Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

174,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Standard - edícia pre profesionálnych používateľov Microsoft Office...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - edícia pre profesionálnych používateľov

Microsoft Office 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na vytváranie a navrhovanie textov a výpočtov vrátane ich prehľadnej prezentácie a zverejňovania a na bezpečnú komunikáciu s ostatnými zamestnancami a partnermi.

Štandardná edícia Office 2019 poskytuje profesionálom v oblasti podnikania široké portfólio funkcií a nástrojov na bezproblémové zvládnutie všetkých typických úloh vo firmách. Na spracovanie textov použite Word s jeho všestrannými možnosťami, na vytváranie a vyhodnocovanie tabuliek Excel a na atraktívne prezentácie výsledkov PowerPoint, ktorý môžete navrhnúť aj na tlač pomocou softvéru Publisher. Vďaka aplikácii Outlook je správa každodennej záplavy e-mailov prehľadná a organizácia komunikácie s obchodnými partnermi a kolegami efektívnejšia.

Zakúpením balíka Microsoft Office 2019 Standard získajú súkromní aj firemní používatelia všetky dôležité nástroje, ktoré potrebujú na úspešné zvládnutie všetkých každodenných úloh pri spracovaní údajov a dokumentov - vrátane komunikácie po celom svete - pomocou súčastí Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a digitálneho poznámkového bloku OneNote. Okrem toho pred stratou dát chránia osvedčené funkcie, ako je prevencia straty dát, komplexne spravovateľné bezpečnostné predpisy upravujú aj individuálne prístupové práva k súborom; MS Office samozrejme spĺňa aj prísne predpisy EÚ o ochrane údajov.

Softvérový balík aktuálnej edície Standard Edition 2019 navyše obsahuje množstvo praktických optimalizácií pre profesionálnu a efektívnu bezbariérovú prácu, ako aj výmenu dokumentov pre spoločnú prácu, najmä v cloude. Okrem toho sa všetky programy Office dajú používať aj ako webové aplikácie Office.

Office 2019 Standard Edition - inak dostupný len ako súčasť hromadnej licenčnej zmluvy - je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako jedna licencia; okrem toho môžete využiť aj našu mimoriadne výhodnú ponuku. V nasledujúcom prehľade nájdete všetky výhody, ktoré vám Office 2019 ponúka.

Zvýšená používateľská prívetivosť balíka Office 2019 Standard

Okrem nových programových funkcií sa balík Office 2019 vyznačuje aj mnohými individuálnymi vylepšeniami existujúcich aplikácií, ktoré celkovo výrazne zvyšujú používateľskú prívetivosť a jednoduchosť používania.

To zahŕňa aj funkcie na optimalizáciu prístupnosti vo všetkých programoch, napríklad prostredníctvom podpory medzinárodných noriem vrátane praktických návrhov na dizajn príslušných dokumentov, ktoré sú doplnené zvukovými poznámkami. Na tento účel sú v časti "Jednoduché používanie" zahrnuté ďalšie možnosti s veľkým výberom tónov pre "Poskytovanie spätnej väzby so zvukom". Word má teraz v Office 2019 diskrétnejšie pozadie na sústredenú prácu s tmavými témami Tmavosivá a Čierna, ako aj funkciu prevodu textu na reč.

Nástroje na učenie, ktoré nájdete v ponuke "Zobraziť", umožňujú ešte jednoduchšie upraviť šírku stĺpcov, farby a ďalšie nastavenia na zlepšenie čitateľnosti textov. Pomocou funkcie hlasného čítania môžete nastaviť aj rýchlosť čítania.

K tomu sa pridávajú rozšírené možnosti používania voľných kresieb v rôznych programoch, ktoré možno integrovať na ilustráciu textov a tabuliek.

Pri používaní balíka Office 2019 Standard na zariadení s dotykovou obrazovkou možno programy ovládať prstom alebo stylusom.

Súčasná úprava a správa dokumentov a súborov viacerými používateľmi bola tiež ďalej optimalizovaná - na tento účel je k dispozícii cloudová služba OneDrive spoločnosti Microsoft, ktorá umožňuje súčasný prístup k údajom, ako aj aktualizáciu v reálnom čase alebo zdieľanie odkiaľkoľvek. Komplexné zabezpečenie zabezpečuje aktuálna správa prístupových a modifikačných práv, takže citlivé informácie možno vymieňať aj prostredníctvom cloudu.

Prehľad najdôležitejších inovácií balíka Office 2019

V balíku Office 2019 Standard je tiež veľa nových funkcií a nástrojov v osvedčených programoch Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access:

 • Word 2019 urýchľuje prácu s textami pomocou rôznych nástrojov - používateľ môže napríklad okamžite vyhľadať cudzie slová alebo cudzojazyčné výrazy pomocou funkcie "Check" bez toho, aby musel opustiť program. Priamo v dokumente je možné kresliť aj voľnou rukou; k dispozícii sú aj farebné piktogramy na vizuálne zvýraznenie pasáží.
 • Excel 2019 ponúka nové možnosti vizualizácie zostáv vrátane mapových a lievikových diagramov, škálovateľnej vektorovej grafiky a vylepšenej integrácie a zobrazovania voľných kresieb. Okrem toho je teraz možné spájať texty. Novinkou v aplikácii Excel je aj ochrana pred stratou údajov, ktorá slúži na vyhľadávanie dôverných typov údajov, ako sú napríklad čísla kreditných kariet.
 • AplikáciaPowerPoint 2019 obsahuje nové vizuálne efekty na oživenie prezentácií alebo ich zdynamizovanie, napríklad zväčšenie alebo morfingové prechody. Okrem toho sú k dispozícii nové obrázky a upraviteľné piktogramy vrátane vektorovej grafiky, ako aj možnosť integrovať vlastné ilustrácie vytvorené digitálnym perom. Označenie textu známe z programu Word možno teraz použiť aj v aplikácii PowerPoint na farebné zvýraznenie pasáží.
 • Vďaka novým funkciám ponúkaOutlook 2019 možnosť triediť e-maily podľa ich dôležitosti a významu a možno ich tiež čítať nahlas, čo je praktické najmä na cestách. Ochrana pred stratou údajov (DLP) zabezpečuje ochranu kritických údajov pred neoprávneným prístupom.

Ďalšie funkcie balíka Office 2019 Standard v skratke

Používatelia edície Office Standard Edition majú okrem už spomenutých funkcií programu k dispozícii aj nasledujúce funkcie, z ktorých niektoré sú dôležité najmä pre správcov a ponúkajú najmä zvýšenú bezpečnosť a rozšírené možnosti kontroly.

Aktivácia balíka Office 2019 Standard prostredníctvom zväzkového licenčného kľúča (VLK)

V tejto edícii balíka Office, ktorá je primárne k dispozícii pre zákazníkov s objemovými licenciami, je Volume Licence Key praktickým nástrojom pre správcov vo väčších spoločnostiach na automatizovanú aktiváciu a správu softvéru Microsoft.

Zásady skupiny na zvýšenie zabezpečenia

Objekt skupinových politík (GPO) poskytuje skupinové politiky na zabezpečenie balíka Office 2019 pomocou súborov ADMX. Okrem kontroly aktualizácií to ovplyvňuje aj nastavenia zabezpečenia vrátane kontroly makier v externých dokumentoch.

Používanie prostredníctvom služby terminálových služieb / služby vzdialenej plochy (RDS)

Office 2019 Standard možno používať aj na termináli alebo serveri vzdialenej plochy. Okrem toho licencia zahŕňa právo na sekundárne použitie prenosného počítača definovaného používateľa.

Telemetrická aplikácia

Aplikácia Telemetria sa používa na zlepšenie používateľského zážitku. Na tento účel telemetria prenáša technické údaje (telemetrické údaje) do operačného systému počítača, v ktorom je nainštalovaný štandard Office.

Kontrola aktualizácie

Kontrola aktualizácií ponúka správcom rôzne možnosti pre aktualizácie funkcií alebo funkcií a aktualizácie kvality dôležité z hľadiska bezpečnosti, ako sú záplaty a opravy: menej dôležité aktualizácie funkcií možno ignorovať a dôležité aktualizácie možno odložiť maximálne o 5 týždňov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office 2019 Standard

Nasledujúce systémové požiadavky sa vzťahujú na všetky verziebalíka MS Office 2019 Standard, ako aj na všetky ostatné verzie; môžu sa na ne vzťahovať ďalšie požiadavky.

 • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1,6 GHz alebo vyšší, dvojjadrový procesor
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM
 • Pevný disk: 4 GB alebo viac voľného miesta
 • Rozlíšenie/grafická karta: min. 1 280 x 768
 • a pre rozhranie akcelerované GPU: DirectX 10

Kompatibilita balíka Office 2019 Standard s operačnými a serverovými systémami Windows

Chceli by sme ešte raz upozorniť, že Microsoft Office 2019 Standard a všetky ostatné edície vyžadujú ako operačný systém Windows 10, aby sa zabezpečila inštalácia a správne fungovanie softvéru. Microsoft Office 2019 nie je kompatibilný s predchádzajúcou verziou systému Windows 8 ani so staršími verziami.

Na používanie balíka Office Standard 2019 v spojení so službou Vzdialená plocha je potrebný systém Windows Server 2019.

32-bitová alebo 64-bitová verzia - čo treba zohľadniť pri inštalácii balíka Office 2019 Standard?

Office 2019 je k dispozícii v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Softvér sa do počítača inštaluje výlučne pomocou inštalačného programu "klikni a spusti" (známeho aj ako "súbor klikni a vypni"). Preto by ste mali vedieť nasledovné: Pri aktivácii licencie Microsoft Office 2019 Standard sa predvolene stiahne a nainštaluje 32-bitová verzia balíka Office. Túto verziu odporúča spoločnosť Microsoft aj v prípade, že v danom počítači používate 64-bitovú verziu systému Windows. Výhodou 32-bitovej verzie je lepšia kompatibilita s mnohými ďalšími aplikáciami a doplnkami, ktoré sú zdieľané s balíkom Office.

Na jednom počítači nie je možné súčasne nainštalovať 32-bitovú a 64-bitovú verziu balíka Office 2019 Standard.

Čo je dobré vedieť: Aké sú licenčné podmienky pre Microsoft Office 2019 Standard?

Každá edícia balíka Microsoft Office 2019 je licencovaná pre konkrétne koncové zariadenie - stolný počítač, notebook atď. S licenciou na softvér získavate aj právo nainštalovať ľubovoľný počet kópií balíka Office Standard a všetkých predchádzajúcich verzií na príslušné koncové zariadenie. Okrem toho môžete nainštalovať kópiu na sieťový server a používať ju buď na diaľku, alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy (VDI) s licencovaným koncovým zariadením.

Kúpte si Microsoft Office 2019 Standard za nízku cenu v obchode so softvérom Wiresoft

Microsoft Office 2019 Standard Edition je bežne dostupný len ako hromadná licencia - v spoločnosti Wiresoft si ho však môžete zakúpiť ako oveľa lacnejšiu jednotlivú licenciu vrátane nasledujúcich výhod:

 • Po dokončení platby máte licenciu Office 2019 Standard okamžite k dispozícii na inštaláciu vo forme elektronického stiahnutia softvéru (ESD).
 • Zakúpená licencia Microsoft Office 2019 Standard je jednozväzková licencia.
 • Pri všetkých licenciách Microsoft Office, ktoré sú k dispozícii na zakúpenie od spoločnosti Wiresoft, dostanete softvérový produkt, ktorý budete používať výhradne vy, a to v plnom rozsahu.
 • Všetok nainštalovaný softvér Office od pôvodného kupujúceho bol pri predaji spoločnosti Wiresoft odstránený, takže príslušná licencia je 100 % voľná a použiteľná.
 • Spoločnosť Wiresoft dôkladne skontrolovala všetky jednotlivé licencie pochádzajúce z objemových licencií z hľadiska ich skutočnej použiteľnosti.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka testovacie verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo ktoré možno používať len s obmedzeniami.
 • Pri kúpe licencie od spoločnosti Wiresoft si môžete byť istí, že kupujete originálny produkt spoločnosti Microsoft v súlade so zákonnými požiadavkami.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu licencie Microsoft Office 2019 Standard, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené