Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

128,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office Mac 2019 Standard - osvedčený softvér pre firemných používateľov Office...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - osvedčený softvér pre firemných používateľov

Office 2019 pre macOs je najnovšia verzia osvedčeného softvéru spoločnosti Microsoft na produktívnu prácu - s výkonnými a všestrannými programami na vytváranie a navrhovanie textov, zložitých výpočtov a prehľadných prezentácií a ich bezpečnú komunikáciu, a to tak interne so zamestnancami, ako aj externe s obchodnými partnermi.

Štandardná edícia balíka Office 2019 pre Mac poskytuje široké portfólio používateľsky prívetivých funkcií a vlastností na efektívne vykonávanie všetkých typických úloh v každodennom kancelárskom živote.

Využívajte rozsiahle nástroje programu Word na profesionálnu tvorbu textov, vytvárajte zmysluplné tabuľky v programe Excel a používajte program PowerPoint s jeho mnohými možnosťami na ilustráciu a prezentáciu výsledkov.

V Office for Mac je v týchto troch programoch k dispozícii aj mimoriadne praktická funkcia voľnej ruky. To vám umožňuje vkladať diagramy a vzorce priamo do dokumentu, a to buď perom tabletu, alebo myšou či prstom.

Optimalizovaná kontrola prístupnosti - dostupná v aplikáciách Word, Excel, PowerPoint a OneNote - uľahčuje zrozumiteľnosť dokumentov pre všetky zúčastnené osoby prostredníctvom praktických návrhov a zlepšuje tak spoluprácu. A pomocou osobného digitálneho poznámkového bloku OneNote si môžete svoje nápady okamžite zaznamenať a použiť ich priamo v príslušných programoch.

Okrem toho si pomocou aplikácie Outlook ešte efektívnejšie zorganizujete správu denného množstva e-mailov, aby ste mohli rýchlejšie a lepšie komunikovať so svojimi obchodnými partnermi a kolegami.

Osvedčené funkcie, ako je prevencia straty údajov, chránia pred stratou dôležitých údajov a sú doplnené komplexnými bezpečnostnými opatreniami, ktoré umožňujú priradiť dokumentom individuálne prístupové práva a zároveň sú v súlade s platnými nariadeniami EÚ o ochrane údajov.

Kúpou balíka Office aktuálnej edície Standard Edition 2019 pre Mac tak získate všetko, čo potrebujete z jedného zdroja na profesionálnu prácu s dokumentmi a ich výmenu - najmä v cloude. Všetky zahrnuté programy Office sú k dispozícii aj ako webové aplikácie Office na mobilné použitie cez iPhone.

Office Mac 2019 Standard Edition je k dispozícii len u štandardných poskytovateľov v rámci zmluvy o hromadnej licencii - v obchode Wiresoft Software Shop si ho môžete kúpiť aj ako mimoriadne lacnú individuálnu licenciu! V nasledujúcom podrobnom prehľade sú opísané všetky výhody, ktoré získate, keď si kúpite Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Ešte komplexnejšia používateľská prívetivosť v Office Mac 2019 Standard

V edícii Standard balík Office 2019 pre macOS zaujme nielen novými funkciami programu, ale aj optimalizáciou doteraz známych funkcií, ktoré prispievajú k ešte väčšej používateľskej prívetivosti. Prístupnosť je v Office 2019 pre Mac najvyššou prioritou - tak pre používateľov, ako aj pre adresátov a spolupracovníkov dokumentov.

Ako používateľ balíka Office Standard 2019 pre Mac môžete využívať ďalšie možnosti, ktoré sú k dispozícii napríklad v časti "Jednoduchosť používania": Patria sem možnosti zvukových signálov so širokým výberom tónov v časti "Poskytnúť spätnú väzbu pomocou zvuku". Word v Office Mac 2019 na to poskytuje jemnejšie pozadie s tmavými témami Tmavosivá a Čierna, ktoré vám umožnia pracovať ešte sústredenejšie, ako aj funkciu prevodu textu na reč, ktorá vám počas práce alebo na cestách nahlas prečíta obsah.

Ako už bolo spomenuté, nástroj na voľnú ruku pre aplikácie Word, Excel a PowerPoint poskytuje celý rad možností na vkladanie kresieb a náčrtov voľnou rukou a vo viacerých farbách vrátane rôznych efektov priamo do dokumentu - v závislosti od koncového zariadenia perom (tablet), prstom (dotyková obrazovka) alebo dokonca myšou (stolný počítač). To vám umožní vytvárať zmysluplné diagramy a vzorce, ktoré dokonale vyjadrujú vaše vlastné myšlienky.

Na zvýšenie čitateľnosti vašich dokumentov pre zamestnancov a externých adresátov sú vo všetkých programoch k dispozícii funkcie na optimalizáciu prístupnosti. Okrem podpory medzinárodne platných noriem obsahuje aj praktické návrhy na dizajn. Po kliknutí na kartu "Kontrola prístupnosti" príslušný program zobrazí zoznam chýb a varovaní, ako aj tipy a odporúčania na ich opravu alebo odstránenie. Pri odosielaní prostredníctvom aplikácie Outlook zahraničným príjemcom môžete okrem iného zobrazením časového pásma zistiť, či sú práve prítomní.

Na sprístupnenie spoločného spracovania dokumentov a súborov viacerými zamestnancami je v Office 2019 pre Mac k dispozícii cloudová služba OneDrive od Microsoftu, ktorá umožňuje súčasný prístup k dátam vrátane ich aktualizácie v reálnom čase odkiaľkoľvek. Komplexné prístupové a modifikačné práva zabezpečujú bezpečnú výmenu aj kritických údajov a informácií prostredníctvom cloudu.

Prehľad ďalších nových funkcií v programoch Office 2019 pre Mac

V balíku Office Mac 2019 Standard nájdete okrem vyššie uvedených optimalizácií aj množstvo nových funkcií v programoch Word, Excel, PowerPoint a Outlook:

 • Word 2019 uľahčuje tvorbu textu pomocou viacerých praktických nástrojov, ako je napríklad funkcia "Review", ktorá umožňuje okamžité vyhľadávanie cudzích slov alebo cudzojazyčných výrazov bez toho, aby používateľ musel otvoriť okno prehliadača. Funkcia výskumu im tiež umožňuje vyhľadávať témy a na tento účel je k dispozícii aj vyhľadávač Microsoft Academic Search. To tiež uľahčuje správne citovanie.
 • Excel 2019 teraz ponúka aj spoluprácu v reálnom čase, pomocou ktorej môžu používatelia synchrónne pracovať na tabuľkových dokumentoch. Okrem toho sú k dispozícii nové možnosti ilustrácie vo forme mapových a lievikových grafov. Excel teraz ponúka aj rozšírenia PowerPivot a PowerQuery. Novinkou v aplikácii Excel je aj integrácia ochrany pred stratou údajov na vyhľadávanie dôverných údajov, ako sú čísla kreditných kariet a podobne, ako aj spájanie textov.
 • PowerPoint 2019 poskytuje nové vizuálne efekty na animáciu prezentácií: Zoomy a morfingové prechody zvyšujú dynamiku sekvencie snímok. Okrem toho sú k dispozícii nové ikony, vektorové súbory SVG a 3D modely na ilustráciu, ktoré možno tiež upravovať. Na zvýraznenie textových pasáží možno v aplikácii PowerPoint použiť aj textovú značku známu z aplikácie Word.
 • Outlook 2019 obsahuje nové praktické funkcie na správu e-mailov: Patrí medzi ne inteligentný nástroj, ktorý automaticky triedi e-maily podľa ich dôležitosti a významu, a vďaka funkcii prevodu textu na reč ich možno čítať aj nahlas, čo je praktické najmä pri používaní cez iPhone. Okrem toho osvedčená ochrana pred stratou údajov - DLP - zabezpečuje ochranu kritických údajov pred prístupom neoprávnených osôb.

Ďalšie exkluzívne funkcie v Office Mac 2019 Standard

Kupujúci balíka Office Standard Edition for Mac 2019 majú okrem už spomenutých funkcií prístup k viacerým ďalším, ktoré uľahčujú správu alebo ovládanie najmä správcom a zároveň poskytujú zvýšenú bezpečnosť.

Volume Licence Key - VLK - na aktiváciu balíka Office Mac 2019 Standard

Keďže edícia Office 2019 Standard je primárne k dispozícii ako objemová licencia pre väčšie spoločnosti, Volume Licence Key poskytuje správcom nástroj na jednoduchšiu automatizovanú aktiváciu, ako aj správu MS Office.

Zásady skupiny - s usmerneniami pre vyššie zabezpečenie

Takzvaný objekt skupinových politík - GPO - poskytuje správcom účinné skupinové politiky, pomocou ktorých možno Office 2019 pre Mac zabezpečiť prostredníctvom šablón ADMX, okrem iného pri kontrole aktualizácií, ako aj makier v dokumentoch, a tým zvýšiť bezpečnosť.

Používanie balíka Office Mac 2019 Standard s terminálovými službami / službami vzdialenej plochy

V edícii Office Mac 2019 Standard je možnosť používať všetky aplikácie prostredníctvom terminálu alebo servera vzdialenej plochy, čo umožňuje používať aj staršie počítače Mac.

Telemetrická aplikácia

Aplikácia Telemetria, ktorá je predvolene zapnutá v systéme Mac v aplikácii Office Standard 2019, je nástroj na zlepšenie používateľského zážitku. Telemetria prenáša spoločnosti Microsoft na tento účel technické údaje (telemetrické údaje) o používanom operačnom systéme.

Kontrola aktualizácie pre Office

Ovládanie aktualizácií poskytuje rôzne možnosti aktivácie v kontexte aktualizácií funkcií alebo vlastností, ako aj aktualizácií kvality dôležitých z hľadiska bezpečnosti (záplaty a opravy): Napríklad menej dôležité aktualizácie funkcií možno ignorovať, zatiaľ čo dôležité aktualizácie možno odložiť až o 5 týždňov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office Mac 2019 Standard

Nižšie uvedené systémové požiadavky sa vzťahujú na MS Office Mac 2019 Standard, ako aj na všetky ostatné edície pre Mac; môžu sa uplatňovať aj ďalšie požiadavky.

 • Operačný systém: verzia troch najnovších a najaktuálnejších operačných systémov macOS (Big Sur, Catalina, Mojave alebo High Sierra) 
 • Procesor: Intel
 • Pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Pevný disk: aspoň 10 GB voľného miesta vo formáte HFS+ (macOS Extended) alebo APFS
 • Rozlíšenie obrazovky: 1 280 x 800 pixelov

Na čo by som mal myslieť pri inštalácii balíka Office Mac 2019 Standard?

Keďže spoločnosť Apple od verzie macOS 10.5 štandardne podporuje 64-bitovú verziu, odporúča sa používať túto verziu. Softvér Office sa inštaluje výlučne pomocou inštalačného programu Click2Run ("klikni a vypni súbor").

Aké sú licenčné podmienky pre Microsoft Office Mac 2019 Standard?

Štandardná edícia Microsoft Office Mac 2019 je licencovaná pre veľmi špecifické koncové zariadenie - stolný počítač, notebook atď. Zahŕňa aj inštaláciu kópie na sieťový server s cieľom používať ju na diaľku alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy (VDI) s koncovým zariadením licencovaným na tento účel. Predpokladom je inštalácia príslušného softvéru spoločnosti Microsoft.

Kúpte si Microsoft Office Mac 2019 Standard za nízku cenu v obchode so softvérom Wiresoft

Microsoft Office 2019 Standard Edition pre Mac - zvyčajne dostupný len ako hromadná licencia - je od spoločnosti Wiresoft k dispozícii aj ako samostatná licencia za mimoriadne nízku cenu - vrátane týchto výhod:

 • Okamžite po dokončení platby je vaša jedna licencia Office Mac 2019 Standard k dispozícii vo forme elektronického stiahnutia softvéru (ESD) na inštaláciu do vášho počítača Mac.
 • Licencia Microsoft Office Mac 2019 Standard zakúpená v obchode Wiresoft Shop je jedna licencia, ktorá bola pôvodne súčasťou objemovej licencie.
 • V tomto prípade dostanete od spoločnosti Wiresoft za všetky dostupné licencie Microsoft Office výlučne softvérový produkt určený na používanie len pre vás.
 • Pôvodne nainštalovaný softvér prvého používateľa bol počas predaja spoločnosti Wiresoft odstránený, takže príslušná licencia Office je opäť 100 % voľná a použiteľná.
 • Všetky takéto individuálne licencie pochádzajúce z predchádzajúcich objemových licencií boli pred predajom dôkladne skontrolované spoločnosťou Wiresoft z hľadiska ich absolútnej použiteľnosti.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka skúšobné verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo ktoré možno používať len s obmedzeniami.
 • Pri každom nákupe licencie od spoločnosti Wiresoft si môžete byť úplne istí, že kupujete originálny produkt spoločnosti Microsoft - v súlade so všetkými zákonnými požiadavkami.
Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu balíka Microsoft Office Mac 2019 Standard, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.
Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
4.10.2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

10.2.2020

Office läuft nicht nach Installation.

Bitte um Rückruf 01603601627. danke

19.1.2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené