Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard je nová verzia osvedčenej a výkonnej platformy na zasielanie správ, ktorá sa používa na centralizovanú správu e-mailovej prevádzky, kontaktov a úloh, ako aj...
345,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise je aktualizovaná verzia bezpečnej a výkonnej platformy na zasielanie správ, ktorá sa používa najmä vo väčších spoločnostiach na centrálnu správu...
2 029,90 € *

Microsoft Exchange Server 2019: Základný kameň modernej podnikovej komunikácie

Úvod do servera Exchange Server 2019

Microsoft Exchange Server 2019 je najnovšia verzia široko používaného e-mailového a kalendárového servera spoločnosti Microsoft, ktorá je určená pre organizácie hľadajúce robustné lokálne riešenie komunikácie a spolupráce. Vďaka vylepšeným bezpečnostným funkciám, výkonu a zjednodušenému používateľskému prostrediu zostáva Exchange 2019 preferovanou voľbou organizácií na celom svete.

Čo je nové v serveri Exchange 2019?

Exchange Server 2019 prináša oproti svojim predchodcom mnoho vylepšení vrátane väčšej škálovateľnosti, vylepšených funkcií vyhľadávania a silnejšej integrácie s ďalšími produktmi spoločnosti Microsoft, ako sú SharePoint a Skype for Business.

Základné funkcie servera Exchange Server 2019

Škálovateľnosť a výkon

Exchange Server 2019 je určený pre veľké podniky a vďaka vylepšenej architektúre úložiska a optimalizácii výkonu podporuje vyšší počet používateľov na server a väčšie poštové schránky.

Vylepšené funkcie vyhľadávania

V serveri Exchange Server 2019 bola prepracovaná architektúra vyhľadávania tak, aby poskytovala rýchlejšie a presnejšie výsledky, čo je výhodné najmä pre organizácie s veľkým množstvom údajov.

Zabezpečenie a dodržiavanie predpisov

Exchange Server 2019 zvyšuje bezpečnosť pomocou funkcií, ako je šifrovanie na úrovni transportu a šifrovanie správ za chodu, a prichádza so zabudovanými mechanizmami prevencie straty dát (DLP) a vylepšenými možnosťami zabezpečenia zhody.

Pokročilá ochrana pred hrozbami

Funkcie zabezpečenia zahŕňajú ochranu proti hrozbám, ako je phishing a malvér, špeciálne navrhnutú na ochranu podnikovej komunikácie.

Funkcie správy a riadenia

Exchange Server 2019 poskytuje správcom vylepšené nástroje a rozhrania na správu prostredia servera, údržbu a monitorovanie výkonu systému.

Zjednodušená správa

Koncepcia zjednodušenej správy servera Exchange 2019 umožňuje tímom IT vykonávať úlohy rýchlejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Význam servera Exchange 2019

Zabezpečenie budúcnosti a prispôsobivosť

Server Exchange 2019 je navrhnutý tak, aby spĺňal meniace sa potreby moderných organizácií, pričom sa výrazne zameriava na bezpečnosť, používateľské prostredie a integráciu do ekosystému Microsoft 365.

Integrácia do cloudu

Hoci je Exchange 2019 navrhnutý na lokálne použitie, ponúka bezproblémový prechod do cloudu, čo organizáciám umožňuje využívať výhody flexibility hybridného prostredia.

Microsoft Exchange Server 2019 predstavuje najmodernejšie riešenie podnikovej komunikácie a poskytuje silnú, škálovateľnú a bezpečnú platformu. Tento text kategórie poskytuje komplexný prehľad, ktorý vám pomôže pochopiť možnosti a hodnotu servera Exchange Server 2019 pre vašu organizáciu.

Kategórie