Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integrované vývojové prostredie s rôznymi vysokoúrovňovými jazykmi) Visual Studio Enterprise 2015 - pre bezproblémové fungovanie Pomocou vývojového prostredia môžete nielen vytvárať programy a...
131,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integrované vývojové prostredie s rôznymi vysokoúrovňovými jazykmi) Visual Studio Professional 2015 - pre bezproblémovú prevádzku Pomocou vývojového...
94,90 € *

Kúpiť Visual Studio 2015: Revolúcia vo vývoji

Úvod do Visual Studio 2015

Visual Studio 2015, ktoré vydala spoločnosť Microsoft, predstavuje významný míľnik vo svete vývoja softvéru. Vďaka množstvu nových funkcií a vylepšení umožnilo vývojárom vytvárať vysokokvalitné aplikácie efektívnejšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. V tomto článku sa budeme hlbšie zaoberať výnimočnými funkciami aplikácie Visual Studio 2015 a jej vplyvom na odvetvie vývoja softvéru.

V čom je Visual Studio 2015 jedinečné?

Intuitívne používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie aplikácie Visual Studio 2015 bolo špeciálne navrhnuté tak, aby zefektívnilo pracovný postup vývojára. Jeho prehľadná a intuitívna štruktúra uľahčuje orientáciu a umožňuje rýchle prispôsobenie aj tým, ktorí predtým pracovali s inými vývojovými prostrediami.

Integrácia nástrojov pre tímovú prácu

Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou aplikácie Visual Studio 2015 je bezproblémová integrácia nástrojov pre tímovú prácu. TFS (Team Foundation Server) a Git sú integrované priamo do IDE, čo výrazne uľahčuje spoluprácu a správu verzií.

Vylepšené funkcie ladenia

Visual Studio 2015 posunulo ladenie na novú úroveň. Vďaka vylepšeným funkciám, ako je živé ladenie a monitorovanie premenných v reálnom čase, môžu vývojári rýchlejšie identifikovať a opravovať chyby.

Jazyky a rámce: viac možností ako kedykoľvek predtým

Visual Studio 2015 podporuje širokú škálu programovacích jazykov a rámcov. Od C# a C++ až po Python a JavaScript - vývojári môžu pracovať vo svojom obľúbenom jazyku bez toho, aby utrpela kvalita alebo efektivita.

Mobilný vývoj

S príchodom Xamarinu do Visual Studio 2015 poskytla spoločnosť Microsoft vývojárom možnosť vytvárať natívne mobilné

Aplikácie pre rôzne platformy - vrátane Androidu, iOS a Windows - v jednotnom vývojovom prostredí. To zjednodušuje proces vývoja a urýchľuje čas uvedenia aplikácií na trh.

.NET Core a ASP.NET 5

Visual Studio 2015 predstavilo aj .NET Core, modulárne a odľahčené prostredie pre beh a knižnice optimalizované pre cloudové a serverové aplikácie. Spolu s ASP.NET 5 to umožnilo vývojárom vytvárať moderné webové aplikácie s vyšším výkonom a flexibilitou.

Pohľad do budúcnosti: dedičstvo aplikácie Visual Studio 2015

Hoci od vydania aplikácie Visual Studio 2015 uplynulo už veľa rokov a boli vydané novšie verzie, nemožno poprieť, že položila základy budúceho vývoja v softvérovom priemysle. Mnohé z funkcií a konceptov zavedených v tejto verzii sa v tomto odvetví etablovali ako Standard a naďalej ovplyvňujú spôsob, akým sa softvér vyvíja dnes.

Komunita vývojárov

Jedným z najtrvalejších vplyvov aplikácie Visual Studio 2015 bolo posilnenie komunity. Integráciou nástrojov, ako je NuGet, a podporou vytvárania rozšírení vytvoril Microsoft živú komunitu, ktorá spoločne vytvára a zdieľa riešenia.

Udržateľnosť a vývoj

Visual Studio 2015 nebolo len produktom svojej doby. Bol to prísľub do budúcnosti. Myšlienky a technológie predstavené v tejto verzii vydláždili cestu pre neskoršie verzie a posilnili záväzok spoločnosti Microsoft voči komunite vývojárov.

Záver

Visual Studio 2015 bolo viac než len vývojové prostredie. Bola to vízia budúcnosti vývoja softvéru - vízia, ktorá uprednostňovala spoluprácu, inovácie a kvalitu. Aj keď technológie naďalej napredujú a vydávajú sa novšie verzie aplikácie Visual Studio, vplyv aplikácie Visual Studio 2015 bude v tomto odvetví cítiť ešte dlho. Zmenilo nielen spôsob, akým vývojári vytvárajú softvér, ale aj to, ako spolu komunikujú a rozvíjajú sa.