Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10549
  • WS15-PRO-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
110,90 € * 121,90 € * (9,02% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"

VMware Workstation Pro 15 pre Windows je výkonný virtualizačný softvér Desktop, ktorý umožňuje spustiť viacero operačných systémov na jednom počítači. Je ideálny pre vývojárov softvéru, testerov a IT profesionálov, ktorí potrebujú na svojich pracovných staniciach spúšťať viacero operačných systémov. VMware Workstation Pro 15 podporuje viac ako 200 operačných systémov vrátane najnovších Windows 10 a macOS Mojave. Obsahuje aj funkcie, ako je režim Unity, ktorý umožňuje bezproblémovú prácu medzi rôznymi operačnými systémami. Pomocou stránky VMware Workstation Pro 15 môžete jednoducho vytvárať a spúšťať virtuálne počítače s najvyššou úrovňou výkonu a spoľahlivosti.

Ako zákazník VMware Workstation Pro 15 pre Windows som veľmi spokojný s výkonom a funkciami tohto softvéru. Možnosť spustiť na počítači viacero virtuálnych počítačov súčasne je pre mňa mimoriadne cenná, pretože mi umožňuje testovať rôzne softvérové konfigurácie bez toho, aby to ovplyvnilo môj primárny operačný systém. Okrem toho mi podpora grafiky s vysokým rozlíšením na stránke VMware Workstation Pro 15 umožňuje spúšťať grafické aplikácie vo virtuálnych počítačoch s takmer natívnym výkonom. Celkovo som s týmto softvérom veľmi spokojný a odporúčam ho ostatným.

VMware Workstation Pro 15 má mnoho skvelých funkcií, vďaka ktorým je vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ako som ja. V prvom rade je to možnosť spustiť viacero virtuálnych počítačov súčasne. To mi umožňuje vyskúšať nové konfigurácie softvéru bez rizika poškodenia alebo straty údajov v primárnej inštalácii operačného systému. Okrem toho podpora grafiky s vysokým rozlíšením zabezpečuje plynulý chod grafických aplikácií, a to aj pri spustení vo virtuálnom počítači. Nakoniec, intuitívne používateľské rozhranie VMware Workstation Pro uľahčuje vytváranie a správu virtuálnych počítačov aj neskúseným používateľom."

Celkovo si myslím, že VMware Workstation Pro 15 je vynikajúci softvér, ktorý za svoju cenu ponúka dobrú hodnotu. Ak hľadáte výkonný a zároveň ľahko použiteľný nástroj na spustenie viacerých virtuálnych počítačov na vašom počítači, odporúčam vám vyskúšať VMware Workstation Pro .

 

Ďalšie odkazy na "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
13.7.2023

Reibungsloser Ablauf und guter Service

Ich bin beeindruckt von der Qualität des Services und der Geschwindigkeit der Lieferung. Danke Wiresoft!

13.7.2023

Snabb leverans och utmärkt service

Jag är mycket imponerad av den snabba och smidiga servicen. Jag fick mitt program bara några minuter efter att jag lagt min beställning. Bra jobbat, team!

13.7.2023

Excelente Serviço ao Cliente

Ótimo serviço ao cliente, tive um pequeno problema e foi resolvido imediatamente. A entrega também foi muito rápida. Obrigado!

13.7.2023

Muy orientado al cliente

Excelente servicio al cliente, entrega rápida y proceso de pedido sencillo. ¡Esta es mi nueva tienda de referencia!

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie