Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10489
  • 543-02647
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft Outlook 2021 je najnovšia verzia osvedčeného programu na profesionálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, ale aj na centrálne plánovanie a koordináciu schôdzok a kontaktov, ako je to typické pre moderný každodenný život na . v porovnaní s inými e-mailovými softvérmi je Office Business Outlook Outlook 2021 presvedčivý vďaka veľkému rozsahu nástrojov a možností, s ktorými možno spravovať aj zložité projekty a rozsiahlu komunikáciu. podporuje intuitívne použiteľné a prívetivé používateľské rozhranie 2021 , ktoré umožňuje aj neskúseným používateľom rýchlo a jednoducho začať pracovať so softvérom. Okrem toho sa program vďaka dotykovej optimalizácii ľahko používa aj na tabletoch a smartfónoch. User 

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2021"

Microsoft Outlook 2021 - všestranný softvér balíka Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program

Microsoft Outlook 2021 je aktuálna verzia osvedčeného programu balíka Office na profesionálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, ale aj na centrálne plánovanie a koordináciu schôdzok a kontaktov, ako je to typické pre moderné každodenné podnikanie.

V porovnaní s inými e-mailovými softvérmi je Outlook presvedčivý vďaka veľkému rozsahu nástrojov a možností, pomocou ktorých možno spravovať aj zložité projekty a rozsiahlu komunikáciu.

Používatelia sú podporovaní intuitívnym a užívateľsky prívetivým používateľským rozhraním Outlook 2021 , ktoré umožňuje aj neskúseným používateľom začať pracovať so softvérom rýchlo a jednoducho. Okrem toho sa program vďaka dotykovej optimalizácii ľahko používa aj na tabletoch a smartfónoch. Jednoduchá synchronizácia medzi rôznymi koncovými zariadeniami zaručuje, že používatelia majú prístup k svojim e-mailom, kontaktom, úlohám a schôdzkam odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Outlook 2021.

Na každodennú kancelársku prácu ponúka e-mailový softvér okrem iného aj možnosť vytvárať prehľadné štruktúry priečinkov a tematické priečinky na zmysluplné usporiadanie e-mailov atď. Inteligentné funkcie pomáhajú oddeliť dôležité od nedôležitého a automaticky ich podľa toho triediť. Používatelia tak môžu mať neustále prehľad o všetkých dôležitých úlohách a dôležitých stretnutiach. Mnohé užitočné funkcie im pomáhajú sústrediť sa na podstatné veci a šetriť tak drahocenný čas.

Pomocou Outlook 2021 je možné spravovať aj niekoľko e-mailových účtov prostredníctvom rozhrania na pracovnej ploche a prepojiť ich. To umožňuje synchronizovať rôzne kalendáre vrátane schôdzok, aby sa zabránilo časovému prekrývaniu. Vďaka prehľadnému navigačnému panelu sú všetky funkcie pre e-maily, úlohy, kontakty a kalendáre rýchlo dostupné. Používateľské rozhranie, ktoré bolo v programe Outlook 2021 prepracované, je ešte intuitívnejšie a pohodlnejšie na používanie ako predtým.

MS Outlook 2021 je inak k dispozícii len ako pevná súčasť príslušnej verzie balíka Office alebo v počte 5 licencií, ale u Wiresoftu si môžete e-mailový program kúpiť aj samostatne - a za mimoriadne výhodnú cenu. Kupujúci aplikácie Outlook 2021, ktorí chcú využívať všetky jej nové výhody, by však mali mať na pamäti, že softvér Office funguje len pod systémom Windows 10.

V internetovom obchode Wiresoft môžete získať nielen túto aktuálnu verziu Outlook 2021, ale aj staršie a iné programy Office za mimoriadne nízke ceny ako kúpnu verziu. V nasledujúcom podrobnom prehľade nájdete všetky zaujímavé nové funkcie aplikácie Outlook 2021.

Najdôležitejšie nové funkcie v aplikácii Outlook 2021 pre systém Windows

Outlook 2021 obsahuje v porovnaní s predchádzajúcou verziou množstvo vylepšení a nových funkcií, ktoré ešte viac zefektívňujú každodennú organizáciu e-mailovej prevádzky, schôdzok a úloh. Mnohé zjednodušenia sú užitočné najmä v detailoch a uľahčujú sústredenie sa na podstatné veci: od klasifikácie prichádzajúcich e-mailov podľa ich relevantnosti cez službu bezpečných odkazov na rozpoznanie škodlivých odkazov až po organizáciu stretnutí v rôznych časových pásmach.

Doručená pošta s funkciou Relevance si poradí so záplavou e-mailov

Funkcia "Doručená pošta s relevanciou" používateľom doslova pomáha oddeliť zrno od pliev - keďže dnešná e-mailová prevádzka bohužiaľ obsahuje okrem skutočne dôležitých správ aj množstvo zbytočných správ, ak nie spamov alebo správ s prílohami škodlivého softvéru.

Funkcia rozdeľuje doručenú poštu na dve karty - označené ako "Relevantné" a "Ostatné". Najdôležitejšie správy sú samozrejme uložené na prvej karte, ale používateľ je informovaný aj o ďalších e-mailoch, ktoré sú zaradené do kategórie "Ostatné", a môže si ich prezerať prepnutím karty. Ďalšie funkcie, ako napríklad "Zamerané ", môžete použiť na jednorazové alebo všeobecné triedenie jednotlivých e-mailov na inej karte podľa potreby. Na používanie služby Inbox with Relevance je však nevyhnutnou podmienkoukonto Microsoft Exchange.

Jednoduché triedenie e-mailov

Pre používateľov, ktorí nechcú aktivovať doručenú poštu s významom alebo ktorí pracujú bez konta Exchange, ponúka Outlook 2021 opäť rôzne možnosti triedenia, ako aj filter "Neprečítané" v zozname správ.

Označenie e-mailov ako "prečítané" pri ich odstraňovaní

Najmä pri rozsiahlej e-mailovej prevádzke je rýchly prehľad všetkých neprečítaných e-mailov mimoriadne dôležitý, aby ste nič neprehliadli. Mnohé správy však nie sú relevantné a sú vymazané neprečítané. Všetky takéto neprečítané správy nachádzajúce sa v priečinku "Odstránené položky" môžete teraz označiť ako prečítané niekoľkými kliknutiami bez toho, aby ste museli kliknúť na každú správu osobitne.

Režim sústredenia v programe Outlook 2021 uľahčuje koncentráciu

Osobitnú pozornosť si zaslúži aj novo integrovaný režim sústredenia, ktorého cieľom je pravý opak, t. j. chrániť používateľa pred ostatnými aktívnymi programami a správami počas čítania e-mailov alebo organizovania schôdzok ich dočasným skrytím

Počúvanie obsahu e-mailov

Keď je v kancelárii veľa práce a času málo, čítanie e-mailov s veľkým obsahom môže prekážať. Riešenie tohto problému ponúka Outlook 2021, pretože e-maily možno v programe čítať aj nahlas, zatiaľ čo príjemca sa môže súčasne venovať iným, dôležitejším úlohám.

Zabezpečenie e-mailovej prevádzky pomocou služby Microsoft Safe Link

Outlook 2021 kladie osobitný dôraz aj na bezpečnosť údajov v e-mailoch.

Nová služba Safe-Link Service chráni pred škodlivým softvérom a phishingovými e-mailami, ktoré sú skryté najmä v odkazoch. Odkazy vložené do e-mailu sa zobrazujú pomocou oveľa lepšieho náhľadu, zatiaľ čo skener v reálnom čase spoľahlivo filtruje škodlivý softvér a phishingové odkazy.

Používanie aplikácie Outlook 2021 optimalizované pre dotykové ovládanie

Používatelia tabletov a smartfónov môžu aplikáciu Outlook používať ešte jednoduchšie vďaka novej integrácii gest. Na tento účel sú k dispozícii gestá "Potiahnite prstom doľava" a "Potiahnite prstom doprava" pre akcie ako "Označiť ako prečítané", "Vymazať", "Archivovať", "Označiť" a "Žiadne", ktoré možno priradiť jednotlivo.

Zobrazenie troch časových pásiem na plánovanie

Globálna spolupráca medzi spoločnosťami kladie nové požiadavky na organizáciu projektov a stretnutí. Outlook 2021 teraz ponúka možnosť pridať do kalendára viacero časových pásiem. Zobrazuje sa tu miestny časový dostupný pre všetkých účastníkov, čo uľahčuje výber času, ktorý vyhovuje všetkým pri plánovaní medzinárodných stretnutí.

Nezmeškajte pripomenutie stretnutia

Aby ste nezmeškali dôležité stretnutia, Outlook 2021 ponúka niekoľko spôsobov, ako vám ich pripomenúť. Nad aktuálne otvoreným oknom je možné zobraziť viditeľnú pripomienku alebo na ňu upozorniť nenápadným blikaním na paneli úloh.

Zobrazenie účastníkov schôdzky

Aby ste vedeli, kto sa zúčastňuje na schôdzke organizovanej iným účastníkom, odpovede ostatných ľudí na príslušnú žiadosť sa teraz môžu zobraziť v programe Outlook 2021 na vlastnom počítači.

Zlepšenie vizuálneho dojmu e-mailov pomocou súborov SVG

E-maily môžu získať informačný obsah a pôsobivosť aj prostredníctvom vizuálneho obsahu, napríklad tak, že odosielateľ vloží vektorovú grafiku - nazývanú aj škálovateľná vektorová grafika (SVG). Outlook 2021 obsahuje výber takýchto motívov SVG, ktoré môžete používať bezplatne.

Výhodou vektorovej grafiky je na jednej strane jej škálovateľnosť: možno ju zväčšovať alebo zmenšovať bez straty kvality obrazu a podľa potreby ju možno aj otáčať. Okrem toho sú k dispozícii rôzne filtre na úpravu, napríklad na zmenu farby.

Prístupná komunikácia v programe Outlook 2021

Outlook 2021 ponúka aj možnosť bezbariérovej komunikácie, takže e-maily atď. môžu čítať a chápať aj osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. Program pritom uplatňuje medzinárodne platné normy. Príslušné riešenia sa zobrazia v zozname "Odporúčané akcie". Podporná oprava chýb sa dá aktivovať v programe Outlook 2021 už pri písaní správy, takže spontánnemu písaniu správ už nič nestojí v ceste. Automatické návrhy na zlepšenie môžete prijať jedným kliknutím a automaticky ich implementovať do aplikácie Outlook.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Outlook 2021

Outlook 2021 je k dispozícii pre systém Windows v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Predvolene je nainštalovaná 32-bitová verzia. Jeho výhoda spočíva vo vyššej kompatibilite s mnohými ďalšími aplikáciami a doplnkami, ktoré možno používať spolu s programami Office.

  • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 alebo Windows Server 2022
  • Procesor: 1,1 GHz alebo rýchlejší (dvojjadrový)
  • Miesto na pevnom disku: aspoň 4 GB
  • Pamäť: min. 4 GB RAM
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov (od rozlíšenia 4K sa vyžaduje 64-bitová verzia balíka Office)

Kúpte si Outlook ako jeden program balíka Office Suite 2021 za rozumnú cenu od spoločnosti Wiresoft

Outlook 2021 ako klasická súčasť balíkov Microsoft Office je zvyčajne k dispozícii len v rámci príslušného balíka Office. Spoločnosť Wiresoft však ponúka program Outlook 2021 na predaj aj ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny ostatných poskytovateľov softvéru Microsoft. Ak nechcete používať žiadny iný program balíka Office, pri nákupe softvéru s Wiresoftom získate dvojnásobnú výhodu, pretože Outlook 2021 dostanete individuálne za mimoriadne výhodnú cenu!

Vaše výhody pri kúpe Outlook 2021 od spoločnosti Wiresoft: Získate licenciu pre jedného používateľa, ktorá vás nezaväzuje k drahému predplatnému s platenými aktualizáciami, ani nemá žiadne obmedzenia funkčnosti. Ide o čistú verziu nákupu, ktorá je registrovaná len na vás.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Licencia pre jedného používateľa programu Outlook 2021, ktorú si zakúpite v našom obchode so softvérom, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie alebo ide o použitý softvér, ktorý už pôvodný kupujúci nepoužíva. Rozsah funkcií je 100 % použiteľný a úplne identický s programom Outlook 2021, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2021. Wiresoft ako renomovaný predajca použitého softvéru Microsoft ponúka iba oficiálne plné verzie, ktoré sú identické s programami Microsoft dostupnými v iných obchodoch.

Nákup použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft je úplne legálny a bez rizika: ani vy, ani my sa nenachádzame v právne nebezpečnej zóne! Okrem toho sme každý program Microsoft ponúkaný spoločnosťou Wiresoft, či už ide o používaný softvér alebo súčasť objemovej licencie, otestovali z hľadiska jeho skutočnej a bezchybnej použiteľnosti, takže ho možno plnohodnotne a neobmedzene používať aj po ukončení nákupu a stiahnutí.

Najmä súkromní používatelia, slobodné povolania a malé spoločnosti môžu využívať všetky výhody programu Outlook 2021 zakúpením softvéru od spoločnosti Wiresoft. V obchode Wiresoft Software Shop nájdete na predaj nielen program Outlook, ale aj všetky ostatné programy balíka Office, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Outlook 2021 alebo iného programu Office, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie