Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maximálna produktivita vývojárov s Visual Studio 2022 Enterprise - ako zakúpená verzia Visual Studio je osvedčené integrované vývojové prostredie spoločnosti Microsoft na navrhovanie a nasadzovanie komplexných podnikových aplikácií v...
2 353,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia Visual Studio 2022 Professional od spoločnosti Microsoft je najnovšia verzia osvedčeného IDE (integrovaného vývojového prostredia), ktorá je určená pre...
358,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia Visual Studio 2019 Professional od Microsoft je najnovšia verzia osvedčeného vývojového prostredia IDE (Integrated Development Environment), ktoré je určené...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maximalizujte produktivitu vývojárov s aplikáciou Visual Studio 2019 Enterprise - k dispozícii na zakúpenie Visual Studio je osvedčené integrované vývojové prostredie spoločnosti Microsoft na navrhovanie a nasadzovanie komplexných...
1 725,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - edícia pre náročných vývojárov ako kúpna verzia V podnikovej edícii Visual Studio 2017 majú používatelia k dispozícii širokú škálu výkonných funkcií na vývoj aplikácií pre každú oblasť na najbežnejších...
1 411,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - všetko na profesionálnu tvorbu programov v zakúpenej verzii S aplikáciou Visual Studio 2017 vo verzii Professional majú používatelia k dispozícii všetko na vytváranie aplikácií a programov - od vývoja...
118,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integrované vývojové prostredie s rôznymi vysokoúrovňovými jazykmi) Visual Studio Enterprise 2015 - pre bezproblémové fungovanie Pomocou vývojového prostredia môžete nielen vytvárať programy a...
131,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integrované vývojové prostredie s rôznymi vysokoúrovňovými jazykmi) Visual Studio Professional 2015 - pre bezproblémovú prevádzku Pomocou vývojového...
94,90 € *

Microsoft Visual Studio pre Windows - Vaša platforma na vývoj aplikácií pre Windows

Microsoft Visual Studio pre Windows je výkonné integrované vývojové prostredie (IDE) určené špeciálne na tvorbu aplikácií pre Windows. V tomto článku sa dozviete, prečo je Microsoft Visual Studio pre Windows základným nástrojom pre vývojárov, ktorí chcú vytvárať vysokokvalitný softvér pre systém Windows.

Základné funkcie Microsoft Visual Studio pre Windows

  1. Vývoj aplikácií pre Windows: Visual Studio for Windows poskytuje komplexný balík nástrojov a šablón na vývoj aplikácií pre Windows, či už ide o aplikácie pre Universal Windows Platform (UWP), WPF alebo WinForms.
  2. XAML Designer: Integrovaný XAML Designer uľahčuje návrh používateľských rozhraní pre aplikácie Windows pomocou funkcií drag-and-drop a živých náhľadov.
  3. Ladenie a diagnostika: Visual Studio poskytuje výkonné nástroje na ladenie a diagnostiku, ktoré umožňujú rýchlo identifikovať a opraviť chyby v aplikáciách Windows.
  4. Integrácia so službou Azure: Vývojári môžu bezproblémovo pristupovať k službám Azure a integrovať cloudové funkcie do svojich aplikácií Windows.

Výhody aplikácie Microsoft Visual Studio pre Windows

  • Optimálna integrácia so systémom Windows: Visual Studio ponúka hĺbkovú integráciu s operačnými systémami a službami Windows na optimalizáciu vývoja pre platformu Windows.
  • Komplexná podpora verzií systému Windows: Visual Studio umožňuje vyvíjať aplikácie, ktoré možno spustiť na rôznych verziách systému Windows, ako sú napríklad Windows 10, Windows 11 a Windows Server.
  • Vynikajúci výkon: Visual Studio pre Windows je navrhnuté tak, aby poskytovalo rýchle a efektívne vývojové prostredie pre aplikácie pre Windows.

Najnovšie aktualizácie a funkcie

Microsoft Visual Studio pre Windows sa priebežne aktualizuje, aby odrážalo najnovší vývoj v ekosystéme Windows. Najnovšie aktualizácie zahŕňajú:

  • podpora .NET 6: Visual Studio podporuje .NET 6, najnovšiu verziu frameworku .NET, ktorá uľahčuje vývoj moderných aplikácií pre Windows.
  • Integrovaný Azure DevOps: Vývojári môžu bezproblémovo integrovať Azure DevOps s Visual Studiom a riadiť celý životný cyklus vývoja.
  • Vylepšené nástroje na vývoj a ladenie: Najnovšie aktualizácie poskytujú vylepšené nástroje na urýchlenie vývoja a ladenia.

Kúpiť Visual Studio 2022 pre Windows na Wiresoft

Microsoft Visual Studio pre Windows je ideálny nástroj pre vývojárov, ktorí chcú vytvárať vysokokvalitné aplikácie pre Windows. Kúpte si Microsoft Visual Studio pre Windows ešte dnes a urýchlite vývoj svojich softvérových projektov pre Windows.

Kategórie