Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10478
 • 7NQ-00162
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
2 475,90 € * 2 749,90 € * (9,96% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Jadro 2
Minimálne licencie 4 jadrá na server
CAL Nevyžaduje sa
Stredná Stiahnuť
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia


SQL Server 2022 Standard od spoločnosti Microsoft je najnovšia verzia tejto spoľahlivej relačnej dátovej platformy, ktorá používateľom poskytuje všetky potrebné databázové a analytické funkcie a funkcie na vytváranie správ, ktoré sa často používajú vo všetkých spoločnostiach, ktoré používajú systémy na správu tovaru a CRM alebo softvér ERP. SQL Server 2022 Standard poskytuje na všetky tieto úlohy výkonný systém riadenia relačných databáz (RDMS) s možnosťou využitia cloudu, ktorý dokáže optimálne splniť ich požiadavky.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core

SQL Server 2022 Standard od Microsoft je najnovšia verzia tejto spoľahlivej relačnej dátovej platformy, ktorá používateľom poskytuje všetky potrebné databázové a analytické funkcie a funkcie reportovania, ktoré sa často využívajú vo všetkých spoločnostiach, ktoré používajú systémy na správu tovaru a CRM alebo softvér ERP. Cloud SQL Server 2022 Standard poskytuje výkonný systém riadenia relačných databáz (RDMS) pre všetky tieto oblasti úloh, ktorý dokáže optimálne splniť ich požiadavky.

S edíciou SQL Server 2022 Standard majú malé a stredné podniky k dispozícii už základnú databázu na správu údajov a Business intelligence, ktorá ponúka nielen vhodné nástroje na vývoj lokálnych, ako aj Cloud-špecifických aplikácií, ale umožňuje aj mimoriadne efektívnu správu databázy vďaka nízkym nárokom na IT zdroje.

Na stránke Wiresoft nájdete čoskoro nový softvér SQL Server 2022 Standard Edition v ponuke ako použitý softvér - so všetkými výhodami z hľadiska funkčnosti, výkonu aj zabezpečenia - ale za výrazne nižšiu cenu ako pri novom softvéri. SQL Server 2022 Standard bude pravdepodobne opäť k dispozícii ako licencia založená na Core, ktorá je vhodná len pre výkonnejšie Server, pretože tu sa nedá použiť serverová licencia/varianta založená na CAL.

Nasledujúci prehľad poskytuje podrobné informácie o funkciách SQL Server 2022 Standard známych z predchádzajúcej verzie, ako aj o obvyklých licenčných podmienkach Microsoft pre softvér SQL Server.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Viac bezpečnosti

Dôležitou oblasťou pri spracovaní a poskytovaní veľkého množstva údajov je aj bezpečnostný aspekt, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu k nim. Na tento účel poskytuje SQL Server 2022 Standard funkcie, ako napríklad Always Encrypted, ktoré nielenže chránia citlivé údaje zákazníkov pomocou zabezpečených enkláv, ale umožňujú aj vykonávanie zložitejších operácií.

Zabezpečené databázové stĺpce rozširujú hranicu dôveryhodnosti na strane servera pre klientske aplikácie bez toho, aby k nim mal prístup server SQL Server, iné databázy alebo správca systému. To umožňuje bezpečné vykonávanie operácií s dôvernými údajmi v otvorenom texte.

Doplnkovú ochranu poskytuje zabezpečenie na úrovni riadkov, ako aj dynamické maskovanie údajov, transparentné šifrovanie databázy s rozšíriteľnou správou kľúčov a tiež klasifikácia údajov a definovanie rolí definovaných používateľom.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Licencovanie prostredníctvom Server-Core

Pre vydanie SQL Server 2022 Standard bude pravdepodobne opäť platiť Core-licencovanie definované Microsoft, ktoré je teraz založené na inej licenčnej metrike v porovnaní s predchádzajúcimi ustanoveniami, kde počet jadier procesora nebol pre licencovanie dôležitý.

Pri licencovaní založenom na stránke Core je základom pre výpočet licenčnej požiadavky počet jadier. Predtým bolo možné licencovať dve jadrá pomocou jednej licencie Core. Licencie Core pre SQL Server 2022 Standard budú preto pravdepodobne opäť k dispozícii ako balíky po dvoch.

Celková požiadavka na licenciu Pro Server vyplýva z maximálneho počtu zahrnutých jadier, pričom každé fyzické Core servera vyžaduje samostatnú licenciu. Microsoft pokiaľ Pro Server 8 licencií ako minimum, pričom v predchádzajúcej verzii platili tieto podmienky:

 • Každý fyzický procesor má minimálne 8 jadier.
 • Každá fyzická stránka Server sa počíta s najmenej 16 jadrami.
 • Všetky fyzické a aktívne jadrá sú licencované podľa týchto dvoch podmienok.

Okrem toho budú pre SQL Server 2022 Standard pravdepodobne opäť platiť určité obmedzenia škálovania. Maximálna výpočtová kapacita, ktorú môže využívať jedna inštancia SQL Server, tak bola predtým Standard:

 • SQL Server-databázový stroj: menej ako 4 sokety alebo 24 jadier
 • Analýza alebo podávanie správ Services: menej ako 4 zásuvky alebo 24 jadier

Maximálne množstvo pamäte, ktoré môže využívať jedna inštancia databázového stroja SQL Server, bolo predtým:

 • Vyrovnávacia pamäť: 128 GB
 • Segmentová vyrovnávacia pamäť Columnstore: 32 GB
 • Nahlasovanie Services: 64 GB
 • Analýza Services: 16 GB2 (tabuľkové) alebo 32 GB (MOLAP)

Horný limit pre veľkosť relačnej databázy pre edíciu SQL Server 2022 Standard bol predtým 524 PB.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa aktuálnych licenčných podmienok na stránke Server, obráťte sa na pracovníka na adrese Wiresoft.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Požiadavky na hardvér 

Aby bolo možné používať SQL Server 2022 Standard vo vhodnom operačnom prostredí, bude pravdepodobne potrebné splniť nasledujúce softvérové a hardvérové požiadavky - upozorňujeme, že od októbra ešte nie sú k dispozícii žiadne oficiálne informácie zo stránky Microsoft, takže skutočné minimálne požiadavky sa môžu líšiť od nižšie uvedených. V prípade ďalších otázok a aktuálnych informácií sa obráťte na pracovníka na adrese Wiresoft.

 • Podporované operačné systémy: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Miesto na pevnom disku: minimálne 6 GB - v závislosti od nainštalovaných komponentov SQL Server
 • Pracovná pamäť: aspoň 4 GB
 • Grafika: Grafická karta Super VGA s rozlíšením min. 800x600 pixelov
 • Typ procesora: procesor x64
 • Rýchlosť procesora: min. 1,4 GHz - odporúčaná: 2,0 GHz alebo vyššia

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu Microsoft SQL Server 2022 Standard ako použitého softvéru alebo inej edície, ako aj starších verzií SQL Server alebo iného softvéru Microsoft, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu. 

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie