Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10463
  • R18-01853
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
154,90 € * 170,90 € * (9,36% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 5x User CAL
Systém  Server so systémom Windows 
CAL User CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Termín Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Terminálový server nie je kompatibilný(zobraziť RDS CAL )


Každý používateľ, ktorý chce pristupovať k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 vo verzii Standard alebo Datacenter s akýmkoľvek zariadením s operačným systémom Windows, potrebuje samostatnú licenciu na klientsky prístup pre používateľov (User CAL), ktorá nie je súčasťou serverovej licencie. Iba táto licencia poskytuje jednotlivému používateľovi príslušné prístupové práva pre server. Nezáleží na tom, či oprávnený používateľ User CAL používa stolný počítač, notebook, smartfón alebo tablet s operačným systémom Windows. To znamená, že kupujúci User CAL slobodne rozhodnúť, ktoré koncové zariadenie s operačným systémom Windows chce používať na prístup k systému Windows Server 2022.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš tím služieb zákazníkom.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"

Maximalizujte svoje zdroje pomocou Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL

Prehľad 

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL (Client Access Licence) ponúka komplexné riešenie pre spoločnosti, ktoré vyžadujú flexibilnú správu používateľov a maximálny výkon. S piatimi licenciami môžete do svojej siete integrovať viac používateľov a zároveň využívať inovatívne funkcie systému Windows Server 2022.

Výkonné funkcie

1. Škálovateľný prístup používateľov: S piatimi licenciami CAL pre používateľov môžete ľahko rozšíriť počet používateľov, aby ste splnili rastúce potreby vašej organizácie. Windows Server 2022 poskytuje výkonnú platformu na plynulú a efektívnu spoluprácu.

2. Pokročilé zabezpečenie pre viacerých používateľov: Chráňte svoju sieť pred hrozbami pomocou pokročilých bezpečnostných funkcií systému Windows Server 2022. Každá stránka User CAL zabezpečuje bezpečný prístup pre viacerých používateľov a chráni pred kybernetickými hrozbami.

3. Flexibilita a jednoduchosť používania: Tento balík licencií ponúka nielen výkon, ale aj flexibilitu a jednoduchosť používania. Ľahko spravujte prístup pre päť používateľov a prispôsobte konfiguráciu špecifickým potrebám vašej organizácie.

Jednoduchá správa

1. Efektívna správa licencií pre viacerých používateľov: Majte svoje licencie pod kontrolou vďaka efektívnej funkcii správy systému Windows Server 2022. Jednoducho monitorujte a spravujte používanie licencií pre svojich piatich používateľov.

2. Používateľsky prívetivé rozhranie pre viacnásobný prístup: Používateľské licencie CAL poskytujú intuitívne rozhranie na jednoduchú konfiguráciu a správu prístupu používateľov. Znížte čas potrebný na správu a zvýšte efektivitu pre všetkých päť používateľov.

Spĺňa požiadavky najnovšej aktualizácie užitočného stola od spoločnosti Google

Optimálna kompatibilita pre viacerých používateľov: Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL je plne kompatibilný s najnovšími požiadavkami aktualizácie Google helpful desk. Zostaňte aktuálny a zaistite bezproblémovú integráciu pre všetkých piatich používateľov.

Záver

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL poskytuje nákladovo efektívne a výkonné riešenie pre organizácie, ktoré chcú do svojho serverového prostredia integrovať viacerých používateľov. Bez námahy škálujte, maximalizujte bezpečnosť a optimalizujte spoluprácu - to všetko s jednoduchou správou licencií. Pripravte svoju organizáciu na úspešnú digitálnu budúcnosť a využite svoje zdroje na maximum.

 

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie