Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionálny vývojársky softvér pre macOS v kúpnej verzii Visual Studio 2017 pre Mac v Professional Edícia ponúka používateľom výkonné funkcie a vylepšenia produktivity IDE na vytváranie multiplatformových...
118,90 € *

Microsoft Visual Studio 2017 pre Mac: Vaša platforma na vývoj aplikácií pre Mac

Microsoft Visual Studio 2017 pre Mac v skratke

Microsoft Visual Studio 2017 pre Mac je výkonné integrované vývojové prostredie (IDE) navrhnuté špeciálne pre vývojárov pre Mac. Tento softvér poskytuje komplexné nástroje a funkcie na vytváranie, testovanie a ladenie natívnych aplikácií pre Mac, mobilných aplikácií a webových aplikácií.

Kľúčové funkcie Visual Studio 2017 pre Mac

Vývoj naprieč platformami

Jednou z výnimočných funkcií Visual Studio 2017 pre Mac je možnosť vyvíjať naprieč platformami. Vývojári môžu vytvárať aplikácie pre macOS, iOS, Android a web, čím výrazne rozšíria dosah svojich aplikácií.

Intuitívne používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie Visual Studio 2017 for Mac je prívetivé a ľahko pochopiteľné. Umožňuje vývojárom rýchlo sa zorientovať a efektívne pracovať. IDE ponúka aj množstvo integrovaných nástrojov na urýchlenie vývoja.

Integrácia so službou Azure

Visual Studio 2017 for Mac ponúka bezproblémovú integráciu s Microsoft Azure, cloudovou platformou spoločnosti Microsoft. Vývojári tak môžu svoje aplikácie jednoducho škálovať do cloudu a využívať rôzne cloudové služby.

Podpora a zdroje

Microsoft je známy svojou podporou komunity vývojárov a Visual Studio 2017 pre Mac nie je výnimkou. IDE je pravidelne aktualizované a poskytuje prístup k rozsiahlym zdrojom, ako sú dokumentácia, návody a fóra. Aktívna komunita umožňuje vývojárom zdieľať svoje znalosti a učiť sa jeden od druhého.

Záver

Microsoft Visual Studio 2017 pre Mac je komplexné vývojové prostredie, ktoré spĺňa potreby vývojárov pre počítače Mac. Vďaka podpore viacerých platforiem, používateľsky prívetivému rozhraniu a integrácii s cloudom Microsoft Azure poskytuje toto IDE všetky nástroje a funkcie potrebné na vývoj a správu vysokokvalitných aplikácií. Ak hľadáte spoľahlivé a výkonné IDE na vývoj aplikácií pre počítače Mac, Microsoft Visual Studio 2017 for Mac je ideálnou voľbou. Umožní vám efektívne a úspešne realizovať vaše vývojárske projekty.

Kategórie