Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

249,95 € *

vrátane DPH.

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia Visual...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia

Visual Studio 2019 Professional od spoločnosti Microsoft je aktuálna verzia osvedčeného vývojového prostredia IDE (Integrated Development Environment), ktoré bolo navrhnuté pre náročných programátorov, ako aj menšie a stredne veľké vývojárske tímy. Komplexná ponuka funkcií ponúka všetky nástroje na realizáciu novej generácie aplikácií a hier - vrátane Xamarinu pre aplikácie pre Android, macOS, iOS, tvOS a watchOS. Medzi ďalšie funkcie, ktoré ešte viac zefektívňujú vývoj, patria Tool CodeLens na zobrazenie použitia jednotlivých fragmentov kódu v riešení bez nutnosti prerušenia práce, IntelliCode na urýchlenie práce pomocou návrhov riešení založených na umelej inteligencii a Visual Studio Live Share, ktoré podporuje tímovú prácu prostredníctvom spolupráce v reálnom čase. V aplikácii Visual Studio 2019 Professional boli vykonané aj vylepšenia navigácie, refaktorovania a ladiaceho programu. Okrem toho integrované vývojové prostredie aplikácie Visual Studio 2019 Professional podporuje okrem starších jazykov, ako sú C a C++, aj jazyk C#.

Ponuka Visual Studia 2019 Professional Edition ako použitého softvéru v spoločnosti Wiresoft ponúka vývojárom všetky výhody tohto osvedčeného softvéru spoločnosti Microsoft, aby ho mohli používať sami na vlastnom počítači vďaka priaznivej cene ako jednu licenciu.

V internetovom obchode Wiresoft Software nájdete Visual Studio 2019 Professional, ako aj ďalšie jednotlivé licencie edícií alebo verzií Visual Studia v podobe zakúpenej verzie a mnoho ďalších programov Microsoft, ktoré sú s ním kompatibilné. V nasledujúcom prehľade sú uvedené najdôležitejšie optimalizácie a nové funkcie aplikácie Visual Studio 2019 Professional.

Najdôležitejšie informácie o aplikácii Visual Studio 2019 Professional Edition

Okrem výrazne jednoduchšej navigácie je aktuálna verzia Visual Studia 2019 použiteľnejšia aj pre vývojárov so zrakovým postihnutím. Okrem toho je v porovnaní s predchádzajúcou verziou optimalizované refaktorovanie a revízia zostavovania a načítania riešení. Debugger - jeden z najdôležitejších programovacích nástrojov  - ponúka aj ďalšie možnosti.

Pracovný postup Git-First s jednoduchším spúšťaním kódu

Nové spúšťacie okno aplikácie Visual Studio 2019 teraz ponúka niekoľko možností: Najskôr sa ponúka možnosť klonovania alebo kontroly kódu z úložiska spolu s ďalšími možnosťami otvorenia alebo vytvorenia projektu alebo riešenia. Okrem toho sa modernizované úvodné okno prezentuje v novom modrom dizajne, ktorý sa od predchádzajúcej verzie odlišuje najmä jemnejšími líniami okolo ikon, panelov nástrojov a okien nástrojov. Ponuka bola presunutá do hornej časti titulkového pruhu, aby sa vytvorilo viac miesta pre kód v editore. Tým sa optimalizoval aj pamäťový priestor bez zmeny navigácie v IDE.

Podobne bol prepracovaný aj predchádzajúci dialóg, v ktorom už neexistuje predchádzajúca stromová štruktúra a nahradilo ju vyhľadávacie pole s rôznymi výkonnými funkciami vyhľadávania a filtrovania - napr. podľa jazyka, platformy a typu projektu - na vyhľadávanie vhodných šablón. Vyhľadávanie možno použiť na príkazy, možnosti a ponuky a tiež na inštalovateľné komponenty; okrem výsledkov vyhľadávania príkazov sa zobrazia aj príslušné kombinácie klávesov. Výsledky sa zobrazujú dynamicky počas písania. Novo integrované použitie fuzzy vyhľadávacieho algoritmu zohľadňuje aj pravopisné chyby alebo prirodzenejší jazyk.

IntelliCode s podporou AI vo Visual Studio 2019 Professional

Nový IntelliCode predstavuje evolúciu predchádzajúceho automatického dokončovania IntelliSense v aplikácii Visual Studio; ponúka niekoľko funkcií využívajúcich umelú inteligenciu, ako je kontextový IntelliSense, formátovanie kódu a odvodzovanie pravidiel formátu, ktoré ďalej zvyšujú produktivitu vývoja. Na rozdiel od IntelliSense, ktorý zobrazoval vlastnosti a metódy ako abecedný zoznam, IntelliCode ich zobrazuje podľa najpravdepodobnejších kandidátskych výsledkov, ktoré sú označené hviezdičkou. Vývojári používajúci jazyk C# môžu použiť IntelliCode aj na kód, ktorý sami vyvinuli, a tak sa ho naučiť, zatiaľ čo ostatné odporúčania sú založené na doméne Microsoft Open Source. V aplikácii Visual Studio 2019 Professional možno odporúčania IntelliSense s podporou umelej inteligencie používať aj pre ďalšie dva jazyky: C++ a XAML a TypeScript/JavaScript a Java, ktoré boli pridané do Visual Studio Code.

CodeLens vo Visual Studio 2019 Professional

CodeLens výrazne urýchľuje prácu vývojárov s aplikáciou Visual Studio 2019 Professional, pretože nástroj pracuje nezávisle paralelne bez potreby zatvárania editora. CodeLens identifikuje všetky zmeny kódu, ako aj históriu kódu, pričom

Odkazy na príslušné časti kódu a zmeny, prehľady kódu, prepojené chyby atď. Pred zlúčením zmien s kódom je možné ich skontrolovať a zistiť, ako ho ovplyvnia. Indikátory kódu pre kód v jazykoch C# a Visual Basic na úrovni prvkov tiež ukazujú, ktorý člen tímu vykonal zmeny v kóde. CodeLense je exkluzívna funkcia

Visual Studio 2019 Professional alebo Enterprise Edition.

Zdieľanie služby Visual Studio Live

Funkcia Live Share integrovaná v aplikácii Visual Studio 2019 Professional umožňuje až 30 vývojárom spolupracovať v reálnom čase na rovnakej základni zdrojového kódu, ktorá je zdieľaná vrátane kontextu. Je to možné, pretože aplikácia Visual Studio Live Share prenáša iba strom súborov a kontextové informácie. Každý člen tímu tak môže pracovať na zdrojovom kóde nezávisle od hostiteľa v známom pracovnom prostredí. Okrem iného sú tu integrované aj funkcie umelej inteligencie na zlepšenie kvality kódu. Spoločné ladenie je možné aj pomocou služby Visual Studio Live Share.

Ďalšie funkcie aplikácie Visual Studio 2019 Professional

Okrem toho ponúka Visual Studio 2019 Professional mnoho ďalších praktických funkcií:

Refaktorovanie vo Visual Studio 2019 Professional

V aplikácii Visual Studio 2019 Professional sú pre jazyk C# k dispozícii nové refaktorovania, ktoré ešte viac uľahčujú organizáciu kódu: Členovia môžu byť presunutí do rozhrania alebo základnej triedy a priestory názvov môžu byť upravené tak, aby zodpovedali štruktúre priečinkov. Vhodné návrhy sa zobrazujú v tzv. žiarovke.

Čistenie kódu

Čistenie kódu je funkcia na automatické formátovanie zdrojového kódu v aplikácii Visual Studio 2019, ktorá sa zobrazuje ako metla pod editorom zdrojového kódu. Nastavenia formátu kódu možno definovať pomocou súboru EditorConfig buď len pre konkrétne projekty, alebo aj pre celý kód prostredníctvom možností v textovom editore. Na vyčistenie kódových súborov jazyka C# ponúka aplikácia Visual Studio 2019 Professional v editore samostatné tlačidlo "Vyčistenie kódu". Okrem toho môžu používatelia definovať hodnoty Preferencie a Závažnosť pre každé nastavenie formátu kódu pre každý riadok samostatne, pričom pre úroveň závažnosti sú k dispozícii možnosti "Len refaktorovanie", "Návrh", "Upozornenie" alebo "Chyba". Poznámky alebo návrhy zobrazené v každom prípade možno nielen zobraziť jediným kliknutím, ale aj okamžite realizovať, pričom často sa vyskytujúce opravy možno tiež uložiť ako profil.

Ladenie v aplikácii Visual Studio 2019

Debugger v aplikácii Visual Studio 2019 Professional nielenže pracuje dvojnásobnou rýchlosťou ako predtým, ale znížila sa aj spotreba pamäte pri ladení aplikácií C++ mimo procesu. Ak chcete identifikovať objekty podľa ich vlastností, stačí v okne ladiaceho programu presunúť kurzor na konkrétnu vlastnosť a kliknúť na ikonu špendlíka, aby sa zobrazili príslušné informácie. Body prerušenia údajov sú teraz k dispozícii aj v aplikácii Visual Studio 2019 pre aplikácie .NET Core a nie iba pre C++ ako predtým. Prerušia vykonávanie kódu hneď, ako sa zmení hodnota vlastnosti daného objektu, bez ohľadu na pozíciu.

Xamarin pre mobilný vývoj

Aplikácie vytvorené pomocou Xamarinu pre Android, iOS a Windows majú natívny vzhľad, a preto sú také obľúbené. Xamarin vo Visual Studio 2019 ponúka nielen rýchlejšie časy kompilácie a nasadenia pre Android, ale teraz obsahuje aj editor vlastností pre Xamarin.Forms XAML a optimalizovaný Xamarin.Forms Previewer.

Vykresľovanie PMA (Per-Monitor-Aware)

Túto funkciu ocenia používatelia, ktorí pri vývoji radi používajú viac monitorov alebo pracujú na diaľku: Doteraz spôsobovalo používanie monitorov s rôznym rozlíšením rôzne problémy počas vývoja, napríklad vykresľovanie sa zvyčajne vykonávalo v nesprávnej mierke alebo sa samotné Visual Studio zobrazovalo rozmazane. Visual Studio 2019 Professional teraz ponúka vykresľovanie s podporou PMA, čo okrem iného znamená, že softvér sa vykresľuje správne bez ohľadu na príslušné faktory škálovania. Minimálnou požiadavkou je aktualizácia systému Windows 10 (v1803, RS4) alebo .NET Framework 4.8 RTM.

Nástroje kontajnerov v aplikácii Visual Studio 2019 Professional

Pri využívaní podpory cloudových služieb Azure môžu vývojári okrem iného využívať aj nástroje na vývoj s kontajnermi, ktoré sú súčasťou aplikácie Visual Studio a ktoré výrazne zjednodušujú tvorbu, ladenie a nasadenie. Visual Studio 2019 Professional tu ponúka aj podporu pre Docker a Kubernetes za predpokladu, že koncový bod má Docker Desktop, ako aj potrebné pracovné záťaže pre webový vývoj, nástroje Azure a vývojové nástroje .NET Core. Stránka

Podpora Kubernetes umožňuje pripojenie medzi lokálnym projektom a klastrom Kubernetes v rámci služby Azure Kubernetes Service (AKS).

Systémové požiadavky pre Visual Studio 2019 Professional

Nasledujúce podrobné požiadavky poskytujú nielen všeobecné požiadavky na inštaláciu aplikácie Visual Studio 2019 Professional, ale opisujú aj požiadavky na používanie určitých funkcií aplikácie Visual Studio 2019 Professional, pričom sa môžu vyžadovať oprávnenia správcu.

Podporované operačné systémy

V zásade sa na inštaláciu aplikácie Visual Studio 2019 Professional odporúča 64-bitová verzia, pričom ako minimálne požiadavky platia nasledujúce špecifikácie:

 • Windows 10, Windows 11,(Home, Professional, Education und Enterprise) / Windows Server 2019 /2022
 • Windows Server 2019: Standard, Datacenter
 • Windows Server 2016: Standard, Datacenter
 • Windows 8.1 (od aktualizácie 2919355): Core, Professional a Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (od aktualizácie 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 (SP1 vrátane najnovších aktualizácií): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Požiadavky na hardvér (minimálne špecifikácie)

 • Procesor: 1,8 GHz; štvorjadrový
 • Pamäť: 2 GB RAM; odporúča sa 8 GB RAM (min. 2,5 GB pri spustení na virtuálnom počítači)
 • Miesto na pevnom disku: 800 MB, typické inštalácie vyžadujú 20 - 50 GB voľného miesta (až 210 GB v závislosti od nainštalovaných funkcií)
 • Rýchlosť pevného disku: odporúča sa inštalácia na SSD disk
 • Grafická karta: 1 280 x 720, odporúča sa 1 366 x 768 alebo viac

Ďalšie požiadavky (výber)

 • Inštalácia Visual Studio 2019: .NET Framework 4.5.2
 • Používate .NET Framework 4.7.2, táto verzia sa nainštaluje počas inštalácie
 • Rôzne scenáre súvisiace s internetom: Vyžaduje sa Internet Explorer 11 alebo Microsoft Edge
 • Emulátor Hyper-V: 64-bitový operačný systém, klient Hyper-V, preklad adries druhej úrovne (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64-bitová verzia systému Windows, 64-bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Vývoj univerzálnych aplikácií pre systém Windows: Windows 10 (cez príkazový riadok: Windows Server 2019, Windows Server 2016 a Windows Server 2012 R2)
 • Vývoj mobilných aplikácií s C++, JavaScript alebo .NET na Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Kúpte si Visual Studio 2019 Professional lacno jednotlivo v našom internetovom obchode Wiresoft

Softvér Visual Studio 2019 Professional je k dispozícii v internetovom obchode Wiresoft ako jedna licencia za mimoriadne výhodnú cenu ako tzv. použitý softvér.

Licencia Visual Studio 2019 Professional Edition ponúkaná na predaj je bývalá hromadná licencia Visual Studio spoločnosti, ktorá bola zrušená a pri ďalšom predaji prevedená na individuálne licencie, čím bola označená ako použitý softvér. Takéto licencie Microsoft Visual Studio 2019 Professional ponúkané spoločnosťou Wiresoft pochádzajú len od spoločností so sídlom v Európe, na ktoré sa vzťahujú právne predpisy EÚ. Rozdelenie ani označenie tohto softvéru Visual Studio 2019 Professional ako používaného softvéru neznamená žiadne obmedzenia týkajúce sa jeho funkčnosti.

Nákup softvéru je pre vás v spoločnosti Wiresoft vždy bezpečným nákupom! Licencia Visual Studio 2019 Professional, ktorá je k dispozícii v obchode Wiresoft, má nielen absolútne výhodnú cenu, ale ponúka aj bezpečnosť vďaka okamžitému stiahnutiu a aktivácii licencie pomocou dodaného platného licenčného kľúča.

Každý nákup Visual Studio 2019 Professional alebo iného programu spoločnosti Microsoft ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje pre našich zákazníkov právny problém, pretože obchodovanie s takýmto použitým softvérom je právne povolené, čo bolo jasne potvrdené mnohými súdnymi rozhodnutiami.

Jednotlivé licencie použitého softvéru, ako je napríklad Visual Studio 2019 Professional Edition, ponúkajú kupujúcim cenovo výhodnú alternatívu k bežným ponukám, aby mohli používať exkluzívne edície programu. Využite aj vy našu výhodnú ponuku na softvérové produkty Microsoft!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Visual Studio 2019 Professional Edition, ako aj ďalšie verzie Visual Studia a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft ako použitý softvér na okamžité stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Visual Studio 2019 Professional alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate alebo e-mailom či telefonicky.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené