Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojársky softvér ako kúpna verzia Visual Studio 2019 Professional od Microsoft je najnovšia verzia osvedčeného vývojového prostredia IDE (Integrated Development Environment), ktoré je určené...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maximalizujte produktivitu vývojárov s aplikáciou Visual Studio 2019 Enterprise - k dispozícii na zakúpenie Visual Studio je osvedčené integrované vývojové prostredie spoločnosti Microsoft na navrhovanie a nasadzovanie komplexných...
1 725,90 € *

Kúpiť Visual Studio 2019: Najvyššia trieda vývojového prostredia

Svet vývoja softvéru sa v posledných rokoch rýchlo vyvíja a v ére digitálnej transformácie je pre vývojárov väčšou výzvou ako kedykoľvek predtým vytvárať vysokokvalitné aplikácie. Práve tu prichádza Visual Studio 2019, najnovšia iterácia dôveryhodného integrovaného vývojového prostredia (IDE) spoločnosti Microsoft. V tomto článku sa hlbšie ponoríme do prostredia Visual Studio 2019 a upozorníme na jeho výnimočné funkcie, možnosti a inovácie.

Nový rozmer vývoja s aplikáciou Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 predstavuje nový rozmer vo vývoji softvéru. Vďaka modernému, používateľsky prívetivému a intuitívnemu dizajnu poskytuje IDE pracovné prostredie, ktoré umožňuje vývojárom sústrediť sa na to najdôležitejšie: vytváranie skvelého softvéru. Prepracované používateľské rozhranie a vylepšené rozloženie uľahčujú orientáciu v projektoch a zvyšujú efektivitu.

Vývojové a ladiace nástroje v najlepšej kvalite s aplikáciou Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 je vybavené výkonnými nástrojmi na vývoj a ladenie, ktoré zvyšujú produktivitu a zlepšujú kvalitu kódu. Zabudovaný debugger umožňuje vývojárom rýchlejšie identifikovať a opravovať chyby. Vďaka funkciám, ako je monitorovanie v reálnom čase, kontrola premenných a inteligentné zdokonaľovanie kódu, sa vývoj softvérového projektu stáva plynulejším a efektívnejším.

Viac ako jeden jazyk

IDE ponúka podporu širokej škály programovacích jazykov a rámcov vrátane jazykov C#, C++, Python, JavaScript a mnohých ďalších. Táto všestrannosť umožňuje vývojárom pracovať v preferovanom jazyku a využívať bohaté funkcie aplikácie Visual Studio 2019. Bezproblémová integrácia s nástrojmi a rozšíreniami tretích strán otvára ďalšie možnosti zefektívnenia procesu vývoja.

Vývoj a nasadenie v cloude

Visual Studio 2019 ponúka bezproblémovú integráciu so službou Microsoft Azure, čo výrazne zjednodušuje vývoj a nasadenie cloudových aplikácií. Vývojári môžu bez námahy vytvárať, testovať a migrovať aplikácie do cloudu a využívať výhody škálovateľnosti a dostupnosti v cloude. Integrácia Azure DevOps umožňuje efektívnu spoluprácu a automatizáciu procesov vývoja a nasadzovania.

Budúcnosť vývoja webových aplikácií

Vývojárom webových aplikácií ponúka Visual Studio 2019 moderné a výkonné prostredie pre vývoj. IDE podporuje najnovšie webové technológie a frameworky, čo umožňuje vývoj responzívnych a interaktívnych webových aplikácií. Vďaka integrovaným šablónam a nástrojom pre vývoj front- a back-endu môžu vývojári bez námahy realizovať svoje webové projekty.

Strojové učenie a umelá inteligencia (AI)

Budúcnosť vývoja softvéru budú čoraz viac formovať strojové učenie a umelá inteligencia. Visual Studio 2019 poskytuje komplexnú podporu týchto nových technológií tým, že vývojárom poskytuje nástroje a zdroje na vytváranie, trénovanie a integráciu modelov AI do aplikácií. To otvára nové možnosti na vývoj inteligentných a dátovo orientovaných aplikácií.

Zapojená komunita vývojárov

Visual Studio 2019 ťaží z aktívnej a angažovanej komunity vývojárov. Možnosť zdieľať znalosti, vyvíjať rozšírenia a získavať podporu na fórach a sociálnych sieťach podporuje spoluprácu a umožňuje vývojárom učiť sa zo skúseností iných.

Celkovo Visual Studio 2019 ponúka prvotriedne vývojové prostredie, ktoré spĺňa potreby moderných softvérových projektov. Vďaka modernému dizajnu, výkonným nástrojom a bezproblémovej integrácii s cloudom a novými technológiami je Visual Studio 2019 nepochybne prvou voľbou pre vývojárov, ktorí chcú vytvárať inovatívny a kvalitný softvér.