Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL
MS Project 2019 Professional - softvér na riadenie projektov ako kúpna verzia Project 2019 Professional je všestranný, osvedčený systém riadenia projektov pre väčšie spoločnosti a organizácie, ktorý obsahuje širokú škálu praktických...
319,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD
MS Project 2019 Standard - softvér na riadenie projektov ako verzia pre jedného používateľa na zakúpenie Project 2019 Standard je najnovšia verzia flexibilného systému na riadenie projektov od spoločnosti Microsoft, ktorá je určená...
235,90 € *

Microsoft Project 2019: Efektívne riadenie projektov pomocou najnovších nástrojov

Microsoft Project 2019 v skratke

Microsoft Project 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na riadenie projektov od spoločnosti Microsoft. Táto výkonná aplikácia ponúka širokú škálu nástrojov a funkcií, ktoré organizáciám pomáhajú efektívne plánovať, riadiť a úspešne dokončiť projekty. Zistite, čo vám Microsoft Project 2019 ponúka.

Nové funkcie a vylepšenia

Moderné používateľské rozhranie

S aplikáciou Microsoft Project 2019 získajú používatelia prepracované a zmodernizované používateľské rozhranie, ktoré ešte viac uľahčuje a zefektívňuje navigáciu a prácu na projektoch. Prehľadné používateľské rozhranie uľahčuje navigáciu a vyhľadávanie funkcií, čo zvyšuje produktivitu.

Pokročilé nástroje na plánovanie

Softvér ponúka pokročilé nástroje na plánovanie, ktoré vedúcim projektov umožňujú vytvárať podrobné plány projektov a optimalizovať prideľovanie zdrojov na dosiahnutie cieľov projektu. Vďaka funkciám, ako sú časové harmonogramy a tabuľky využitia zdrojov, môžete plánovať a riadiť svoje projekty ešte presnejšie.

Vylepšená spolupráca

Microsoft Project 2019 podporuje tímovú spoluprácu vďaka bezproblémovej integrácii s Microsoft Teams. Tímy môžu spoločne upravovať plány projektov a jednoducho zdieľať informácie. To uľahčuje komunikáciu a koordináciu medzi členmi tímu bez ohľadu na ich polohu.

Výhody Microsoft Project 2019

Zvýšená efektivita

Nová verzia ponúka vylepšené funkcie riadenia zdrojov a plánovania projektov, ktoré zvyšujú efektivitu a umožňujú rýchlejšie dokončenie projektov. To vedie k vyššej produktivite a zníženiu nákladov.

Prehľadná vizualizácia

Microsoft Project 2019 umožňuje prezentovať informácie o projekte a správy o jeho priebehu v atraktívnych diagramoch a grafike, ktoré zabezpečujú lepší prehľad a zrozumiteľnosť. To uľahčuje komunikáciu informácií o projekte a pomáha pri rozhodovaní.

Záver

Microsoft Project 2019 je ideálnou voľbou pre organizácie, ktoré hľadajú pokročilé riešenie na riadenie projektov. Vďaka modernému rozhraniu, pokročilým nástrojom na plánovanie a vylepšenej tímovej spolupráci ponúka všetky potrebné nástroje na efektívne a úspešné riadenie projektov. Výhody siahajú od vyššej efektívnosti až po prehľadnú vizualizáciu informácií o projektoch. Ak chcete optimalizovať procesy riadenia projektov a zabezpečiť ich úspešnosť, Microsoft Project 2019 je pre vašu spoločnosť tou správnou voľbou. Investujte do tohto výkonného softvéru a plánujte, spravujte a úspešne dokončujte svoje projekty efektívnejšie.

Kategórie