Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Kúpa Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL znamená poskytnutie prístupu konkrétnemu zariadeniu k platforme Sharepoint. Firemný počítač alebo dokonca notebook tak môže používať...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Kúpa Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL znamená umožniť (ďalšiemu) zamestnancovi jednoduchý prístup k firemným dokumentom a spoluprácu na projektoch odkiaľkoľvek. Či už v...
49,90 € *

SharePoint Server 2019 CALoptimalizujte svoju spoluprácu pomocou špičkových funkcií

SharePoint Server 2019 CAL ponúkajú pokročilé riešenie pre spoluprácu a správu informácií v organizáciách. Tieto klientske prístupové licencie (CAL) vám poskytujú prístup k pokročilým funkciám SharePoint Server 2019 na zlepšenie tímovej práce a efektívnu správu informácií.

Prečo práve SharePoint Server 2019 CAL?

Najmodernejšie nástroje na spoluprácu

S SharePoint Server 2019 CAL môžete využívať najmodernejšie nástroje na spoluprácu. Či už ide o spoluprácu na dokumentoch v reálnom čase alebo integráciu funkcií sociálnych médií, tieto licencie CAL poskytujú nástroje, ktoré váš tím potrebuje.

Intuitívne používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie SharePoint Server 2019 je intuitívne a užívateľsky prívetivé. Vďaka príťažlivému dizajnu a ľahko pochopiteľným funkciám je oboznámenie sa s platformou hračkou, čo podporuje prijatie v celej spoločnosti.

Výkonné funkcie vyhľadávania

Vyhľadávacie funkcie stránky SharePoint Server 2019 CAL sú výkonné a výrazne uľahčujú vyhľadávanie relevantných informácií. Ľahko vyhľadávajte dokumenty, stránky a obsah a zvýšte efektivitu svojich informačných dopytov.

Ako získať SharePoint Server 2019 CAL?

Škálovateľné licencie

SharePoint Server 2019 CAL ponúka škálovateľné možnosti licencovania. Vyberte si počet licencií, ktoré potrebujete, podľa požiadaviek vašej spoločnosti. Škálujte používanie podľa potreby, aby náklady na licencie zodpovedali vášmu rastu.

Bezproblémová integrácia

Integrácia stránky SharePoint Server 2019 CAL do vašej existujúcej IT infraštruktúry je bezproblémová. Jednoducho spravujte licencie a využívajte rozsiahle funkcie SharePointu, aby ste posunuli spoluprácu a správu informácií na vyššiu úroveň.

Záver

Optimalizujte spoluprácu a správu informácií vo svojej spoločnosti pomocou SharePoint Server 2019 CAL. Využívajte najmodernejšie nástroje na spoluprácu, intuitívne používateľské rozhranie a výkonné funkcie vyhľadávania na zvýšenie produktivity. Vyberte si škálovateľné možnosti licencovania a bezproblémovo integrujte SharePoint Server 2019 CAL do svojej IT infraštruktúry, aby ste splnili požiadavky najnovšej aktualizácie služby Google Help Desk.

Kategórie