Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10105
  • P73-06285
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
60,90 € * 66,90 € * (8,97% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 16 Core 
Zariadenia 1x
Virtuálne počítače 2x
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia


S Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft ponúka riešenie pre súkromné a komerčné serverové aplikácie, ktoré sa ľahko inštaluje a udržiava. Verzia Server Microsoft Windows bola ďalej vyvinutá a zaujme niektorými novými vlastnosťami a funkciami. V tomto článku je vysvetlené, čo je to softvér Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a ako ho možno použiť.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ponúka riešenie pre súkromné a komerčné serverové aplikácie, ktoré sa ľahko inštaluje a udržiava. Serverová verzia systému Microsoft Windows bola ďalej vyvinutá a zaujme niektorými novými vlastnosťami a funkciami. Tento článok vysvetľuje, čo je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a ako ho možno používať.

Čo presne je Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard a na čo sa tento softvér používa?

Tento softvér je operačný systém od softvérového giganta Microsoft. Ide o špeciálne vyvinutý operačný systém, ktorý bol vytvorený na konfiguráciu, správu a údržbu serverov a bol na tento účel aj optimalizovaný. Systém Microsoft Windows Server preto zvyčajne nie je vhodný na bežnú prácu na počítači, ale je špeciálne navrhnutý na používanie a inštaláciu na serveri. Ponúka množstvo rôznych nástrojov a funkcií, vďaka ktorým je správa a konfigurácia servera veľmi jednoduchá a efektívna. Microsoft Windows Server sa používa nielen v súkromnom sektore, ale často aj v podnikovom sektore. Mnohé veľké spoločnosti spravujú svoje servery pomocou systému Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Tento operačný systém tiež umožňuje vytvoriť takzvaný cloud, ku ktorému majú používatelia a zamestnanci prístup. Takýto server sa môže používať aj na zálohovanie a iné zálohy údajov, ktoré môžu byť tiež šifrované.

Aké hardvérové požiadavky musí počítač spĺňať, aby na ňom fungoval systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard?

Počítač potrebuje 64-bitový procesor s taktom aspoň 1,4 GHz, aby mohol systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard fungovať bez problémov. Okrem toho je potrebných približne 32 GB miesta na pevnom disku a približne 512 MB operačnej pamäte (RAM). S diskom SSD alebo vyššou pamäťou RAM môže systém bežať oveľa lepšie a rýchlejšie. Vyššia taktovacia frekvencia procesora tiež zvyšuje rýchlosť vykonávania. Okrem toho je na pripojenie servera potrebný aj adaptér WLAN alebo adaptér Ethernet. Tieto adaptéry sú zvyčajne už zabudované v hardvéri.

Ako je systém Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard nainštalovaný do počítača alebo servera?

Tento operačný systém je možné nainštalovať z disku CD alebo z kľúča USB. Médium by však malo byť v každom prípade bootovateľné, aby ho počítač pri spustení priamo rozpoznal. Potom vložte médium, zapnite počítač a ten by mal okamžite rozpoznať a spustiť inštaláciu systému Windows. Ak počítač okamžite nerozpozná inštaláciu, treba skontrolovať nastavenia systému BIOS. Zavedenie systému z CD alebo USB kľúča by malo byť na prvom mieste, a to ešte pred zavedením systému z HDD alebo SSD. Asistent vedie používateľa inštaláciou a vysvetľuje všetky kroky. Okrem inštalácie cez grafické rozhranie je možná aj inštalácia z príkazového riadku (terminálu). Táto možnosť sa odporúča len pokročilým používateľom; používateľ tu môže vykonať veľmi podrobné nastavenia. Je tiež možné vybrať, či má Windows Server potom fungovať ako operačný systém s grafickým rozhraním alebo len z príkazového riadka. Pri druhej možnosti možno počítač ovládať z iného počítača prostredníctvom zabezpečeného pripojenia SSH, takže na nastavenie nie je potrebný monitor.
Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie