Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - edícia pre náročných vývojárov ako kúpna verzia V podnikovej edícii Visual Studio 2017 majú používatelia k dispozícii širokú škálu výkonných funkcií na vývoj aplikácií pre každú oblasť na najbežnejších...
1 411,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - všetko na profesionálnu tvorbu programov v zakúpenej verzii S aplikáciou Visual Studio 2017 vo verzii Professional majú používatelia k dispozícii všetko na vytváranie aplikácií a programov - od vývoja...
118,90 € *

Microsoft Visual Studio 2017 - historický pohľad

Microsoft Visual Studio 2017 je pozoruhodná verzia populárneho integrovaného vývojového prostredia (IDE) spoločnosti Microsoft. V tomto článku sa pozrieme na Visual Studio 2017 a preskúmame jeho pretrvávajúci význam v dnešnom svete vývojárov.

Úvod do aplikácie Microsoft Visual Studio 2017

1. Známe vývojové prostredie

Visual Studio 2017 predstavuje známe vývojové prostredie, ktoré vývojárom poskytuje širokú škálu nástrojov na vytváranie aplikácií pre Windows, web, mobilné zariadenia a cloud.

2. Podporované jazyky a platformy

IDE podporuje širokú škálu programovacích jazykov vrátane C#, C++, F#, Python a ďalších. Vývojári môžu stále vyvíjať multiplatformové aplikácie pre systémy Windows, Android, iOS a web.

Prečo je Microsoft Visual Studio 2017 stále aktuálne?

1. Stabilita a spoľahlivosť

Visual Studio 2017 má stále svoje miesto vo svete vývojárov vďaka svojej stabilite a spoľahlivosti. Mnohí vývojári sa na túto verziu spoliehajú pri projektoch, ktoré si vyžadujú zavedené prostredie.

2. Integrácia do Azure a DevOps

IDE naďalej ponúka bezproblémovú integráciu so službami Microsoft Azure a Azure DevOps, ktoré uľahčujú tímovú spoluprácu, kontinuálnu integráciu a nasadenie (CI/CD) a vývoj v cloude.

Aktualizácia na novšie verzie

1. Prístup k pokročilým funkciám

Vývojári, ktorí sa rozhodnú aktualizovať Visual Studio 2017 na novšie verzie, napríklad Visual Studio 2019 alebo Visual Studio 2022, budú môcť využívať pokročilé funkcie, lepší výkon a moderné technológie.

2. Podpora a bezpečnosť

Keďže Visual Studio 2017 starne, Microsoft naďalej poskytuje obmedzenú podporu a bezpečnostné aktualizácie. Aktualizácia na novšiu verziu zaručuje prístup k najnovšej podpore a bezpečnostným opravám.

Kúpte si Microsoft Visual Studio 2017 pre Windows na Wiresoft

Celkovo možno povedať, že Microsoft Visual Studio 2017 zostáva dôležitou verziou platformy IDE, ktorá je stále aktuálna. Hoci už neponúka najnovšie funkcie, stále môže byť užitočná pre konkrétne projekty. Aktualizácia na novšie verzie však umožňuje prístup k pokročilým funkciám a aktuálnej podpore, čo sa odporúča väčšine vývojárov.

Kategórie