Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10451
 • KV3-00309
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
130,90 € * 143,90 € * (9,03% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  64bit


S novým systémom Windows 11 Enterprise získajú najmä väčšie spoločnosti, ktoré majú mimoriadne vysoké nároky na bezpečnosť operačného systému, maximum funkcií a možností na efektívne riadenie všetkých relevantných úloh. Systém Windows 11 Enterprise bol špeciálne vyvinutý pre hybridnú prácu v takýchto firmách a organizáciách, ktoré vyžadujú zvýšenú bezpečnosť a tiež komplexnejšiu správu. Táto edícia ponúka vyššiu úroveň ochrany vrátane zabezpečenia založeného na virtualizácii a integrity kódu chráneného hypervízorom. Namiesto používania hesiel sa používatelia pohodlne a bezpečne prihlasujú prostredníctvom Windows Hello for Business s viacúrovňovým overovaním.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - najkomplexnejší operačný systém spoločnosti Microsoft pre profesionálnych používateľov

S novým systémom Windows 11 Enterprise získajú väčšie spoločnosti, ktoré kladú mimoriadne vysoké nároky na bezpečnosť operačného systému, maximum funkcií a možností na efektívne riadenie všetkých dôležitých úloh. Systém Windows 11 Enterprise bol špeciálne vyvinutý pre hybridnú prácu v takých spoločnostiach a organizáciách, ktoré vyžadujú zvýšenú bezpečnosť a tiež komplexnejšiu správu. Táto edícia ponúka vyššiu úroveň ochrany vrátane zabezpečenia založeného na virtualizácii a integrity kódu chráneného hypervízorom. Namiesto hesiel sa používatelia pohodlne a bezpečne prihlasujú pomocou funkcie Windows Hello for Business s viacúrovňovým overovaním.

Systém Windows 11 Enterprise ponúka maximum funkcií a je k dispozícii v 2 verziách:

 • Windows 11 Enterprise E3 obsahuje viac funkcií zabezpečenia a kontroly, ako aj pokročilé funkcie správy.
 • Systém Windows 11 Enterprise E5 obsahuje aj nástroj Microsoft Defender for Endpoint s ešte pokročilejšími funkciami správy.

Systém Windows 11 Enterprise sa prezentuje novým rozhraním pracovnej plochy, vďaka ktorému je práca na počítači ešte intuitívnejšia, a teda aj používateľsky prívetivejšia. Medzi najvýraznejšie inovácie patrí atraktívny "plávajúci dizajn" s plávajúcimi prvkami, prepracovaná ponuka Štart s centrálnym ovládaním, integrácia "tímov" do panela úloh, ďalej vylepšená funkcia vyhľadávania, optimalizované možnosti práce s dotykom, digitálnym perom a rozpoznávaním hlasu a "tmavý režim" na sústredenú prácu.

Tieto 64-bitové plné verzie systému Windows 11 Enterprise nie sú dostupné v bežnom obchode so softvérom pre súkromných zákazníkov ani individuálne: So spoločnosťou Wiresoft máte možnosť kúpiť si tieto verzie ako použitý softvér, a teda aj ako individuálne licencie, a tak využiť výhody v oblasti obchodných funkcií, ako aj výkonu.

Viac informácií o nových vlastnostiach a funkciách systému Windows 11 Enterprise nájdete v nasledujúcom prehľade - ako aj v osobnom kontakte so zamestnancom spoločnosti Wiresoft v živom chate.

Systém Windows 11 Enterprise ponúka podnikom jednoducho viac

Nový systém Windows 11 Enterprise ponúka maximum funkcií a nástrojov, ktoré majú veľký význam pre správu používateľov a koncových zariadení, najmä vo veľkých firmách s mnohými zamestnancami.

Systém Windows 11 Enterprise je k dispozícii v dvoch variantoch - prispôsobených rôznym veľkostiam a bezpečnostným potrebám spoločností:

Windows 11 Enterprise E3 - s týmito funkciami:

 • Všestranné možnosti nasadenia operačného systému vrátane riadených aktualizácií
 • Komplexné možnosti správy zariadení a aplikácií
 • Správa tlače bez servera pre univerzálnu tlač
 • Pokročilá ochrana pred najnovšími bezpečnostnými hrozbami

Windows 11 Enterprise E5 - obsahuje aj:

 • Microsoft Defender - ucelené komplexné riešenie najmä pre väčšie podniky, ktoré využíva zabezpečenie koncových bodov poskytované prostredníctvom cloudu, a to prostredníctvom funkcií, ako sú:
 • Ochrana koncových bodov a detekcia a reakcia
 • Riadenie bezpečnostných rizík
 • Mobile Threat Defense (MTD) na odhaľovanie hrozieb a rizík na mobilných zariadeniach, ako je napríklad mobilný phishing

Ešte komplexnejšia ochrana pred hrozbami s programom Microsoft Defender pre Windows 11 Enterprise E5

S programom Microsoft Defender pre Windows 11 Enterprise E5 získajú organizácie jedinečný prehľad o hrozbách a môžu využívať odborné znalosti svetových bezpečnostných expertov s pokročilým monitorovaním, analýzou a podporou.

Toto holistické automatizované bezpečnostné riešenie špeciálne chráni koncové body v cloude - vrátane detekcie a reakcie na koncové body - s funkciami, ktoré zahŕňajú:

 • hodnotenie založené na rizikách, zmenšenie plochy útokov a ochrana novej generácie založená na správaní, bohaté funkčné rozhrania API a jednotná správa zraniteľností na prijatie okamžitých a vhodných opatrení
 • najmä ochranu pred novým polymorfným a metamorfným malvérom - okrem hrozieb bez súborov a hrozieb založených na súboroch
 • Pokročilá behaviorálna analýza a strojové učenie odhaľujú útoky a zero-day exploity prostredníctvom monitorovania správania
 • Zníženie plochy pre útoky v organizáciách, ktoré sú zraniteľné voči kybernetickým hrozbám
 • Izolácia založená na hardvéri na ochranu integrity systému - pri spustení aj počas vykonávania prostredníctvom miestnych a vzdialených dôkazov
 • Izolácia kontajnera pre prehliadač Microsoft Edge na ochranu pred škodlivými webovými stránkami

Ďalšie nové funkcie v systéme Windows 11 Enterprise

Používatelia budú môcť využívať aj mnohé ďalšie funkcie nového systému Windows 11 Enterprise Edition - veľkú časť z nich tvoria dodatočné bezpečnostné funkcie, ale okrem všeobecných optimalizácií je tu aj niekoľko zaujímavých noviniek v oblasti správy systému.

Zabezpečenie

Z hľadiska zabezpečenia sú v systéme Windows 11 Enterprise k dispozícii tieto funkcie:

 • Hyper-V je vizualizačná technológia, ktorá umožňuje spúšťať operačné systémy ako virtuálne počítače. Medzi výhody Hyper-V patrí nižšie využitie kapacity servera, ako aj z toho vyplývajúca nižšia spotreba energetických zdrojov a vyššia bezpečnosť vďaka oddelenému vykonávaniu virtuálnych služieb.
 • BitLocker je účinná šifrovacia technológia na bezpečné šifrovanie pevných diskov - najmä z mobilných zariadení, ako sú tablety a prenosné počítače. Pomocou nástroja BitLocker To Go možno šifrovať aj USB kľúče a externé pevné disky.
 • Pieskovisko systému Windows umožňuje používať virtualizovanú verziu systému Windows 11 bez inštalácie virtuálneho pevného disku (VHD) na testovanie neznámych programov a aplikácií.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) umožňuje používať prehliadač aj v akomsi sandboxe. To umožňuje predchádzať útokom, ku ktorým dochádza pri surfovaní na internete, izolovaním webových stránok vyhlásených za nedôveryhodné, ako aj súborov Word, PowerPoint a Excel, a tým zabrániť ich prístupu k dôveryhodným údajom vo firme.

Manažment

Vo väčších spoločnostiach je diferencovaná správa veľkého počtu jednotlivých používateľov alebo skupín výzvou, ktorú by sme nemali podceňovať. Systém Windows 11 Enterprise poskytuje na tento účel nové funkcie:

 • Skupinové politiky na správu koncových zariadení, ako aj používateľských účtov a skupín používateľov, a to tak pre prístupové práva k údajom a zariadeniam, ako aj pre aktualizácie - napr. s ohľadom na lehoty na splnenie požiadaviek - a pre optimalizáciu úložiska (Storage Sense).
 • V režime kiosku dostane každý zamestnanec používateľské konto so samostatnou identitou, čo zjednodušuje konfiguráciu koncových zariadení.
 • Prostredníctvom aplikácie Vzdialená plocha je možný vzdialený prístup z počítača, tabletu alebo smartfónu zo vzdialeného miesta s cieľom používať vlastný počítač v sídle spoločnosti.
 • Obchod Microsoft Business Store poskytuje aplikácie na centrálnom mieste, ktoré možno sprístupniť konkrétnym používateľom.

Všeobecné inovácie systému Windows 11 Enterprise

Systém Windows 11 obsahuje aj mnohé funkcie verzie Enterprise Edition, ako aj doplnky, ktoré používateľom ponúkajú nový vzhľad a pocit pri práci - napr. s:

 • "Plávajúci dizajn": nový dizajn rozhrania pracovnej plochy systému Windows 11 sa vyznačuje priehľadnými plávajúcimi oknami, ktoré mu dodávajú trojrozmerný vzhľad, spolu s novou tapetou, ktorá pripomína skladanú látku, ako aj mnohými novými systémovými ikonami.
 • "Segoe Fluent" je nový dizajn na zobrazovanie glyfov. Segoe Fluent je založený na troch princípoch: Glyf obsahuje len tie detaily, ktoré sú nevyhnutné na sprostredkovanie významu (minimálne). Každý glyf je založený na jednoduchých geometrických tvaroch (Basic) a má ľahko zrozumiteľný moderný štýl (Evolved).
 • Nový dizajn "Sun Valley" vyniká zaoblenými rohmi prvkov. Okrem toho z ponuky zmizli menej často používané funkcie, aby ste sa rýchlejšie dostali k dôležitejším funkciám.
 • Nová ponuka Štart systému Windows 11 Enterprise už nezobrazuje "živé dlaždice" ako predtým, ale je viac orientovaná na vzhľad smartfónov Microsoft - výsledkom je, že používatelia teraz nájdu jednotné používateľské rozhranie vo všetkých typoch koncových zariadení.
 • Panel úloh - vrátane nových ikon - je teraz vycentrovaný v spodnej časti obrazovky, pozíciu je možné zarovnať doľava ako predtým. Obsahuje aj komunikačnú platformu Teams, ktorá teraz nahrádza Skype; používatelia môžu chatovať alebo sa zúčastňovať videokonferencií jediným kliknutím.
 • V informačnom centre je centrum oznámení oddelené od rýchlych nastavení a kliknutím na dátum sa zobrazí kalendár.
 • Widgety, ktoré mnohí postrádali, sú späť, na paneli správ "Novinky a zaujímavé témy" je možné pridať widgety od iných poskytovateľov.
 • Nový režim tabletu obsahuje viac dotykových gest a vylepšenú klávesnicu na obrazovke.
 • V systéme Windows 11 je možné používať aj aplikácie pre Android alebo prepojiť smartfón.
 • Medzi novinky v systéme Windows 11 Enterprise patrí aj nový nástroj na tvorbu snímok obrazovky, nová kalkulačka s ďalšími funkciami, nový dizajn prehliadača Microsoft Edge atď.

Osvedčené exkluzívne funkcie systému Windows 11 Enterprise

V aktuálnej verzii systému Windows 11 Enterprise budú pravdepodobne opäť k dispozícii osvedčené funkcie predchádzajúcej verzie, pričom:

 DirectAccess pre vzdialených používateľov, aby mohli využívať pripojenie k sieťovým zdrojom aj bez pripojenia VPN

 • Windows To Go Creator, ktorý umožňuje používateľom používať systém Windows 11 Enterprise na kľúči USB alebo pevnom disku USB aj na cudzom koncovom zariadení,
 • AppLocker: definuje pravidlá používania aplikácií v podnikovom počítači vrátane bielej listiny
 • BranchCache optimalizuje šírku pásma a zvyšuje rýchlosť
 • Univerzálny filter zápisu ukladá údaje do hlavnej pamäte tak, aby boli k dispozícii až do reštartu
 • Credential Guard zabezpečuje prihlasovacie údaje prostredníctvom "virtualizovaného zabezpečenia" izolovaného od zvyšku operačného systému
 • Device Guard umožňuje konfigurovať pracovné stanice tak, aby bolo možné spúšťať len definované aplikácie
 • Desktop Analytics je cloudová služba, ktorá poskytuje informácie o užitočných aktualizáciách pre klientov systému Windows.

Ďalšie informácie o dostupnosti týchto a ďalších funkcií predbežnej verzie systému Windows 11 Enterprise získate v rozhovore so zástupcom spoločnosti Wiresoft.

Požiadavky na hardvér pre systém Windows 11 Enterprise

Systém Windows 11 Enterprise je možné nainštalovať v 64-bitovej verzii. Ak chcete jeden z nich používať na miestnom počítači alebo notebooku bez obmedzení, jeho hardvér musí spĺňať určité požiadavky, ktoré sa líšia od požiadaviek pre predchádzajúce verzie. Okrem toho je teraz v systéme Windows 11 Enterprise Edition možné nainštalovať až 2 TB pamäte RAM namiesto 128 GB a podporované sú maximálne 2 plnohodnotné procesory alebo 128 jadier CPU. Ďalšie informácie vám poskytne zástupca spoločnosti Wiresoft. Platia tieto minimálne požiadavky:

 • Procesor: Dvojjadrový procesor (1 GHz) s podporou 64-bitov
 • Pamäť: 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: 64 GB (64-bitové)
 • Systém: UEFI verzia 2.3.1 alebo vyššia s povoleným Secure Boot pre bezpečné zavádzanie
 • Firmvér: Trusted Platform Module (TPM) verzia 2.0
 • Grafická karta: DirectX 12 s ovládačom WDDM 2.0
 • Displej: Vysoké rozlíšenie (720p), väčší ako 9 palcov, 8-bitový farebný kanál

Kúpte si Windows 11 Enterprise E3 a E5 už dnes ako použitý softvér za nízke ceny v internetovom obchode Wiresoft

Nový operačný systém Windows 11 Enterprise je teraz k dispozícii v dvoch verziách Enterprise E3 a Enterprise E5 ako použitý softvér v obchode Wiresoft Software Shop - tie sú teda nielen dostupné za výrazne nižšiu cenu ako porovnateľný nový tovar, ale už neplatia ani obmedzenia na nové licencie softvéru Enterprise, ktoré sa vzťahujú na predaj súkromným zákazníkom, ako aj na jednotlivé licencie všeobecne. Okrem toho môžete pri nákupe použitého softvéru so spoločnosťou Wiresoft využívať aj nasledujúce výhody:

 • Pri kúpe systému Microsoft Windows 11 Enterprise Edition získajú zákazníci spoločnosti Wiresoft originálnu licenciu na softvér, ktorý predtým zakúpila spoločnosť a predala ho spoločnosti Wiresoft.
 • Právnym základom pre ďalší predaj použitého softvéru Windows 11 Enterprise je platný zákon, ktorý povoľuje predaj softvéru Microsoft, ako aj jeho nákup a používanie.
 • Softvér Windows 11 Enterprise sa pri ďalšom predaji označuje ako "použitý", pričom označenie "použitý" neznamená žiadne obmedzenia jeho funkčnosti ani to, že bol skutočne použitý.
 • Ak už bol softvér Windows 11 Enterprise nainštalovaný alebo aktivovaný predchádzajúcim kupujúcim, bol pred predajom spoločnosti Wiresoft opäť vymazaný, aby sa mohol opäť používať na 100 % nanovo.
 • Tento použitý softvér Windows 11 Enterprise, ktorý spoločnosť Wiresoft ponúka na ďalší predaj, bol pred predajom tiež otestovaný na plnú použiteľnosť.
 • Licencia softvéru Windows 11 Enterprise ponúkaná na predaj ako používaná spoločnosťou Wiresoft, ako aj iný používaný softvér spoločnosti Microsoft, nie je časovo obmedzená použiteľná alebo testovacia verzia, ale softvérový produkt autorizovaný pre vás, ktorý bude aktivovaný po zakúpení.
 • Po úspešnom dokončení nákupu je softvér Windows 11 Enterprise okamžite k dispozícii prostredníctvom elektronického sťahovania softvéru (ESD).
 • Pri kúpe použitej licencie softvéru Microsoft od spoločnosti Wiresoft si preto môžete byť istí, že vždy kupujete a používate originálny a legálny produkt Microsoft.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu systému Windows 11 Enterprise E3 alebo E5 ako použitého softvéru alebo inej edície nového operačného systému Windows 11, ako aj starších verzií systému Windows alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie