AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 

O nás

Niekedy sú jednoduché nápady tie najlepšie.

V dnešnej ekonomike služieb sa takmer každý podnik spolieha na používanie bežného softvéru. Zároveň sa ceny bežných formátov každoročne zvyšujú. Niet sa čomu čudovať, pretože v minulosti sa vývojárom a výrobcom podarilo dosiahnuť monopolné postavenie, v ktorom takmer neexistuje konkurencia. Táto východisková pozícia umožňuje veľkým spoločnostiam ľubovoľne upravovať ceny. My v spoločnosti Wiresoft máme jednoduchý nápad, ako čeliť monopolnému postaveniu poskytovateľov softvéru.

Spoločnosti, ktoré sa spoliehajú na softvér Standard, môžu výrazne znížiť svoje náklady nákupom a predajom už zakúpených licencií. Okrem toho tento postup stanovuje nové štandardy v liberalizácii trhu so softvérom a je výkričníkom proti rastúcim cenám tradičných poskytovateľov.

Tento obchod s použitým softvérom má nielen ekonomický zmysel, ale je založený aj na neustálom rozvoji spoločností. Softvér totiž nie je štandardizovaným tovarom, s ktorým sa už živo obchoduje z druhej ruky. Počítačové systémy a programy podliehajú väčšej flexibilite, musia sa neustále aktualizovať a prispôsobovať potrebám spoločnosti. 

Tu by sme chceli začať. Pri prevzatí, fúziách alebo konkurzoch často zostávajú už získané licencie nevyužité. Naša spoločnosť získava nepoužívaný softvér vrátane licencií a prevádza ho na iné spoločnosti. Z recyklácie použitého softvéru tak profitujú predávajúce aj kupujúce spoločnosti.

Naposledy zobrazené