Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10006
 • 021-10257
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
32,90 € * 35,90 € * (8,36% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


 MS Office Suite 2013 Standard s množstvom osvedčených programov a efektívnych funkcií ponúka všetko, čo moderný kancelársky softvér potrebuje na plnenie typických úloh, ktoré vznikajú pri organizácii a riadení úloh a projektov v každodennom živote modernej firmy. Množstvo intuitívne použiteľných nástrojov podporuje používateľov vo všetkých oblastiach: od komunikácie cez tvorbu textových dokumentov a tabuliek pri spracovaní rozsiahlych údajov až po spontánne zaznamenávanie nápadov a poznámok, ktoré možno okamžite použiť na živé prezentácie. 

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - edícia na firemné a súkromné použitie

MS Office-Suite 2013 Standard s množstvom osvedčených programov a efektívnych funkcií ponúka všetko, čo moderný kancelársky softvér potrebuje na plnenie typických úloh, ktoré vznikajú pri organizácii a riadení úloh a projektov v modernom podnikateľskom živote. Množstvo intuitívne použiteľných nástrojov podporuje používateľov vo všetkých oblastiach: od komunikácie cez tvorbu textových dokumentov a tabuliek pri spracovaní rozsiahlych údajov až po spontánne zaznamenávanie nápadov a poznámok, ktoré možno okamžite použiť na živé prezentácie.

Mnohé funkcie možno používať aj na zariadeniach, ako sú tablety a smartfóny, optimalizované pre dotykové ovládanie prostredníctvom režimu zadávania údajov prstom, vrátane mimoriadne prehľadného zobrazenia tlačidiel a príkazov na dotykovom rozhraní.

Microsoft Office 2013 Standard stále patrí k verziám Office, ktoré sa na stolových počítačoch používajú najčastejšie; dôvodom je okrem iného kompatibilita s Windows 7, takže aj na starších počítačoch možno bez problémov používať všetky zahrnuté programy. Vďaka tomu je táto verzia Office mimoriadne atraktívna pre súkromných používateľov, ale aj pre samostatne zárobkovo činné osoby a malé firmy. Okrem toho Office 2013 Standard ponúka aj možnosť ukladať údaje a dokumenty na Microsoft SkyDrive, čo znamená, že sú k dispozícii v cloude a môžu ich zdieľať prostredníctvom SharePointu a upravovať spoločne viacerí používatelia súčasne. Okrem toho prepojenie aplikácie Outlook so službou Facebook a ďalšími kanálmi sociálnych médií rozširuje možnosti zdieľania informácií.

Edícia Office 2013 Standard je k dispozícii na zakúpenie od spoločnosti Wiresoft pre jednotlivých používateľov. Nižšie je uvedený prehľad kľúčových funkcií a vylepšení dodaných softvérových programov Office 2013.

Všetky dôležité novinky v aplikácii Word pre Office 2013

Najvýraznejšou novinkou aplikácie Word 2013 je nový režim čítania, ktorý ponúka výrazne lepší zážitok z čítania, čo je viditeľné najmä pri dlhších textových dokumentoch. Automatické rozdelenie stĺpcov umožňuje predovšetkým lepšie sa sústrediť na dôležitý obsah, a tým zvyšuje koncentráciu pri čítaní.

Mimoriadne praktická je aj vylepšená spolupráca s dokumentmi PDF a prehľadný výber všetkých formátových šablón. Osobitnú zmienku si zaslúžia tieto nové funkcie:

Všeobecné funkcie v aplikácii Word 2013

 • Po spustení programu Word sa všetky nedávno použité dokumenty zobrazia v prehľadnom zozname v stĺpci na ľavej strane.
 • Karta "Návrh" (Rozloženie) poskytuje prehľad všetkých dostupných štýlov, ktoré možno prispôsobiť osobným požiadavkám.
 • Nové zobrazenie úprav "Jednoduché značenie" označuje opravy diskrétnou čiarou na okraji textu.
 • Dokumenty PDF možno otvoriť priamo v programe Word 2013, pričom celý obsah vrátane grafiky je potom k dispozícii na ďalšie úpravy. Nakoniec môžete tento súbor programu Word opäť uložiť vo formáte PDF.
 • Ak sa textový dokument vytvorený v staršej verzii programu Word otvorí v programe Word 2013, program ho zobrazí v tzv. režime kompatibility. V tomto prípade nie sú k dispozícii nové funkcie programu Word, takže po úprave a uložení je možné ho znova upraviť pomocou staršej verzie programu Word.

Rozloženie v reálnom čase v aplikácii Word 2013

 • Hneď ako sa do dokumentu programu Word vloží obrázok alebo podobný prvok, Word zobrazí príslušné možnosti rozloženia ako ikony, ktoré možno okamžite prijať kliknutím. Na tento účel sú teraz k dispozícii rôzne možnosti nastavenia na presné prispôsobenie zobrazenia a polohy obrázkov a grafiky, ako aj toku textu.
 • Vodítka zarovnania uľahčujú presúvanie a presné usporiadanie fotografií alebo tabuliek v texte pomocou zarovnávacích čiar.
 • Rozloženie v reálnom čase zobrazuje príslušný výsledok ako náhľad v reálnom čase.

Lepší režim čítania v aplikácii Word 2013

 • Dokumenty programu Word možno na obrazovke zobraziť v stĺpcoch, aby sa ľahšie čítali. Pomocou ikon šípok môžete listovať v texte ako v knihe.
 • Pri práci s viacerými dokumentmi programu Word súčasne ich možno zobraziť na kartách ako karty.
 • Nadpisy sa môžu pre lepšiu navigáciu zobrazovať na ľavej strane stránky; kliknutím na ne sa dokument presunie na príslušnú textovú pasáž.
 • Aby bol text čo najneutrálnejší, všetky nástroje na úpravu môžu byť skryté s výnimkou niekoľkých.
 • Pomocou zväčšenia objektu sa tabuľky, obrázky atď. obsiahnuté v dokumente programu Word zväčšia tak, aby vyplnili obrazovku. Tabuľky, obrázky atď. obsiahnuté v dokumente programu Word môžete zväčšiť tak, aby vyplnili obrazovku, a tiež opäť zmenšiť - stačí dvakrát kliknúť na príslušný textový prvok.

Excel 2013: Najdôležitejšie inovácie

Osvedčený tabuľkový softvér má na stránke Office 2013 Standard aj niekoľko nových nástrojov, ktoré používateľom pomáhajú predovšetkým pri spracovaní veľkého množstva údajov. Program napríklad rozpoznáva vzory pri úprave súborov údajov a automaticky ich pridáva. Rôzne zošity sa môžu zobrazovať vo vlastnom okne, čo uľahčuje prácu s viacerými dokumentmi programu Excel súčasne atď:

 • Nová funkcia Lightning Preview automaticky rozpozná, na čom pracujete, pretože rozpozná základný dátový vzor a potom okamžite a spoľahlivo doplní príslušné položky. Na rozdiel od predchádzajúcich automatických doplnení bleskový náhľad nevypĺňa len aktuálne pole, ale aj celý stĺpec. Ak návrhy nie sú žiaduce, stačí ich jednoducho prepísať.
 • Údaje možno formátovať pomocou rýchlej analýzy len niekoľkými kliknutiami. Po výbere dátového záznamu sa v pravom dolnom rohu zobrazí ponuka rýchleho výberu, ktorá umožňuje priamo nastaviť známe funkcie, ako je podmienené formátovanie. Jednotlivé formuláre je možné zobraziť pomocou náhľadu po nabehnutí myšou a použiť jedným kliknutím.
 • Na rozdiel od predchádzajúcej rýchlej voľby grafov poskytuje Excel vo verzii 2013 explicitné odporúčania, ktorý graf najlepšie vyhovuje vybranému súboru údajov. Tie sa dajú tiež ľahko a okamžite ďalej upravovať.
 • Údaje v programe Excel a iných tabuľkách možno filtrovať podľa rôznych kritérií. V ľahko nastaviteľných sekciách údajov sa zobrazuje aktuálne používaný filter, takže je vždy jasné, ktoré údaje sa posudzujú.

PowerPoint 2013: Najdôležitejšie inovácie

Program Microsoft PowerPoint 2013 obsahuje množstvo nových tém a animácií na vylepšenie vašich prezentácií. Ďalšie širokouhlé dizajny to dokonca berú doslova... Okrem toho nový PowerPoint ponúka zobrazenie rečníka, v ktorom sa prezentujúcemu zobrazujú jeho poznámky, publiku samozrejme len prezentácie:

 • Nová veľkosť Standard-slide v aplikácii PowerPoint 2013 je 16:9, samozrejme, možno ju zmeniť späť na predchádzajúci formát.
 • Dva súbory programu PowerPoint možno jednoducho zlúčiť do jedného dokumentu vrátane revízií.
 • Na okraj prezentácie možno pridať komentáre, zobrazia sa aj príslušné osoby vrátane možností kontaktov.
 • Okrem toho je teraz jednoduché publikovať prezentácie PowerPoint ako videá a zverejňovať ich na sociálnych sieťach. Podporované sú teraz aj ďalšie formáty médií, napríklad MP4 a MOV, ako aj obsah vo vysokom rozlíšení a integrované kodeky.

Outlook 2013: Najdôležitejšie inovácie

Nový Outlook 2013 je najviac viditeľný po otvorení programu: V porovnaní s predchádzajúcou verziou je nové rozhranie na ploche oveľa prehľadnejšie. Napríklad navigačný panel, ktorý sa používa na prepínanie medzi e-mailami, kontaktmi a kalendárom, sa teraz nachádza v spodnej časti obrazovky. Tým sa vytvorí viac priestoru pre všetok ostatný obsah. Outlook 2013 ponúka aj nové funkcie:

 • Vďaka integrácii sociálnych sietí, ako je Facebook alebo Xing, majú používatelia vždy na očiach aktivity svojich kolegov a priateľov.
 • Kontaktné údaje zo sietí možno preniesť aj priamo do zoznamu kontaktov aplikácie Outlook.
 • Vďaka integrácii aplikácie Skype do programu Outlook 2013 je možné telefonovať priamo v programe.
 • Funkcia Exchange ActiveSync teraz synchronizuje kontakty a kalendáre, takže na to už zvyčajne nie je potrebný server Exchange.
 • Pomocou funkcie Peeks môžete prehľadne vyvolať dôležité informácie. Na tento účel stačí prejsť myšou na Kalendár, Ľudia alebo Úlohy, aby sa otvorilo okno, v ktorom sa v každom prípade zobrazia najdôležitejšie informácie.

OneNote 2013: Najdôležitejšie inovácie

Vďaka novej aplikácii Touch je OneNote ešte praktickejší. To umožňuje vytvárať a vkladať poznámky do dokumentu bez použitia myši alebo klávesnice. Ručne písané záznamy sa úhľadne prevedú na tlačený text.

 • Vylepšená funkcia tabuľky pomáha prehľadnejšie organizovať obsah pomocou nových možností formátovania.
 • Vďaka integrácii profilových údajov iných používateľov môžete poznámky zdieľať priamo s nimi.
 • Pomocou funkcie "Odoslať do OneNote" môžete teraz do poznámkového bloku vkladať aj dokumenty alebo webové stránky.

Systémové požiadavky pre Microsoft Office 2013

Softvér Office 2013 je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitovej a 64-bitovej. Jednotlivé hardvérové požiadavky - napríklad na pamäť RAM - sa preto môžu líšiť. Musia sa dodržiavať tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7 až Windows 10, Windows Server 2008 až 2012 R2
 • Procesor: aspoň 1 GHz
 • Pamäť RAM: 1 GB (32 bitov) alebo 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, grafická karta s akceleráciou Direct X10

MS Office 2013 Standard kúpiť lacno na Wiresoft

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Standard-edícia Office 2013 - obsahuje tieto programy:

 • Word 2013 - vytváranie obchodných a osobných dokumentov zameraných na čítanie
 • Excel 2013 - vyhodnocovanie údajov pomocou výkonných analytických nástrojov
 • PowerPoint 2013 - vytváranie zmysluplných prezentácií
 • Outlook 2013 - správa e-mailov, kontaktov a schôdzok
 • OneNote 2013 - vytvárajte poznámky ručne, digitalizujte ich a používajte všade

Ak si zakúpite Standard-edíciu Office 2013 ako licenciu pre jedného používateľa, okrem úžasnej ceny použitého softvéru u Wiresoftu získate najmä tieto výhody:

 • Microsoft Office 2013 Standard-Edition získate v spoločnosti Wiresoft výhradne ako softvér pre jedného používateľa.
 • Táto softvérová licencia je zvyčajne súčasťou väčšej objemovej licencie spoločnosti, preto je u spoločnosti Wiresoft taká lacná!
 • Pri predaji spoločnosti Wiresoft bol softvér Office- ak sa používal - odinštalovaný z pôvodného počítača, takže licencia je opäť 100 % voľná a použiteľná.
 • Každý použitý softvér bol tiež skontrolovaný spoločnosťou Wiresoft, aby sa zabezpečilo, že sa bude dať znova bez problémov používať.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka na predaj skúšobné verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo majú obmedzenú funkčnosť.
 • Pri každom nákupe licencie v obchode Wiresoft Shop si môžete byť istí, že kupujete originálny produkt spoločnosti Microsoft, ktorý sa predáva v súlade s právnymi predpismi, takže Wiresoft ani vy sa nenachádzate v právnej sivej zóne.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nákupu licencie Microsoft Office 2013 Standard alebo iných produktov Microsoft Office nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo tu v chate.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie