Magazin
Legal
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
0800 - 20 44 222
 
Trustmask

header_wiresoft

KTO SME A ČO ROBÍME?

Wiresoft je mladá medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa elektronickým obchodovaním, ktorá prevádzkuje najväčší európsky internetový obchod so softvérom na stiahnutie od známych výrobcov. Ako začínajúca spoločnosť založená v roku 2010 sme sa úspešne etablovali v Nemecku s profesionálnymi službami a rozmanitým portfóliom produktov. S naším online obchodom pôsobíme v sektoroch B2C a B2B. V rámci našich externých a interných poradenských služieb poskytujeme aj kompetentné poradenstvo v oblasti nadchádzajúcich auditov, licenčných modelov, optimalizácie procesov a ďalších otázok. Medzitým sa skupina Wiresoft rozrástla na dospelú spoločnosť a etablovala sa na medzinárodnej úrovni - vo viac ako 27 krajinách. 

 

ČO PONÚKAME?

 
o nás-1

peniaze

KONKURENČNÉ CENY

Naším prvoradým cieľom je ponúknuť našim zákazníkom vždy výhodné nákupné ceny a komplexné služby. Poskytujeme služby zákazníkom B2C a B2B.

služba

SERVIS

Našim zákazníkom poskytujeme odborné poradenstvo prostredníctvom telefónu, živého chatu, zdieľania obrazovky alebo e-mailu počas úradných hodín od pondelka do piatku (od 8:00 do 16:00) - pomáhame aj s inštaláciou softvéru zakúpeného na stránke Wiresoft.

o nás-2

o nás-3

citát

"Vďaka našej 100 % záruke vrátenia peňazí sa naši zákazníci nemusia obávať, že v určitom okamihu zostanú so svojím problémom sami!"

Generálny riaditeľ - Soheil Hosseini

kvalita

KVALITA

Wiresoft znamená testovanú kvalitu za rozumnú cenu. Náš vysokokvalifikovaný personál vopred kontroluje, či výrobky určené na predaj spĺňajú naše vysoké štandardy kvality. Tým sa zabezpečí, že výrobok je originálnym výrobkom určeným pre príslušnú hospodársku oblasť. Tovar sa umiestňuje na našu predajnú platformu až po úspešnej kontrole. Týmto spôsobom sme si získali dôveru mnohých spokojných zákazníkov po celom svete. So softvérom od Wiresoft ste na bezpečnej strane.

o nás-4
o nás-5

 udržateľnosť

UDRŽATEĽNOSŤ

Udržateľnosť je pre našu spoločnosť najvyššou prioritou. Preto sme v posledných rokoch podnikli ďalšie kroky na zabezpečenie zodpovednejšieho využívania dostupných zdrojov: S cieľom kompenzovať vysokú spotrebu papiera sa takmer všetky procesy na stránke Wiresoft riadia digitálne. V záujme ochrany životného prostredia majú naši kolegovia možnosť požiadať o zľavnený cestovný lístok na cestu do práce verejnou dopravou - v záujme ochrany životného prostredia.

b2b

B2B

V našom obchode B2B ponúkame širokú škálu softvérových produktov pre komerčný a verejný sektor. Ponúkame špecializovaný zákaznícky servis pre zákazníkov B2B. V prípade potreby tím Business poskytuje aj podporu na mieste pre pripravované projekty a ponúka prispôsobené poradenstvo pri nákupe, ako aj komplexnú podporu pri licenčných otázkach a pripravovaných auditoch. Naši technickí poradcovia sú zodpovední za predbežné audity a technické poradenstvo, napríklad v oblasti optimalizácie procesov. Interne spravujú testovacie prostredie a vykonávajú interné poradenstvo, workshopy a ďalšie činnosti. Aj po kúpe vám ponúkame intenzívnu profesionálnu podporu a komplexný servis.

o nás-6