Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise je najkomplexnejšia nová verzia spoľahlivej relačnej dátovej platformy od Microsoft, ktorá poskytuje spoločnostiam a organizáciám všetky databázové a analytické funkcie a...
9 485,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard od Microsoft je najnovšia verzia tejto spoľahlivej relačnej dátovej platformy, ktorá používateľom poskytuje všetky potrebné databázové a analytické funkcie a funkcie...
2 475,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard od Microsoft je najnovšia verzia tejto spoľahlivej relačnej dátovej platformy, ktorá používateľom poskytuje všetky potrebné databázové a analytické funkcie a funkcie...
620,90 € *

Objavte Microsoft SQL Server 2022: nová definícia správy údajov

Úvod do SQL Server 2022

Microsoft SQL Server 2022 je najnovšie rozšírenie osvedčenej databázovej platformy, ktoré stanovuje nové štandardy v oblasti výkonu, zabezpečenia a analytiky pre moderné organizácie. Tento pokročilý systém RDBMS (Relational Database Management System) sa bezproblémovo integruje so službou Azure, poskytuje vyšší výkon a dostupnosť a zvyšuje efektívnosť operácií s údajmi.

Čo je nové v SQL Server 2022?

SQL Server 2022 prichádza s množstvom nových funkcií, ktoré uľahčujú spracovanie a analýzu údajov v hybridnom a multicloudovom svete.

Kľúčové funkcie servera SQL Server 2022

Vylepšená integrácia so službou Azure

SQL Server 2022 rozširuje integráciu so službou Azure, čím poskytuje lepšiu synchronizáciu a jednoduchší presun údajov medzi lokálnymi servermi a cloudom.

Prepojenie spravovaných inštancií

Funkcia Managed Instance Link umožňuje používateľom pripojiť svoje lokálne databázy k Azure SQL Managed Instance, čo umožňuje bezproblémovú integráciu cloudu a obnovu po havárii.

Zlepšenie výkonu a dostupnosti

SQL Server 2022 zavádza nové funkcie zamerané na zlepšenie dostupnosti a optimalizáciu výkonu pre kritické pracovné zaťaženia.

Inteligentné spracovanie dotazov

Vďaka inteligentnému spracovaniu dotazov ponúka SQL Server 2022 pokročilé spracovanie dotazov, ktoré výrazne skracuje čas ich vykonávania.

Inovácie v oblasti zabezpečenia

Ochrana údajov a dodržiavanie predpisov sú prioritou a SQL Server 2022 ponúka pokročilé funkcie zabezpečenia, ktoré organizáciám pomáhajú chrániť ich údaje.

Technológia účtovnej knihy

Jednou z najvýznamnejších inovácií je zavedenie zabudovanej technológie účtovnej knihy, ktorá umožňuje zabezpečiť nemennosť a transparentnosť údajov v databáze.

SQL Server 2022 v podnikovom použití

Špičková analýza údajov v odvetví

SQL Server 2022 stanovuje nové štandardy v oblasti analýzy údajov, pričom integrácia klastrov veľkých dát umožňuje organizáciám získavať poznatky z akéhokoľvek zdroja údajov.

Synapse Link

Synapse Link umožňuje používateľom vykonávať analýzy v reálnom čase bez potreby presúvať údaje, čím revolučne mení analýzu prevádzkových a analytických úloh.

Modernizácia aplikácií

So serverom SQL Server 2022 môžu vývojári a IT špecialisti modernizovať aplikácie využitím najnovších nástrojov a rámcov s cieľom podporiť inovácie a reagovať na meniace sa obchodné potreby.

Podpora kontajnerov

Rozšírená podpora kontajnerov umožňuje serveru SQL Server 2022 fungovať v rôznych prostrediach, od vývojárskych notebookov až po veľké klastre Kubernetes.

Microsoft SQL Server 2022 poskytuje platformu, ktorá je pripravená na budúcnosť správy dát. Zavedením prelomových technológií a vylepšením existujúcich možností predstavuje ideálne riešenie pre organizácie, ktoré chcú modernizovať správu dát a položiť základy pre budúci rast. Tento text kategórie vám poskytne komplexný prehľad možností, ktoré SQL Server 2022 ponúka vašej organizácii.

Kategórie