Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRE MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRE MAC
Visual Studio 2019 pre Mac ako jedna licencia Visual Studio for Mac v edícii Professional 2019 je nová verzia osvedčeného integrovaného vývojového prostredia pre .NET na počítačoch Apple, ktoré možno použiť na úpravu, ladenie a nakoniec...
310,90 € *

Microsoft Visual Studio 2019 pre Mac: Výkonné IDE pre vývojárov pre Mac

Na prvý pohľad

Microsoft Visual Studio 2019 pre Mac je vynikajúce integrované vývojové prostredie (IDE) navrhnuté špeciálne pre vývojárov pre počítače Mac. Tento softvér umožňuje vývojárom jednoducho a efektívne vytvárať a spravovať natívne aplikácie pre Mac, mobilné aplikácie a webové aplikácie.

Najdôležitejšie vlastnosti Visual Studio 2019 pre Mac

Vývoj naprieč platformami

Jednou z vynikajúcich funkcií Visual Studio 2019 pre Mac je možnosť vyvíjať naprieč platformami. Vývojári môžu vytvárať aplikácie pre macOS, iOS, Android a web a osloviť tak širokú používateľskú základňu.

Intuitívne používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie Visual Studio 2019 for Mac je mimoriadne prívetivé a zrozumiteľné. Vývojári sa v ňom rýchlo zorientujú a môžu pracovať efektívne. IDE ponúka širokú škálu integrovaných nástrojov a funkcií na urýchlenie vývoja.

Integrácia cloudu

Visual Studio 2019 for Mac ponúka bezproblémovú integráciu s Microsoft Azure, cloudovou platformou spoločnosti Microsoft. To uľahčuje nasadzovanie a škálovanie aplikácií v cloude a poskytuje vývojárom prístup k rôznym cloudovým službám.

Podpora a komunita

Microsoft je známy svojou podporou komunity vývojárov a Visual Studio 2019 pre Mac nie je výnimkou. IDE je pravidelne aktualizované a poskytuje prístup k rozsiahlym zdrojom, ako sú dokumentácia, návody a fóra. Aktívna komunita umožňuje vývojárom zdieľať vedomosti a skúsenosti a učiť sa jeden od druhého.

Záver

Microsoft Visual Studio 2019 pre Mac je nepochybne prvotriedne vývojové prostredie pre vývojárov pre počítače Mac. Vďaka podpore viacerých platforiem, používateľsky prívetivému rozhraniu a bezproblémovej integrácii s cloudom Microsoft Azure poskytuje toto IDE všetky potrebné nástroje a funkcie na vytváranie a správu vysokokvalitných aplikácií. Ak hľadáte komplexné vývojové prostredie prispôsobené potrebám vývojárov pre počítače Mac, Microsoft Visual Studio 2019 for Mac je ideálnou voľbou. Umožní vám efektívne a úspešne realizovať vaše vývojárske projekty.

Kategórie