Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10015
 • 021-10609
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
89,90 € * 98,90 € * (9,1% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Office 2019 pre macOs je najnovšia verzia osvedčeného softvéru spoločnosti Microsoft na produktívnu prácu - s výkonnými, všestrannými programami na tvorbu a návrh textov, zložitých výpočtov, ako aj živých prezentácií a ich bezpečnú komunikáciu, a to tak interne so zamestnancami, ako aj externe s obchodnými partnermi.  Standard Edícia Office 2019 pre Mac poskytuje široké portfólio používateľsky prívetivých funkcií a vlastností na efektívne vykonávanie všetkých typických úloh v každodennom kancelárskom živote. Využívajte rozsiahle nástroje vo Worde na profesionálne vytváranie textov, vytvárajte zmysluplné tabuľky v Exceli a používajte PowerPoint s jeho mnohými možnosťami na ilustrovanie a prezentovanie výsledkov.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - osvedčený softvér pre používateľov Business

Office 2019 pre macOs je najnovšia verzia osvedčeného softvéru Microsoft na produktívnu prácu - s výkonnými a všestrannými programami na vytváranie a navrhovanie textov, zložitých výpočtov a prehľadných prezentácií a ich bezpečnú komunikáciu, a to tak interne so zamestnancami, ako aj externe s obchodnými partnermi.

Na tento účel poskytuje Standard Edition Office 2019 for Mac široké portfólio používateľsky prívetivých funkcií a vlastností na efektívne vykonávanie všetkých typických úloh v každodennom kancelárskom živote.

Využite rozsiahle nástroje na stránke Word na profesionálnu tvorbu textu, vytvárajte zmysluplné tabuľky pomocou stránky Excel a použite stránku PowerPoint s mnohými možnosťami na ilustráciu a prezentáciu výsledkov.

Na stránke Office for Mac je v týchto troch programoch k dispozícii aj mimoriadne praktická funkcia voľnej ruky. To vám umožňuje vkladať diagramy a vzorce priamo do dokumentu, a to buď perom tabletu, alebo myšou či prstom.

Optimalizovaná kontrola prístupnosti - dostupná v aplikáciách Word, Excel, PowerPoint a OneNote - uľahčuje zrozumiteľnosť dokumentov pre všetky zúčastnené osoby prostredníctvom praktických návrhov a zlepšuje tak spoluprácu. A pomocou osobného digitálneho poznámkového bloku OneNote si môžete svoje nápady okamžite zaznamenať a použiť priamo v príslušných programoch.

Okrem toho si pomocou stránky Outlook ešte efektívnejšie zorganizujete správu denného množstva e-mailov, aby ste mohli rýchlejšie a lepšie komunikovať so svojimi obchodnými partnermi a kolegami.

Osvedčené funkcie, ako je prevencia straty údajov, chránia pred stratou dôležitých údajov a sú doplnené komplexnými bezpečnostnými opatreniami, ktoré umožňujú priradiť dokumentom individuálne prístupové práva a zároveň sú v súlade s platnými nariadeniami EÚ o ochrane údajov.

Zakúpením balíka Office aktuálnej edícieStandard 2019 pre Mac tak získate všetko, čo potrebujete z jedného zdroja na profesionálnu, spoločnú prácu na dokumentoch, ako aj ich výmenu - najmä na Cloud. Všetky zahrnuté programy Office sú k dispozícii aj ako webové aplikácie Office na mobilné použitie cez iPhone.

Office Mac 2019 Standard Edition je k dispozícii len u poskytovateľov Standard v rámci zmluvy o hromadnej licencii - v obchode so softvérom Wiresoft si ho môžete kúpiť aj ako mimoriadne lacnú individuálnu licenciu! V nasledujúcom podrobnom prehľade sú opísané všetky výhody, ktoré získate pri kúpe Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Ešte komplexnejšia používateľská prívetivosť na Office Mac 2019 Standard

V edícii Standard 2019 Office Suite for macOS zaujme nielen novými funkciami programu, ale aj optimalizáciou doteraz známych funkcií, ktoré prispievajú k ešte väčšej User-friendliness. Prístupnosť je v aplikácii Office 2019 for Mac najvyššou prioritou - tak pre používateľov, ako aj pre adresátov a spolupracovníkov dokumentov.

Ako používateľ Office Standard 2019 for Mac môžete sami využívať ďalšie možnosti, ktoré máte k dispozícii, napríklad v časti "Jednoduchosť používania": Patria k nim aj možnosti zvukových signálov s veľkým výberom tónov v časti "Poskytnúť spätnú väzbu zvukom". Word v Office Mac 2019 poskytuje aj diskrétnejšie pozadia s tmavými témami Dark Grey a Black, ktoré umožňujú pracovať ešte sústredenejšie, ako aj funkciu prevodu textu na reč, vďaka ktorej si môžete obsah počas práce alebo na cestách nechať nahlas prečítať.

Ako už bolo spomenuté, nástroj na voľnú ruku na stránkach Word, Excel a PowerPoint poskytuje celý rad možností na vkladanie kresieb a náčrtov voľnou rukou a vo viacerých farbách vrátane rôznych efektov priamo do dokumentu - v závislosti od koncového zariadenia perom (tablet), prstom (dotyková obrazovka) alebo aj myšou (stolný počítač). To vám umožní vytvárať zmysluplné diagramy a vzorce, ktoré dokonale vyjadrujú vaše vlastné myšlienky.

Na zvýšenie čitateľnosti vašich dokumentov pre zamestnancov a externých adresátov sú vo všetkých programoch k dispozícii funkcie na optimalizáciu prístupnosti. Okrem podpory medzinárodne platných noriem obsahuje aj praktické návrhy na dizajn. Po kliknutí na kartu "Kontrola prístupnosti" príslušný program zobrazí zoznam chýb a upozornení, ako aj tipy a odporúčania na ich opravu alebo odstránenie. Pri odosielaní cez Outlook zahraničným príjemcom môžete okrem iného zobrazením časového pásma zistiť, či sa práve nachádzajú.

Na sprístupnenie spoločného spracovania dokumentov a súborov viacerými zamestnancami je v aplikácii Microsoft Cloud -Service OneDrive dostupná aplikácia Office 2019 for Mac, ktorá umožňuje súčasný prístup k údajom vrátane ich aktualizácie v reálnom čase odkiaľkoľvek. Komplexné prístupové a modifikačné práva zabezpečujú bezpečnú výmenu aj kritických údajov a informácií prostredníctvom stránky Cloud.

Prehľad ďalších nových funkcií programov Office 2019 pre Mac

V programe Office Mac 2019 Standard je okrem už spomínaných optimalizácií aj niekoľko nových funkcií v programoch Word, Excel, PowerPoint a Outlook:

 • Word 2019 uľahčuje tvorbu textu pomocou viacerých praktických nástrojov, ako je napríklad funkcia "Check", ktorá umožňuje okamžité vyhľadávanie cudzích slov alebo cudzojazyčných výrazov bez toho, aby používateľ musel otvoriť okno prehliadača. Na vyhľadávanie tém môžu použiť aj funkciu research; na tento účel je k dispozícii aj Microsoft Academic Search. To tiež uľahčuje správne citovanie.
 • Excel 2019 teraz ponúka aj spoluprácu v reálnom čase, s ktorou môže User synchrónne pracovať na dokumentoch v tabuľke. Okrem toho sú k dispozícii nové možnosti ilustrácie vo forme mapy a lievikových diagramov. Podobne aj stránka Excel teraz ponúka rozšírenia PowerPivot a PowerQuery. Novinkou na stránke Excel je aj integrácia funkcie Data Loss Protection na vyhľadávanie dôverných údajov, ako sú čísla kreditných kariet a podobne, ako aj konkatenácia textov.
 • PowerPoint 2019 poskytuje nové vizuálne efekty na animáciu prezentácií: Zoomy a morfingové prechody zvyšujú dynamiku sekvencie snímok. Okrem toho sú k dispozícii nové ikony, vektorové súbory SVG a 3D modely na ilustráciu, ktoré možno tiež upravovať. Na zvýraznenie textových pasáží možno na stránke PowerPoint použiť aj zvýrazňovač, ktorý bol predtým známy zo stránky Word.
 • Outlook 2019 obsahuje nové praktické funkcie na správu e-mailov: Patrí medzi ne inteligentný nástroj, ktorý automaticky triedi e-maily podľa ich dôležitosti a významu, a vďaka funkcii prevodu textu na reč ich možno čítať aj nahlas, čo je praktické najmä pri používaní cez iPhone. Okrem toho osvedčená ochrana pred stratou údajov - DLP - zabezpečuje ochranu kritických údajov pred prístupom neoprávnených osôb.

Ďalšie exkluzívne funkcie na Office Mac 2019 Standard

Kupujúci Office Standard Edition for Mac 2019 budú mať okrem už spomenutých funkcií prístup k viacerým ďalším, ktoré uľahčia správu alebo ovládanie najmä administrátorom a zároveň zabezpečia vyššiu bezpečnosť.

Volume Licence Key - VLK - na aktiváciu Office Mac 2019 Standard

Keďže edícia Office 2019 Standard je dostupná najmä ako objemová licencia pre väčšie spoločnosti, objemová licencia Key poskytuje správcom nástroj na jednoduchšiu automatizovanú aktiváciu, ako aj správu MS Office.

Zásady skupiny - s usmerneniami pre vyššie zabezpečenie

Takzvaný objekt skupinových politík - GPO - poskytuje správcom účinné skupinové politiky, ktoré možno použiť na zabezpečenie Office 2019 for Mac prostredníctvom šablón ADMX vrátane kontroly aktualizácií, ako aj makier v dokumentoch, aby sa zvýšilo zabezpečenie.

Používanie Office Mac 2019 Standard s terminálom Services / Remote Desktop Services

Edícia Office Mac 2019 Standard obsahuje možnosť používať všetky aplikácie prostredníctvom terminálu alebo Remote-Desktop-Server, čo umožňuje aj starším Macom.

Telemetrická aplikácia

Aplikácia Telemetria, ktorá je na Macu predvolene zapnutá v aplikácii Office Standard 2019, je nástroj na zlepšenie používateľského zážitku. Telemetria prenáša technické údaje (telemetrické údaje) o operačnom systéme, ktoré sa používajú na Microsoft.

Kontrola aktualizácie pre Office

Ovládanie aktualizácií poskytuje rôzne možnosti aktivácie v kontexte aktualizácií funkcií alebo vlastností, ako aj aktualizácií kvality dôležitých z hľadiska bezpečnosti (záplaty a opravy): Napríklad menej dôležité aktualizácie funkcií možno ignorovať, zatiaľ čo dôležité aktualizácie možno odložiť až o 5 týždňov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office Mac 2019 Standard

Nižšie uvedené systémové požiadavky sa vzťahujú na MS Office Mac 2019 Standard, ako aj na všetky ostatné edície pre Mac; môžu sa uplatňovať aj ďalšie požiadavky.

 • Operačný systém: verzia troch najnovších a najaktuálnejších operačných systémov macOS (Big Sur, Catalina, Mojave alebo High Sierra) 
 • Procesor: Intel
 • Pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Pevný disk: aspoň 10 GB voľného miesta vo formáte HFS+ (macOS Extended) alebo APFS
 • Rozlíšenie obrazovky: 1 280 x 800 pixelov

Na čo by som mal myslieť pri inštalácii Office Mac 2019 Standard?

Keďže spoločnosť Apple od verzie macOS 10.5 štandardne podporuje 64-bitovú verziu, odporúča sa používať túto verziu. Softvér Office sa inštaluje výlučne pomocou inštalačného programu Click2Run ("klikni a vypni súbor").

Aké sú licenčné podmienky pre Microsoft Office Mac 2019 Standard?

Standard edícia Microsoft Office Mac 2019 je licencovaná pre konkrétne koncové zariadenie - Desktop- PC, notebook atď.. Zahŕňa aj inštaláciu kópie na sieťový server s cieľom používať ho Remote alebo prostredníctvom virtuálnej infraštruktúry Desktop (VDI) s koncovým zariadením licencovaným na tento účel. Predpokladom je inštalácia príslušného softvéru Microsoft.

Microsoft Office Kúpte si Mac 2019 Standard za výhodnú cenu v obchode so softvérom Wiresoft

Microsoft Office 2019 Standard Edition pre Mac - zvyčajne dostupná len ako hromadná licencia - je k dispozícii aj na Wiresoft ako jednotlivá licencia, a to za mimoriadne nízku cenu - vrátane týchto výhod:

 • Okamžite po dokončení platby je vaša jedna licencia Office Mac 2019 Standard k dispozícii ako elektronický softvér na stiahnutie (ESD) na inštaláciu do vášho počítača Mac.
 • Licencia Microsoft Office Mac 2019 Standard zakúpená v obchode Wiresoft je jedna licencia, ktorá bola pôvodne súčasťou objemovej licencie.
 • V takom prípade získate od Wiresoft pre všetky dostupné licencie Microsoft Office výlučne softvérový produkt určený na používanie len pre vás.
 • Pôvodne nainštalovaný softvér prvého používateľa bol pri predaji na Wiresoft odstránený, takže príslušná licencia Office je opäť 100 % voľná a použiteľná.
 • Všetky takéto individuálne licencie pochádzajúce z predchádzajúcich objemových licencií boli pred predajom dôkladne skontrolované na stránke Wiresoft, aby sa zistila ich absolútna použiteľnosť.
 • Ako seriózny predajca softvéru Wiresoft neponúka testovacie verzie, ktoré sú platné len obmedzený čas alebo ktoré možno používať len s obmedzeniami.
 • Pri každom nákupe licencie zo stránky Wiresoft si môžete byť úplne istí, že kupujete originálny produkt Microsoft - v súlade so všetkými zákonnými požiadavkami.
Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zakúpenia licencie pre Microsoft Office Mac 2019 Standard, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.
Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
3.3.2021

Tutto molto bene consigliato per tutti

Super

4.10.2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

19.1.2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie