Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10445
 • 269-09050
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
180,90 € * 199,90 € * (9,5% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Najnovšia verzia všestrannéhokancelárskeho balíka Microsoft Office, ktorý sa používa po celom svete, ponúka profesionálnym používateľom vo firmách, ako aj živnostníkom novú, ešte vyššiu Standard úroveň funkčnosti a komfortu s edíciou Professional Plus - nielen na tvorbu a spoločnú úpravu dokumentov, ale aj na komplexnú komunikáciu a bezpečné zdieľanie údajov, čo povyšuje spoluprácu v cloude - najmä v domácej kancelárii - na novú úroveň. Nový MS Office Professional Plus zároveň obsahuje komplexné bezpečnostné štandardy a zohľadňuje aktuálne nové predpisy o ochrane osobných údajov.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - nepostrádateľný pre profesionálov

Najnovšia verzia všestranného kancelárskeho balíka Microsoft Office, ktorý sa používa na celom svete, ponúka profesionálnym používateľom vo firmách, ako aj samostatne zárobkovo činným osobám nový, ešte vyšší štandard funkčnosti a pohodlia - nielen na vytváranie a spoločnú úpravu dokumentov, ale aj na komplexnú komunikáciu a bezpečné zdieľanie údajov, čím sa spolupráca v cloude - najmä v domácej kancelárii - dostáva na novú úroveň. Nový MS Office Professional Plus zároveň obsahuje komplexné bezpečnostné štandardy a zohľadňuje aktuálne nové predpisy o ochrane údajov.

Samozrejme, každá verzia balíka MS Office obsahuje aj ďalšie vylepšenia a praktické doplnky k osvedčeným programom Word, Excel, PowerPoint a Outlook - napr. rozsiahle možnosti zdieľania a úpravy dokumentov v reálnom čase ešte viac uľahčujú spoločnú prácu v tíme.

Okrem toho vám verzia Professional Pro Edition 2021 poskytuje ďalšie exkluzívne obchodné nástroje, ako napríklad Access a Publisher, ako aj aplikáciu Microsoft Teams.

Edíciu MS Office Professional Plus 2021 už nájdete v predajni Wiresoft Software Shop ako použitý softvér - a to za nižšiu cenu ako nový softvér. Najlepšie je hneď kontaktovať náš tím a zistiť, kedy si môžete stiahnuť túto verziu balíka Office, ako aj ďalšie edície MS Office 2021. Nižšie nájdete prehľad noviniek tejto edície, ktoré sú už známe, ako aj podrobné informácie o jednotlivých programoch a exkluzívnych funkciách, ktoré sú k dispozícii len v edícii Professional Plus.

Osvedčené aplikácie balíka Office - ešte výkonnejšie vo verzii Professional Plus 2021

Tak ako predtým, programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook tvoria základ všetkých balíkov Microsoft Office. V balíku Microsoft Office 2021 Professional Plus boli tieto funkcie ďalej optimalizované a pridané nové funkcie, ktoré ďalej zvyšujú efektivitu, uľahčujú prácu medzi programami a zlepšujú tímovú prácu:

 • Microsoft Word 2021 ešte viac urýchľuje prácu s dokumentmi, napríklad vďaka integrovanému nástroju na preklad, funkcii diktovania a vylepšenej oprave pravopisu vrátane opravy gramatiky. Vďaka rečovému výstupu si môžete nechať čítať texty a zároveň písať; vylepšený bol aj rečový vstup. Nový editor teraz umožňuje prijímať návrhy na písanie a pravopis priamo kliknutím. Ďalšou novinkou je vylepšené rozpoznávanie virtuálneho atramentu - vety napísané digitálnym perom na displeji sa tak ešte bezchybnejšie premenia na písaný text. Okrem toho existuje množstvo individuálnych zlepšení: Pomocou grafiky SVG možno teraz integrovať, škálovať a upravovať zložitejšie obrazové dokumenty bez toho, aby zaberali veľa pamäte. Obrázky HEIC zo zariadení iPhone alebo iPad možno vkladať priamo bez konverzie
 • Microsoft Excel vo verzii Professional Pro Edition 2021 teraz ponúka dynamické polia a vylepšenú funkciu XVERWEIS okrem celého radu funkcií a filtrov, ako sú napríklad filtre časovej osi, na profesionálnu analýzu a úpravu tabuliek. Okrem toho boli opäť vylepšené tabuľkové funkcie pre finančné výpočty, ako napríklad; rovnako ako predtým je zabezpečená veľká kompatibilita, najmä so súbormi CSV.
 • V aplikáciiMicrosoft PowerPoint 2021 sú integrované rôzne efekty, napríklad morfovanie, ako aj ďalšie možnosti úprav obrázkov; súbory s rozlíšením ultra HD možno vkladať priamo do prezentácií a grafiku možno ľubovoľne škálovať; funkcia priblíženia umožňuje zväčšiť obrázok. Animácie možno vykonávať aj pomocou digitálneho pera. Možnosti zdieľania súborov PowerPoint teraz zahŕňajú aj zobrazenie rečníka a pomocou formulárov Microsoft Forms je možné spustiť priame hlasovanie medzi účastníkmi stretnutia.
 • Microsoft Outlook 2021 ďalej zlepšil komplexnú globálnu spoluprácu s kolegami a partnermi vo všetkých lokalitách v rôznych časových pásmach Pri plánovaní schôdzok sa automaticky zohľadňujú časové rozdiely; nový Outlook podporuje aj vytváranie a správu ľubovoľného počtu e-mailových účtov - výhodné najmä pre používateľov s viacerými účtami. Správy z aplikácie Outlook môžete zdieľať priamo s ostatnými používateľmi v rámci Microsoft Teams a písanie e-mailov uľahčuje nový panel nástrojov na diktovanie vrátane rozšírených hlasových príkazov a automatickej interpunkcie.
 • Access 2021 teraz ešte lepšie podporuje poskytovanie rôznych databázových aplikácií, ktoré pracujú priamo v prehliadači, čím sa šetrí cenný úložný priestor. Údaje uložené prostredníctvom neho sú k dispozícii napríklad v databáze Microsoft SQL na zabezpečený prístup.
 • Publisher 2021 obsahuje nové možnosti a funkcie najmä na úpravu grafiky, aby ju bolo možné použiť v zaujímavých prezentáciách a publikáciách: okrem iného vďaka vylepšenému rozpoznávaniu pera a zrýchlenej spolupráci s programom Access.
 • MS Office Edition Professional Plus 2021 obsahuje aj dve aplikácie OneNote a Microsoft Teams, ktorá nahrádza Skype.

Využívajte mnohé ďalšie výhody balíka Office 2021 Professional Plus

Okrem spomínaných inovácií jednotlivých programov MS Office 2021 Edition Professional Plus môžu používatelia samozrejme využívať aj mnohé ďalšie všeobecné praktické funkcie a výhody, ktoré podporujú aj mobilnú prácu: Intuitívna spolupráca na dokumentoch, tabuľkách alebo prezentáciách v tíme tiež ešte viac uľahčuje vzájomnú komunikáciu účastníkov. Používateľské rozhranie balíka Office 2021 je mimoriadne prehľadné - v mnohých aplikáciách je navyše k dispozícii tmavý režim, ktorý podporuje prácu šetrnú k očiam.

Nová rozbaľovacia ponuka v oblasti vyhľadávania ešte viac uľahčuje vyhľadávanie - používatelia môžu napríklad jedným kliknutím prepínať medzi aktuálnou poštovou schránkou a aktuálne otvoreným priečinkom. Klient pre počítače tiež umožňuje používateľom vrátiť sa k naposledy navštíveným miestam prostredníctvom ponuky histórie; k dispozícii je aj možnosť maskovať telefónne čísla, čo umožňuje väčšie súkromie a anonymitu.

K mnohým funkciám balíka Office môžete pristupovať na cestách prostredníctvom smartfónu alebo tabletu; webové aplikácie sú v tomto prípade obzvlášť praktické, pretože jednotlivé funkcie a prvky môžete nájsť ešte rýchlejšie a rýchlo upravovať dokumenty na cestách. Súbory je možné otvárať aj v zariadeniach iných používateľov v cloude, a tak ich zdieľať.

Prevencia straty údajov v aplikácii Office 2021 Professional Plus na zabránenie strate a zverejneniu údajov

Osvedčený nástroj Microsoft Data Loss Prevention (DLP) sa používa aj v balíku MS Office 2021 Professional Plus na komplexnú ochranu dôverných informácií alebo údajov pred úmyselným alebo náhodným prezradením zamestnancami. Týmto spôsobom organizácie alebo spoločnosti chránia osobné údaje pred neoprávneným prístupom, ako to vyžaduje DSVGO. Prostredníctvom dynamickej kontroly obsahu sa nielen monitorujú všetky pohyby údajov, ale blokuje sa aj ich prenos prostredníctvom e-mailu alebo internetových aplikácií.

Správcovia môžu nastaviť diferencované pravidlá pre prístup k definovaným údajom, napr. obmedziť alebo úplne zablokovať ich, ako aj upozorniť používateľov na potenciálne riziká v prípade straty údajov.

V MS Office 2021 Professional Plus je teraz jednoduchšie definovať v jednotlivých programoch, ktoré informácie možno integrovať do dokumentu alebo odovzdať ďalej. Pri používaní cloudových služieb, ako je napríklad OneDrive, sa dôležité údaje nestratia ani v prípade zlyhania servera alebo poruchy koncového zariadenia, pretože používatelia majú k týmto súborom jednoduchý prístup a môžu ich upravovať odkiaľkoľvek.

Systémové požiadavky pre Microsoft Office 2021 Professional Plus

Nasledujúce systémové požiadavky sa vzťahujú na všetky aplikácie MS Office 2021 Professional Plus, v závislosti od používania ďalších aplikácií alebo programov sa na tieto aplikácie môžu vzťahovať ďalšie požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- alebo 64-bitový)
 • Pracovná pamäť: aspoň 2 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: min. 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 280 x 800 pixelov
 • Grafická karta:    DirectX 10

Ktorá verzia systému Windows je kompatibilná s MS Office 2021 Professional Plus?

Ako už bolo opísané v systémových požiadavkách, všetky edície balíka Microsoft Office 2021 vyžadujú na správne fungovanie operačný systém Windows 10. Microsoft Office 2021 Professional Plus preto nie je kompatibilný so systémami Windows 8, 7 alebo staršími verziami.

Ako je licencovaný balík Microsoft Office 2021 Professional Plus?

Táto edícia balíka Microsoft Office 2021 je licencovaná pre konkrétne koncové zariadenie. V závislosti od aktuálnych podmienok môžete mať tiež právo nainštalovať ľubovoľný počet kópií tejto edície a všetkých predchádzajúcich edícií na tento počítač vrátane nasadenia kópií na sieťový server, aby ste k nim mohli pristupovať na diaľku alebo prostredníctvom virtuálnej desktopovej infraštruktúry (VDI) z licencovaného zariadenia. Pre viac informácií kontaktujte zástupcu spoločnosti Wiresoft.

Kúpte si Microsoft Office 2021 Professional Plus v obchode so softvérom Wiresoft

Nový balík Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition je už k dispozícii v spoločnosti Wiresoft ako použitá jednotlivá licencia - to znamená, že cena je nižšia ako pri novom softvéri. Pri nákupe použitého softvéru Office 2021 Professional Plus môžete u spoločnosti Wiresoft vždy využiť nasledujúce výhody:

 • Okamžite po zakúpení máte aplikáciu MS Office 2021 Professional Plus k dispozícii prostredníctvom elektronického doručenia softvéru (ESD).
 • Licencie MS Office 2021 Professional Plus, ako aj všetky ostatné použité licencie balíka Office ponúkané na predaj v spoločnosti Wiresoft nie sú časovo obmedzené ani testovacie verzie, ani neobsahujú už aktivovaný licenčný kľúč, ale pri ich kúpe v našom obchode so softvérom kupujete softvérový produkt autorizovaný len pre seba.
 • Dostanete jednu licenciu MS Office 2021 Professional Plus, ktorú predtým zakúpila a ďalej predala európska spoločnosť. Pri ďalšom predaji tejto licencie MS Office 2021 Professional Plus je označená ako použitá bez toho, aby "použitá" znamenala akékoľvek obmedzenia funkčnosti softvéru.
 • Ak tento pôvodný kupujúci už mal tento softvér Office nainštalovaný, bol pri predaji spoločnosti Wiresoft vymazaný, takže príslušná licencia softvéru je opäť 100 % voľne dostupná.
 • Všetky takéto použité licencie zakúpené od spoločnosti Wiresoft sme tiež skontrolovali z hľadiska ich plnej použiteľnosti.
 • Právnym základom ďalšieho predaja použitého softvéru Microsoft Office sú platné právne predpisy, ktoré povoľujú predaj a nákup, ako aj používanie takéhoto softvéru.
 • Preto si pri kúpe licencie od spoločnosti Wiresoft môžete byť istí, že kupujete a používate legálny a originálny produkt spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu licencie Microsoft Office Professional 2021 Plus ako použitého softvéru alebo inej edície Office 2021, ako aj starších verzií balíka Office alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
14.7.2023

Eenvoudig en snel

Betaald en binnen no-time was het programma al op mijn laptop. Zeer indrukwekkend.

14.7.2023

Topkwaliteit

De bestelling verliep vlot en eenvoudig. Klantenservice wordt hier echt serieus genomen!

14.7.2023

Qualità superiore

L'ordine è stato semplice e senza problemi. Il servizio clienti è davvero al primo posto qui!

14.7.2023

Fácil y rápido

Pagué y en poco tiempo tenía el programa en mi ordenador. ¡Impresionante!

14.7.2023

Calidad superior

Compra fluida y sencilla. ¡El servicio al cliente es realmente importante aquí!

14.7.2023

Perfekter Service

Hervorragende Dienstleistung und Unterstützung. Ich kann Wiresoft nur weiterempfehlen.

14.7.2023

Zuverlässiger Service

Schon mehrfach bestellt und immer zufrieden. Reibungsloser Kaufprozess, schnelle Lieferung. Einfach top!

14.7.2023

Einfach und schnell

Bezahlt und innerhalb kürzester Zeit war das Programm schon auf meinem Laptop. Sehr beeindruckend.

14.7.2023

Servizio impeccabile

Consegna super veloce! Il programma era installato e pronto per l'uso in pochi minuti. Sempre volentieri!

14.7.2023

Onberispelijke Service

Supersnelle levering! Het programma was binnen enkele minuten geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Altijd weer graag!

14.7.2023

Servicio impecable

Entrega muy rápida. Instalación del programa sin problemas. ¡Muy satisfecho!

14.7.2023

Einwandfreier Service

Super schnelle Lieferung! Das Programm war innerhalb von Minuten installiert und betriebsbereit. Immer wieder gerne!

14.7.2023

Spitzenqualität

Die Bestellung verlief reibungslos und unkompliziert. Kundenservice ist hier wirklich großgeschrieben!

12.7.2023

Ohne Hektik und Stress

Kein Gedränge, kein Stress, alles lief reibungslos ab. Das Progrmm läuft super. Wiresoft hat einen neuen Stammkunden!

12.7.2023

Bestens versorgt

Hervorragender Service! Von der Bestellung bis zur Nutzung des Programms alles bestens gelaufen. Ich fühlte mich gut betreut. Danke!

12.7.2023

Schneller als der Blitz

Wow, was für eine Schnelligkeit! Keine zwei Minuten und das Programm war schon bei mir. Spitzen Leistung, Wiresoft! ?

12.7.2023

Einwandfreie Abwicklung

Ich bin begeistert von der schnellen und reibungslosen Abwicklung. Kein technisches Kauderwelsch, alles klar und verständlich. Weiter so!

11.7.2023

Großartiger Kundenservice

Bei einer kleinen Frage zum Installationsprozess bekam ich prompt eine hilfreiche Antwort. Der Kundenservice ist hier wirklich auf der Höhe!

11.7.2023

Schneller gehts nicht!

Bin wirklich beeindruckt! Bestellt, bezahlt und zack konnte ich los arbeiten. Danke an Wiresoft!

11.7.2023

Zufrieden

Nach Bezahlung war die Anwendung sofort verfügbar, kein Warten. Der Download lief ohne Probleme. Werde definitiv wieder bei Wiresoft einkaufen.

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie