Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maximálna produktivita vývojárov s Visual Studio 2022 Enterprise - ako zakúpená verzia Visual Studio je osvedčené integrované vývojové prostredie spoločnosti Microsoft na navrhovanie a nasadzovanie komplexných podnikových aplikácií v...
2 353,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia Visual Studio 2022 Professional od spoločnosti Microsoft je najnovšia verzia osvedčeného IDE (integrovaného vývojového prostredia), ktorá je určená pre...
358,90 € *

Microsoft Visual Studio 2022 - Nové funkcie a výhody

Microsoft Visual Studio 2022 je výkonné a obľúbené integrované vývojové prostredie (IDE) pre vývojárov na celom svete. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie funkcie a výhody prostredia Visual Studio 2022 a na to, prečo je pre vývojárov vynikajúcou voľbou.

Nové funkcie v aplikácii Microsoft Visual Studio 2022

1. podpora 64 bitov:

Jedným z najvýznamnejších vylepšení v aplikácii Visual Studio 2022 je zavedenie podpory 64-bitov. To znamená, že vývojári teraz môžu využívať viac pamäte, čím sa zvýši výkon a stabilita ich aplikácií.

2. integrácia so systémom .NET 6:

Visual Studio 2022 ponúka bezproblémovú integráciu so systémom .NET 6, najnovšou verziou populárneho frameworku spoločnosti Microsoft. Vývojári tak môžu využívať výhody najnovších technológií a vylepšení.

3. Vylepšená produktivita

IDE obsahuje mnoho vylepšení produktivity vrátane rýchlejšieho načítavania, optimalizovaného vytvárania kódu a funkcií na ladenie. Vývojári môžu pracovať efektívnejšie a rýchlejšie napredovať vo svojich projektoch.

Výhody aplikácie Microsoft Visual Studio 2022

1. Vývoj naprieč platformami

Visual Studio 2022 podporuje vývoj aplikácií pre rôzne platformy vrátane systémov Windows, Android, iOS a webu. Vývojári tak môžu vytvárať univerzálne aplikácie, ktoré fungujú na rôznych zariadeniach.

2. Silný ekosystém

Komunita Visual Studio je obrovská a poskytuje prístup k množstvu rozšírení, nástrojov a zdrojov. Vývojári môžu využívať tento rozsiahly ekosystém na optimalizáciu svojich vývojových projektov.

3. Aktualizované nástroje pre vývojárov

Visual Studio 2022 poskytuje prístup k širokej škále vývojárskych nástrojov vrátane editora kódu Visual Studio, Azure DevOps na tímovú spoluprácu a integráciu Azure na vývoj v cloude.

Kúpte si Visual Studio 2022 pre Windows v spoločnosti Wiresoft

Celkovo Microsoft Visual Studio 2022 ponúka vylepšené vývojové prostredie s mnohými novými funkciami a výhodami pre vývojárov. Vďaka podpore 64-bitov, integrácii .NET 6 a zvýšeniu produktivity je vynikajúcou voľbou na vývoj aplikácií na viacerých platformách. Vývojári môžu využívať silný ekosystém a aktuálne vývojárske nástroje na úspešnú realizáciu svojich projektov.

Kategórie