AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

18,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

  • SW10042
  • H30-04073

Výhody

- Rýchle dodanie
- Autorizovaný originálny výrobok
- Dodanie do 24 hodín
- Chat, e-mailová a telefonická podpora
Windows 7 Enterprise   Systém Windows 7 vo verzii Enterprise je v podstate rovnaký...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Systém Windows 7 vo verzii Enterprise je v podstate rovnaký ako verzia Windows 7 Ultimate, s jediným rozdielom, že systém Windows 7 Enterprise je k dispozícii ako veľkoobjemová licencia, a preto je vhodný najmä pre veľké podnikové siete. Okrem toho systém Windows 7 Enterprise podporuje spúšťanie z virtuálnych diskov (VHD). To znamená, že systém Windows 7 Enterprise možno používať aj na staršom hardvéri s malým priestorom na pevnom disku a na tenkých klientoch.

Čo ponúka systém Windows 7 Enterprise?

So systémom Windows 7 Enterprise Edition získate operačný systém, ktorý je dokonale vhodný pre nadnárodné pracovné skupiny. Používatelia majú k dispozícii 35 jazykových skupín, ktoré si môžu kedykoľvek ľubovoľne vybrať - aj počas prevádzky. Ak ešte stále používate staršie programy vyvinuté pre systém Windows XP, systém Windows 7 Enterprise môžete spustiť v špeciálnom režime Windows XP, ktorý umožňuje bezproblémové spustenie softvéru optimalizovaného pre systém XP. Známy program na šifrovanie pevných diskov BitLocker poskytuje dodatočné zabezpečenie v spoločnosti. Podporované sú aj virtuálne disky vo formáte VHD, takže pracovná stanica so systémom Windows 7 Enterprise môže spustiť svoj operačný systém zo servera prostredníctvom siete.

Medzi ďalšie funkcie edície Windows 7 Enterprise patria

  • Navigačné funkcie, ako sú zoznamy skokov, zatrasenie a kliknutie
  • jednoduché pripojenie k podnikovým sieťam
  • Centrum Windows Media Center, ktoré podporuje všetky bežné formáty zvuku a videa (HDTV)
  • užívateľsky prívetivé prispôsobenie dizajnu a panela úloh
  • Indexovanie celého obsahu umožňuje rýchle vyhľadávanie fotografií, dokumentov a webových stránok
  • Rýchle zotavenie ("prebudenie") z úsporného režimu a režimu spánku

Systémové požiadavky na inštaláciu systému Windows 7 Enterprise 

Aby ste mohli produktívne používať systém Windows 7, použitý počítač by mal mať aspoň jeden procesor (Intel alebo AMD) s 32- alebo 64-bitovou architektúrou. V 32-bitovej verzii systému Windows 7 Enterprise by ste mali mať aspoň 1 GB pamäte RAM, ale 2 GB sú lepšie (najmä v prípade 64-bitovej verzie). Na inštaláciu potrebujete približne 20 GB voľného miesta na pevnom disku a grafickú kartu, ktorá podporuje DirectX 9. Ak chcete používať režim XP, budete potrebovať ďalší GB pamäte RAM a ďalších 15 GB na pevnom disku.

Systém Windows 7 Enterprise využíva predĺženú podporu do roku 2023

Prečo by ste si mali kúpiť Windows 7 Enterprise teraz, keď je známe, že spoločnosť Microsoft ukončí podporu 14. januára 2020? Najmä vo väčších spoločnostiach s množstvom pracovných staníc PC predstavuje prechod na novšiu verziu systému Windows časovo a tým aj finančne náročné prekážky. V zásade platí, že od začiatku roka 2020 už počítače so systémom Windows 7 nebudú dostávať bezpečnostné aktualizácie od spoločnosti Microsoft. Systém Windows 7 Ultimate však bude naďalej dostávať pravidelné aktualizácie prostredníctvom dodatočnej zmluvy o podpore s názvom "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU), ktorá zaručuje bezpečnosť inštalácií systému Windows 7 Enterprise až do roku 2023.

Kúpte si teraz systém Windows 7 Enterprise online na stiahnutie

Hneď ako si objednáte verziu Enterprise systému Windows 7 online od spoločnosti wiresoft, dostanete od nás adresu URL na stiahnutie a príslušné inštalačné ID (kľúč), ktoré vás identifikuje ako oprávneného používateľa systému Windows 7 Enterprise. Na inštaláciu nepotrebujete dátový nosič (DVD), ale môžete ju začať ihneď po objednaní a stiahnutí. Mimoriadne priaznivá cena sa vysvetľuje tým, že dostávame individuálne licencie od spoločností, ktoré ich nepotrebujú ako súčasť celkovej kvóty. Z toho profitujete ako kupujúci. Licencia, ktorú od nás dostanete, je absolútne legálna: Dostanete od nás takzvaný Medialess Licence Kit (licenčný model MLK od spoločnosti Microsoft). Tento balík bez médií (stiahnutie a kľúč) navyše pomáha udržať cenu čo najnižšiu.
Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené