Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10042
 • H30-04073
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
13,90 € * 14,90 € * (6,71% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


Systém Windows 7 v edícii Enterprise v podstate zodpovedá verzii Windows 7 Ultimate s jediným rozdielom, že systém Windows 7 Enterprise je k dispozícii ako veľkoobjemová licencia, a preto je vhodný najmä pre veľké podnikové siete. Okrem toho systém Windows 7 Enterprise podporuje zavádzanie z virtuálnych diskov (VHD). To znamená, že systém Windows 7 Enterprise možno používať aj na staršom hardvéri s malým priestorom na pevnom disku a na tenkých klientoch.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

 

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Systém Windows 7 vo verzii Enterprise je v podstate rovnaký ako verzia Windows 7 Ultimate, s jediným rozdielom, že systém Windows 7 Enterprise je k dispozícii ako veľkoobjemová licencia, a preto je vhodný najmä pre veľké podnikové siete. Okrem toho systém Windows 7 Enterprise podporuje spúšťanie z virtuálnych diskov (VHD). To znamená, že systém Windows 7 Enterprise možno používať aj na staršom hardvéri s malým priestorom na pevnom disku a na tenkých klientoch.

Čo ponúka systém Windows 7 Enterprise?

So systémom Windows 7 Enterprise Edition získate operačný systém, ktorý je dokonale vhodný pre nadnárodné pracovné skupiny. Používatelia majú k dispozícii 35 jazykových skupín, ktoré si môžu kedykoľvek ľubovoľne vybrať - aj počas prevádzky. Ak ešte stále používate staršie programy vyvinuté pre systém Windows XP, systém Windows 7 Enterprise môžete spustiť v špeciálnom režime Windows XP, ktorý umožňuje bezproblémové spustenie softvéru optimalizovaného pre systém XP. Známy program na šifrovanie pevných diskov BitLocker poskytuje dodatočné zabezpečenie v spoločnosti. Podporované sú aj virtuálne disky vo formáte VHD, takže pracovná stanica so systémom Windows 7 Enterprise môže spustiť svoj operačný systém zo servera prostredníctvom siete.

Medzi ďalšie funkcie edície Windows 7 Enterprise patria

 • Navigačné funkcie, ako sú zoznamy skokov, zatrasenie a kliknutie
 • jednoduché pripojenie k podnikovým sieťam
 • Centrum Windows Media Center, ktoré podporuje všetky bežné formáty zvuku a videa (HDTV)
 • užívateľsky prívetivé prispôsobenie dizajnu a panela úloh
 • Indexovanie celého obsahu umožňuje rýchle vyhľadávanie fotografií, dokumentov a webových stránok
 • Rýchle zotavenie ("prebudenie") z úsporného režimu a režimu spánku

Systémové požiadavky na inštaláciu systému Windows 7 Enterprise 

Aby ste mohli produktívne používať systém Windows 7, použitý počítač by mal mať aspoň jeden procesor (Intel alebo AMD) s 32- alebo 64-bitovou architektúrou. V 32-bitovej verzii systému Windows 7 Enterprise by ste mali mať aspoň 1 GB pamäte RAM, ale 2 GB sú lepšie (najmä v prípade 64-bitovej verzie). Na inštaláciu potrebujete približne 20 GB voľného miesta na pevnom disku a grafickú kartu, ktorá podporuje DirectX 9. Ak chcete používať režim XP, budete potrebovať ďalší GB pamäte RAM a ďalších 15 GB na pevnom disku.

Systém Windows 7 Enterprise využíva predĺženú podporu do roku 2023

Prečo by ste si mali kúpiť Windows 7 Enterprise teraz, keď je známe, že spoločnosť Microsoft ukončí podporu 14. januára 2020? Najmä vo väčších spoločnostiach s množstvom pracovných staníc PC predstavuje prechod na novšiu verziu systému Windows časovo a tým aj finančne náročné prekážky. V zásade platí, že od začiatku roka 2020 už počítače so systémom Windows 7 nebudú dostávať bezpečnostné aktualizácie od spoločnosti Microsoft. Systém Windows 7 Ultimate však bude naďalej dostávať pravidelné aktualizácie prostredníctvom dodatočnej zmluvy o podpore s názvom "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU), ktorá zaručuje bezpečnosť inštalácií systému Windows 7 Enterprise až do roku 2023.

Kúpte si teraz systém Windows 7 Enterprise online na stiahnutie

Hneď ako si objednáte verziu Enterprise systému Windows 7 online od spoločnosti wiresoft, dostanete od nás adresu URL na stiahnutie a príslušné inštalačné ID (kľúč), ktoré vás identifikuje ako oprávneného používateľa systému Windows 7 Enterprise. Na inštaláciu nepotrebujete dátový nosič (DVD), ale môžete ju začať ihneď po objednaní a stiahnutí. Mimoriadne priaznivá cena sa vysvetľuje tým, že dostávame individuálne licencie od spoločností, ktoré ich nepotrebujú ako súčasť celkovej kvóty. Z toho profitujete ako kupujúci. Licencia, ktorú od nás dostanete, je absolútne legálna: Dostanete od nás takzvaný Medialess Licence Kit (licenčný model MLK od spoločnosti Microsoft). Tento balík bez médií (stiahnutie a kľúč) navyše pomáha udržať cenu čo najnižšiu.
Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
4.3.2023

Perfect

activated at once you don't need a second try it's just perfect

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie