Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10484
 • 77D-00076
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
358,90 € * 397,90 € * (9,8% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licenčný kľúč
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Visual Studio 2022 od je najnovšia verzia osvedčeného vývojového prostredia IDE (Integrated Development Environment), ktorá je určená pre náročných programátorov, ako aj malé a stredne veľké vývojárske tímy. Komplexná ponuka funkcií ponúka všetky nástroje potrebné na realizáciu novej generácie aplikácií a hier vrátane Xamarinu pre Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Professional Microsoft

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2022 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia

Visual Studio 2022 Professional od spoločnosti Microsoft je najnovšia verzia osvedčeného IDE (integrovaného vývojového prostredia), ktorá je určená pre náročných programátorov, ako aj malé a stredne veľké vývojárske tímy. Rozsiahla ponuka funkcií ponúka všetky nástroje potrebné na realizáciu novej generácie aplikácií a hier vrátane Xamarinu pre Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Ďalšími funkciami, ktoré ešte viac zefektívňujú vývoj, sú Tool CodeLens na zobrazenie použitia jednotlivých fragmentov kódu v riešení bez nutnosti prerušenia práce, IntelliCode na urýchlenie práce prostredníctvom návrhov riešení založených na umelej inteligencii a Visual Studio Live Share, ktoré podporuje tímovú prácu prostredníctvom spolupráce v reálnom čase. V aplikácii Visual Studio 2022 Professional bola vylepšená aj navigácia, refaktorovanie a ladiaci program. Okrem toho integrované vývojové prostredie Visual Studio 2022 Professional podporuje okrem starších jazykov, ako sú C a C++, aj C#.

Ponuka Visual Studio 2022 Professional Edition ako použitého softvéru v spoločnosti Wiresoft poskytuje vývojárom všetky výhody tohto osvedčeného softvéru spoločnosti Microsoft, takže ho môžu vďaka priaznivej cene používať sami na vlastnom počítači ako jednu licenciu.

V internetovom obchode Wiresoft Software-Onlineshop nájdete Visual Studio 2022 Professional, ako aj ďalšie jednotlivé licencie edícií alebo verzií Visual Studia v podobe zakúpenej verzie a mnoho ďalších programov Microsoft, ktoré sú s ním kompatibilné. V nasledujúcom prehľade sú uvedené najdôležitejšie optimalizácie a nové funkcie aplikácie Visual Studio 2022 Professional.

Najdôležitejšie informácie o aplikácii Visual Studio 2022 Professional Edition

Okrem výrazne jednoduchšej navigácie je aktuálna verzia 2022 aplikácie Visual Studio jednoduchšia aj pre vývojárov so zrakovým postihnutím. V porovnaní s predchádzajúcou verziou došlo aj k optimalizácii refaktorovania a k revízii zostavovania a načítania riešení. Debugger - jeden z najdôležitejších programovacích nástrojov  - ponúka aj ďalšie možnosti.

Pracovný postup Git-First s jednoduchším spúšťaním kódu

Nové úvodné okno Visual Studio 2022 teraz ponúka niekoľko možností: Najskôr sa ponúka možnosť klonovania alebo kontroly kódu z úložiska spolu s ďalšími možnosťami otvorenia alebo vytvorenia projektu alebo riešenia. Okrem toho sa modernizované úvodné okno prezentuje v novom modrom dizajne, ktorý sa od predchádzajúcej verzie odlišuje najmä jemnejšími líniami okolo ikon, panelov nástrojov a okien nástrojov. Ponuka bola presunutá do hornej časti titulkového pruhu, aby sa vytvorilo viac miesta pre kód v editore. Tým sa optimalizoval aj pamäťový priestor bez zmeny navigácie v IDE.

Podobne bol prepracovaný aj predchádzajúci dialóg, v ktorom už neexistuje predchádzajúca stromová štruktúra a nahradilo ju vyhľadávacie pole s rôznymi výkonnými funkciami vyhľadávania a filtrovania - napr. podľa jazyka, platformy a typu projektu - na vyhľadávanie vhodných šablón. Vyhľadávanie možno použiť na príkazy, možnosti a ponuky a tiež na inštalovateľné komponenty; okrem výsledkov vyhľadávania príkazov sa zobrazia aj príslušné kombinácie klávesov. Výsledky sa zobrazujú dynamicky počas písania. Novo integrované použitie fuzzy vyhľadávacieho algoritmu zohľadňuje aj pravopisné chyby alebo prirodzenejší jazyk.

IntelliCode s podporou AI v aplikácii Visual Studio 2022 Professional

Nový IntelliCode predstavuje evolúciu predchádzajúceho automatického dokončovania IntelliSense v aplikácii Visual Studio ; poskytuje niekoľko funkcií využívajúcich umelú inteligenciu, ako napríklad kontextový IntelliSense, formátovanie kódu a odvodzovanie formátovacích pravidiel na ďalšie zvýšenie produktivity vývoja. Na rozdiel od IntelliSense, ktorý zobrazoval vlastnosti a metódy ako abecedný zoznam, IntelliCode ich zobrazuje podľa najpravdepodobnejších kandidátskych výsledkov, ktoré sú označené hviezdičkou. Vývojári používajúci jazyk C# môžu použiť IntelliCode aj na kód, ktorý sami vyvinuli, a tak sa ho naučiť, zatiaľ čo ostatné odporúčania sú založené na doméne Microsoft Open Source. V aplikácii Visual Studio 2022 Professional možno odporúčania IntelliSense s podporou umelej inteligencie použiť aj pre ďalšie dva jazyky: C++ a XAML a TypeScript/JavaScript a Java, ktoré boli pridané do Visual Studio Code.

CodeLens vo Visual Studio 2022 Professional

CodeLens výrazne urýchľuje prácu vývojára s aplikáciou Visual Studio 2022 Professional, pretože nástroj pracuje nezávisle paralelne bez potreby zatvárania editora. CodeLens zisťuje všetky zmeny v kóde, ako aj históriu kódu, pričom

Odkazy na príslušné časti kódu a zmeny, prehľady kódu, prepojené chyby atď. Pred zlúčením zmien s kódom je možné ich skontrolovať a zistiť, ako ho ovplyvnia. Indikátory kódu pre kód v jazykoch C# a Visual Basic na úrovni prvkov tiež ukazujú, ktorý člen tímu vykonal zmeny v kóde. CodeLense je exkluzívna funkcia

Visual Studio 2022 Professional alebo Enterprise Edition.

Zdieľanie služby Visual Studio Live

Funkcia Live Share integrovaná v aplikácii Visual Studio 2022 Professional umožňuje až 30 vývojárom spolupracovať v reálnom čase na rovnakej báze zdrojového kódu, ktorá je zdieľaná vrátane kontextu. Je to možné, pretože aplikácia Visual Studio Live Share prenáša iba strom súborov a kontextové informácie. Každý člen tímu tak môže pracovať na zdrojovom kóde nezávisle od hostiteľa v známom pracovnom prostredí. Okrem iného sú tu integrované aj funkcie umelej inteligencie na zlepšenie kvality kódu. Spoločné ladenie je možné aj pomocou služby Visual Studio Live Share.

Ďalšie funkcie aplikácie Visual Studio 2022 Professional

Okrem toho Visual Studio 2022 Professional ponúka mnoho ďalších praktických funkcií:

Refaktorovanie v aplikácii Visual Studio 2022 Professional

V aplikácii Visual Studio 2022 Professional sú pre jazyk C# k dispozícii nové refaktorovania, ktoré ešte viac uľahčujú organizáciu kódu: Členovia môžu byť presunutí do rozhrania alebo základnej triedy a priestory názvov môžu byť upravené tak, aby zodpovedali štruktúre priečinkov. Vhodné návrhy sa zobrazujú v tzv. žiarovke.

Čistenie kódu

Čistenie kódu je funkcia na automatické formátovanie zdrojového kódu v aplikácii Visual Studio 2022, zobrazuje sa ako metla pod editorom zdrojového kódu. Nastavenia formátu kódu možno definovať pomocou súboru EditorConfig buď len pre konkrétny projekt, alebo aj pre celý kód prostredníctvom možností v textovom editore. Na čistenie kódových súborov v jazyku C# ponúka Visual Studio 2022 Professional v editore samostatné tlačidlo "Čistenie kódu". Okrem toho môžu používatelia definovať hodnoty Preferencie a Závažnosť pre každé nastavenie formátu kódu pre každý riadok samostatne, pričom pre úroveň závažnosti sú k dispozícii možnosti "Len refaktorovanie", "Návrh", "Varovanie" alebo "Chyba". Poznámky alebo návrhy zobrazené v každom prípade možno nielen zobraziť jediným kliknutím, ale aj okamžite realizovať, pričom často sa vyskytujúce opravy možno tiež uložiť ako profil.

Ladenie v aplikácii Visual Studio 2022

Debugger v aplikácii Visual Studio 2022 Professional nielenže pracuje dvakrát rýchlejšie ako predtým, ale znížila sa aj spotreba pamäte pri ladení aplikácií C++ mimo procesu. Ak chcete identifikovať objekty podľa ich vlastností, stačí v okne ladiaceho programu presunúť kurzor na konkrétnu vlastnosť a kliknúť na ikonu špendlíka, aby sa zobrazili príslušné informácie. Body prerušenia údajov sú teraz k dispozícii aj pre aplikácie .NET Core v aplikácii Visual Studio 2022 a nie iba pre C++ ako predtým. Prerušia vykonávanie kódu hneď, ako sa zmení hodnota vlastnosti daného objektu, bez ohľadu na pozíciu.

Xamarin pre mobilný vývoj

Aplikácie vytvorené pomocou Xamarinu pre Android, iOS a Windows majú natívny vzhľad, a preto sú také obľúbené. Xamarin na Visual Studio 2022 ponúka nielen rýchlejšie časy kompilácie a nasadenia pre Android, ale teraz obsahuje aj editor vlastností pre Xamarin.Forms XAML a optimalizovaný Xamarin.Forms Previewer.

Vykresľovanie PMA (Per-Monitor-Aware)

Túto funkciu ocenia používatelia, ktorí pri vývoji radi používajú viac monitorov alebo pracujú na diaľku: Doteraz spôsobovalo používanie monitorov s rôznym rozlíšením rôzne problémy počas vývoja, napríklad vykresľovanie sa zvyčajne vykonávalo v nesprávnej mierke alebo sa samotné Visual Studio zobrazovalo rozmazane. Visual Studio 2022 Professional teraz ponúka vykresľovanie s podporou PMA, čo okrem iného znamená, že softvér sa vykresľuje správne bez ohľadu na príslušné faktory škálovania. Minimálnou požiadavkou je aktualizácia Windows 10 Update (v1803, RS4) alebo .NET Framework 4.8 RTM.

Nástroje kontajnerov v aplikácii Visual Studio 2022 Professional

Pri využívaní podpory cloudových služieb Azure môžu vývojári okrem iného využívať aj nástroje na vývoj s kontajnermi, ktoré sú súčasťou Visual Studia a ktoré výrazne zjednodušujú tvorbu, ako aj ladenie a nasadenie. Visual Studio 2022 Professional tu ponúka aj podporu pre Docker a Kubernetes za predpokladu, že koncový bod má Docker Desktop, ako aj potrebné pracovné záťaže pre webový vývoj, nástroje Azure a vývojové nástroje .NET Core. Stránka

Podpora Kubernetes umožňuje pripojenie medzi lokálnym projektom a klastrom Kubernetes v rámci služby Azure Kubernetes Service (AKS).

Systémové požiadavky pre Visual Studio 2022 Professional

Nasledujúce podrobné požiadavky poskytujú nielen všeobecné požiadavky na inštaláciu Visual Studio 2022 Professional, ale opisujú aj požiadavky na používanie určitých funkcií aplikácie Visual Studio 2022 Professional, pričom sa môžu vyžadovať práva správcu.

Podporované operačné systémy

Pri inštalácii Visual Studio 2022 Professional sa v zásade odporúča 64-bitová verzia, pričom ako minimálne požiadavky platia nasledujúce špecifikácie:

 • Windows 10 verzia 1909 alebo vyššia, Windows 11 verzia 21H2,( Home, Professional, Education a Enterprise) 
 • Windows Server 2022: Štandardný, Datacentrum
 • Windows Server 2019: Standard, Datacenter
 • Windows Server 2016: Standard, Datacenter

Požiadavky na hardvér (minimálne špecifikácie)

 • Procesor: 1,8 GHz; odporúča sa štvorjadrový alebo lepší. Procesory ARM nie sú podporované
 • Pamäť: 4 GB RAM. Pre typické profesionálne riešenia sa odporúča 16 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: 850 MB, typické inštalácie vyžadujú 20 - 50 GB voľného miesta (až 210 GB v závislosti od nainštalovaných funkcií)
 • Rýchlosť pevného disku: odporúča sa inštalácia na SSD disk
 • Grafická karta: 1 920 x 1080, odporúča sa 1 366 x 768 alebo viac

Ďalšie požiadavky (výber)

 • Inštalácia Visual Studio 2022: .NET Framework 4.5.2
 • Používate .NET Framework 4.7.2, táto verzia sa nainštaluje počas inštalácie
 • Rôzne scenáre súvisiace s internetom: Vyžaduje sa Internet Explorer 11 alebo Microsoft Edge
 • Emulátor Hyper-V: 64-bitový operačný systém, klient Hyper-V, preklad adries druhej úrovne (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64-bitová verzia systému Windows, 64-bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Vývoj univerzálnych aplikácií pre systém Windows: Windows 10 (cez príkazový riadok: Windows Server 2022, Windows Server 2016 a Windows Server 2012 R2)
 • Vývoj mobilných zariadení s pracovnými úlohami v C++, JavaScript alebo .NET pod Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Kúpiť Visual Studio 2022 Professional lacno single na Wiresoft v našom online obchode

Softvér Visual Studio 2022 Professional je k dispozícii v internetovom obchode Wiresoft ako jedna licencia za mimoriadne výhodnú cenu ako tzv. použitý softvér.

Licencia Visual Studio 2022 Professional Edition ponúkaná na predaj je bývalá veľkoobjemová licencia Visual Studia spoločnosti, ktorá bola zrušená a pri ďalšom predaji ako taká prevedená na jednotlivé licencie, čím bola označená ako použitý softvér. Takéto licencie Microsoft Visual Studio 2022 Professional ponúkané spoločnosťou Wiresoft pochádzajú len od spoločností so sídlom v Európe, na ktoré sa vzťahujú právne predpisy EÚ. Rozdelenie ani označenie tohto softvéru Visual Studio 2022 Professional ako používaného softvéru neznamená žiadne obmedzenia týkajúce sa jeho funkčnosti.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre vás vždy bezpečným nákupom! Licencia Visual Studio 2022 Professional dostupná v internetovom obchode Wiresoft Shop má nielen absolútne výhodnú cenu, ale ponúka aj bezpečnosť pri nákupe vďaka okamžitému stiahnutiu a aktivácii licencie pomocou dodaného platného licenčného kľúča.

Každý nákup Visual Studio 2022 Professional alebo iného programu spoločnosti Microsoft ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje pre našich zákazníkov žiadny právny problém, pretože obchodovanie s takýmto použitým softvérom je právne povolené, čo jednoznačne potvrdili mnohé súdne rozhodnutia.

Jednotlivé licencie použitého softvéru, ako napríklad Visual Studio 2022 Professional Edition, ponúkajú kupujúcim cenovo výhodnú alternatívu k bežným ponukám, aby mohli používať exkluzívne edície programu. Využite aj vy našu výhodnú ponuku na softvérové produkty Microsoft!

V internetovom obchode Wiresoft Software-Shop nájdete Visual Studio 2022 Professional Edition, ako aj ďalšie verzie Visual Studio a mnoho ďalších programov Microsoft ako použitý softvér na okamžité stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Visual Studia 2022 Professional alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
13.11.2022

CAMIOLO

OTTIMO

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie