Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10450
 • FQC-10534
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
57,90 € * 62,90 € * (7,95% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  64bit


S novým systémom Windows 11 Pro majú používatelia, ktorí kladú mimoriadne vysoké nároky na operačný systém, k dispozícii množstvo funkcií a možností v kombinácii s vyšším výkonom, aby mohli efektívne plniť všetky úlohy v podnikaní firiem. Systém Windows 11 Pro sa prezentuje modernizovaným, ešte prívetivejším používateľským rozhraním, vďaka ktorému je práca na počítači ešte intuitívnejšia, a tým aj efektívnejšia, okrem iného v novom atraktívnom "Float Design" a s možnosťou "Dark Mode".

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

 

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - nový operačný systém spoločnosti Microsoft pre profesionálnych používateľov

S novým systémom Windows 11 Pro majú používatelia, ktorí kladú na operačný systém mimoriadne vysoké nároky, k dispozícii množstvo funkcií a možností v kombinácii s vyšším výkonom, aby mohli efektívne plniť všetky úlohy v podnikaní firiem. Systém Windows 11 Pro sa prezentuje modernizovaným, ešte prívetivejším používateľským rozhraním, vďaka ktorému je práca na počítači ešte intuitívnejšia a tým aj efektívnejšia, okrem iného v novom atraktívnom "Float Design" a s možnosťou "Dark Mode".

Systém Windows 11 Pro ponúka aj mnohé vylepšenia a zjednodušenia v oblasti použiteľnosti, napríklad prepracovanú ponuku Štart s centrálnym ovládaním, integráciu tímov do panela úloh, vylepšenú funkciu vyhľadávania a optimalizované ovládanie pomocou dotyku, digitálneho pera a rozpoznávania hlasu. Okrem toho sa so systémom Windows 11 Pro vracajú widgety a najmä fanúšikovia hier sa môžu tešiť na graficky ešte fascinujúcejší herný zážitok.

V spoločnosti Wiresoft už nájdete nový Windows 11 Pro za výhodnú cenu ako použitý softvér - s plusovým výkonom a mnohými obchodnými funkciami, ktoré určite uspokoja požiadavky profesionálnych používateľov. Viac informácií o nových funkciách a vlastnostiach systému Windows 11 Pro nájdete v nasledujúcom prehľade - a tiež priamo od zamestnanca spoločnosti Wiresoft v živom chate.

Systém Windows 11 Pro ponúka viac

Nový Windows 11 Pro ponúka v tejto edícii celý rad ďalších funkcií a nástrojov, ktoré sú dôležité najmä pre firmy s mnohými zamestnancami na účely riadenia: Patria medzi ne rozšírené funkcie zabezpečenia - pre koncové zariadenia aj pre údaje. Systém Windows 11 Pro tu podporuje dôležité funkcie správy zariadení, ako sú skupinové politiky, ako aj službu Windows Update for Business, pomocou ktorej možno presne riadiť nasadzovanie aktualizácií, aby sa predišlo prípadným hardvérovým problémom na jednotlivých koncových zariadeniach.

Komplexnejšie funkcie zabezpečenia so systémom Windows 11 Pro

Z hľadiska zabezpečenia sú v systéme Windows Pro k dispozícii napríklad tieto funkcie:

 • Vizualizačná technológia Hyper-V umožňuje spúšťať iné operačné systémy ako virtuálne počítače. Medzi hlavné výhody patrí nižšie využitie kapacity servera, menšia spotreba energie a vyššia bezpečnosť, keďže virtuálne služby sa vykonávajú oddelene od seba. Okrem toho sa aplikácie dajú ľahšie spúšťať, najmä na staršom hardvéri.
 • Pomocou šifrovacej technológie BitLocker možno pevné disky bezpečne zašifrovať. Táto funkcia je dôležitá najmä pri používaní mobilných zariadení, ako sú tablety a notebooky, pretože tie sa dajú ľahšie ukradnúť alebo stratiť. Aby sa zabránilo zneužitiu citlivých alebo osobných údajov, môžu byť bezpečne zašifrované pomocou nástroja BitLocker. Pomocou nástroja BitLocker To Go môžete zašifrovať aj USB kľúče a externé pevné disky.
 • Virtualizovanú verziu systému Windows 11 môžete spustiť v "pieskovisku Windows" a otestovať v ňom cudzie programy a aplikácie. Každá testovaná aplikácia sa spúšťa samostatne z hostiteľského počítača. Nie je tiež potrebné sťahovať VHD (virtuálny pevný disk).
 • Pomocou funkcie "Windows Defender Application Guard" (WDAG) možno prehliadač používať aj v akomsi pieskovisku. Služba WDAG sa používa predovšetkým na predchádzanie útokom, ktoré obmedzujú produktivitu zamestnancov pri surfovaní. Nedôveryhodné webové lokality sú izolované a napríklad súbory Word, PowerPoint a Excel nemajú prístup k dôveryhodným zdrojom vo firme.

Administratívne funkcie so systémom Windows 11 Pro

Najmä vo firmách s veľkým počtom zamestnancov predstavuje správa jednotlivých používateľov, ako aj skupín pre administrátorov väčšie výzvy. V systéme Windows Pro majú k dispozícii napríklad tieto funkcie:

 • Skupinové politiky umožňujú definovať a spravovať počítače, používateľské účty a skupiny, napr. prístupové práva k údajom a zariadeniam, ako sú tlačiarne, inštaláciu aktualizácií vrátane termínov na splnenie požiadaviek, ako aj optimalizáciu úložiska (Storage Sense).
 • V tomto prípade režim Kiosk umožňuje najmä konfiguráciu jednotlivých koncových zariadení, pričom každý zamestnanec dostane používateľský účet Kiosk s vlastnou identitou.
 • Aplikácia Vzdialená plocha ponúka používateľom funkciu vzdialeného prístupu k počítaču, tabletu alebo smartfónu na pripojenie a používanie vlastného počítača zo vzdialeného miesta.
 • Obchod Microsoft Business Store poskytuje používateľom najmä vo firmách centrálne miesto na vyhľadávanie aplikácií, ktoré sú k dispozícii napríklad určitým skupinám a potom sa implementujú centrálne.

Čo je ešte nové v systéme Windows 11 Pro?

Systém Windows 11 obsahuje - nielen vo verzii Pro - množstvo nových vlastností a funkcií, ktoré ponúkajú aj nové používateľské prostredie. Medzi najdôležitejšie inovácie patrí napríklad vzhľad:

 • Nový vzhľad s "plávajúcim dizajnom": plocha systému Windows 11 sa vyznačuje nielen zaoblenými rohmi, ale aj priehľadnými oknami a najmä plávajúcimi prvkami, ktoré dodávajú ploche trojrozmerný vzhľad, a to aj v spojení s novou tapetou, ktorá pripomína skladanú látku. Systém Windows 11 má aj mnoho nových systémových ikon.
 • V systéme Windows 11 sa objavuje aj nové písmo systémových ikon: Segoe Fluent Icons. Reprezentácia glyfov v aplikácii Segoe Fluent sa riadi tromi zásadami: Glify obsahujú len údaje, ktoré sú nevyhnutné na komunikáciu obsahu (minimálne). Sú založené na jednoduchých geometrických tvaroch (Basic) a používajú moderný, ľahko zrozumiteľný štýl (Evolved).
 • Kontextová ponuka bola tiež sprehľadnená: Zabezpečuje to jednak nový dizajn "Sun Valley", ktorý upúta pozornosť svojimi zaoblenými rohmi, a najmä skutočnosť, že z ponuky zmizli menej často používané funkcie, takže dôležitejšie funkcie sú ľahšie dostupné.

Pracovná plocha bola tiež prepracovaná a v porovnaní s predchádzajúcou verziou ponúka nový, používateľsky prívetivejší dizajn na intuitívnu prácu:

 • Nová ponuka Štart v systéme Windows 11 už neobsahuje živé dlaždice, ale je založená na vzhľade smartfónov, čo ďalej podporuje konzistentné používateľské rozhranie vo všetkých typoch zariadení, aby sa používateľské prostredie stalo bezproblémovým.
 • Panel úloh s novými ikonami je vycentrovaný v spodnej časti obrazovky, ale môžu byť zoskupené aj vľavo ako predtým.
 • Na sústredenejšiu prácu je k dispozícii aj tmavý režim.
 • Informačné centrum teraz oddeľuje centrum oznámení od rýchlych nastavení a po kliknutí na dátum zobrazí kalendár.
 • Vrátili sa widgety, okrem iného s panelom správ "Novinky a zaujímavé témy", ďalšie od iných poskytovateľov je možné dodatočne nainštalovať.
 • Do panela úloh systému Windows 11 je integrovaná aj komunikačná platforma Teams, ktorá nahrádza Skype a pomocou ktorej môžu používatelia jedným kliknutím chatovať alebo sa zúčastňovať na videokonferenciách  .
 • Nové funkcie a väčšiu prehľadnosť ponúka aj nový režim tabletu pre zariadenia s dotykovými obrazovkami, ktorý má viac dotykových gest a vylepšenú klávesnicu na obrazovke.
 • Aplikácie pre systém Android možno používať aj so systémom Windows 11 a smartfón s nimi možno prepojiť
 • V systéme Windows 11 Pro majú používatelia k dispozícii aj nový nástroj na tvorbu snímok obrazovky, novú kalkulačku s ďalšími funkciami, nový dizajn nového prehliadača Microsoft Edge, režim úspory energie a voliteľne aj kolekciu nástrojov Microsoft PowerToys.

Požiadavky na hardvér pre systém Windows 11 Pro

Aby sa systém Windows 11 Pro mohol bez obmedzení spustiť na miestnom počítači alebo notebooku, musí hardvér spĺňať určité požiadavky. Okrem toho je v systéme Windows 11 Pro Edition možné namiesto 128 GB nainštalovať až 2 TB pamäte RAM a podporované sú maximálne 2 plnohodnotné procesory alebo 128 jadier CPU. Ďalšie podrobnosti vám poskytne zástupca spoločnosti Wiresoft. Platia tieto minimálne požiadavky:

 • Procesor: Dvojjadrový procesor (1 GHz) s podporou 64-bitov
 • Pamäť: 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: 64 GB
 • Systém: UEFI verzia 2.3.1 alebo vyššia s povoleným Secure Boot pre bezpečné spustenie
 • Firmvér: Trusted Platform Module (TPM) verzia 2.0
 • Grafická karta: DirectX 12 s ovládačom WDDM 2.0
 • Displej: Vysoké rozlíšenie (720p), väčší ako 9 palcov, 8 bitov na farebný kanál

Kúpte si Windows 11 Pro ešte dnes za nízku cenu ako použitý softvér v internetovom obchode Wiresoft

Nový operačný systém Windows 11 Pro je teraz k dispozícii aj ako použitý softvér v predajni softvéru Wiresoft - to znamená, že je k dispozícii za výrazne nižšiu cenu ako porovnateľný nový softvér. Pri nákupe použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft môžete využiť aj tieto výhody:

 • Pri kúpe systému Microsoft Windows 11 Pro získajú zákazníci spoločnosti Wiresoft originálnu licenciu operačného systému, ktorú predtým zakúpila spoločnosť a predala ju spoločnosti Wiresoft.
 • Právnym základom ďalšieho predaja použitého softvéru Microsoft Windows 11 Pro sú platné právne predpisy, ktoré povoľujú jeho predaj, ako aj jeho nákup a používanie.
 • Táto licencia systému Windows 11 Pro je preto pri ďalšom predaji označená ako "použitá", čo však neznamená žiadne obmedzenie jej funkčnosti alebo to, že už bola skutočne použitá.
 • Ak predchádzajúci kupujúci už nainštaloval alebo aktivoval softvér Windows 11 Pro, bol pred predajom spoločnosti Wiresoft opäť vymazaný, aby ho bolo možné opäť používať na 100 % nanovo.
Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie