Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10588
  • DG7GMGF0D19L
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
220,90 € * 243,90 € * (9,43% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


Keď si stiahnete Windows 10 Enterprise LTSC 2021, všetky súbory potrebné na inštaláciu sa stiahnu na váš pevný disk. Náš systém vám zároveň zašle e-mail s produktovým kľúčom pre Windows 10 Enterprise LTSC 2021. Po dokončení inštalácie zadajte do príslušných polí. Operačný systém je potom aktivovaný a plne použiteľný.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

 

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - dôležitá aktualizácia operačného systému Windows 10

Keď si stiahnete Windows 10 Enterprise LTSC 2021, všetky súbory potrebné na inštaláciu sa stiahnu na váš pevný disk. Náš systém vám zároveň pošle e-mail s produktovým kľúčom pre Windows 10 Enterprise LTSC 2021. Po dokončení inštalácie zadajte údaje do príslušných polí. Operačný systém je potom aktivovaný a plne použiteľný.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 je najnovšia verzia systému Windows 10 pre firmy

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 ponúka rovnaké funkcie ako Windows 10 21H2. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 pridáva nové funkcie a vylepšenia k Windows 10 Enterprise LTSC 2019.

Spoločnosť Microsoft začala vydávať Windows 10 Enterprise Edition LTSC 2021. Táto verzia vychádza z nedávno vydanej novembrovej aktualizácie. Podnikoví partneri môžu teraz využívať dlhodobú podporu.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 obsahuje nové funkcie a aktualizácie zabezpečenia.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 obsahuje celý rad interaktívnych funkcií na analýzu bezpečnostných hrozieb. Každá spoločnosť si môže individuálne určiť, kedy a ako bude informovaná o hrozbách. Ide o integrované bezpečnostné opatrenia v súvislosti s Azure, Office, Microsoft Cloud a ďalšími aplikáciami. Skóre zabezpečenia spoločnosti Microsoft jasne spája údaje z antivírusového softvéru, aktualizácií operačného systému, firewallov a ďalších aspektov zabezpečenia. Operačný systém umožňuje správcom spoločnosti zverejňovať alebo blokovať určité adresy URL a IP adresy. Okrem toho zakúpenie systému Windows 10 Enterprise LTSC 2021 znamená lepšiu ochranu vašej firmy pred ransomvérom a prístup k najnovšej generácii programu Windows Defender ATP. Podporované je aj prihlasovanie bez hesla: Zamestnanci môžu na svojich zariadeniach so systémom Windows 10 používať pokročilé viacfaktorové overovanie.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 je bezpečný operačný systém, ktorý spĺňa náročné požiadavky veľkých podnikov. Je to komplexný softvérový balík pre viaceré zariadenia, ktorý ponúka výkonné funkcie. Sofistikované bezpečnostné opatrenia môžu tiež proaktívne chrániť podniky s podporou cloudovej inteligencie. Na rozdiel od verzie Windows 10 Pro obsahuje verzia Enterprise komplexný bezpečnostný nástroj Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Operačný systém podporuje pracovníkov IT spoločnosti pri poskytovaní funkcií, ako je napríklad analýza pracovných plôch. Dôležité aplikácie, ako napríklad Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard alebo OneNote pre Windows 10, sú pripravené na používanie hneď po vybalení. Zakúpenie systému Windows 10 Enterprise LTSC 2021 tiež uľahčuje IT oddeleniu spoločnosti prechod na správu založenú na cloude. Niektoré pracovné postupy už možno presunúť do služby Intune, zatiaľ čo pre iné pracovné postupy je správca konfigurácie stále spustený. Vďaka prístupu do obchodu Microsoft Store for Business môže každá spoločnosť ľahko nájsť vhodnú doplnkovú aplikáciu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie