Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - najnovšia verzia softvéru na riadenie projektov ako kúpna verzia Project 2021 Standard je najnovšia verzia všestranného softvéru na riadenie projektov od spoločnosti Microsoft, ktorý je určený predovšetkým pre...
293,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - nová profesionálna verzia osvedčeného softvéru na riadenie projektov Spoločnosť Microsoft vydala aktuálnu verziu všestranného softvéru Project 2021 Professional, ktorý je nepostrádateľný ako systém...
426,90 € *

Microsoft Project 2021: Vaše riešenie pre riadenie projektov

Microsoft Project 2021 je pokročilé softvérové riešenie na riadenie projektov, ktoré pomáha organizáciám efektívne plánovať, riadiť a úspešne dokončiť projekty. Táto aktualizovaná verzia Microsoft Project ponúka množstvo nových funkcií a vylepšení, ktoré umožňujú projektovým tímom lepšie organizovať a riadiť svoje projekty.

Nové funkcie Microsoft Project 2021

  • Intuitívne používateľské rozhranie: Microsoft Project 2021 predstavuje prepracované používateľské rozhranie, ktoré je ešte prívetivejšie a intuitívnejšie. To uľahčuje navigáciu a používanie rozsiahlych nástrojov na riadenie projektov.
  • Správa času a zdrojov: Vďaka vylepšeným funkciám plánovania času a zdrojov môžu projektoví manažéri optimalizovať prideľovanie zdrojov a zabezpečiť včasné dokončenie projektov.
  • Integrácia s Microsoft 365: Microsoft Project 2021 je bezproblémovo integrovaný do prostredia Microsoft 365. To umožňuje plynulú spoluprácu, zdieľanie informácií a využívanie cloudových služieb na riadenie projektov.

Jednoduché efektívne riadenie projektov

Microsoft Project 2021 ponúka širokú škálu funkcií, ktoré podporujú projektových manažérov a tímy pri efektívnom plánovaní a realizácii projektov. Patrí medzi ne tvorba Ganttových diagramov, správa zdrojov, riadenie rizík a rozpočtovanie. Softvér tiež umožňuje sledovať priebeh projektu v reálnom čase, čo vám umožní rýchlo sa prispôsobiť zmenám a nepredvídaným udalostiam.

Maximalizujte produktivitu svojich tímov

Používaním programu Microsoft Project 2021 môžu organizácie zvýšiť produktivitu svojich tímov. Prehľadná štruktúra projektu, jasné zadávanie úloh a efektívne riadenie zdrojov pomáhajú minimalizovať úzke miesta a optimalizovať pracovné postupy. To vedie k včasnému dokončeniu projektov a zvyšuje spokojnosť zákazníkov.

Microsoft Project 2021 je ideálnym riešením pre organizácie, ktoré chcú zlepšiť svoje procesy riadenia projektov. Vďaka novým funkciám a bezproblémovej integrácii do prostredia Microsoft 365 poskytuje tento softvér nástroje, ktoré potrebujete na úspešné dokončenie projektov a zvýšenie efektivity vášho tímu.

Kategórie