Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

49,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2013 Standard - edícia na firemné a súkromné použitie Vďaka množstvu...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - edícia na firemné a súkromné použitie

Vďaka množstvu osvedčených programov a efektívnych funkcií ponúka balík MS Office 2013 Standard všetko, čo moderný kancelársky softvér potrebuje na plnenie typických úloh, ktoré vznikajú pri organizácii a riadení úloh a projektov v každodennom živote moderného podniku. Množstvo intuitívne použiteľných nástrojov podporuje používateľov vo všetkých oblastiach: od komunikácie cez tvorbu textových dokumentov a tabuliek pri spracovaní rozsiahlych údajov až po spontánne zaznamenávanie nápadov a poznámok, ktoré možno okamžite použiť na živé prezentácie.

Mnohé funkcie možno používať aj na zariadeniach, ako sú tablety a smartfóny, optimalizované pre dotykové ovládanie prostredníctvom režimu zadávania údajov prstom, vrátane mimoriadne prehľadného zobrazenia tlačidiel a príkazov na dotykovom rozhraní.

Microsoft Office 2013 Standard je stále jednou z najčastejšie používaných verzií balíka Office na stolových počítačoch; dôvodom je okrem iného jeho kompatibilita so systémom Windows 7, takže všetky programy, ktoré obsahuje, možno bez problémov používať aj na starších počítačoch. Vďaka tomu je táto verzia balíka Office mimoriadne atraktívna pre súkromných používateľov, ale aj pre samostatne zárobkovo činné osoby a malé spoločnosti. Okrem toho Office 2013 Standard ponúka aj možnosť ukladať dáta a dokumenty na Microsoft SkyDrive, vďaka čomu sú dostupné v cloude a môžu byť zdieľané prostredníctvom SharePointu a upravované spoločne viacerými používateľmi súčasne. Okrem toho prepojenie aplikácie Outlook so službou Facebook a ďalšími kanálmi sociálnych médií rozširuje možnosti zdieľania informácií.

Office 2013 Standard Edition je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft ako kúpna verzia pre jedného používateľa. Nižšie nájdete prehľad najdôležitejších funkcií a vylepšení zahrnutých softvérových programov Office 2013.

Všetky dôležité inovácie v aplikácii Word pre Office 2013

Najvýraznejšou novinkou aplikácie Word 2013 je nový režim čítania, ktorý ponúka výrazne lepší zážitok z čítania, čo je viditeľné najmä pri dlhších textových dokumentoch. Automatické rozdelenie stĺpcov umožňuje predovšetkým lepšie sa sústrediť na dôležitý obsah, a tým zvyšuje koncentráciu pri čítaní.

Mimoriadne praktická je aj vylepšená spolupráca s dokumentmi PDF a prehľadný výber všetkých formátových šablón. Osobitnú zmienku si zaslúžia tieto nové funkcie:

Všeobecné funkcie v programe Word 2013

 • Po spustení programu Word sa všetky nedávno použité dokumenty zobrazia v prehľadnom zozname v stĺpci na ľavej strane.
 • Karta "Návrh" (Rozloženie) ponúka prehľad všetkých dostupných šablón formátov, ktoré možno prispôsobiť aj osobným požiadavkám.
 • Nové zobrazenie úprav "Jednoduché značenie" označuje opravy diskrétnou čiarou na okraji textu.
 • Dokumenty PDF možno otvoriť priamo v programe Word 2013, pričom celý obsah vrátane grafiky je potom k dispozícii na ďalšie úpravy. Nakoniec môžete tento súbor programu Word opäť uložiť vo formáte PDF.
 • Ak sa textový dokument vytvorený v staršej verzii programu Word otvorí v programe Word 2013, program ho zobrazí v tzv. režime kompatibility. V tomto režime nie sú k dispozícii nové funkcie programu Word, takže po úprave a uložení je možné ho znova upraviť pomocou staršej verzie programu Word.

Rozloženie v reálnom čase v aplikácii Word 2013

 • Hneď po vložení obrázka alebo podobnej položky do dokumentu programu Word sa v programe Word zobrazia príslušné možnosti rozloženia ako ikony, ktoré možno okamžite prijať kliknutím. Teraz sú k dispozícii rôzne možnosti nastavenia, ktoré umožňujú presne upraviť zobrazenie a polohu obrázkov a grafiky, ako aj tok textu.
 • Vodítka zarovnania uľahčujú presúvanie a presné usporiadanie fotografií alebo tabuliek v texte pomocou zarovnávacích čiar.
 • Rozloženie v reálnom čase zobrazuje príslušný výsledok ako náhľad v reálnom čase.

Lepší režim čítania v aplikácii Word 2013

 • Dokumenty programu Word možno na obrazovke zobraziť v stĺpcoch, aby sa ľahšie čítali. Pomocou ikon šípok môžete textom listovať ako v knihe.
 • Pri práci s viacerými dokumentmi programu Word súčasne ich možno zobraziť na kartách ako karty.
 • Nadpisy sa môžu pre lepšiu navigáciu zobrazovať na ľavej strane stránky; po kliknutí sa dokument presunie na príslušnú textovú pasáž.
 • Aby bol text čo najneutrálnejší, všetky nástroje na úpravu môžu byť skryté, s výnimkou niekoľkých.
 • Pri zväčšení objektu sa tabuľky, obrázky atď. obsiahnuté v dokumente programu Word zväčšia tak, aby vyplnili obrazovku. Tabuľky, obrázky atď. obsiahnuté v dokumente programu Word môžete zväčšiť tak, aby vyplnili obrazovku, a potom ich opäť zmenšiť - stačí dvakrát kliknúť na príslušný textový prvok.

Excel 2013: Najdôležitejšie inovácie

Osvedčený tabuľkový softvér má v balíku Office 2013 Standard aj niekoľko nových nástrojov, ktoré používateľom pomáhajú predovšetkým pri spracovaní veľkého množstva údajov. Program napríklad rozpoznáva vzory pri úprave súborov údajov a automaticky ich dopĺňa. Rôzne zošity sa môžu zobrazovať vo vlastnom okne, čo uľahčuje prácu s viacerými dokumentmi programu Excel súčasne atď:

 • Nová funkcia bleskového náhľadu automaticky rozpozná, na čom práve pracujete, pretože rozpozná základný dátový vzor a potom okamžite a spoľahlivo doplní príslušné záznamy. Na rozdiel od predchádzajúcich automatických doplnení bleskový náhľad vyplní nielen aktuálne pole, ale aj celý stĺpec. Ak návrhy nie sú žiaduce, stačí ich jednoducho prepísať.
 • Údaje možno formátovať pomocou rýchlej analýzy len niekoľkými kliknutiami. Po výbere dátového záznamu sa v pravom dolnom rohu zobrazí ponuka rýchleho výberu, prostredníctvom ktorej možno priamo nastaviť známe funkcie, ako je podmienené formátovanie. Po nabehnutí myšou sa jednotlivé formuláre zobrazia v náhľade a použijú sa jedným kliknutím.
 • Na rozdiel od predchádzajúceho rýchleho výberu diagramov poskytuje Excel vo verzii 2013 explicitné odporúčania, ktorý diagram je najvhodnejší pre vybraný súbor údajov. Tie sa dajú tiež ľahko a okamžite ďalej upravovať.
 • Údaje v programe Excel a iných tabuľkách možno filtrovať podľa rôznych kritérií. V ľahko nastaviteľných sekciách údajov sa zobrazuje aktuálne používaný filter, takže je vždy jasné, ktoré údaje sa posudzujú.

PowerPoint 2013: Najdôležitejšie inovácie

AplikáciaMicrosoft PowerPoint 2013 obsahuje okrem iného množstvo nových vzorov a animácií, ktoré rozširujú možnosti prezentácií. Ďalšie širokouhlé dizajny to dokonca berú doslova... Okrem toho nový PowerPoint ponúka zobrazenie rečníka, v ktorom sa publiku zobrazujú poznámky rečníka a, samozrejme, len prezentácie:

 • Nová predvolená veľkosť snímky v aplikácii PowerPoint 2013 je 16:9, samozrejme, možno ju zmeniť späť na predchádzajúci formát.
 • Dva súbory PowerPoint možno bez problémov zlúčiť do jedného dokumentu vrátane revízií.
 • Na okraj prezentácie možno pridať komentáre a zobrazia sa aj príslušné osoby vrátane možností kontaktov.
 • Okrem toho je teraz veľmi jednoduché publikovať prezentácie PowerPoint ako videá a zverejňovať ich na sociálnych sieťach. Teraz sú podporované aj iné mediálne formáty, napríklad MP4 a MOV, ako aj obsah s vysokým rozlíšením a integrované kodeky.

Outlook 2013: Najdôležitejšie inovácie

Nový Outlook 2013 je najviac viditeľný pri otvorení programu: V porovnaní s predchádzajúcou verziou je nové rozhranie pracovnej plochy oveľa prehľadnejšie. Napríklad navigačný panel, ktorý sa používa na prepínanie medzi e-mailami, kontaktmi a kalendárom, sa teraz nachádza v spodnej časti obrazovky. Tým sa vytvorí viac priestoru pre všetok ostatný obsah. Outlook 2013 ponúka aj nové funkcie:

 • Vďaka integrácii sociálnych sietí, ako je Facebook alebo Xing, majú používatelia vždy na očiach aktivity svojich kolegov a priateľov.
 • Kontaktné údaje zo sietí možno tiež priamo preniesť do zoznamu kontaktov aplikácie Outlook.
 • Vďaka integrácii aplikácie Skype do programu Outlook 2013 je možné telefonovať priamo v programe.
 • Funkcia Exchange ActiveSync teraz synchronizuje kontakty a kalendáre, takže na to už zvyčajne nie je potrebný server Exchange.
 • Pomocou funkcie Peeks môžete prehľadne vyvolať dôležité informácie. Ak to chcete urobiť, jednoducho prejdite myšou na Kalendár, Ľudia alebo Úlohy a otvorte okno, v ktorom sa v každom prípade zobrazia najdôležitejšie informácie.

OneNote 2013: Najdôležitejšie inovácie

Vďaka novej dotykovej aplikácii je OneNote ešte praktickejší. Umožňuje vytvárať a vkladať poznámky do dokumentu bez použitia myši alebo klávesnice. Ručne písané záznamy sa úhľadne prevedú na tlačený text.

 • Vylepšená funkcia tabuľky pomáha ešte prehľadnejšie organizovať obsah vďaka novým možnostiam formátovania.
 • Vďaka integrácii profilových údajov iných používateľov môžete poznámky zdieľať priamo s nimi.
 • Pomocou funkcie "Odoslať do OneNote" môžete teraz do poznámkového bloku vkladať aj dokumenty alebo webové stránky.

Systémové požiadavky pre Microsoft Office 2013

Softvér Office 2013 je k dispozícii na prevzatie v dvoch verziách: 32-bitovej a 64-bitovej. Jednotlivé hardvérové požiadavky - napríklad na pamäť RAM - sa preto môžu líšiť. Musia sa dodržiavať tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: aspoň 1 GHz
 • Pamäť RAM: 1 GB (32 bitov) alebo 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, grafická karta s akceleráciou Direct X10

Kúpiť MS Office 2013 Standard lacno na Wiresoft

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete štandardnú verziu balíka Office 2013 - obsahuje tieto programy:

 • Word 2013 - vytváranie obchodných a súkromných dokumentov sústredené čítanie
 • Excel 2013 - vyhodnocovanie údajov pomocou výkonných analytických nástrojov
 • PowerPoint 2013 - vytváranie zmysluplných prezentácií
 • Outlook 2013 - správa e-mailov, kontaktov a schôdzok
 • OneNote 2013 - vytvárajte poznámky ručne, digitalizujte ich a používajte všade

Ak si zakúpite štandardnú verziu balíka Office 2013 ako licenciu pre jedného používateľa, získate nielen výhodnú cenu použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft, ale aj tieto výhody:

 • V spoločnosti Wiresoft dostanete Microsoft Office 2013 Standard Edition výlučne ako softvér pre jedného používateľa.
 • Táto softvérová licencia je zvyčajne súčasťou väčšej objemovej licencie spoločnosti, preto je v spoločnosti Wiresoft taká lacná!
 • Pri predaji spoločnosti Wiresoft bol softvér Office - ak sa používal - odinštalovaný z predchádzajúceho počítača, takže licencia je opäť 100 % voľná a použiteľná.
 • Každý použitý softvér bol tiež skontrolovaný spoločnosťou Wiresoft, aby sa zabezpečilo, že sa bude dať znova bez problémov používať.
 • Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru neponúka na predaj testovacie verzie, ktoré sú platné len obmedzený čas alebo majú obmedzenú funkčnosť.
 • Pri každom nákupe licencie v obchode Wiresoft Shop si môžete byť istí, že kupujete originálny produkt spoločnosti Microsoft, ktorého predaj prebieha v súlade s právnymi predpismi, takže ani spoločnosť Wiresoft, ani vy sa nenachádzate v právnej šedej zóne.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nákupu balíka Microsoft Office 2013 Standard alebo iných produktov Microsoft Office nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo tu v chate.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené