Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10110
 • 9EM-00653
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Core 2 Core Doplnok
Zariadenia 1x
Virtuálne počítače Vyžaduje základnú licenciu
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Rozsah dodávky Právo na používanie


Flexibilne doplňte svoje licenčné požiadavky na Windows Server 2019 Standard  pomocou 2-Core balíkov od spoločnosti Wiresoft! Edícia Standard Windows Server 2019 bola vyvinutá špeciálne na použitie v menších dátových centrách: ponúka preto dostatočné možnosti virtualizácie v kombinácii s dobrou škálovateľnosťou, vysokým výkonom, ako aj účinnou úrovňou zabezpečenia, ako sa vyžaduje na spoľahlivú ochranu údajov a aplikácií v prostrediach s viacerýmiCloud.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core

Flexibilne doplňte svoje licenčné potreby pre Windows Server 2019 Standard pomocou 2-Core balíkov od spoločnosti Wiresoft! Štandardná edícia Windows Server 2019 bola vyvinutá najmä na použitie v menších dátových centrách: ponúka preto dostatočné možnosti virtualizácie v kombinácii s dobrou škálovateľnosťou, vysokým výkonom, ako aj účinnými bezpečnostnými vrstvami, ktoré sa vyžadujú na spoľahlivú ochranu údajov a aplikácií vo viaccloudových prostrediach.

Serverový operačný systém Windows Server 2019 Standard kombinuje fyzické a virtuálne siete na poskytovanie údajov a služieb prostredníctvom serverov v cloude, takže je ideálny na uspokojenie potrieb malých a stredných podnikov v oblasti IT. Vďaka operačnému systému Windows 10, mnohým optimalizáciám, ako aj novým, výkonným funkciám je táto edícia najlepšie vybavená pre všetky pracovné úlohy.

Dôležitým faktorom pri rozhodovaní o kúpe štandardnej edície systému Windows Server 2019 sú dostupné možnosti virtualizácie vrátane kontajnerov. To predstavuje nepostrádateľné funkcie najmä pre menšie spoločnosti, ktoré chcú aj v tejto oblasti poskytovať spoľahlivú infraštruktúru.

Windows Server 2019 v štandardnej edícii umožňuje spoločnostiam užšie prepojiť lokálne prostredia s cloudom, a to aj prostredníctvom služieb Microsoft Azure Services, ktoré poskytujú ďalšie hybridné funkcie, ako aj bezpečnostné vrstvy.

Licencovanie Windows Server 2019 Standard Edition je založené na jadrách, pričom minimálny počet jadier na server je 16. Servery s vyšším počtom jadier možno pohodlne a flexibilne licencovať aj pomocou balíkov pre 2 jadrá.

Balík Windows Server 2019 Standard 2-Core Package nájdete v spoločnosti Wiresoft ako použitý softvér - s veľkou výhodou výrazne nižšej ceny ako za zodpovedajúci nový tovar - a bez rozdielov vo všetkých typických funkciách, ktoré táto edícia ponúka, pokiaľ ide o funkcie - najmä vo virtualizácii -, bezpečnosť a výkon. Podrobné informácie o všetkých vlastnostiach a funkciách Windows Server 2019 Standard Edition, ako aj o licenčných podmienkach spoločnosti Microsoft platných pre dvojjadrové balíky sú uvedené v nasledujúcom prehľade.

Windows Server 2019 Standard na prevádzku multicloudových prostredí

Windows Server 2019 Standard Edition ponúka aj niektoré možnosti virtualizácie, ktoré majú vplyv aj na bezpečnosť dát a aplikácií - na vyššej úrovni ako predchádzajúca verzia: prispievajú k tomu mnohé vylepšenia a doplnenia už známych funkcií, ako aj možnosti vytvárania softvérovo definovaných hyperkonvergentných (HCI) infraštruktúrnych platforiem; tie ponúkajú ešte viac výhod pre virtualizáciu serverov a desktopov vďaka jednoduchšej implementácii a škálovaniu, ako aj lepšej možnosti správy.

Porovnanie: Aké funkcie ponúka Windows Server 2019 Standard?

Rozhodnutie zakúpiť si štandardnú verziu systému Windows Server 2019 zvyčajne ovplyvňuje skutočnosť, že niektoré virtualizačné funkcie nie sú k dispozícii alebo sú k dispozícii len v obmedzenom výkone: Napríklad Hyper-V sa tu dá použiť len vo veľmi obmedzenej miere, to isté platí aj pre virtuálne stroje (VM) so štítom, ako aj pre Storage Spaces Direct a replikáciu úložísk, SDN (Software Defined Networking) a SDS

(Softvérovo definované úložisko).

Možnosti virtualizácie so systémom Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Edition Standard ponúka v podstate len obmedzenú virtualizáciu - je teda určený skôr pre tie spoločnosti, kde táto virtualizácia zohráva podradnú úlohu. Preto je aj tu obmedzený počet virtuálnych počítačov a kontajnerov Hyper-V, ktoré možno prevádzkovať, pričom rovnako ako v rozsiahlejšej edícii je limit pamäte RAM 24 TB. Viac informácií nájdete nižšie.

Replika úložiska

V systéme Windows Server 2019 Standard Edition je funkcia ukladania dát Storage Replica k dispozícii s obmedzeniami, zatiaľ čo Storage Spaces Direct nie je podporovaná. Storage Replica podporuje synchrónnu aj asynchrónnu replikáciu údajov a zabraňuje ich strate na úrovni súborového systému: synchrónna replikácia zrkadlí údaje vo fyzických lokalitách s bezpečným zväzkom a asynchrónna replikácia vykonáva túto funkciu medzi lokalitami prostredníctvom sieťových spojení s vyššou latenciou.

Ďalšie nové funkcie systému Windows Server 2019 Standard

V edícii Windows Server 2019 Standard sú k dispozícii aj tieto kľúčové funkcie pre analytiku, používanie kontajnerov a zjednotenie hybridnej infraštruktúry:

System Insights na komplexnú analýzu servera

V systéme Windows Server 2019 je na tento účel k dispozícii funkcia prediktívnej analýzy System Insights, ktorá je podporovaná modelom strojového učenia na efektívnejšie fungovanie. System Insights poskytuje komplexný prehľad o prevádzke lokálne nasadených serverov prostredníctvom analýzy ukazovateľov výkonu a udalostí s cieľom vytvoriť presné predpovede pre reaktívnu správu inštancií Windows Server, čo môže znížiť úsilie a pomôcť organizáciám znížiť prevádzkové náklady.

Podpora Kubernetes a Linuxu

Windows Server 2019 ponúka komplexnú podporu kontajnerov aj vo verzii Standard Edition. Pri používaní kontajnerov Hyper-V je však potrebné poznamenať, že licencia pre verziu Standard umožňuje používať len 2 kontajnery, pretože sú pre ne povolené len 2 virtuálne počítače (VM); súčasťou licencie nie je ani podpora monitorovania hostiteľa. Na druhej strane kontajnery systému Windows možno prevádzkovať v neobmedzenom počte.

Okrem toho sú teraz Kubernetes a Linux podporované komplexnejšie, takže kontajnery Linux a Windows spravované pomocou Kubernetes možno používať súbežne. Špeciálne pre Kubernetes sú v štandardnej edícii k dispozícii aj nové funkcie, ako je napríklad sieťovanie kontajnerov.

Vyššia ochrana údajov a siete pomocou služieb Azure

Vďaka službe Azure sú v systéme Windows Server 2019 Standard k dispozícii aj hybridné funkcie, ktoré umožňujú bezproblémovú prácu v lokálnom dátovom centre aj v cloude. Samotný Azure poskytuje cloud s komplexnou hybridnou infraštruktúrou s jednotným zabezpečením, identitou a možnosťami správy:

 • Azure Active Directory umožňuje univerzálnu správu a ochranu identít pomocou viacerých prostredí.
 • Pomocou Azure Arc možno správu Azure a služby Azure rozšíriť na akúkoľvek infraštruktúru.
 • Prostredníctvom Centra administrátora systému Windows možno rýchlo a jednoducho aktivovať služby Azure, ako sú Azure Backup, Azure Site Recovery a Azure Monitor.

Služby Azure v systéme Windows Server 2019 Standard tak ponúkajú nielen lepšiu ochranu lokálnej služby Active Directory, ale aj jednoduchšiu synchronizáciu a zálohovanie údajov.

Požiadavky na hardvér na inštaláciu a prevádzku systému Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 je založený na operačnom systéme Windows 10. Aby bolo možné používať Windows Server 2019 Standard neobmedzeným a bezpečným spôsobom, musí základný hardvér spĺňať všetky minimálne požiadavky uvedené nižšie. Ďalšie požiadavky sú navyše závislé od príslušnej konfigurácie systému, ako aj od iných nainštalovaných aplikácií.

 • Miesto na pevnom disku: 32 GB
 • Hlavná pamäť (RAM): 512 MB
 • Miesto na disku pre zobrazenie pracovnej plochy servera: 2 GB
 • Procesor: 64-bitová architektúra
 • Rýchlosť procesora: 1,4 GHz
 • Grafická karta: 1 024 x 768 pixelov, podpora Super VGA
 • Sieťová karta: Gigabit Ethernet, 1x

Licencovanie s balíkom Windows Server 2019 Standard 2-Core

Licencovanie servera so systémom Windows Server 2019 Standard Edition sa vykonáva aj pre použitý softvér podľa licenčných predpisov spoločnosti Microsoft: Počet jadier sa používa ako základ pre výpočet požiadavky na licenciu. Platia tieto ustanovenia.

Všeobecné licenčné podmienky spoločnosti Microsoft pre Windows Server 2019 Standard

Serverový softvér, napríklad Windows Server 2019 Standard Edition, je vždy licencovaný na základe použitého fyzického hardvéru. Okrem počtu fyzických jadrových procesorov sa zohľadňuje aj počet virtuálnych serverov. Každá serverová licencia pokrýva 2 fyzické procesorové jadrá. V súlade s licenčnými predpismi spoločnosti Microsoft sa za základ vždy považuje minimálny počet 8 jadier na procesor - aj keď má existujúci hardvér menej ako 8 jadier. Okrem toho sa pre každý fyzický server používajú aspoň 2 procesory, čo znamená minimálny počet 16 jadier.

Servery, ktoré majú vyšší počet jadier ako 16, musia byť dodatočne licencované s 2-jadrovými balíkmi pre Windows Server 2019 Standard.

Ďalšie licenčné požiadavky pre Windows Server 2019 Standard

V prostredí Hyper-V musia byť licencované všetky procesory, ktoré zodpovedajú fyzickým jadrám procesora. Edícia Windows Server Standard vás oprávňuje spustiť maximálne dve inštancie Hyper-V na jednu licenciu jadra. Ak sa v edícii Standard vyžaduje viac inštancií Hyper-V, musia sa na tento účel prelicencovať všetky aktívne jadrá.

Okrem licencie Windows Server Standard musia byť všetci klienti - používatelia aj koncové zariadenia -, ktorí pristupujú k systému Windows Server 2019, vybavení aj vlastnou licenciou na prístup klienta (CAL). Tieto licencie CAL pre používateľov a zariadenia sú k dispozícii aj v spoločnosti Wiresoft za rozumnú cenu z druhej ruky.

Často kladené otázky o softvéri používanom spoločnosťou Wiresoft, ako je Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition

Funkcionalita dvojjadrového balíka Windows Server 2019 Standard, ktorý spoločnosť Wiresoft ponúka ako použitý softvér, sa vo všeobecnosti nelíši od porovnateľnej novej, nepoužitej serverovej licencie - keďže softvér sa vo všeobecnosti neopotrebúva. Na ďalšie typické otázky týkajúce sa predplatených licencií Windows Server nájdete odpovede nižšie.

Odkiaľ pochádza použitý softvér Windows Server 2019 Standard 2-Core?

Použitý softvér v systéme Windows Server 2019 Standard, ako je napríklad balík 2-Core Package, pochádza od spoločností, ktoré ho zvyčajne najprv samy zakúpili ako nový, nie vždy, ale často ho aj používali a neskôr predali spoločnosti Wiresoft. Pri ďalšom nákupe v spoločnosti Wiresoft alebo v ponuke v obchode Wiresoft Shop sa potom tento softvér označuje ako použitý softvér, aj keď sa môže používať ako nová licencia.

Sú predaj, nákup a používanie použitého softvéru Windows Server 2019 Standard legálne?

Áno: S použitým softvérom od spoločnosti Wiresoft si ako kupujúci môžete byť istí, že nákupom systému Windows Server 2019 Standard 2-Core aj jeho pravidelným používaním neporušujete žiadne platné zákony: určujúca právna situácia umožňuje obchodovanie s použitým softvérom od spoločnosti Microsoft aj jeho používanie, pokiaľ pochádza z licenčných zásob spoločnosti. Túto skutočnosť opakovane jasne potvrdilo niekoľko súdnych rozhodnutí.

Dodávajú sa použité licencie Windows Server 2019 Standard 2-Core aj s ochranou kupujúceho?

Áno: Balík Windows Server 2019 Standard 2-Core, ktorý spoločnosť Wiresoft ponúka ako použitý softvér, ako aj iný použitý softvér, vám ako kupujúcemu ponúka rovnakú bezpečnosť a výhody ako pri novom serverovom softvéri: máte teda obvyklú bezpečnosť kupujúceho prostredníctvom okamžitého stiahnutia softvéru po dokončení nákupu a okamžitej aktivácie licencie pomocou dodaného platného licenčného kľúča.

Má použitý softvér Wiresoft, ako napríklad Windows Server 2019 Standard 2-Core, nejaké ďalšie výhody?

Použitý softvér Wiresoft ponúka našim zákazníkom aj veľkú ekonomickú výhodu vďaka svojej nižšej cene, pretože ho môžu použiť na aktualizáciu svojich softvérových zásob hospodárnejšie ako príslušný nový tovar. Softvér používaný spoločnosťou Microsoft, ako napríklad softvér od spoločnosti Wiresoft, tak môže prispieť aj k zníženiu prevádzkových nákladov, pretože ponúka aj bezpečnosť auditu vďaka úplnému preukázaniu nákupu!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete nielen edíciu Windows Server 2019 Standard 2-Core Package ako lacný používaný softvér, ale aj 16-Core Package pre základné licencovanie servera. Ak máte vyššie požiadavky na virtualizáciu, nájdete tu aj Windows Server 2019 Datacenter Edition - ako aj príslušné predbežné verzie Windows Server 2019 - spolu s príslušnými požadovanými licenciami na prístup klienta (CAL). Široké portfólio používaného softvéru spoločnosti Wiresoft zahŕňa aj mnoho ďalších programov Microsoft - so všetkými uvedenými výhodami. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa licencovania systému Windows Server 2019 Standard, neváhajte využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom chatu alebo e-mailu či telefónu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie