Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 ponúka spoľahlivú platformu na zasielanie správ, pomocou ktorej možno centrálne spravovať e-maily a kontakty, ako aj schôdzky a úlohy. Ide o serverovú verziu...
260,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 je osvedčená platforma na zasielanie správ na centrálnu správu e-mailov a kontaktov, ako aj schôdzok a úloh a serverová verzia systému Windows 10. Najmä väčšie spoločnosti a...
1 842,90 € *

Microsoft Exchange Server 2016: Efektívna a bezpečná firemná komunikácia

Prehľad servera Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Server 2016 je výkonné riešenie pre e-mailovú komunikáciu a správu kalendára vo firmách. Jeho uvedením spoločnosť Microsoft stanovila nové štandardy z hľadiska používateľskej prívetivosti, zabezpečenia a funkcií správy podnikových komunikačných systémov.

Nové funkcie v serveri Exchange Server 2016

Exchange Server 2016 ponúka oproti svojim predchodcom vylepšené funkcie vrátane optimalizovanej architektúry, ktorá znižuje náklady aj zložitosť e-mailovej infraštruktúry, a nového, používateľsky prívetivého programu Outlook na webe (predtým známeho ako Outlook Web App).

Kľúčové vlastnosti servera Exchange Server 2016

Vylepšené používateľské prostredie

Exchange Server 2016 kladie dôraz na zjednodušené používateľské prostredie, pričom Outlook na webe poskytuje intuitívne a citlivé rozhranie, ktoré funguje rovnako dobre na rôznych zariadeniach.

Mobilná produktivita

Vylepšené mobilné funkcie umožňujú používateľom bezpečný prístup k svojej elektronickej pošte a kalendárom odkiaľkoľvek, čím sa zvyšuje produktivita mimo kancelárie.

Zvýšená bezpečnosť a ochrana

So serverom Exchange Server 2016 sú vaše údaje lepšie chránené vďaka pokročilým bezpečnostným mechanizmom, ako sú antimalvérové a antispamové filtre a nové funkcie DLP (Data Loss Prevention).

Sofistikované nástroje na dodržiavanie predpisov

Exchange 2016 uľahčuje dodržiavanie smerníc o dodržiavaní predpisov vďaka funkciám eDiscovery a "hold" na mieste, ktoré zjednodušujú správu údajov pre právne požiadavky.

Efektívna správa

Správcom IT ponúka Exchange Server 2016 zjednodušené funkcie správy, ktoré umožňujú efektívnejšiu správu infraštruktúry Exchange.

Zjednodušená architektúra

Zjednodušená architektúra servera uľahčuje implementáciu a údržbu a zároveň zvyšuje spoľahlivosť a výkon systému.

Význam servera Exchange Server 2016 v súčasnosti

Zachovanie významu v hybridnom svete

Server Exchange 2016 je naďalej relevantný najmä pre organizácie, ktoré uprednostňujú hybridnú konfiguráciu s kombináciou lokálnych a cloudových služieb.

Most do cloudu

Pre mnohé organizácie poskytuje Exchange 2016 základ pre prechod na cloudové služby tým, že ponúka možnosť postupného presunu funkcií do cloudu bez straty kontroly nad údajmi.

Microsoft Exchange Server 2016 zostáva spoľahlivou a robustnou platformou pre podnikovú komunikáciu, ktorá sa vyznačuje pokročilými bezpečnostnými funkciami, používateľsky prívetivým prostredím a efektívnosťou správy. Tento text kategórie poskytuje komplexný pohľad na možnosti a hodnotu servera Exchange Server 2016 pre moderné organizácie.

Kategórie