vlaku - alebo vám ho skutočne ukradli! Aby sa zabezpečilo, že všetky citlivé firemné alebo osobné údaje, ktoré sú na ňom uložené, nemôže "vyhľadávač" zneužiť, integrovaný nástroj BitLocker tomu zabráni ich bezpečným zašifrovaním.
 • BitLocker To Go je obdoba šifrovania kľúčov USB a externých pevných diskov.
 • Pripojenie k doméne na správu koncových zariadení v podnikovej sieti je dôležitá funkcia, najmä na vzdialené poskytovanie údajov a programov. Pripojenie k doméne umožňuje počítaču pripojiť sa k podnikovej sieti offline prostredníctvom služby Access Directory - bez potreby fyzického pripojenia alebo pripojenia VPN. Prostredníctvom integrovaného radiča domény spravujú správcovia IT všetky sieťové počítače zjednotené pod jednou doménou. Zásady sa vytvárajú a spravujú centrálne prostredníctvom DirectAccess, takže sieťové počítače majú spoločnú databázu a zásady zabezpečenia. Prostredníctvom neho možno spravovať aj scenáre BYOD (Bring your own Device - väčšinou súkromné koncové zariadenia, ktoré nepatria do konkrétnej domény).
 • Hyper-V sa používa na virtualizáciu dátových centier. Verzia integrovaná aj do systému Windows 8.1 Enterprise sa dá použiť na virtualizáciu klientov, takže virtuálne servery možno presúvať alebo kopírovať medzi hostiteľmi Hyper-V aj počas behu systému vrátane obrazov pevných diskov vo formáte VDHX. Jednotlivé systémy je možné pomocou Hyper-V úplne izolovať a k dispozícii sú aj bezpečnostné funkcie, ako je prevencia spustenia dát (DEP) a preklad sieťových adries (NAT) na správu adries IPv4.
 • Medziďalšie funkcie zabezpečenia patrí vylepšené zabezpečenie od konca do konca pomocou funkcií Trusted Boot a Secure Boot, Windows Defender a Microsoft SmartScreen na detekciu škodlivého softvéru za adresou URL, šifrovací súborový systém (EFS) na šifrovanie súborov na diskoch NTFS operačných systémov Windows NT a brána Windows Firewall.

Typické doplnky a nové funkcie pre celú verziu systému Windows 8.1

Operačný systém Windows 8.1 si v porovnaní s predchádzajúcou verziou Windows 8 zachováva typický zásadne prepracovaný dizajn, ale spoločnosť Microsoft reagovala na želania mnohých používateľov a teraz vo vylepšenej verzii ponúka niekoľko zmien, ktoré uľahčujú jeho používanie.

vzhľad dlaždíc "Moderné používateľské rozhranie" a panel s príznakmi

Úvodná obrazovka systému Windows 8.1 Enterprise a ostatných edícií stále zobrazuje nový dizajn Metro s monochromatickými dlaždicami. Používatelia sa teraz môžu prepnúť do známeho staršieho zobrazenia ponuky Štart kliknutím na tlačidlo Windows. Tu môžu zmeniť dôležité nastavenia priamo kliknutím pravým tlačidlom myši alebo okamžite vykonať funkcie, ako je reštartovanie alebo vypnutie. Systém Windows 8.1 ponúka aj tieto možnosti:

 • Vo verzii Windows 8.1 Enterprise atď. sú k dispozícii štyri veľkosti dlaždíc (veľká, široká, stredná, malá), ktoré umožňujú ďalšie prispôsobenie ikon. Dôležitejšie aplikácie sa tak môžu na pracovnej ploche zobrazovať výraznejšie, pričom väčší displej zobrazuje aj viac funkcií/živých informácií. Na tento účel je k dispozícii samostatná aplikácia "Pomoc a tipy", ktorá vysvetľuje ďalšie možnosti.
 • Aktívne programy v systéme Windows 8.1 sa teraz môžu zobrazovať vo voľne voliteľných veľkostiach aj pri otvorených aplikáciách - v závislosti od rozlíšenia obrazovky je možné súčasne zobraziť až štyri otvorené aplikácie. Veľkosť displeja zostáva premenlivá aj po otvorení.
 • Systém Windows 8.1 ponúka aj nové možnosti nastavenia lišty s ikonami, ktorá bola zavedená aj v predchádzajúcej verzii. Používatelia tak majú okamžitý prístup k piatim štandardným funkciám "Štart, Nastavenia, Zariadenia, Vyhľadávanie, Zdieľať". Tí, ktorí sa bez nej chcú zaobísť, môžu v systéme Windows 8.1 Enterprise deaktivovať aj lištu s ikonami, ako aj funkciu prepínania medzi aplikáciami.
 • Okrem predchádzajúcich integrovaných štandardných pozadí pracovnej plochy môžete zobrazovať aj svoje vlastné alebo prevzaté fotografie, prípadne niekoľko striedajúcich sa fotografií.

Aktualizácia služby SkyDrive

Služba SkyDrive, online úložisko od spoločnosti Microsoft, má teraz efektívnejšiu synchronizáciu, pri ktorej sa na rozdiel od úplnej automatickej synchronizácie údajov s koncovými zariadeniami aktualizujú len priečinky a miniatúry. Súbory sa teraz skutočne aktualizujú a sťahujú až po dvojitom kliknutí, čo šetrí zdroje pevného disku a táto funkcia je obzvlášť užitočná aj pri slabom internetovom pripojení.

Nové aplikácie v systéme Windows 8.1

Pre celú verziu systému Windows 8.1, a teda aj pre verziu 8.1 Enterprise Edition, sú k dispozícii rôzne nové aplikácie, pomocou ktorých možno vykonávať praktické činnosti. Patrí medzi ne aplikácia Kalkulačka na jednoduché výpočty, ale aj na prevody merných jednotiek, aplikácia Budík vrátane odpočítavacieho časovača a stopiek, aplikácia Varenie a pôžitky s mnohými receptami a nákupným zoznamom a aplikácia Záznamník zvuku na vlastné zvukové nahrávky, ktoré môžete priamo z aplikácie ukladať do služby SkyDrive. Aplikácia Fotografie obsahuje základné funkcie na úpravu obrázkov, napríklad na úpravu expozície a farebného tónu. Všetky aplikácie teraz môžete zoskupiť podľa vlastných preferencií.

Hardvérové požiadavky na inštaláciu systému Windows 8.1 Enterprise

Inštalácia systému Windows 8.1 Enterprise má určité hardvérové požiadavky: systém Windows 8.1 Enterprise je k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, niektoré programy a aplikácie možno používať len v 64-bitovej verzii. Pri inštalácii systému Windows 8.1 musí každé koncové zariadenie spĺňať tieto minimálne technické požiadavky:

 • Procesor: 1 GHz / 32-bitový s podporou PAE, NX/XD a SSE2 alebo 1 GHz / 64-bitový s podporou CMPXCHG16b, LAHF/SAHF a PrefetchW
 • Miesto na pevnom disku (HDD): 16 GB alebo 20 GB
 • Pamäť: 1 GB RAM alebo 2 GB RAM
 • Grafická karta: grafický procesor DirectX 9 s WDDM 1.0
 • Obrazovka: pre aplikácie Windows Store 1 024 x 768, pre ostatné funkcie, ako je napríklad funkcia dokovania, aspoň 1 366 x 768 pixelov

Váš bezpečný nákup - Windows 8.1 Enterprise od spoločnosti Wiresoft ako jedna licencia

Systém Windows 8.1 Enterprise ponúka spoločnosť Microsoft alebo bežný obchod len ako objemovú licenciu. V internetovom obchode Wiresoft si však môžete kúpiť Windows 8.1 Enterprise Edition ako licenciu pre jedného používateľa - ako tzv. použitý softvér, ale s rovnakým rozsahom funkcií.

Nákup použitého softvéru Microsoft - bezpečne a lacno na Wiresoft: Jedna licencia Windows 8.1 Enterprise Edition, ktorá sa tu ponúka na predaj, bola súčasťou rozsiahlejšej objemovej licencie, ktorú zvyčajne kupujú len väčšie spoločnosti. Tá má právo na ďalší predaj, čo je podľa práva EÚ legálny postup, pri ktorom sa objemová licencia najprv rozdelí na jednotlivé licencie a potom sa uvedie na trh ako použitý softvér alebo použitý softvér. Toto rozdelenie a nové označenie ako použitý softvér v skutočnosti neovplyvňuje použiteľnosť alebo funkčnosť tohto operačného systému Windows 8.1 Enterprise alebo akéhokoľvek iného desktopového operačného systému, pretože softvér vo všeobecnosti nepodlieha opotrebovaniu.

Spoločnosť Wiresoft predáva originálne podnikové verzie softvéru Windows 8.1, ktoré sú identické s produktom ponúkaným spoločnosťou Microsoft. Nákup použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop pre vás nepredstavuje žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom Microsoft je jednoznačne povolené zákonom, čo potvrdzujú aj mnohé právne záväzné rozsudky.

Z tohto dôvodu môžete licenciu Windows 8.1 Enterprise po dokončení procesu nákupu okamžite stiahnuť do koncového zariadenia, aktivovať ju dodaným objemovým licenčným kľúčom, ktorý platí len pre vás, a používať ju bez obmedzenia.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je preto aj lacný: Použitý softvér od spoločnosti Wiresoft ponúka zákazníkom výrazne lacnejšiu alternatívu k mnohým iným ponukám softvéru, ak chcú používať operačný systém Windows 8.1 Enterprise ako licenciu pre jedného používateľa. Ponuka použitého softvéru pre jedného používateľa v obchode Wiresoft Shop vám tiež umožňuje kúpiť špeciálne edície, ako napríklad 8.1 Enterprise, za mimoriadne výhodnú cenu - rovnako ako mnohí naši predchádzajúci zákazníci, medzi ktorých patria malé a stredné podniky a organizácie, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a súkromné osoby, ktoré využívajú našu ponuku softvéru za nízke ceny!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Windows 8.1 Enterprise ako použitý softvér, ako aj iné verzie operačných systémov Windows a programov od spoločnosti Microsoft ako cenovo výhodné nákupné verzie na okamžité stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie