Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10010
 • 021-10609
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
109,90 € * 120,90 € * (9,1% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Microsoft Office 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na tvorbu a navrhovanie textov aj výpočtov vrátane ich prehľadnej prezentácie aj publikovania a na bezpečnú komunikáciu s ostatnými zamestnancami a partnermi.   Standard Edícia Office 2019 poskytuje profesionálom v oblasti podnikania široké portfólio funkcií a nástrojov, s ktorými bez problémov zvládnu všetky typické úlohy vo firmách. Využite Word s jeho všestrannými možnosťami na spracovanie textov, Excel na tvorbu a vyhodnocovanie tabuliek a PowerPoint na atraktívne prezentácie výsledkov, ktoré môžete navrhnúť aj pripravené na tlač pomocou softvéru na stolové publikovanie Publisher. S programom Outlook je správa každodennej záplavy e-mailov prehľadná a organizácia komunikácie s obchodnými partnermi a kolegami efektívnejšia.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - edícia pre profesionálnych používateľov

Microsoft Office 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na vytváranie a navrhovanie textov a výpočtov vrátane ich prehľadnej prezentácie, ako aj publikovanie a bezpečnú komunikáciu s ostatnými zamestnancami a partnermi.

EdíciaStandard Office 2019 poskytuje profesionálom v oblasti podnikania široké portfólio funkcií a nástrojov na bezproblémové zvládnutie všetkých typických obchodných úloh. Na spracovanie textov použite Word s jeho všestrannými možnosťami, na vytváranie a vyhodnocovanie tabuliek Excel a na atraktívne prezentácie výsledkov PowerPoint, ktorý môžete navrhnúť aj na tlač pomocou softvéru Publisher. Outlook sprehľadňuje každodennú záplavu e-mailov a zefektívňuje organizáciu komunikácie s obchodnými partnermi a kolegami.

Zakúpením aplikácie Microsoft Office 2019 Standard získajú súkromní aj firemní používatelia spolu s komponentmi Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, ako aj digitálnym poznámkovým blokom OneNote všetky dôležité nástroje, ktoré potrebujú na úspešné zvládnutie všetkých každodenných úloh pri spracovaní údajov a dokumentov - vrátane komunikácie po celom svete. Okrem toho osvedčené funkcie, ako napríklad Data Loss Prevention, chránia pred stratou dát, komplexne spravovateľné bezpečnostné politiky upravujú aj individuálne prístupové práva k súborom; MS Office samozrejme spĺňa aj prísne nariadenia EÚ o ochrane údajov.

Softvérový balík aktuálnej edície Standard Edition 2019 navyše obsahuje množstvo praktických optimalizácií pre profesionálnu a efektívnu bezbariérovú prácu, ako aj výmenu dokumentov pre spoločnú prácu, najmä v cloude. Okrem toho sa všetky programy Office dajú používať aj ako webové aplikácie Office.

Edícia Office 2019 Standard - inak dostupná len ako súčasť hromadnej licenčnej zmluvy - je k dispozícii v obchode so softvérom Wiresoft ako jedna licencia; okrem toho môžete využiť aj našu mimoriadne výhodnú ponuku. V nasledujúcom prehľade nájdete všetky výhody, ktoré vám ponúka Office 2019.

Zvýšená jednoduchosť používania na stránke Office 2019 Standard

Okrem nových funkcií programu je balík 2019 Office Suite vybav ený aj mnohými individuálnymi vylepšeniami existujúcich aplikácií, ktoré výrazne zvyšujú používateľskú prívetivosť, ako aj celkovú jednoduchosť používania.

To zahŕňa aj funkcie na optimalizáciu prístupnosti vo všetkých programoch, napríklad podporou medzinárodných noriem vrátane praktických návrhov na dizajn príslušných dokumentov, ktoré sú doplnené zvukovými poznámkami. Na tento účel sú v časti "Jednoduché používanie" zahrnuté ďalšie možnosti so širokou škálou tónov pre "Poskytovanie spätnej väzby so zvukom". Word má teraz jemnejšie pozadie na sústredenú prácu na stránke Office 2019 s tmavými témami Tmavosivá a Čierna, ako aj funkciu prevodu textu na reč.

Nástroje na učenie, ktoré nájdete v ponuke Zobraziť, umožňujú ešte jednoduchšie upraviť šírku stĺpcov, farby a ďalšie nastavenia na zlepšenie čitateľnosti textu. Pomocou funkcie hlasného čítania môžete nastaviť aj rýchlosť čítania.

Okrem toho sú v rôznych programoch rozšírené možnosti používania voľných kresieb, ktoré možno integrovať na ilustrovanie textov a tabuliek.

Pri používaní stránky Office 2019 Standard na zariadení s dotykovou obrazovkou možno programy ovládať prstom aj stylusom.

Súčasná úprava a správa dokumentov a súborov viacerými používateľmi bola tiež ďalej optimalizovaná - na tento účel je k dispozícii cloudová služba OneDrive spoločnosti Microsoft, prostredníctvom ktorej je možný súčasný prístup k údajom, ako aj ich aktualizácia v reálnom čase alebo ich zverejnenie odkiaľkoľvek. Komplexnú bezpečnosť zabezpečuje aktuálna správa prístupových a modifikačných práv, takže citlivé informácie možno vymieňať aj prostredníctvom cloudu.

Prehľad najdôležitejších inovácií Office-Suite 2019

Na stránke Office 2019 Standard nájdete aj mnoho nových funkcií a nástrojov v osvedčených programoch Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access:

 • Word 2019 urýchľuje prácu s textami prostredníctvom rôznych nástrojov - napríklad pomocou funkcie "Review" môže používateľ okamžite vyhľadať cudzie slová alebo cudzojazyčné výrazy bez toho, aby musel opustiť program. Priamo v dokumente je možné kresliť aj voľnou rukou; k dispozícii sú aj farebné piktogramy na vizuálne zvýraznenie pasáží.
 • Excel 2019 okrem iného ponúka nové možnosti vizualizácie zostáv s mapovými a lievikovými grafmi; patrí sem aj škálovateľná vektorová grafika a opäť vylepšená integrácia a zobrazovanie voľných kresieb. Okrem toho je teraz možné spájať texty. Novinkou v aplikácii Excel je aj ochrana pred stratou údajov na vyhľadávanie citlivých typov údajov, ako sú napríklad čísla kreditných kariet.
 • PowerPoint 2019 obsahuje nové vizuálne efekty na oživenie prezentácií alebo ich dynamizáciu, napríklad prechody zoom alebo den morph. Ďalej sú k dispozícii nové obrázky a upraviteľné piktogramy vrátane vektorovej grafiky, ako aj možnosť integrovať vlastné ilustrácie vytvorené digitálnym perom. Zvýrazňovač, ktorý ste predtým poznali z programu Word, môžete teraz používať aj v aplikácii PowerPoint na farebné zvýraznenie pasáží.
 • Outlook 2019 možnosť triediť e-maily podľa dôležitosti a významu a navyše ich možno čítať nahlas, čo je užitočné najmä na cestách. Ochrana pred stratou údajov (DLP) zabezpečuje ochranu kritických údajov pred neoprávneným prístupom.

Ďalšie funkcie Office 2019 Standard v skratke

Okrem už uvedených funkcií programu sú používateľom Office Standard Edition k dispozícii aj nasledujúce funkcie, z ktorých niektoré sú dôležité najmä pre správcov a ponúkajú najmä zvýšenú bezpečnosť, ako aj rozšírené možnosti kontroly.

Aktivácia Office 2019 Standard prostredníctvom Volume License Key (VLK)

V tejto edícii Office, ktorá je k dispozícii predovšetkým zákazníkom s objemovými licenciami, poskytuje Volume License Key správcom vo väčších organizáciách pohodlný nástroj na automatizovanú aktiváciu a správu softvéru Microsoft.

Zásady skupiny na zvýšenie zabezpečenia

Objekt skupinových politík (GPO) poskytuje skupinové politiky na zabezpečenie stránky Office 2019 pomocou súborov ADMX. Okrem kontroly aktualizácií to ovplyvňuje aj nastavenia zabezpečenia vrátane kontroly makier v externých dokumentoch.

Používanie cez terminálové služby / Remote Desktop Services (RDS)

Office 2019 Standard možno používať aj na termináli alebo serveri vzdialenej plochy. Okrem toho licencia zahŕňa právo na sekundárne používanie prenosného počítača definovaného používateľa.

Telemetrická aplikácia

Aplikácia Telemetria sa používa na zlepšenie používateľského zážitku. Na tento účel telemetria prenáša technické údaje (telemetrické údaje) do operačného systému počítača, na ktorom je nainštalovaná stránka Office Standard .

Kontrola aktualizácie

Kontrola aktualizácií ponúka správcom rôzne možnosti pre aktualizácie funkcií alebo funkcií a aktualizácie kvality dôležité z hľadiska bezpečnosti, ako sú záplaty a opravy: menej dôležité aktualizácie funkcií možno ignorovať a dôležité aktualizácie možno odložiť maximálne o 5 týždňov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office 2019 Standard

Nasledujúce systémové požiadavky sa vzťahujú na všetky verzieMS Office 2019 Standard, ako aj na všetky ostatné verzie, na ktoré sa môžu vzťahovať ďalšie požiadavky.

 • Operačný systém: Požiadavka je Windows 10
 • Procesor: 1,6 GHz alebo vyšší, dvojjadrový procesor
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM
 • Pevný disk: 4 GB alebo viac voľného miesta
 • Rozlíšenie/grafická karta: min. 1 280 x 768
 • a pre rozhranie akcelerované GPU: DirectX 10

Kompatibilita Office 2019 Standard s operačnými a serverovými systémami Windows

Na tomto mieste by sme chceli ešte raz upozorniť, že Microsoft Office 2019 Standard, ako aj všetky ostatné edície bezpodmienečne vyžadujú Windows 10 ako operačný systém, aby sa zabezpečila inštalácia, ako aj správne fungovanie softvéru. Microsoft Office 2019 nie je kompatibilný s predchádzajúcou verziou Windows 8 ani so staršími verziami.

Ak chcete používať Office Standard 2019 v spojení s Remote Desktop Services, je potrebný Windows Server 2019.

32-bitová alebo 64-bitová verzia - čo treba zohľadniť pri inštalácii Office 2019 Standard?

Office 2019 je k dispozícii v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. V tomto prípade sa softvér inštaluje do počítača len pomocou inštalačného programu Click-To-Run (známeho aj ako "súbor klikni a spusť"). Tu sú informácie, ktoré by ste mali vedieť: Pri aktivácii licencie Microsoft Office 2019 Standard sa predvolene stiahne a nainštaluje 32-bitová verzia Office. Túto verziu odporúča spoločnosť Microsoft aj v prípade, že v danom počítači používate 64-bitovú verziu stránky Windows. Výhodou 32-bitovej verzie je lepšia kompatibilita s mnohými ďalšími aplikáciami a doplnkami, ktoré sú zdieľané so stránkou Office.

Office Súčasná inštalácia 32-bitovej a 64-bitovej verzie Office 2019 Standard na jednom počítači nie je možná.

Čo je dobré vedieť: Aké sú podmienky licencovania Microsoft Office 2019 Standard?

Každá edícia Microsoft Office 2019 je licencovaná pre veľmi špecifické koncové zariadenie - stolný počítač, notebook atď. Zakúpením licencie na softvér si zároveň zakúpite právo nainštalovať na dané koncové zariadenie ľubovoľný počet kópií Office Standard , ako aj všetky predchádzajúce verzie. Jednu kópiu môžete nainštalovať aj na sieťový server na vzdialené použitie alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy (VDI) s licencovaným koncovým zariadením.

Kúpte si Microsoft Office 2019 Standard za skvelú cenu v obchode so softvérom Wiresoft

Microsoft Office 2019 Standard Edition je bežne k dispozícii len ako veľkoobjemová licencia - ale v spoločnosti Wiresoft si ju môžete zakúpiť ako oveľa lacnejšiu jednotlivú licenciu - vrátane nasledujúcich výhod:

 • Po dokončení platby máte okamžite k dispozícii licenciu Office 2019 Standard vo forme elektronického stiahnutia softvéru (ESD) na inštaláciu.
 • Zakúpená licencia Microsoft Office 2019 Standard je jednozväzková licencia.
 • Pri všetkých licenciách Microsoft Office, ktoré si môžete zakúpiť od spoločnosti Wiresoft, získate softvérový produkt, ktorý budete používať výhradne vy, a to v plnom rozsahu.
 • Všetok nainštalovaný softvér Office od pôvodného kupujúceho bol pri predaji spoločnosti Wiresoft odstránený, takže daná licencia je 100 % bezplatná a použiteľná.
 • Všetky jednotlivé licencie pochádzajúce z objemových licencií boli spoločnosťou Wiresoft dôkladne skontrolované z hľadiska ich skutočnej použiteľnosti.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka skúšobné verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo ktoré možno používať obmedzene.
 • Pri kúpe licencie od spoločnosti Wiresoft máte istotu, že kupujete originálny produkt spoločnosti Microsoft v súlade so zákonnými požiadavkami.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nákupu licencie Microsoft Office 2019 Standard nás neváhajte kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie