Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10444
 • 021-07261
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
166,90 € * 184,90 € * (9,73% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilné


Najnovšia verzia balíka Microsoft Office Suite 2021 v edícii Standard ponúka profesionálnym používateľom vo firmách, ako aj samostatne zárobkovo činným osobám ešte vyšší štandard funkčnosti a efektívnosti - na tvorbu a úpravu dokumentov, ako aj na komplexnú komunikáciu a bezpečnú spoluprácu a výmenu údajov a dokumentov. Office 2021 tak zároveň pozdvihuje spoluprácu v cloude - a tiež v domácej kancelárii - na novú úroveň. Na tento účel poskytuje novýštandard MS Office 2021 komplexné bezpečnostné štandardy, ktoré zohľadňujú aj aktuálne predpisy o ochrane údajov.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - nepostrádateľný podnikový softvér pre firmy a samostatne zárobkovo činné osoby

Najnovšia verzia kancelárskeho balíka Microsoft Office 2021 Standard Edition ponúka profesionálnym používateľom vo firmách, ako aj samostatne zárobkovo činným osobám ešte vyšší štandard funkčnosti a efektivity - pri tvorbe a úprave dokumentov, ako aj pri komplexnej komunikácii a bezpečnej spolupráci a výmene údajov a dokumentov. Office 2021 tak zároveň pozdvihuje spoluprácu v cloude - a tiež v domácej kancelárii - na novú úroveň. Okrem toho nový štandard MS Office 2021 poskytuje komplexné bezpečnostné štandardy, ktoré zohľadňujú aj aktuálne predpisy o ochrane údajov.

Súčasťou novej verzie MS Office sú ako vždy mnohé vylepšenia a doplnky osvedčených programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook: okrem iného komplexné možnosti spoločnej úpravy dokumentov v reálnom čase uľahčujú bezpečnú prácu, ako aj chránenú výmenu informácií v tíme a prácu bez bariér. MS Office 2021 Standard dopĺňa digitálny poznámkový blok OneNote a Microsoft Teams, ktorý nahrádza Skype. Všetky programy balíka Office možno používať aj ako webové aplikácie Office.

Okrem toho osvedčená bezpečnostná funkcia Data Loss Prevention v MS Office 2021 Standard chráni pred stratou údajov prostredníctvom komplexných bezpečnostných ustanovení a individuálnych prístupových práv; edícia navyše spĺňa aj prísne predpisy o ochrane údajov:

Okrem toho aktuálna edícia Standard Edition 2019 obsahuje množstvo praktických optimalizácií pre profesionálnu a efektívnu, ako aj výmenu dokumentov pre spoločnú prácu, najmä v cloude.

Microsoft Office 2021 Standard Edition už môžete nájsť v predajni Wiresoft Software Shop ako použitý softvér - za nižšiu cenu v porovnaní s príslušnými novými produktmi - najlepšie je ihneď kontaktovať náš tím a zistiť, kedy bude táto verzia balíka Office oficiálne k dispozícii, rovnako ako ostatné edície MS Office 2021. Nasledujúci prehľad predstavuje všetky obsiahnuté aplikácie balíka Office a poskytuje informácie o všetkých novinkách tejto edície, ktoré sú už známe a ktoré sú vám k dispozícii s Office 2021 Standard.

Osvedčené aplikácie balíka Office ešte výkonnejšie v MS Office Standard 2021

V štandardnej edícii nového balíka MS Office 2021 tvoria základ aj jednotlivé aplikácie Word, Excel, PowerPoint a Outlook, doplnené o OneNote a Microsoft Teams. V prípade Microsoft Office 2021 Standard Edition boli tieto funkcie optimalizované a boli pridané ďalšie funkcie, ktoré ešte viac zefektívňujú nadradenú spoluprácu:

 • Microsoft Word 2021 je stále nenahraditeľným programom na tvorbu textov, aktuálna verzia podporuje aj prácu s dokumentmi, napríklad integrovaným nástrojom na preklad, optimalizovanou funkciou diktovania a vylepšenou opravou pravopisu vrátane gramatiky. Pomocou nástroja na výstup reči si môžete nechať čítať texty počas písania a naopak, funkcia na vstup reči bola tiež ešte viac vylepšená. Prepracovaný editor uľahčuje prijímanie návrhov na písanie a pravopis priamo kliknutím. Vylepšilo sa aj rozpoznávanie virtuálneho atramentu, takže text napísaný digitálnym perom na displeji sa ešte lepšie prevedie na text vo Worde. Jednotlivé vylepšenia sa týkajú napríklad grafiky SVG: zložitejšie obrazové dokumenty sa teraz dajú integrovať, škálovať a upravovať bez toho, aby si vyžadovali veľa pamäte. Takzvané obrázky HEIC možno vkladať aj priamo z telefónov iPhone alebo iPad bez konverzie.
 • Okrem nových funkcií a filtrov, ako sú napríklad filtre časovej osi, ponúka terazMicrosoft Excel aj dynamické polia a vylepšenú funkciu XVERWEIS na profesionálnu analýzu a spracovanie údajov vo verzii Office 2021. Boli tiež optimalizované funkcie tabuliek pre finančné výpočty; zachovaná bola aj veľká kompatibilita so súbormi CSV. Ďalšie podrobnosti o funkciách, ktoré sú k dispozícii v aplikácii Excel vo verzii MS Office 2021 Standard Edition, zatiaľ nie sú známe, v prípade otázok sa obráťte na tím spoločnosti Wiresoft.
 • Ako zvyčajne, aplikáciaMicrosoft PowerPoint 2021 ponúka širokú škálu možností dizajnu s rôznymi zaujímavými efektmi, ako je napríklad morfovanie grafiky a obrázkov, ako aj ďalšie možnosti úprav obrázkov. Súbory Ultra-HD je možné vkladať aj priamo do prezentácií v programe PowerPoint; grafiku je možné ľubovoľne zväčšovať a približovať obrázok pomocou funkcie priblíženia; animácie je možné vykonávať aj pomocou digitálneho pera. Možnosti zdieľania teraz zahŕňajú aj zobrazenie súboru PowerPoint pre rečníka a pomocou formulárov Microsoft Forms možno spustiť priamy prieskum medzi účastníkmi stretnutia.
 • Microsoft Outlook 2021 podporuje globálnu komunikáciu s obchodnými partnermi a zamestnancami na iných miestach, okrem iného tým, že pri plánovaní schôdzok automaticky zohľadňuje rôzne časové pásma a časové rozdiely. Nový Outlook 2021 podporuje aj vytváranie a správu ľubovoľného počtu e-mailových účtov na používateľa, čo je výhodné najmä pre používateľov, ktorí potrebujú viacero účtov. V rámci Microsoft Teams možno správy v programe Outlook zdieľať priamo s ostatnými kolegami a partnermi; v neposlednom rade obsahuje Outlook 2021 nový panel nástrojov na diktovanie, ktorý uľahčuje písanie e-mailov pomocou vylepšených hlasových príkazov, ako aj automatickej interpunkcie.
 • Publisher 2021 obsahuje mnoho možností na vytváranie zaujímavých tlačiteľných prezentácií a publikácií vrátane vylepšeného rozpoznávania pera a profesionálnych úprav grafiky.
 • OneNote a Microsoft Teams dopĺňajú MS Office Standard 2021 Edition: praktický digitálny poznámkový blok možno prepojiť s inými programami, zatiaľ čo Microsoft Teams teraz nahrádza Skype.

Využívajte mnohé ďalšie výhody balíka Microsoft Office 2021 Standard

MS Office 2021 Standard Edition ponúka nielen množstvo optimalizácií a nových funkcií v jednotlivých programoch, ale aj celý rad všeobecných praktických funkcií a výhod, ktoré okrem iného podporujú aj mobilnú prácu a uľahčujú intuitívnu tímovú spoluprácu na dokumentoch, tabuľkách či prezentáciách, ako aj komunikáciu medzi zamestnancami.

K mnohým funkciám balíka Office majú používatelia prístup aj na cestách prostredníctvom smartfónu alebo tabletu: webové aplikácie dostupné v balíku Office 2021 prístup ešte viac uľahčujú, takže jednotlivé funkcie a prvky na rýchlu úpravu dokumentov na cestách nájdete ešte rýchlejšie. Súbory môžete otvárať a zdieľať aj so zariadeniami iných používateľov v cloude.

Rozhranie pracovnej plochy balíka Office 2021 presviedča svojím prehľadným rozložením, mnohé aplikácie možno používať aj v tmavom režime, čo podporuje prácu šetrnú k očiam. Okrem toho nová rozbaľovacia ponuka v oblasti vyhľadávania ešte viac uľahčuje vyhľadávanie e-mailov a dokumentov - používatelia jednoducho kliknutím prepínajú medzi príslušnou poštovou schránkou a otvoreným priečinkom. Prostredníctvom ponuky histórie v klientovi na pracovnej ploche je možné vrátiť sa priamo na posledné navštívené miesta. K dispozícii je aj nová možnosť maskovania telefónnych čísel, ktorá môže zabezpečiť väčšie súkromie a anonymitu.

V Office 2021 bude pravdepodobne k dispozícii aj objekt skupinových politík (GPO) na správu skupinových politík, ktoré sú zabezpečené pomocou súborov ADMX. Okrem kontroly aktualizácií zahŕňajú aj nastavenia zabezpečenia na kontrolu makier v externých dokumentoch. Okrem toho sa Office 2021 Edition môže používať aj na termináli alebo serveri vzdialenej plochy; licencia bude s najväčšou pravdepodobnosťou opäť zahŕňať druhé právo na používanie mobilného počítača definovaného používateľa.

V neposlednom rade všetky programy balíka Office 2021 podporujú aj prístupnosť, okrem iného prostredníctvom používania medzinárodných noriem, ako aj praktických návrhov na usporiadanie dokumentov, ktoré možno doplniť aj zvukovými pokynmi. V časti "Jednoduchosť používania" sa tu ponúkajú rôzne možnosti, napríklad veľký výber tónov v časti "Poskytnúť spätnú väzbu so zvukom".

Prevencia straty údajov dostupná v balíku Office 2021 Standard - na ochranu pred stratou a neoprávneným zverejnením kritických údajov

Nástroj Microsoft Data Loss Prevention (DLP), ktorý sa osvedčil v mnohých verziách balíka Office, sa používa aj v balíku MS Office 2021 Standard na spoľahlivú ochranu dôverných informácií alebo údajov pred úmyselným alebo náhodným prezradením zamestnancami. Týmto spôsobom organizácie alebo spoločnosti zabezpečujú najmä ochranu osobných údajov pred neoprávneným prístupom, ako to napríklad ukladá aj DSVGO. Všetky pohyby údajov, ako napríklad prenosy e-mailom alebo prostredníctvom internetových aplikácií, sa nielen monitorujú prostredníctvom dynamickej kontroly obsahu, ale v prípade porušenia predpisov sa aj zablokujú.

Správcovia systému môžu vytvárať individuálne, diferencované pravidlá prístupu k určitým údajom v závislosti od používateľa alebo skupín s cieľom buď len obmedziť, alebo úplne zablokovať ich prístup alebo prenos, pričom používatelia môžu byť upozornení aj na potenciálne riziká v prípade bezprostrednej hrozby straty údajov.

V novom balíku MS Office 2021 môžu administrátori jednoduchšie definovať, ktoré informácie sa vôbec môžu do dokumentu integrovať. Okrem toho pri používaní cloudových služieb, ako je napríklad Microsoft OneDrive, sa dôležité údaje nestratia ani v prípade zlyhania servera alebo poruchy koncového zariadenia; používatelia môžu k týmto súborom pristupovať a upravovať ich odkiaľkoľvek.

Systémové požiadavky pre Microsoft Office 2021 Standard

Nasledujúce systémové požiadavky platia aj pre používaný softvér MS Office 2021 Standard Edition. Okrem toho sa v závislosti od používania ďalších aplikácií alebo programov môžu vyskytnúť ďalšie požiadavky na úložný priestor atď.

 • Operačné systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- alebo 64-bitový)
 • Pracovná pamäť: aspoň 2 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 280 x 800 pixelov
 • Grafická karta: DirectX 10

Ktoré verzie systému Windows sú kompatibilné so softvérom MS Office 2021 Standard?

Ako už bolo uvedené v systémových požiadavkách, všetky edície balíka Microsoft Office 2021 vyžadujú na svoju správnu prevádzku operačný systém minimálne Windows 10. Microsoft Office 2021 Standard preto nie je kompatibilný so systémami Windows 8, 7 alebo staršími verziami. Ak máte akékoľvek otázky, jednoducho kontaktujte tím spoločnosti Wiresoft.

Ako je licencovaný balík Microsoft Office 2021 Standard?

Ako zvyčajne, táto štandardná verzia balíka Microsoft Office 2021 je licencovaná pre konkrétne koncové zariadenie. V závislosti od aktuálne platných predpisov spoločnosti Microsoft máte právo nainštalovať na tento počítač ľubovoľný počet kópií tejto verzie balíka Office a predchádzajúcich verzií vrátane ich nasadenia na sieťový server, aby ste ich mohli používať na diaľku alebo prostredníctvom virtuálnej desktopovej infraštruktúry (VDI) prostredníctvom licencovaného zariadenia. Pre viac informácií kontaktujte zástupcu spoločnosti Wiresoft.

Kúpte si Microsoft Office 2021 Standard použitý v obchode so softvérom Wiresoft

Nový balík Microsoft Office 2021 Standard Edition je už teraz k dispozícii ako použitá jednotlivá licencia v spoločnosti Wiresoft - to znamená, že cena je nižšia ako cena aktuálneho nového produktu. Okrem toho môžete pri nákupe použitého softvéru Office 2021 Standard od spoločnosti Wiresoft vždy využiť nasledujúce výhody:

 • Po dokončení nákupu máte softvér MS Office 2021 Standard okamžite k dispozícii prostredníctvom elektronického doručenia softvéru (ESD).
 • Táto licencia MS Office 2021 Standard, ako aj všetky ostatné použité licencie, ktoré spoločnosť Wiresoft ponúka na predaj, nie je skúšobnou verziou s obmedzenou platnosťou alebo časovo obmedzenou platnosťou, ani sa nedodáva s už aktivovaným licenčným kľúčom. Namiesto toho si v našom obchode so softvérom kupujete softvérový produkt spoločnosti Microsoft, ktorý je autorizovaný len pre vás.
 • Získate tak jednu licenciu MS Office 2021 Standard, ktorú zvyčajne prvýkrát zakúpila a ďalej predala európska spoločnosť. Tento ďalší predaj označuje túto licenciu softvéru MS Office 2021 Standard ako použitú bez toho, aby výraz "použitá" znamenal akékoľvek obmedzenia funkčnosti softvéru alebo to, že bola skutočne použitá.
 • Ak pôvodný kupujúci už mal tento softvér MS Office nainštalovaný v počítači, bol pred predajom spoločnosti Wiresoft opäť odstránený, takže licencia tohto softvéru je opäť 100 % bezplatná a dostupná bez obmedzení.
 • Všetky príslušné použité licencie MS Office Standard 2021 zakúpené spoločnosťou Wiresoft sme pred predajom tiež skontrolovali na úplnú použiteľnosť.
 • Právnym základom ďalšieho predaja použitého softvéru spoločnosti Microsoft, ako je Office Standard 2021, je platný zákon, ktorý výslovne povoľuje predaj a nákup, ako aj používanie tohto softvéru.
 • To znamená, že pri kúpe použitej licencie od spoločnosti Wiresoft si môžete byť istí, že kupujete a používate legálny a zároveň originálny produkt spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu licencie Microsoft Office Standard 2021 alebo inej edície Office 2021 ako použitého softvéru, ako aj starších verzií balíka Office alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
14.7.2023

Ottimo servizio

Consegna immediata e facile utilizzo del programma. Mi piace fare acquisti qui!

14.7.2023

Raccomandabile

Tutto è stato perfetto! Dall'ordine all'installazione, nessun problema. Grande team di Wiresoft!

14.7.2023

Recomendable

¡Todo fue perfecto! Desde el pedido hasta la instalación, ningún problema. ¡Gran equipo en Wiresoft!

14.7.2023

Molto affidabile

Sono più che soddisfatto con il processo fluido. Il servizio clienti ha risposto a tutte le mie domande con pazienza.

14.7.2023

Aanbevolen

Alles was perfect! Van de bestelling tot de installatie, geen enkel probleem. Geweldig team bij Wiresoft!

14.7.2023

Zeer betrouwbaar

Ik ben meer dan tevreden met het naadloze proces. De klantenservice heeft al mijn vragen geduldig beantwoord

14.7.2023

Muy confiable

Estoy más que satisfecho con el proceso fluido. El servicio de atención al cliente respondió a todas mis preguntas con paciencia.

14.7.2023

Empfehlenswert

Alles war perfekt! Von der Bestellung bis zur Installation, kein Problem. Tolles Team bei Wiresoft!

14.7.2023

Sehr zuverlässig

Ich bin mehr als zufrieden mit dem reibungslosen Ablauf. Der Kundensupport hat all meine Fragen geduldig beantwortet.

14.7.2023

Gran rendimiento

¡Estoy emocionada! Entrega rápida y el programa funciona perfectamente. ¡Genial!

14.7.2023

Top prestatie

Ik ben enthousiast! Snelle levering en het programma werkt perfect. Geweldig!

14.7.2023

Ottima prestazione

Sono entusiasta! Consegna veloce e il programma funziona perfettamente. Grande!

14.7.2023

Servizio perfetto

Servizio eccellente e supporto. Consiglio Wiresoft.

14.7.2023

Top Leistung

Bin begeistert! Schnelle Lieferung und das Programm läuft einwandfrei. Klasse!

14.7.2023

Servizio affidabile

Ho ordinato più volte e sono sempre stato soddisfatto. Processo di acquisto fluido, consegna veloce. Semplicemente fantastico!

14.7.2023

Perfecte service

Uitstekende dienstverlening en ondersteuning. Ik kan Wiresoft alleen maar aanbevelen.

14.7.2023

Betrouwbare service

Al meerdere keren besteld en altijd tevreden. Soepele koopproces, snelle levering. Gewoon top!

14.7.2023

Servicio fiable

He comprado varias veces y siempre estoy contento. Proceso de compra sin problemas, entrega rápida. ¡Excelente!

14.7.2023

Facile e veloce

Pagato e in pochissimo tempo il programma era già sul mio laptop. Molto impressionante.

11.7.2023

Erstklassiger Shop und Service

Habe mein Office 2021 Standard direkt nach dem Kauf erhalten und es funktioniert. Vielen Dank dafür!

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie