Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 pre Windows je nepostrádateľným nástrojom pre každú spoločnosť. Umožňuje zamestnancom pracovať odkiaľkoľvek a na akomkoľvek zariadení. Pomocou stránky VMware Workstation Pro 16 môžete na jednom počítači spustiť...
129,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 pre Windows je výkonný virtualizačný softvér Desktop, ktorý umožňuje spustiť viacero operačných systémov na jednom počítači. Je ideálny pre vývojárov softvéru, testerov a IT profesionálov, ktorí potrebujú na...
110,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS
Ako zákazník VMware Workstation Pro 14 pre Windows som veľmi spokojný s výkonom a funkciami tohto softvéru. Možnosť spustiť na mojom počítači viacero operačných systémov súčasne je mimoriadne užitočná a používateľské rozhranie sa ľahko...
92,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Ako používať VMware Workstation Pro 17 Vo virtuálnom počítači VMware Workstation Pro môžete spustiť akúkoľvek aplikáciu spustenú na počítači Standard. VMware Workstation Pro 17 je kompletný počítač s plnými možnosťami siete a zariadení....
162,90 € *

Čo dokáže Workstation Pro?

VMware Workstation Pro ponúka širokú škálu funkcií a nástrojov na navrhovanie softvéru pre akékoľvek koncové zariadenia, ako aj platformy alebo cloudy a na jeho testovanie v najrôznejších prostrediach. Workstation Pro funguje ako dátové centrum, ktoré beží na jednom počítači. V závislosti od verzie sú na stránke Workstation Pro zahrnuté nasledujúce funkcie a vlastnosti:

 • Súčasný beh viacerých operačných systémov na jednom počítači: Pomocou VMware Workstation Pro možno vytvárať nielen skutočné virtuálne počítače Linux a Windows, ale aj iné Desktop-, tabletové, ako aj prostredia, vrátane simulácie virtuálnej siete, ako aj sieťových podmienok. Vytvorené virtuálne počítače možno použiť aj na vývoj kódu, architektúru riešenia a testovanie aplikácií.
 • Vytvorenie bezpečného pripojenia k serverom vSphere, ESXi a iným serverom Workstation: VMware Workstation Pro možno použiť na spustenie a ovládanie nielen virtuálnych počítačov, ale aj fyzických hostiteľov. Tie možno použiť ako hostiteľov Remote na vykonávanie typických úloh správy, ako je vypínanie a reštartovanie, riadenie napájania, aktivácia režimu údržby a vytváranie nových virtuálnych počítačov.
 • Vďaka osvedčenému integrovanému hypervízoru VMware je možné ľahko prenášať virtuálne počítače medzi miestnymi počítačmi, čo ďalej pomáha zvyšovať produktivitu vývojárov.
 • Veľké množstvo vývojových a testovacích funkcií pre prakticky akúkoľvek platformu: Workstation Pro podporuje nielen stovky rôznych operačných systémov, ale je kompatibilný aj s rôznymi Cloud- a kontajnerovými technológiami, ako sú Docker a Kubernetes.
 • Vysoká ochrana izolovaním prostredí: Workstation Pro má jeden z najbezpečnejších hypervízorov, ktorý ponúka výkonné funkcie pre odborníkov na bezpečnosť IT vrátane vytvorenia bezpečnej druhej pracovnej plochy, ktorá umožňuje používať rôzne nastavenia na ochranu údajov, sieťové konfigurácie a nástroje, ako aj rôzne forenzné nástroje na identifikáciu zraniteľností operačného systému.

Ďalšie funkcie stránky Workstation Pro

Workstation Pro ponúka podstatne viac funkcií a možností ako prehrávač Workstation, s ktorým nie je možné spustiť niekoľko virtuálnych počítačov súčasne. V závislosti od použitej verzie stránky Workstation Pro sú zahrnuté aj nasledujúce funkcie:

 • Jednoduché prihlásenie SSH kliknutím myši, údaje o pripojení stačí zadať len prvýkrát.
 • Pomocou stránky Workstation Pro možno šifrovať virtuálne počítače a spúšťať šifrované virtuálne počítače. Okrem toho možno obmedziť práva používateľov s cieľom konfigurovať virtuálne počítače.
 • Virtuálne siete hostiteľov Windows možno premenovať, vrátane DHCP, NAT, IP adries, segmentov LAN, Samba (Linux) a simulácie straty paketov a oneskorenia.
 • Pomocou funkcie snímok môžu testeri a vývojári po zmenách alebo aktualizáciách obnoviť predchádzajúci stav virtuálneho počítača.
 • Klonovanie virtuálnych počítačov je možné v dvoch variantoch: prepojené klony sú kópie virtuálneho počítača, ktoré zdieľajú virtuálny pevný disk; na druhej strane úplné klony sú kompletné kópie virtuálneho počítača alebo kópie virtuálnych pevných diskov.
 • Pomocou Workstation Server v VMware Workstation Pro zdieľaných alebo Remote virtuálnych počítačov sa môžu spúšťať a používať iné VMware pracovné stanice prostredníctvom siete.
 • Pomocou nového nástroja vctl, rozhrania príkazového riadka, možno nasadiť lokálne kontajnery OCI a klastre Kubernetes vrátane možností izolácie virtuálnych strojov, virtuálnych sietí a virtuálnych zdrojov; virtuálne stroje a kontajnery možno spustiť aj na jednom počítači.
 • Workstation Pro slúži ako vývojové a testovacie funkcie pre všetky platformy, ako aj na virtualizáciu operačných systémov x86.
 • Pre virtuálne počítače možno vytvárať a konfigurovať komplexné virtuálne siete IPv4 a IPv6 vrátane simulácie latencií a šírky pásma siete na vytvorenie reálnych scenárov.
 • Výkonná 3D grafika novej verzie Workstation Pro umožňuje plynulý chod 3D aplikácií vrátane podpory DirectX 11 a OpenGL 4.1 vo virtuálnych počítačoch a hrách.

Všeobecné systémové požiadavky

VMware Workstation Pro možno spustiť na hardvéri x86 Standard s procesormi Intel a AMD (64 bitov), ako aj na hostiteľských operačných systémoch Windows a Linux (64 bitov). Musia byť splnené tieto minimálne požiadavky:

 • Kompatibilný procesor x86/AMD64 so 64 bitmi, rok 2011 alebo vyšší (jednotlivé procesory nie sú podporované)
 • Core-Rýchlosť: 1,3 GHz alebo vyššia
 • Pamäť: 2 GB; odporúča sa 4 GB RAM alebo viac

V závislosti od verzie VMware Workstation Pro sa môžu uplatňovať iné alebo vyššie požiadavky.