Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10593
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
41,90 € * 45,90 € * (8,71% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x
Systém  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Trvanie Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky


Vydanie aplikácie Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL prináša firmám známe prostredie s intuitívnym ovládaním, ako aj množstvo nových funkcií. Softvér na spoluprácu pokrýva svojimi funkciami viaceré oblasti použitia, ktoré zefektívňujú a uľahčujú spoluprácu na rôznych úrovniach a medzi jednotlivými oddeleniami.

Okrem zlepšenia spolupráce prostredníctvom špeciálnych funkcií na správu a koordináciu úloh a projektov boduje MS Sharepoint 2016 Server Standard aj tvorbou intranetových portálov, tímových webových stránok, diskusných skupín a blogov. Okrem toho je k dispozícii komplexná správa obsahu prostredníctvom výkonných funkcií na správu dokumentov, funkcia vyhľadávania pre konkrétneho používateľa, ako aj prepracovaná správa obsahu.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"

Kúpiť Microsoft SharePoint Server 2016 Standard s Device CAL - riešenie na mieru

Vydanie Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL prináša firmám okrem známeho prostredia s intuitívnym ovládaním aj množstvo noviniek. Softvér na spoluprácu pokrýva svojimi funkciami viacero aplikačných oblastí, ktoré zefektívňujú a uľahčujú spoluprácu na rôznych úrovniach a medzi jednotlivými oddeleniami.


Okrem zlepšenia spolupráce prostredníctvom špeciálnych funkcií na správu a koordináciu úloh a projektov boduje MS Sharepoint 2016 Server Standard aj tvorbou intranetových portálov, tímových webových stránok, diskusných skupín a blogov. Okrem toho je k dispozícii komplexná správa obsahu prostredníctvom výkonných funkcií na správu dokumentov, funkcia vyhľadávania pre konkrétneho používateľa a prepracovaná správa obsahu.


Najdôležitejšie inovácie v Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL

Ako pri každej novej verzii, ani tu sa softvérová spoločnosť z Redmondu neobmedzuje len na vizuálnu zmenu. Spoločnosti, ktoré si zakúpia Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , využívajú aj množstvo funkčných inovácií, ktoré maximálne uľahčujú a zjednodušujú spoluprácu.

  • Moderné prostredie OneDrive: Vďaka bezproblémovej integrácii do prostredia OneDrive od spoločnosti Microsoft je nahrávanie a správa obsahu oveľa jednoduchšia ako predtým. Platí to tak pre priamy prístup cez SharePoint, ako aj pre prístup cez prehliadače Edge, Chrome a Firefox. Okrem toho je teraz možné kompatibilné obrázky a videá prezerať v režime náhľadu, čo citeľne urýchľuje prehliadanie väčších súborov obrázkov.
  • Optimalizácia pre dotykové obrazovky a mobilné zariadenia: Vďaka komplexnej optimalizácii možno teraz SharePoint Server 2016 ovládať rovnako intuitívne na mobilných zariadeniach, ako sú smartfóny a tablety, ako na stolových počítačoch a notebookoch.
  • Nové centrum súladu: Pomocou centra In-Place Policy Hold Centre a centra Compliance Centre môžu spoločnosti v krátkom čase zaviesť súlad s internými a právnymi predpismi. Napríklad automatické vymazávanie dokumentov z OneDrive for Business sa dá rýchlo definovať vďaka novému Centru dodržiavania predpisov.
  • Väčšie súbory na odosielanie: Časy, keď bola veľkosť nahrávaných súborov obmedzená na maximálne 2 GB, sú s SharePoint Server 2016 preč. Spoločnosti, ktoré si zakúpia Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , teraz môžu využívať maximálnu veľkosť nahrávaných súborov odporúčanú spoločnosťou Microsoft, a to 10 GB.
  • Nulové prestoje: Menší počet balíkov, ako aj zmenšenie ich veľkosti zabezpečujú revolúciu predtým časovo náročných opravných postupov v SharePoint Server 2016. Odteraz sú prestoje minulosťou.

Optimálne využitie licencií Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL a User CAL

Každý, kto chce využívať výhody aplikácie Microsoft Sharepoint Standard, potrebuje najprv serverovú licenciu. Pre konečný prístup sú potrebné ďalšie používateľské licencie. Spoločnosť Microsoft ponúka dva modely týchto tzv. klientskych prístupových licencií (CAL). Na jednej strane licencie User CAL a na druhej strane licencie Device CAL.

Licencie User CAL sú licencie viazané na konkrétneho používateľa. Po udelení licencie môže tento používateľ pristupovať k obsahu a funkciám, ktoré sú pre neho uvoľnené, z rôznych zariadení bez ohľadu na ich umiestnenie.

Na druhej strane spoločnosti, ktoré si zakúpia Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , licencujú Sharepoint pre konkrétnu pracovnú stanicu. Bez ohľadu na to, či ide o notebook alebo stolový počítač - prístup prostredníctvom licencovaného zariadenia je možný pre ľubovoľný počet používateľov. Licencie CAL na zariadenia sú preto optimálnym riešením, ak tú istú pracovnú stanicu často používa viacero zamestnancov.

Oba typy licencií sa dajú jednoducho navzájom kombinovať, a tak umožňujú navrhnúť riešenie licencií na mieru. Spoločnosti, ktoré si chcú zakúpiť Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , sa môžu obrátiť na našich licenčných expertov s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa optimálneho licencovania.

Platforma Windows
Operačný systém Windows Server 2012 R2 (štandardný alebo Data Center), Windows Server 2016 (štandardný alebo Data Center), Windows Server 2019 (štandardný alebo Data Center)
Procesor 64-bitový štvorjadrový procesor (minimálne)
Pamäť 16 GB (minimálne pre rolu jedného servera), 12 GB (minimálne pre rolu serverovej farmy), 24 GB (alebo viac odporúčaných)
Grafická karta n/a
Zvuková karta n/A
Pevný disk 80 GB (minimálne pre systémový disk), 100 GB (minimálne pre druhý a každý ďalší disk)
Obrazovka n.a.
Optická jednotka Len pre inštaláciu DVD
Ďalšie odkazy na "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie