Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Kúpiť Microsoft SharePoint Server 2016 Standard s Device CAL - riešenie na mieru Vydanie Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL prináša firmám okrem známeho prostredia s intuitívnym ovládaním aj množstvo noviniek. Softvér...
41,90 € *

SharePoint Server 2016 CAL: Efektívna spolupráca a správa informácií

SharePoint Server 2016 CAL ponúkajú spoľahlivé riešenie na podporu spolupráce a efektívnej správy informácií v organizáciách. Prístup k pokročilým funkciám SharePoint Server 2016 posúva tímovú prácu a zdieľanie informácií na novú úroveň.

Prečo práve SharePoint Server 2016 CAL?

Kolaboratívne nástroje pre tímovú prácu

SharePoint Server 2016 CAL poskytuje nástroje na spoluprácu, ktoré zlepšujú tímovú prácu. Táto licencia CAL ponúka širokú škálu funkcií na bezproblémovú spoluprácu - od zdieľaných úprav dokumentov až po diskusie na tímových stránkach.

Zlepšená mobilita a prístup

Pomocou stránky SharePoint Server 2016 CAL môžete mať prístup k relevantným informáciám odkiaľkoľvek. Zlepšená mobilita umožňuje tímom efektívne pracovať bez ohľadu na miesto, čím sa zvyšuje flexibilita a produktivita.

Správa obsahu a vytváranie verzií

Licencie CAL ponúkajú pokročilé funkcie správy obsahu a verzovania. Sledujte dokumenty, spravujte zmeny a optimalizujte správu dokumentov vo vašej spoločnosti.

Ako môžem získať licenciu CAL na SharePoint Server 2016?

Flexibilné možnosti licencovania

SharePoint Server 2016 CAL ponúka flexibilné možnosti licencovania, takže si môžete vybrať počet licencií podľa potrieb vašej spoločnosti. Škálujte používanie, aby náklady na licencie zodpovedali rastu vašej spoločnosti.

Jednoduchá integrácia

Integrácia SharePoint Server 2016 CAL do vašej IT infraštruktúry je bezproblémová. Bezproblémovo spravujte licencie a využívajte rozsiahle funkcie SharePoint na zefektívnenie spolupráce a správy informácií.

Záver

Optimalizujte spoluprácu a správu informácií vo svojej spoločnosti pomocou SharePoint Server 2016 CAL. Využívajte nástroje na spoluprácu, lepšiu mobilitu a pokročilú správu obsahu na zvýšenie produktivity. Vyberte si flexibilné možnosti licencovania a bezproblémovo integrujte SharePoint Server 2016 CAL do svojej IT infraštruktúry, aby ste splnili požiadavky najnovšej aktualizácie služby Google Help Desk.

Kategórie