AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

94,95 € *

vrátane DPH.

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

  • SW10105
  • P73-06285

Výhody

- Rýchle dodanie
- Autorizovaný originálny výrobok
- Dodanie do 24 hodín
- Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ponúka riešenie pre súkromné a komerčné serverové aplikácie, ktoré sa ľahko inštaluje a udržiava. Serverová verzia systému Microsoft Windows bola ďalej vyvinutá a zaujme niektorými novými vlastnosťami a funkciami. Tento článok vysvetľuje, čo je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a ako ho možno používať.

Čo presne je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a na čo sa tento softvér používa?

Tento softvér je operačný systém od softvérového giganta Microsoft. Ide o špeciálne vyvinutý operačný systém, ktorý bol vytvorený na konfiguráciu, správu a údržbu serverov a bol na tento účel aj optimalizovaný. Systém Microsoft Windows Server preto zvyčajne nie je vhodný na bežnú prácu na počítači, ale je špeciálne navrhnutý na používanie a inštaláciu na serveri. Ponúka množstvo rôznych nástrojov a funkcií, vďaka ktorým je správa a konfigurácia servera veľmi jednoduchá a efektívna. Microsoft Windows Server sa používa nielen v súkromnom sektore, ale často aj v podnikovom sektore. Mnohé veľké spoločnosti spravujú svoje servery pomocou systému Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Tento operačný systém tiež umožňuje vytvoriť takzvaný cloud, ku ktorému majú používatelia a zamestnanci prístup. Takýto server sa môže používať aj na zálohovanie a iné zálohy údajov, ktoré môžu byť tiež šifrované.

Aké hardvérové požiadavky musí počítač spĺňať, aby na ňom fungoval systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard?

Počítač potrebuje 64-bitový procesor s taktom aspoň 1,4 GHz, aby mohol systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard fungovať bez problémov. Okrem toho je potrebných približne 32 GB miesta na pevnom disku a približne 512 MB operačnej pamäte (RAM). S diskom SSD alebo vyššou pamäťou RAM môže systém bežať oveľa lepšie a rýchlejšie. Vyššia taktovacia frekvencia procesora tiež zvyšuje rýchlosť vykonávania. Okrem toho je na pripojenie servera potrebný aj adaptér WLAN alebo adaptér Ethernet. Tieto adaptéry sú zvyčajne už zabudované v hardvéri.

Ako je systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard nainštalovaný do počítača alebo servera?

Tento operačný systém je možné nainštalovať z disku CD alebo z kľúča USB. Médium by však malo byť v každom prípade bootovateľné, aby ho počítač pri spustení priamo rozpoznal. Potom vložte médium, zapnite počítač a ten by mal okamžite rozpoznať a spustiť inštaláciu systému Windows. Ak počítač okamžite nerozpozná inštaláciu, treba skontrolovať nastavenia systému BIOS. Zavedenie systému z CD alebo USB kľúča by malo byť na prvom mieste, a to ešte pred zavedením systému z HDD alebo SSD. Asistent vedie používateľa inštaláciou a vysvetľuje všetky kroky. Okrem inštalácie cez grafické rozhranie je možná aj inštalácia z príkazového riadku (terminálu). Táto možnosť sa odporúča len pokročilým používateľom; používateľ tu môže vykonať veľmi podrobné nastavenia. Je tiež možné vybrať, či má Windows Server potom fungovať ako operačný systém s grafickým rozhraním alebo len z príkazového riadka. Pri druhej možnosti možno počítač ovládať z iného počítača prostredníctvom zabezpečeného pripojenia SSH, takže na nastavenie nie je potrebný monitor.
Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené