Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia Visual Studio 2019 Professional od Microsoft je najnovšia verzia osvedčeného vývojového prostredia IDE (Integrated Development Environment), ktoré je určené...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maximalizujte produktivitu vývojárov s aplikáciou Visual Studio 2019 Enterprise - k dispozícii na zakúpenie Visual Studio je osvedčené integrované vývojové prostredie spoločnosti Microsoft na navrhovanie a nasadzovanie komplexných...
1 725,90 € *

Microsoft Visual Studio 2019 - prehľad

Microsoft Visual Studio 2019 je známe a výkonné integrované vývojové prostredie (IDE) pre vývojárov. V tomto článku sa pozrieme na kľúčové aspekty aplikácie Visual Studio 2019 a na to, prečo je pre vývojárov dôležitá.

Čo je Microsoft Visual Studio 2019?

1. Komplexné IDE

Visual Studio 2019 je integrované vývojové prostredie, ktoré vývojárom ponúka širokú škálu nástrojov a funkcií. Umožňuje vytvárať aplikácie pre Windows, web, mobilné zariadenia a cloud.

2. Podporované jazyky a platformy

Toto IDE podporuje celý rad programovacích jazykov, napríklad C#, C++, Python, JavaScript a ďalšie. Vývojári môžu vyvíjať multiplatformové aplikácie pre systémy Windows, Android, iOS a web.

Prečo by mali vývojári používať Microsoft Visual Studio 2019?

1. Výkonné ladenie a testovanie

Visual Studio 2019 ponúka robustné nástroje na ladenie a testovanie, ktoré uľahčujú riešenie problémov a kontrolu kvality. Vývojári môžu písať kód efektívnejšie a rýchlejšie opravovať chyby.

2. Integrácia s Azure a DevOps

Bezproblémová integrácia Visual Studio 2019 so službami Microsoft Azure a Azure DevOps umožňuje efektívnu tímovú spoluprácu, kontinuálnu integráciu a nasadenie (CI/CD) a vývoj v cloude.

3. Rozšíriteľná funkčnosť

IDE podporuje množstvo rozšírení a zásuvných modulov, ktoré rozširujú funkcionalitu. Vývojári môžu pridávať vlastné nástroje na optimalizáciu svojich vývojových procesov.

Aktualizácia na Microsoft Visual Studio 2019

1. Najnovšie funkcie

Vývojári, ktorí prechádzajú z predchádzajúcej verzie na Visual Studio 2019, budú môcť využívať nové funkcie a vylepšenia vrátane lepšieho výkonu, analýzy kódu a vylepšeného používateľského rozhrania.

2. Dlhodobá podpora

Spoločnosť Microsoft ponúka dlhodobú podporu pre Visual Studio 2019, čo znamená, že sú zaručené aktualizácie zabezpečenia a opravy chýb.

Kúpiť Visual Studio 2019 pre Windows na Wiresoft

Celkovo možno povedať, že Microsoft Visual Studio 2019 je komplexné IDE, ktoré vývojárom poskytuje nástroje a prostriedky na vývoj vysokokvalitných aplikácií pre rôzne platformy. Vďaka výkonným funkciám ladenia, integrácii s Azure a DevOps a množstvu rozšírení je cennou voľbou pre vývojárov, ktorí chcú zefektívniť svoje projekty. Aktualizácia na najnovšiu verziu ponúka ďalšie výhody a dlhodobú podporu.

Kategórie