Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10477
 • 228-04778
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
620,90 € * 688,90 € * (9,87% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core -
Minimálne licencie Žiadne
CAL User CAL/Zariadenie CAL
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia


SQL Server 2022 Standard od Microsoft je najnovšia verzia tejto spoľahlivej relačnej dátovej platformy, ktorá používateľom poskytuje všetky potrebné databázové a analytické funkcie a funkcie reportovania, ktoré sa často využívajú vo všetkých spoločnostiach, ktoré používajú systémy na správu tovaru a CRM alebo softvér ERP. Management SQL Server 2022 Standard poskytuje výkonný relačný databázový systém Cloud(RDMS) pre všetky tieto oblasti úloh, ktorý dokáže optimálne splniť ich požiadavky.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2022 Standard

SQL Server 2022 Standard od Microsoft je najnovšia verzia tejto spoľahlivej relačnej dátovej platformy, ktorá používateľom poskytuje všetky potrebné databázové a analytické funkcie a funkcie reportovania, ktoré sa často využívajú vo všetkých spoločnostiach, ktoré používajú systémy na správu tovaru a CRM alebo softvér ERP. Cloud SQL Server 2022 Standard poskytuje výkonný systém riadenia relačných databáz (RDMS) pre všetky tieto oblasti úloh, ktorý dokáže optimálne splniť ich požiadavky.

S edíciou SQL Server 2022 Standard majú malé a stredné podniky k dispozícii už základnú databázu na správu údajov a Business intelligence, ktorá ponúka nielen vhodné nástroje na vývoj lokálnych, ako aj Cloud-špecifických aplikácií, ale umožňuje aj mimoriadne efektívnu správu databázy vďaka nízkym nárokom na IT zdroje.

Na stránke Wiresoft nájdete čoskoro nový softvér SQL Server 2022 Standard Edition v ponuke ako použitý softvér - so všetkými výhodami z hľadiska funkčnosti, výkonu aj zabezpečenia - ale za výrazne nižšiu cenu ako pri novom softvéri. SQL Server 2022 Standard bude pravdepodobne opäť k dispozícii ako Core-based licensing, čo je vhodné najmä len pre výkonnejšie Server, pretože serverový variant licencie/CAL-based tu nie je možné použiť.

Nasledujúci prehľad poskytuje podrobné informácie o funkciách SQL Server 2022 Standard známych z predchádzajúcej verzie, ako aj o obvyklých licenčných podmienkach Microsoft pre softvér SQL Server.

SQL Server 2022 Standard - Prehľad dôležitých funkcií

Medzi funkcie, ktoré v edícii SQL Server 2022 Standard stoja za osobitnú zmienku, patria opäť dostupné vysoko škálovateľné služby Cloud, ako aj okrem iného technológia šifrovania dát Microsoft Always Encrypted, ktorá poskytuje bezpečné enklávy a možno ju rozšíriť napríklad o integráciu jazyka Java.

Medzi ďalšie kľúčové funkcie SQL Server 2022 Standard na komplexné spracovanie údajov patrí zhlukovanie údajov, ako aj monitorovanie ich systematického zberu počas protokolovania, ako aj meraní.

Najmä využitie klastrov veľkých dát v SQL Server 2022 Standard rozširuje možnosti analýzy a spracovania dát mnohými spôsobmi. To je doplnené integráciou distribuovaného súborového systému Hadoop (HDFS), Apache Spark a ďalších analytických nástrojov, inteligentným spracovaním vyhľadávacích dotazov a používaním kontajnerov vo všetkých zúčastnených procesoch. Certifikácia kompatibility databáz zabraňuje možnej nekompatibilite aplikácií a zároveň umožňuje nielen lokálnu aktualizáciu databázového systému SQL, ale aj aktualizáciu na periférii, ako aj na adrese Cloud.

Zvýšenú bezpečnosť v SQL Server 2022 Standard opäť ponúkajú funkcie ako zrýchlené obnovenie databázy, ako aj funkcie na klasifikáciu a spoľahlivé monitorovanie údajov, ktoré upozorňujú aj na podozrivé aktivity.

Nasledujúci prehľad obsahuje podrobnejšie informácie o jednotlivých funkčných oblastiach.

SQL Server 2022 Standard - Virtualizácia údajov s klastrami veľkých dát

Výkonná správa veľkých objemov údajov naďalej zohráva kľúčovú úlohu pri analýze a spracovaní veľkého množstva údajov. Tu SQL Server 2022 Standard ponúka nielen vysoký výkon, ale aj dobrú škálovateľnosť - v kombinácii s výkonnými analytickými nástrojmi, ako je inteligentné spracovanie dotazov, ktoré spoľahlivo a zároveň rýchlo spracúvajú údaje a sprístupňujú ich pre rôzne aplikácie vo firmách.

Tu SQL Server 2022 Standard ponúka aj možnosť presunúť pracovné zaťaženie veľkých dát na SQL Server namiesto ich správy napríklad na lokálnych platformách založených na Hadoop, ako to bolo predtým. Pomocou integrovaných konektorov alebo SQL Server PolyBase možno vyhľadávať aj v externých databázach, ako sú Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, ako aj Azure Data Lake, bez toho, aby bolo potrebné príslušné údaje najprv fyzicky presunúť alebo replikovať.

Použitie klastrov veľkých dát s SQL Server 2022 umožňuje aj nasadenie škálovateľných klastrov SQL Server, Spark a HDFS kontajnerov s Kubernetes, čo umožňuje aj paralelné dopytovanie, zápis a spracovanie dát pomocou jazyka Transact-SQL. Podobne klastre veľkých dát umožňujú vykonávanie úloh umelej inteligencie a strojového učenia v úložných pooloch HDFS, ako aj poskytovanie aplikácií vo forme kontajnerov aj aplikácií vo forme webových služieb, ktoré na tento účel pristupujú k údajom uloženým v klastri veľkých dát. Okrem toho sú k dispozícii aj Big Data Clusters v SQL Server 2022 Standard:

 • Data Lake je škálovateľné úložisko HDFS, ktoré možno použiť na ukladanie údajov z rôznych externých zdrojov na analýzu, ako aj na kombináciu s relačnými údajmi.
 • Data Mart umožňuje horizontálne škálovanie klastrov Big Data s cieľom zlepšiť výkonnosť dátových analýz, okrem iného integráciou údajov z viacerých zdrojov prostredníctvom uzlov dátového fondu, ktoré slúžia ako vyrovnávacia pamäť.
 • Nástroje umelej inteligencie, ako aj Spark, možno používať napríklad aj s jazykmi R, Python, Scala a Java.

SQL Server 2022 Standard - vysoký výkon 

Edícia SQL Server 2022 Standard sa vyznačuje vysokou škálovateľnosťou a výkonom dôležitých funkcií, ako aj spoľahlivou vysokou dostupnosťou. Vysoká dostupnosť sa okrem iného dosahuje prostredníctvom podpory Server Core , ako aj vždy zapnutých inštancií clustera s funkciou failover a funkcie failoverServer na obnovu po havárii a vylepšenú obnovu databázy vrátane šifrovaného zálohovania.

Medzi ďalšie funkcie patrí stĺpcový sklad pre veľké objektové binárne súbory, databáza v pamäti s OLTP1 v pamäti, hybridný vyrovnávací fond a podpora perzistentnej pamäte na zvýšenie výkonu pri kritických pracovných záťažiach, podpora až 50 inštancií, rozťahovacia databáza, rozdelenie tabuliek a indexov a kompresia údajov, paralelné spracovanie pre rozdelené tabuľky a kontajnery s viacerými prúdmi súborov.

SQL Server 2022 Standard - Požiadavky na hardvér

Aby bolo možné používať SQL Server 2022 Standard vo vhodnom operačnom prostredí, bude pravdepodobne potrebné splniť nasledujúce softvérové a hardvérové požiadavky - upozorňujeme, že od októbra ešte nie sú k dispozícii žiadne oficiálne informácie zo stránky Microsoft, takže skutočné minimálne požiadavky sa môžu líšiť od nižšie uvedených. V prípade ďalších otázok a aktuálnych informácií sa obráťte na pracovníka na adrese Wiresoft.

 • Podporované operačné systémy: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Miesto na pevnom disku: minimálne 6 GB - v závislosti od nainštalovaných komponentov SQL Server
 • Pracovná pamäť: aspoň 4 GB
 • Grafika: Grafická karta Super VGA s rozlíšením min. 800x600 pixelov
 • Typ procesora: procesor x64
 • Rýchlosť procesora: min. 1,4 GHz - odporúčaná: 2,0 GHz alebo vyššia
Ďalšie odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie