Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

247,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Home and Business - nepostrádateľný podnikový softvér pre firmy a...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2021 Home and Business - nepostrádateľný podnikový softvér pre firmy a samostatne zárobkovo činné osoby

Najnovšia verzia balíka Microsoft Office Suite 2021 vo verzii Home and Business Edition ponúka profesionálnym používateľom vo firmách, ako aj samostatne zárobkovo činným osobám ešte vyšší štandard funkčnosti a efektívnosti - pri tvorbe a úprave dokumentov, ako aj pri komplexnej komunikácii a bezpečnej spolupráci a výmene údajov a dokumentov. Office 2021 tak zároveň pozdvihuje spoluprácu v cloude - a tiež v domácej kancelárii - na novú úroveň. Na tento účel poskytuje nový MS Office 2021 Home and Business komplexné bezpečnostné štandardy, ktoré zohľadňujú aj aktuálne predpisy o ochrane údajov.

Súčasťou novej verzie MS Office sú ako vždy mnohé vylepšenia a doplnky osvedčených programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook: okrem iného komplexné možnosti spoločnej úpravy dokumentov v reálnom čase uľahčujú bezpečnú prácu, ako aj chránenú výmenu informácií v tímoch a prácu bez bariér. MS Office 2021 Home and Business dopĺňa digitálny poznámkový blok OneNote a Microsoft Teams, ktorý nahrádza Skype. Všetky programy balíka Office možno používať aj ako webové aplikácie Office.

V MS Office 2021 Home and Business navyše osvedčená bezpečnostná funkcia Data Loss Prevention chráni pred stratou dát prostredníctvom komplexných bezpečnostných opatrení a individuálnych prístupových práv a edícia spĺňa aj prísne predpisy o ochrane údajov:

Okrem toho aktuálna edícia Home and Business 2019 obsahuje množstvo praktických optimalizácií pre profesionálnu a efektívnu, ako aj výmenu dokumentov pre spoločnú prácu, najmä v cloude.

Microsoft Office 2021 Home and Business Edition už nájdete v predajni Wiresoft Software Shop - za nižšiu cenu v porovnaní s príslušnými novými produktmi - najlepšie je ihneď kontaktovať náš tím a zistiť, kedy bude táto verzia Office oficiálne dostupná pre vás, rovnako ako ostatné edície MS Office 2021. Nasledujúci prehľad predstavuje všetky obsiahnuté aplikácie Office a poskytuje informácie o všetkých novinkách tejto edície, ktoré sú už známe a sú vám k dispozícii s Office 2021 Home and Business.

Osvedčené aplikácie Office ešte výkonnejšie v MS Office Home and Business 2021

Základom novej verzie MS Office 2021 pre domácnosti a firmy sú jednotlivé aplikácie Word, Excel, PowerPoint a Outlook, ktoré sú doplnené aplikáciami OneNote a Microsoft Teams. Pre Microsoft Office 2021 Home and Business Edition boli tieto funkcie optimalizované a pridali sa ďalšie funkcie, ktoré ešte viac zefektívňujú nadradenú spoluprácu:

 • Microsoft Word 2021 je stále nenahraditeľným programom na tvorbu textov, aktuálna verzia podporuje aj prácu s dokumentmi, napríklad integrovaným nástrojom na preklad, optimalizovanou funkciou diktovania a vylepšenou opravou pravopisu vrátane gramatiky. Pomocou nástroja na výstup reči si môžete nechať čítať texty počas písania a naopak, funkcia na vstup reči bola tiež ešte viac vylepšená. Prepracovaný editor uľahčuje prijímanie návrhov na písanie a pravopis priamo kliknutím. Vylepšilo sa aj rozpoznávanie virtuálneho atramentu, takže text napísaný digitálnym perom na displeji sa ešte lepšie prevedie na text vo Worde. Jednotlivé vylepšenia sa týkajú napríklad grafiky SVG: zložitejšie obrazové dokumenty sa teraz dajú integrovať, škálovať a upravovať bez toho, aby si vyžadovali veľa pamäte. Takzvané obrázky HEIC možno vkladať aj priamo z telefónov iPhone alebo iPad bez konverzie.
 • Microsoft Excel teraz okrem nových funkcií a filtrov, ako sú napríklad filtre časovej osi vo verzii Office 2021, ponúka dynamické polia a vylepšenú funkciu XVERWEIS na profesionálnu analýzu a spracovanie údajov. Boli tiež optimalizované funkcie tabuliek pre finančné výpočty; zachovaná bola aj veľká kompatibilita so súbormi CSV. Ďalšie podrobnosti o funkciách, ktoré sú k dispozícii v aplikácii Excel vo verzii MS Office 2021 Home and Business Edition, zatiaľ nie sú známe, v prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na tím spoločnosti Wiresoft.
 • Microsoft PowerPoint 2021 ponúka širokú škálu možností dizajnu ako zvyčajne s množstvom zaujímavých efektov, ako je napríklad morfovanie grafiky a obrázkov, ako aj ďalšie možnosti úprav obrázkov. Súbory Ultra HD možno vkladať aj priamo do prezentácií v programe PowerPoint; grafiku možno ľubovoľne zväčšovať a približovať obrázok pomocou funkcie priblíženia; animácie možno vykonávať aj pomocou digitálneho pera. Možnosti zdieľania teraz zahŕňajú aj zobrazenie súboru PowerPoint pre rečníka a pomocou formulárov Microsoft Forms možno spustiť priamy prieskum medzi účastníkmi stretnutia.
 • Microsoft Outlook 2021 podporuje globálnu komunikáciu s obchodnými partnermi a zamestnancami na iných miestach, okrem iného tým, že pri plánovaní schôdzok automaticky zohľadňuje rôzne časové pásma, ako aj časové posuny. Nový Outlook 2021 podporuje aj vytváranie a správu ľubovoľného počtu e-mailových účtov na používateľa, čo je výhodné najmä pre používateľov, ktorí potrebujú viacero účtov. V rámci Microsoft Teams možno správy v programe Outlook zdieľať priamo s ostatnými kolegami a partnermi; v neposlednom rade obsahuje Outlook 2021 nový panel nástrojov na diktovanie, ktorý uľahčuje písanie e-mailov pomocou vylepšených hlasových príkazov, ako aj automatickej interpunkcie.
 • Publisher 2021 obsahuje mnoho možností na vytváranie zaujímavých tlačiteľných prezentácií a publikácií vrátane vylepšeného rozpoznávania pera a profesionálnych úprav grafiky.
 • OneNote a Microsoft Teams dopĺňajú MS Office Home and Business 2021 Edition: praktický digitálny poznámkový blok možno prepojiť s ďalšími programami a Microsoft Teams teraz nahrádza Skype.

Využívajte ďalšie výhody balíka Microsoft Office 2021 Home and Business

MS Office 2021 Home and Business Edition ponúka nielen množstvo optimalizácií a nových funkcií v jednotlivých programoch, ale aj celý rad všeobecných praktických funkcií a výhod, ktoré okrem iného podporujú aj mobilnú prácu a uľahčujú intuitívnu tímovú spoluprácu na dokumentoch, tabuľkách alebo prezentáciách, ako aj komunikáciu medzi zamestnancami.

K mnohým funkciám Office môžu používatelia pristupovať aj na cestách prostredníctvom smartfónu alebo tabletu: webové aplikácie dostupné na Office 2021 prístup ešte viac uľahčujú, takže jednotlivé funkcie a prvky na rýchlu úpravu dokumentov na cestách nájdete ešte rýchlejšie. Súbory môžete otvárať a zdieľať aj so zariadeniami iných používateľov v cloude.

Rozhranie pracovnej plochy Office 2021 zaujme prehľadným usporiadaním; mnohé aplikácie možno používať aj v tmavom režime, čo podporuje prácu šetrnú k očiam. Okrem toho nová rozbaľovacia ponuka v oblasti vyhľadávania ešte viac uľahčuje vyhľadávanie e-mailov a dokumentov - používatelia jednoducho kliknutím prepínajú medzi príslušnou poštovou schránkou a otvoreným priečinkom. Prostredníctvom ponuky histórie v klientovi na pracovnej ploche je možné vrátiť sa priamo na posledné navštívené miesta. K dispozícii je aj nová možnosť maskovania telefónnych čísel, ktorá môže zabezpečiť väčšie súkromie a anonymitu.

V Office 2021 bude pravdepodobne k dispozícii aj objekt skupinových politík (GPO) na správu skupinových politík, ktoré sú zabezpečené pomocou súborov ADMX. Okrem kontroly aktualizácií zahŕňajú aj nastavenia zabezpečenia na kontrolu makier v externých dokumentoch. Okrem toho sa Office 2021 Edition môže používať aj na termináli alebo serveri vzdialenej plochy; licencia bude s najväčšou pravdepodobnosťou opäť obsahovať druhé právo na používanie mobilného počítača definovaného používateľa.

V neposlednom rade všetky programy balíka Office 2021 podporujú aj prístupnosť, okrem iného prostredníctvom používania medzinárodných noriem, ako aj praktických návrhov na usporiadanie dokumentov, ktoré možno doplniť aj zvukovými pokynmi. V časti "Jednoduchosť používania" sa tu ponúkajú rôzne možnosti, napríklad veľký výber tónov v časti "Poskytnúť spätnú väzbu so zvukom".

Prevencia straty údajov dostupná v balíku Office 2021 Home a Business - na ochranu pred stratou a neoprávneným zverejnením kritických údajov

Nástroj Microsoft Data Loss Prevention (DLP), ktorý bol odskúšaný v mnohých edíciách balíka Office, sa používa aj v balíku MS Office 2021 Home and Business na spoľahlivú ochranu dôverných informácií alebo údajov pred úmyselným alebo náhodným prezradením zamestnancami. Týmto spôsobom organizácie alebo spoločnosti zabezpečujú najmä ochranu osobných údajov pred neoprávneným prístupom, ako to vyžaduje napríklad DSVGO. Všetky pohyby údajov, ako napríklad prenosy e-mailom alebo prostredníctvom internetových aplikácií, sa nielen monitorujú prostredníctvom dynamickej kontroly obsahu, ale v prípade porušenia predpisov sa aj zablokujú.

Správcovia systému môžu vytvárať individuálne, diferencované pravidlá prístupu k určitým údajom v závislosti od používateľa alebo skupín s cieľom buď len obmedziť, alebo úplne zablokovať ich prístup alebo prenos, pričom používatelia môžu byť upozornení aj na potenciálne riziká v prípade bezprostrednej hrozby straty údajov.

V novej verzii MS Office 2021 môžu administrátori jednoduchšie definovať pre jednotlivé programy, ktoré informácie sa vôbec môžu do dokumentu integrovať. Okrem toho sa pri používaní cloudových služieb, ako je napríklad Microsoft OneDrive, nestratia dôležité údaje ani v prípade zlyhania servera alebo poruchy koncového zariadenia; používatelia môžu k týmto súborom pristupovať a upravovať ich odkiaľkoľvek.

Systémové požiadavky pre Microsoft Office 2021 Home and Business

Nasledujúce systémové požiadavky sa vzťahujú na MS Office 2021 Home and Business Edition. Okrem toho sa v závislosti od používania ďalších aplikácií alebo programov môžu uplatňovať ďalšie požiadavky na úložný priestor atď.

 • Operačné systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- alebo 64-bitový)
 • Pracovná pamäť: aspoň 2 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 280 x 800 pixelov
 • Grafická karta: DirectX 10

Ktoré verzie systému Windows sú kompatibilné so softvérom MS Office 2021 Home and Business?

Ako už bolo uvedené v systémových požiadavkách, všetky edície Microsoft Office 2021 vyžadujú pre svoju správnu prevádzku operačný systém minimálne Windows 10. Microsoft Office 2021 Home and Business preto nie je kompatibilný so systémami Windows 8, 7 alebo staršími verziami. Ak máte akékoľvek otázky, jednoducho kontaktujte tím spoločnosti Wiresoft.

Ako je licencovaný Microsoft Office 2021 Home and Business?

Ako zvyčajne, táto verzia Microsoft Office 2021 pre domácnosti a firmy je licencovaná pre konkrétne koncové zariadenie. V závislosti od aktuálne platných predpisov spoločnosti Microsoft máte právo nainštalovať na tento počítač ľubovoľný počet kópií tejto verzie balíka Office a predchádzajúcich verzií vrátane ich nasadenia na sieťový server, aby ste ich mohli používať na diaľku alebo prostredníctvom virtuálnej desktopovej infraštruktúry (VDI) prostredníctvom licencovaného zariadenia. Pre viac informácií kontaktujte zástupcu spoločnosti Wiresoft.

Kúpte si Microsoft Office 2021 Home and Business v obchode so softvérom Wiresoft

Nový balík Microsoft Office 2021 Home and Business Edition je už teraz k dispozícii ako jedna licencia v spoločnosti Wiresoft - to znamená, že cena je nižšia ako cena aktuálneho nového produktu. Okrem toho pri kúpe balíka Office 2021 Home and Business od spoločnosti Wiresoft môžete vždy využívať nasledujúce výhody:

 • Po dokončení nákupu máte softvér MS Office 2021 Home and Business okamžite k dispozícii prostredníctvom elektronického doručenia softvéru (ESD).
 • Táto licencia MS Office 2021 Home and Business, ako aj všetky ostatné licencie, ktoré spoločnosť Wiresoft ponúka na predaj, nie je skúšobnou verziou s obmedzenou platnosťou alebo časovo obmedzenou platnosťou, ani sa nedodáva s už aktivovaným licenčným kľúčom. Namiesto toho si v našom obchode so softvérom kupujete softvérový produkt spoločnosti Microsoft, ktorý je autorizovaný len pre vás.
 • Všetky zodpovedajúce licencie MS Office Home and Business 2021 zakúpené od spoločnosti Wiresoft boli pred predajom nami otestované na plnú použiteľnosť.
 • Právnym základom pre ďalší predaj softvéru spoločnosti Microsoft, ako je Office Home and Business 2021, je platný zákon, ktorý výslovne povoľuje predaj a nákup, ako aj používanie tohto softvéru.
 • To znamená, že pri kúpe licencie od spoločnosti Wiresoft si môžete byť istí, že kupujete a používate legálny a zároveň originálny produkt spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zakúpenej licencie Microsoft Office Home and Business 2021 alebo akejkoľvek inej edície Office 2021, ako aj starších verzií Office alebo iného softvéru Microsoft, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené