Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 

header_wiresoft

KTO SME A ČO ROBÍME?

Wiresoft je mladá medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa elektronickým obchodovaním, ktorá prevádzkuje najväčší európsky internetový obchod so softvérom na stiahnutie od známych výrobcov. Ako začínajúca spoločnosť založená v roku 2010 sme sa úspešne etablovali v Nemecku s profesionálnymi službami a rozmanitým portfóliom produktov. S naším online obchodom pôsobíme v sektoroch B2C a B2B. V rámci našich externých a interných poradenských služieb poskytujeme aj kompetentné poradenstvo v oblasti nadchádzajúcich auditov, licenčných modelov, optimalizácie procesov a ďalších otázok. Skupina Wiresoft sa medzitým rozrástla na dospelú spoločnosť a etablovala sa na medzinárodnej úrovni - vo viac ako 27 krajinách. 

 

ČO PONÚKAME?

 
o nás-1

peniaze

KONKURENČNÉ CENY

Naším prvoradým cieľom je vždy ponúknuť našim zákazníkom výhodné nákupné ceny a komplexné služby. Poskytujeme služby zákazníkom B2C a B2B.

služba

SERVIS

Našim zákazníkom poskytujeme odborné poradenstvo prostredníctvom telefónu, živého chatu, zdieľania obrazovky alebo e-mailu počas úradných hodín od pondelka do piatku (od 8:00 do 16:00) - pomáhame aj s inštaláciou softvéru zakúpeného od spoločnosti Wiresoft.

o nás-2

o nás-3

citát

"Vďaka našej 100 % záruke vrátenia peňazí sa naši zákazníci nemusia obávať, že v určitom okamihu zostanú so svojím problémom sami!"

Generálny riaditeľ - Soheil Hosseini

kvalita

KVALITA

Spoločnosť Wiresoft je zárukou overenej kvality za rozumnú cenu. Náš vysokokvalifikovaný personál vopred kontroluje, či výrobky určené na predaj spĺňajú naše vysoké normy kvality. Tým sa zabezpečí, že výrobok je originálnym výrobkom určeným pre príslušnú hospodársku oblasť. Tovar sa umiestňuje na našu predajnú platformu až po úspešnej kontrole. Týmto spôsobom sme si získali dôveru mnohých spokojných zákazníkov po celom svete. So softvérom od spoločnosti Wiresoft ste na bezpečnej strane.

o nás-4
o nás-5

 udržateľnosť

UDRŽATEĽNOSŤ

Udržateľnosť je pre našu spoločnosť najvyššou prioritou. Preto sme v posledných rokoch podnikli ďalšie kroky na zabezpečenie zodpovednejšieho využívania dostupných zdrojov: S cieľom kompenzovať vysokú spotrebu papiera sa takmer všetky procesy v spoločnosti Wiresoft riadia digitálne. V záujme ochrany životného prostredia majú naši kolegovia možnosť požiadať o zľavnený cestovný lístok na cestu do práce verejnou dopravou - v záujme ochrany životného prostredia.

b2b

B2B

V našom obchode B2B ponúkame širokú škálu softvérových produktov pre komerčný a verejný sektor. Ponúkame špecializovaný zákaznícky servis pre zákazníkov B2B. V prípade potreby obchodný tím poskytuje aj podporu na mieste pre pripravované projekty a ponúka prispôsobené poradenstvo pri nákupe, ako aj komplexnú podporu v otázkach licencií a pripravovaných auditov. Naši technickí poradcovia sú zodpovední za predbežné audity a technické poradenstvo, napríklad v oblasti optimalizácie procesov. Interne spravujú testovacie prostredie a vykonávajú interné poradenstvo, workshopy a ďalšie činnosti. Aj po kúpe vám ponúkame intenzívnu profesionálnu podporu a komplexný servis.

o nás-6
 
 

ODKIAĽ POCHÁDZAME?

Zeitstrahl 2010 2017 2019 2022 Založené Internaciona-lizácia Otvorenieďalšíchpobočiek Obchodný modelpreskúmaný právnikom Pôsobí vo viac ako 27 krajinách
heart_icon 1.000.000 spokojní zákazníci
 
users_icon55 Kolegovia
 
e_icon4.8 Recenzie TrustedShops
 
 

NAŠA VÍZIA

Wiresoft ako interdisciplinárna a multikultúrna spoločnosť

 
vízia-01

V posledných rokoch sa náš tím rozšíril o kolegov z marketingu, vývoja, cudzojazyčnej zákazníckej podpory, nákupu, predaja a sekretariátu. To nám umožňuje neustále zlepšovať naše obchodné oblasti, rozširovať sortiment výrobkov a zvyšovať počet našich zákazníkov.

 
vízia-2

Tímová práca a otvorená firemná kultúra pre nás nie sú prázdne slová, ale zvnútornené a zažité hodnoty. Vnímame sa ako veľký, rôznorodý a silný tím: dobrá spolupráca medzi našimi kolegami je založená na vzájomnom rešpekte a dôvere. V spoločnosti Wiresoft si každý zaslúži príležitosť objaviť svoje vlastné výzvy, aby mohol naplno využiť svoj jedinečný potenciál v pozitívnej pracovnej atmosfére.

 
vízia-3

Mimoriadne dôležitými hodnotami sú pre nás aj kozmopolitizmus a multikulturalizmus: ako spoločnosť chceme neustále uspokojovať rozmanité potreby globalizovaného sveta a netolerujeme žiadne vylúčenie. Multikultúrne zloženie nášho tímu odráža medzinárodnú orientáciu spoločnosti Wiresoft: to nám umožňuje vždy ponúkať služby šité na mieru v multikultúrnom svete.

 
vízia-4

Snažíme sa vždy poskytovať veľmi pohodlné nakupovanie po celom svete prostredníctvom našich najlepších ponúk a služieb šitých na mieru. Tým, že vždy garantujeme širokú škálu výkonného značkového softvéru, ako aj bezkonkurenčne nízke ceny a vysokú ústretovosť voči zákazníkom, pokračujeme v raste ako medzinárodne orientovaná spoločnosť a každým dňom sa približujeme k našim cieľom.

 
Kategórie