Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10081
  • 6VC-02073
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
28,90 € * 30,90 € * (6,47% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x R2 User CAL
Systém  Server so systémom Windows
CAL RDS User CAL R2
Rozsah dodávky ID licencie + Autentifikačný kód
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Terminálový server Kompatibilný


Služby vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows sú nástupcom starých licencií CAL terminálového servera. RDS je centralizovaná platforma pre pracovné plochy a aplikácie, ktorá ponúka širokú škálu možností na poskytovanie a správu pracovných plôch a pripojenie vzdialených pracovníkov prostredníctvom technológií virtualizácie relácií a infraštruktúry virtuálnych pracovných plôch (VDI). To vám umožní zvýšiť flexibilitu a bezpečnosť údajov vo firme prostredníctvom centralizovaného riešenia desktopov a zároveň odbremeniť oddelenie IT od správy desktopov a aplikácií.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Služba vzdialenej plochy Microsoft Windows 2012 (RDS) 

Téma ochrany údajov je stálym problémom, pokiaľ ide o zaobchádzanie s údajmi zákazníkov v spoločnosti. Ak vaša spoločnosť pracuje s množstvom citlivých údajov o zákazníkoch, je často ťažké bezpečne ich odovzdať zamestnancom na spracovanie. Je pravda, že existuje mnoho bezpečnostných riešení, v neposlednom rade bezpečnostná politika AppLocker, ktorá je súčasťou systému Windows 8 a vyššie. Nič však nie je také efektívne a lacné ako práca online prostredníctvom služby vzdialenej plochy. V minulosti sa používali terminálové servery, kde zamestnanec obsluhoval len základný terminál a všetky údaje boli centrálne umiestnené na serveri. Táto technológia sa ďalej zdokonaľovala a vyvíjala, takže dnes sa pracuje na rovnakom princípe, ale celá vec sa ešte viac zlacnila a zrýchlila. Ak zamestnanec pracuje online z domu, prvým krokom je často riešenie bezpečného prihlásenia prostredníctvom pripojenia VPN. Potom môže zamestnanec začať pracovať, na čo potrebuje údaje o zákazníkovi. V závislosti od oblasti, v ktorej vaša spoločnosť pôsobí, môže ísť o veľmi citlivé údaje, ktoré sa za žiadnych okolností nesmú dostať do nesprávnych rúk. Aby sa čo najviac predišlo výpadkom údajov pri práci online, mnohé spoločnosti sa spoliehajú na riešenie vzdialenej plochy, ako je napríklad to, ktoré si môžete objednať tu. Údaje sú uložené centrálne na serveri a zamestnanec sa prihlási pomocou počítača na serveri Windows. Pri prihlasovaní server skontroluje, či je k dispozícii platná licencia. Stačí si online objednať licenciu na server Microsoft a používať ju s licenciami na službu Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012, ktorú si tiež môžete zakúpiť u nás. Aby to bolo pre vás lacnejšie, môžete si kúpiť licencie online na zamestnanca alebo na zariadenie. Obidva varianty sú pre server v poriadku, len musí byť legálne zakúpená originálna licencia, ktorú si u nás môžete rýchlo objednať online.

Po spustení počítača sa zamestnanec musí k serveru pripojiť iba prostredníctvom programu RDS, ktorý je súčasťou systému Windows. Tu sa mu zobrazia všetky údaje a programy, ktoré sú dôležité pre jeho prácu - ale bez prenosu týchto programov a údajov. Všetky zostávajú na serveri a spravujú ich pracovníci IT. Oddelenie IT tak môže ľahšie udržiavať tieto údaje a programy. Všetko zostáva centrálne na jednom mieste a je potrebné ho udržiavať len lokálne. Vďaka tomu sú prestoje spôsobené aktualizáciami alebo chybami minimálne. Ak sa predsa len vyskytne chyba, stačí ju opraviť len na jednom mieste. Keď sa zamestnanec opäť prihlási na server, všetko je v poriadku a môže pokračovať. Zálohovanie sa dá vykonať rýchlo, pretože je potrebné zálohovať iba údaje servera. Vaši pracovníci IT tak majú oveľa menej práce a môžu rýchlejšie reagovať na vzniknuté problémy.

Objednávanie flexibilných licenčných modelov online

Spoločnosť Microsoft vytvorila flexibilný licenčný model pre Windows Server a službu Vzdialená plocha. Môžete si kúpiť používateľskú licenciu alebo licenciu súvisiacu so zariadením. Jednotlivé modely môžete samozrejme aj kombinovať - podľa toho, čo vám najviac vyhovuje.
Objednaním lacnej objemovej licencie online si od nás v tomto prípade kupujete licenciu založenú na používateľovi. To má zmysel, ak vaši zamestnanci potrebujú pristupovať k serveru z rôznych miest a/alebo zariadení. Ak vaši zamestnanci pristupujú k serveru vždy z toho istého zariadenia, alebo dokonca ak sa o počítač delia viacerí zamestnanci, mali by ste radšej použiť licenciu viazanú na zariadenie, ktorú si samozrejme môžete kúpiť aj u nás za výhodnú cenu.

Ak si nie ste istí, ktoré licencie si máte objednať, alebo chcete kombinovať rôzne modely licencií, jednoducho kontaktujte náš servisný personál. Radi vám pomôžeme.

Rýchle dodanie RDS Cals

Nedovoľte, aby vás dlhá poštová cesta zdržala. Najneskôr 24 hodín po online nákupe od nás dostanete e-mail s údajmi o vašej licencii. Licencia je potom okamžite pripravená na použitie. To vám dáva flexibilitu, aj keď zistíte, že sa vaša firma rozširuje. Jednoducho si ho rýchlo objednajte online a pokračujte v práci bez dlhého čakania. Ponúkame tiež len originálne licencie na produkty Microsoft. Samozrejme, sme vám k dispozícii aj po nákupe, ak máte otázky. Buď e-mailom, telefonicky alebo v prípade rýchlych, krátkych otázok v online chate.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie