Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10584
  • DG7GMGF0F4LS
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
49,90 € * 54,90 € * (9,11% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x
Systém  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Trvanie Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky


Zakúpenie Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL   znamená poskytnutie prístupu konkrétnemu zariadeniu k platforme Sharepoint. Firemný počítač alebo dokonca notebook tak môže používať ľubovoľný počet používateľov na zdieľanie obsahu prostredníctvom Sharepoint alebo na vyhľadávanie a úpravy v ňom. Vo všeobecnosti sú licencie CAL na zariadenia   užitočné, ak zamestnanci pracujú výlučne na vlastných PC alebo ak sú PC zdieľané viacerými zamestnancami. Ponuka sa tu vzťahuje na edíciu Standard . Ak má byť Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL možné používať aj Enterprise funkcie , je potrebný ďalší Enterprise-CAL .

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL 

Kúpa Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL znamená poskytnutie prístupu konkrétnemu zariadeniu k platforme Sharepoint. Firemný počítač alebo dokonca notebook tak môže používať ľubovoľný počet používateľov na zdieľanie obsahu prostredníctvom Sharepoint alebo na jeho vyhľadávanie a úpravu. Vo všeobecnosti sú licencie CAL pre zariadenia užitočné, ak zamestnanci pracujú výlučne na svojich vlastných počítačoch alebo ak počítače zdieľajú viacerí zamestnanci. Ponuka sa vzťahuje na vydanie Standard. Ak má Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL mať možnosť používať aj funkcie Enterprise, je potrebná ďalšia licencia Enterprise CAL.

Lepšia spolupráca so správnym softvérom

Sharepoint 2019 ponúka početné a komplexné možnosti spolupráce pre zamestnancov spoločnosti. Cieľom je spoločne riadiť a pracovať na projektoch a úlohách. Na tento účel ponúka Sharepoint množstvo funkcií správy dokumentov a vyhľadávania, ale aj rôzne možnosti správy obsahu. Program funguje napríklad ako intranetový portál a preberá úlohu sociálnej siete pre interné podnikové diskusné skupiny. Používatelia si môžu sami nastaviť, aký obsah sa má zobrazovať na tímových webových stránkach a blogoch alebo čo má byť viditeľné len pre jednotlivé oddelenia alebo projektové skupiny a čo má byť viditeľné pre celú spoločnosť. MicrosoftSharepoint Server 2019 Device CAL je variant na pripojenie firemného počítača na komunikáciu medzi oddeleniami. 

Modernizované ponuky a možnosti ovládania 

Verzia 2019 Sharepoint sa okrem iného zameriava na prehľadnejšie používateľské rozhranie, ktoré dobre funguje na rôznych displejoch. To zohľadňuje čoraz mobilnejšie používanie počítača. Komunitný softvér Sharepoint sa dá takmer rovnako dobre ovládať z tabletov, smartfónov, notebookov a stolových zariadení. Používatelia majú intuitívny prístup k často používaným aplikáciám a dôležitému obsahu a rýchlo sa dostanú k relevantným kontaktom na stránke. Prostredníctvom Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL Buy budú používatelia licencovaného zariadenia využívať používateľské rozhranie podobné SharePoint Online. Knižnice dokumentov a Navigačné štruktúry boli prispôsobené štruktúram Office 365. 

Jednoduchá komunikácia a zdieľanie dokumentov

Medzi vylepšenia v aplikácii SharePoint 2019 v porovnaní s predchádzajúcou verziou patria nové komunikačné stránky a funkcia Team News. Ak chcete poskytnúť prístup k nim inému firemnému zariadeniu, môžete si kúpiť licenciu Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL priamo od nás. Aktuálna verzia Team Sites v Sharepoint obsahuje aj zoznamy a knižnice. Okrem toho ide aj o pokročilé využívanie mobilných dát . Takzvaný klient Next Generation Sync (NGSC) zabezpečuje spoľahlivý prístup oprávnených osôb k firemným dokumentom - kedykoľvek a kdekoľvek je k dispozícii internet. Je to dôležité najmä vtedy, ak plánujete zakúpiť Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL pre notebook alebo tablet. 

Licencie Sharepoint pre každú potrebu

Na efektívnu prácu s Sharepoint v spoločnosti je potrebných niekoľko licencií. Napríklad každá inštancia servera potrebuje vlastnú licenciu, ale aj každá inštancia operačného systému. Do určitej miery je možné licencie kombinovať. To znamená, že novozakúpená prístupová licencia 2019 môže pristupovať k serveru, na ktorom stále beží Sharepoint2016. To má zmysel napríklad vtedy, ak sa dlhodobo plánuje aktualizácia servera, ale krátkodobo sa má poskytnúť nová licencia novému zamestnancovi alebo novému počítaču. Okrem toho je možné v rámci spoločnosti zdieľať ľubovoľný počet licencií CAL používateľov a zariadení. Všetky tieto licencie si môžete zakúpiť u nás. 

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie